Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
vaves

Peticija prieš Administratoriu 'Belekas"

Kaip jūs vertinat Beleko darbą?  

38 nariai prabalsavo

1. 1. Kaip jūs vertinat Beleko darbą?

Recommended Posts

39 minutes ago, deividelis said:

Tvarka budavo tik forume, o ne servuose, servuose ziuredavo tik savo interesus ir tvarkos palaikimu to nepavadinciau. I paprastus zaidejus demesio neatkreipdavo.  

Gerai, dabar savo nuomone isreiksiu, nes ispizdeja pasidaret, mieli zaidejai. Turetume buti dekingi, kad belekas ir visa likusi adminstracija yra tokia atlaidi jums. Ar bent karta padekojote uz tai, kad jus tik ispejo ar pritaite menkesne bausme negu numatyta? Nemanau. O ar skundziates ir smerkiat sulauke didesnes bausmes negu numatyta? Taip, nuolatos. Nusizengimo dydis lygus bausmes laikui ir tipui, to jus nesuvokiate. Patikekit, cia vienintelis projektas, kuris turi tokia adminstracija, kuri visuomet atrasis, pades ir leis graziuoju susitarti. Visuomet adminstracijoje buvo vienas zmogus kurio zaidejai nemegsta, jam isejus atsiranda naujas ir visa tai matau jau 3metus. Belekui isejus surasit ka nors kita, kurio darbu busit nepatenkinti. Gerai uzbanino uz pelekas, kalbejot serve apie beleka, po keliu min persimetet ant peleko ir apsimetat kvailuciais, lyg ne apie ji kalba ejo. Jis ir dauguma zaideju nera protiskai atsilike ir supranta is ko pizdielinat. Butu mano valia, uz tokias nesamones po 1sav banuose sedetum. Ne mano ir ne jusu reikalas kas ka ciesina servuose ir kas su kuo bendrauja, tai ko jus lendat? Gaunat atgal ir forume skundziates, teisybes ieskot. Patarsiu ziureti tik i tai kas vyksta jusu "kieme" ir nelysti i svetima, kur gaunat pizdi. 2 metus atgal nebuvo tokio gerumo is priz, zodis= banas. Truputi mazinkit savo kartele, lipat ant galvos.

Ir jeigu rasysit, kad kazkam nardau...na man visiskai dzin, pasakiau savo nuomone, jeigu norit pikit mieli draugai, bet jus achujieline.

"Tvarka budavo tik forume, o ne servuose, servuose ziuredavo tik savo interesus ir tvarkos palaikimu to nepavadinciau. I paprastus zaidejus demesio neatkreipdavo." - Eox'as nebuvo aktyvus, jo pareigos nebuvo tokios kaip Beleko, jokių prieigų jis neturėjo, tai buvo tik "pabandymas". Jei jis ir ateidavo, tai būdavo max 1-2 kartus į savaitę, kaip ir Belekas.

"Turetume buti dekingi, kad belekas ir visa likusi adminstracija yra tokia atlaidi jums. Ar bent karta padekojote uz tai, kad jus tik ispejo ar pritaite menkesne bausme negu numatyta? Nemanau." - Visa likusi administracija galbūt, bet su juo toli gražu taip nėra. Bausmės nuo mažų neprasidėjo, nebent prieš 2 metus viena ar kita buvo "menkesnė", po to jau minimaliai ban'ai 3 valandos arba iškart dienai. Kam banint, jei galima mutint? Kam dėt 3h ban'ą ir žmogui apribot visišką galimybę žaisti, kai tam yra kita komanda?

"Visuomet adminstracijoje buvo vienas zmogus kurio zaidejai nemegsta, jam isejus atsiranda naujas ir visa tai matau jau 3metus. Belekui isejus surasit ka nors kita, kurio darbu busit nepatenkinti." -  žaidžiau prieš 2 metus, nemačiau, kad tuometinėje administracijoje kažkam būtų buvus tokia neapykanta. Jei žmogus sukalbamas, išklauso visas puses, sugeba adekvačiai vertint situacijas, įvertina visus pasirinkimus, tai su juo niekada nei vienam žmogui, nesvarbu taisyklių pažeidėjui ar ne, nekils problemų ar pykčių.

" 2 metus atgal nebuvo tokio gerumo is priz, zodis= banas." - nebuvo tokių dalykų, nebent pats būdamas priž. taip darei.

Šitoj temoj pernelyg smulkūs argumentai ir juos gali savaip interpretuot skirtingi žmonės. Kitas, galbūt su geresniu humoro jausmu nei Belekas, niekad nepriims tų "pravardžių" į galvą - arba nuleis juokais, arba praignoruos. Juk realybėj, kai tavo vardą iš kitos grupelės bičų kažkas iškreipia ir specialiai ne taip pasako, neini ir nepisi jam į snukį? Taip ir čia. Juo labiau čia žaidimas, visada tokių dalykų bus ir nereikia tiek daug susireikšmint. Bet šiuo atveju, jei labai nori parodyt valdžią ar tau žodis užgauna jausmus, tai paimi ir banini, dar ir didesnį laiką parenki (nu nes tiesiog gali sau leist).

Šiuo metu labai geros sąlygos serveriuose žaisti  ir veistis jaunesnei auditorijai, kadangi vyresni dažniausiai dėl ban'ų ar dėl nenoro žaisti laisvai tiesiog išeina. Dažni pripažįsta, kad ateina į žaidimą šiaip stumti dūros, pabazarint su kitais. Bet kadangi iškart pareina įspėjimai dėl poros keiksmažodžių ar įžeidimų (dažniausiai "juoko" forma įžeidžiami draugai), jie tildomi, tai net nesivargina ilgai užsilikt. Koks įdomumas žaisti ŽAIDIMĄ, kuriame turi elgtis ir šnekėt kaip teisme. Realybėj kiekvienam tave įžeidusiam pažįstamam, draugui neaiškini kaip negražu keiktis ir įžeidinėt, nes suvoki, kad tai juoko forma. Taip ir čia (tuo labiau nes žaidimas) reikia stebėti ir gebėti įvertinti situacijas, kuomet tai du geri pažįstami bazarina ir kada tai iš lempos atėjęs žmogus bando kiršinti visus ar kitaip išsidirbinėt, o tokios nuovokos dabartiniam administratoriui trūksta.

Paprasčiausiai žmogus neseniai gavęs privilegijas, nepratęs prie įvairumo, nepratęs vertint situacijų nešališkai ir nekišant savo charakterio, todėl tokios problemos ir gaunasi. Bausmes jau aišku taiko kokias nori (ilgesnes), nes tą juk gali. Žaidėjam ką tik pirktas privilegijas nuima dėl 1-2 free ban'ų (tyčinių, netyčinių), nors įmanoma būtų apsieiti ir su šansu dar kartą pasitaisyt. Dėl savo situacijos net nekomentuosiu, nes vienareikšmiškas cirkas vyksta :D

Jei žaidėjam pagrįstai dedami ban'ai, nuimamos privilegijos 100 proc. atsižvelgus į visus galimus variantus, bausmes, situacijas ir t.t, niekad nekils ginčų ar tokių dalykų, ne visi tokie durni, o jei yra nepasitenkinimas, tai jis tikrai nėra visiškai nepagrįstas. Reikia galvot apie tai ir iš žaidėjų pusės, kurie leidžia pinigus, o po to netenka privilegijų dėl poros nusižengimų, ateina praleisti laisvalaikio, nuleisti garo ir gauna dieninius ban'us ir visus tuos, kurie atėję su SAVA kalbos kultūra, SAVU charakteriu yra mokinami kaip elgtis, kaip šnekėt, kaip kokioj mokykloj, nors tai turėtų būt tik žaidimas praleisti laikui.

Pats jis nėra aktyvus visiškai (darbas ir kita fignia), kiek sėdi, tai tik forume. Su tokiu aktyvumu realiai ir negali matyt, kaip serveriuose žmonės bendrauja ir kas su kuo sutaria. Bet aš kiek supratau, tai to aktyvumo nieks ir netikrina, nes aktyvūs turi būt tik keli likę prižiūrėtojai.

Redaguota nario Baronas
  • Patinka 1

1 hour ago, SpaKojnas said:

Visų pirma - ne man čia reikšt savo nuomonę apie dabartinę situaciją jail'ę, nes jau ilgą laiką nekišau savo trigraščio į šį projektą.

Visų antra - nuomonė bus, bet tai nebus smūgis ar pleistras belekui iš mano pusės.

Tak. Mano nuomonės gal visi ir nesupras ( ypač naujesnė mėsa šiam projekte ), bet dabar kreipiuos į senbuvius, na, ir tiesiog nemažai laiko čia praleidziusiuosius žaidėjus. Tikriausiai atsimenat tuos laikus, kai prasidėjo tie "Pelekai" ir panašiai, tai įsivaizduokit, kad belekui jau tiek laiko reikia kentėt tokias nesamones iš tų, kurie ale nori pasirodyti "cool kids" ir mandravoja prieš, šiuo momentu, administratorių Beleką su savo ilgai mastytais įžeidimais ( sarkazmas ). Praėjus maždaug savaitei, kai prasidėjo tos dienos, kai dažnai buvo vartojamas žodis Pelekas ar pnš. žaidėjai, kurie nepasimokydavo iš normalaus laiko banų, gaudavo savaitės laiko banus, kažkoks žaidėjas, jei gerai pamenu, gavo net visam mėnesiui. Tai ilipkit į Beleko batus ir suvokit, kad tokie šūdai labai užknisa. Žinoma, dauguma iš jūsų patartumėt jam tiesiog tai ignoruoti, bet tai nėra taip lengva, kai tu esi administracijos narys, vistiek yra šioks toks spaudimas būnant serveryje ( bent jau man buvo, kai buvau prižiūrėtojas ), kyla mintys, jog gali praleisti kokį nors nusižengimą ( ypač chat'e ), todėl neina ignoruoti žaidėju.

Čia truputi ne į temą, bet tikrai manau, kad čia dar yra senbuvių, kurie supras ką noriu, pasakyti. Palyginkit Beleką ( administratorių ) su eox'u. Dauguma stumdavo ant eoxo, kad deda per ilgus ban'us, kad ignoruodavo kai kuriuos žaidėjus, bet negalit paneigt to, kad kai eoxas būdavo serveryje - tvarka būdavo.

Ka tuom noriu pasakyti, tai kad tikriausiai beleką pradeda rimtai užknisti visi tie daugumos mandravojimų, todėl ir būna tokie banai ar susidorojimai.

Klaidų gali būti, nes pačiam užkniso rašyt, o klaidų aš tikrai netikrinsiu, nes tingiu :)

Paliečiau tik temą susijusia su "Peleko" vartojimu ties Beleku, nes, kaip ir sakiau, ilgą laiką čia nesilankiau.

Nuomonė sudaryta tik iš prisiminimų.

P.S. Visiškai pritariu Mindei.

P.S.S. Jei kažkas nepatinka apie mano išsakytą nuomonę, pls, rašykit į pm, mandagiai padiskutuosim, nes tema ne apie mane. Gera vakara, liaudis,

Ačiū, kad priminei mano mėnėsinius banus :D

Prieš.

1.Kiek pamenu nuo seniau, nebuvo problemų su Beleku bent jau man.. kada reikėdavo, padėdavo, patardavo kažką, todėl mano nuomonė apie jį gera. 

2. Belekas juk turi ir savo gyvenimą, supraskit tą. Jis negali visad būt serve ir prižiūrėti tvarką, ko visi norit ir pabrėžiat, kad jo aktyvumas prastas..

3. Dėl to "pelekas" tai susipraskit, kad žmogų u*pisa tie visi "prikolai", kantrybė visiem išsenka, tad dėl jo baninimų aš puikiai jį suprantu ir pateisinu.

netyc pazymejau kad hujovai daro darba bet neleidz atkeist i gerai daroma darba, maladec tas belekas nah, pats esu prasileides nuo jo banu net ant pirstu nesuskaiciuoji bet ten px, o del banu tai sutinku bsk per grieztai tikrai ziuri, o taip visa kita darba jisai atlieka gerai manau.

p.s. dbr sedziu 3 amzinuos banuos(nuo beleko ir soundo ;dd) bet ten px gal kada nors busiu atblokuotas arba atsiblokuosiu ir vel cia prisijungt pazaist bei smagiai praleist laika.

@Belekas

Jei žmogus yr raudonas projekte, vadinas jis savo darbą atlieka gerai.

Beleko negalima  peikti už neaktyvumą, nes

1) Jis yra administratorius, ne prižiūrėtojas, greičiausiai jo darbas skirias nuo to, ką turi atlikti įprastas prižiūrėtojas.

2) Bendrąją tvarką žaidime palaiko geraširdiški paprasti administratoriai (pirkti admin'ai), prižiūrėtojai ir administracija prižiūri, kad pirktomis privilegijomis nebūtų piktybiškai naudojamąsi.

3) Čia jaučiu net paros ilgumo ban'o nėra, kai baudžia už keiksmus ar įžeidinėjimus, todėl sakyčiau labai nuolaidžios taisyklės yra šiame projekte, kituose cs'o, o ir ne cs'o projektuose ban'ai dažnai būna po 1d. vien už tai, kad kažką pavadini asilu ar gaidžiu. :)

če jei kažkas iš nuomonės kartojas su kitų - tai taip turi būti, kas pirmiau paskelbia, tas protingesnis atrodo ;)

Redaguota nario h1x^
  • Patinka 2

On 11/10/2018 at 11:56 PM, h1x^ said:

Jei žmogus yr raudonas projekte, vadinas jis savo darbą atlieka gerai.

Beleko negalima  peikti už neaktyvumą, nes

1) Jis yra administratorius, ne prižiūrėtojas, greičiausiai jo darbas skirias nuo to, ką turi atlikti įprastas prižiūrėtojas.

2) Bendrąją tvarką žaidime palaiko geraširdiški paprasti administratoriai (pirkti admin'ai), prižiūrėtojai ir administracija prižiūri, kad pirktomis privilegijomis nebūtų piktybiškai naudojamąsi.

3) Čia jaučiu net paros ilgumo ban'o nėra, kai baudžia už keiksmus ar įžeidinėjimus, todėl sakyčiau labai nuolaidžios taisyklės yra šiame projekte, kituose cs'o, o ir ne cs'o projektuose ban'ai dažnai būna po 1d. vien už tai, kad kažką pavadini asilu ar gaidžiu. :)

če jei kažkas iš nuomonės kartojas su kitų - tai taip turi būti, kas pirmiau paskelbia, tas protingesnis atrodo ;)

pritariu su H1x geri jo siulymai apie belekas