Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
vaves

Peticija prieš Administratoriu 'Belekas"

Kaip jūs vertinat Beleko darbą?  

38 nariai prabalsavo

1. 1. Kaip jūs vertinat Beleko darbą?

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Mūsų nuomone Administratorius Belekas savo darbą vykdo neatsakingai, deda banus neatsižvelgdamas į sitaucijas(Per ilgus banus už menkus dalykus).

Manau pastebėjote jog pastaroju metu daugelis žaidėju yra nepatinkinti šio administratoriaus darbu, jis gauna daug skundu ir serveryje jo palaikymas yra labai mažas.

Mano nuomone tokio lygio žmogus turi būti kitų žaidėju autoritetu, bet šiuo atvejų yra visiškai priešingai.

Bei manau kad jo darbas neatneša jokios teigiamos naudos.

Naujokai kurie tik atėja į serverį kažka išgirdę apie "Belekas" pasako irgi kažką tokio, ir belekas neatsižvelgdamas kad jie naujokai irgi deda ilgus banus. O gal tie žmonės buvo pasiruoše į projektą investuot nemenką sumą? Belekai kur tavo sąmoningumas?  Jie gauna banus ir jiems dingsta noras žaisti serveryje.

Pone Belekai, Diktatoriau,  MES reikalaujam tavo atsistatydinimo arba atleidimo

Po šia tema visi žaidėjai TURI išsakyti savo nuomonė apie šį "administratorių", nesvarbu kurią pusę palaikot, norim išgirsti jūsų visų nuomonę.

P.S Kalbu netik už save, kalbu daugelio žaidėju vardu.

P.P.S ant savo pagr. acc vave esu mutei dvi dienas todėl kuriau nauja acc

PRAŠAU VISŲ ŽAIDĖJU ĮVERTINTI ŠIO ADMINISTRATORIAUS DARBĄ

Redaguota nario vaves
  • Patinka 8
  • Nepatinka 1

P.P.P.S Prašau visų balsavusių parašyti savo nuomonė, kad ADMINISTRACIJA išgirstų visų nuomonę.

Už, matau Beleka labai retai serveryje, jeigu matau buna tik 5-20 min, padalina banų kurie pasako ''pelekas'' ar kaška panašaus, Belekas kaip Administratorius serveryje turetu dažniau buti online ir prižiureti tvarką, nes dabar išvis nesamones vyksta, s.adminai daugiau prižiuri serveri, negu pats Administratorius, aš sakius esu naujas serveryje nes žaidžiu nepilna menėsi, bet jau matau kad nesamones vyksta, ir jis nedaro savo darbo, matau naujokus, ateina prašo pagalbos ar kanors, kaip nusipirkt vip, kaip tas veikia, klausineja jo, o jam išvis nusispjaut, kad išlaikyti serverį reiketu gal ir pelno, nėra pelno jeigu nėra žaidejų, o jeigu netgi Administratorius ne koks vip, admin ar s.admin pagasdina, tai čia jau kyla klausimas ar Belekas bando nužudyti projektą?

Atsiprašau už klaidas.

Aš pats asmeniškai nesu dar matęs, kad Belekas taip darė, bet tikrai iš nemažai žmonių esu girdėjęs jog jis tikrai duoda per ilgus ban ;D

• Patinka 3

Pagaliau nors vienas išdryso paguldyti beleka ant žemės, tikrai už, nes jis sau per dauk leidžia. Banus bereikalo dalina, kodel jis nebanina kur kitus žmones ižeidineja, o tik kalba kur eina apie ji. Aš asmeniškai to nesuprantu. Diktatoriu šalin , jis bereikalo čia sėdi tokiam poste, perdauk laisvės turi jis.

• Patinka 1

Asmeniškai ir aš pati esu pastebėjusi, kad šis administratorius visiškai ne vienodas taisykles taiko. Pateiksiu pavyzdį mane serve įžeidinėjo jam būnant bano jis nedėjo įžeidė jo draugę tiksliau ir tai nebuvo pilnas įžeidimas jis dėjo 3h baną tai įdomu kaip čia gaunas vieniem taisyklė apie įžeidimus galioja kitiems ne :)

• Patinka 2

Parašė (redaguota)

@Belekas

1. Pagal ką taikai tokias griežtas bausmes ir kodėl gauni tiek daug nusiskundimų, kad vieni tą baną už ne pilną įžeidimą ant tavo draugų ar tavęs gauna griežtas bausmes, o tie kurie įžeidinėja kitus taikai paprastas bausmes?

2. Kodėl vieną kvailą pravardę sugalvota ”Pelekas” priimi labai asmeniškai? Visi tokias turim ir iš jų pasijuokiam. Suprasčiau jeigu peržengtų ribą ir pradėtų paistytis apie kitus dalykus kurir tikrai skamba įžeidžiai.

Norėčiau išgirsti argumentuotus atsakymus, o ne tylėti ir palikti viską tvarkyti šiuo atvėju @Soundas_.  Pats matai, kad iki to jau viskas priėjo todėl reikia viską normaliai, žmoniškai išsiaiškinti, kad nekiltų tokių ginčų.

Redaguota nario Puchas
  • Patinka 1

Jei soundas nori visada gali išmesti aš visiškai nieko prieš, tikrai nesupyksiu :)

• Patinka 2

Parašė (redaguota)
4 minutes ago, Belekas said:

Jei soundas nori visada gali išmesti aš visiškai nieko prieš, tikrai nesupyksiu :)

@Soundas_ Pats matai kad noro 0% tai kam laikyt tokį?

P.S Visada gali ir pats išeiti.

Redaguota nario vaves

Jo kartais buna siokiu tokiu nesamoniu is beleko puses.Gal jau tikrai laikas atsisakyti posto.

P.S: Flinkis Smirda.

Parašė (redaguota)

Nu ir as dadesiu pora zodeliu.

1. Belekas buvo gan normalus kol negavo savo Administratoriaus, kazkada pats uzsimines buvo kad as buvau pasikeles su S.priz ar koks ten db yra. Bet gaves administratoriu prarado baimes jausma, pasakai ne ta zodi gauni bana. Kalbi apie zuvis pasakai zodi "pelekai" ar kazkas tokio banas. Kas cia per nesamones ?

2. Ateina i serva kas 2 sav ar kas sav pabuna 30min ir iseina, nelabai esme pagaunu koks tolkas jam but Administratorium? Kai daro tokias palevas, susireiksmina kad pasako zodi "Pelekai" Nors tai buna skirta ne jam. Butu labai nuostabu net gi jeigu sitam zmogeliui ateitu kaip sakoma pabaiga su Administratoriais ir visais kitais priz. Nes jau labai pradejo kazka irodynet, nors tiesa sakant per laida mes visi rimti. :)

3. Kitas del to "Peleko sriubos" Kuom jis cia detas yra? Policininkas gavo 2 dienu bana? Uz tai kad aptarinejo apie "Peleku sriuba". Kur sitas projektas nusirys su tokiais Administracijos nariais. Jeigu negali net pasneket apie ka nori serveri gauni beprotiskus banus. Manau laikas tau butu atsistatydint is sito savo posto ir eit prasiblaskyt biski. Nes jau per ilgai cia uzsibuvai. Darydamas tokias nesamones manau atsizvegls Soundas ar Prieshas.

4. Yra zaideja, kuriai Belekas budamas serve nieko nedaro, nesvarbu koks jos zodinas ar keiksmai ar izeidimai, visiskai nusisvilpt, eta ninormalna blyat.

Redaguota nario Baronas
nevelk į tai kitų žmonių ir nuo įžeidimų susilaikyk, pataisiau 4 punktą, kitą kartą bus uždėtas įspėjimas
  • Patinka 1

Parašė (redaguota)

na jeigu čia gali visi rašyt tai pradėsiu

1.Žmonės supraskit apie tai kad Belekas ira gan geras žmogus realybeje todel mano nuomone apie ji  preita karta jis buvo priž o dabar administratorius todel pagal mane jisai gerai atlikdavo savo darbus patikekit manim. Belekas galėtu surimteti ir toliau atlikti savo tuos darbus forume patys pagalvot ka rašot ant jo ir prie ko čia idetas pats prieshas jis čia nieko nedaro, o tik pats soundas sprendžia apie Beleka.  

2. Kadangi pasakysiu viena dalyka jeigu kas nors ji vadina tuo žodžiu "P*******" jam ira kaip ižeidimas todel  ir dalina banus patys pagalvokit jeigu ant bet kokio žaidejo vadintu blogu žodžiu ar jums butu malonu  apie tai kalbet.

Ar jums pačiam butu malonu vadinti bet kokiu blogu žodžiu  ant kiekvieno žaidėjo.

kadangi ira 2 punktai iskaitant mano nuomone apie Belekas.

Redaguota nario fOkuswOw~
  • Patinka 1

Kadangi visi rašo šia tema, aš irgi norėčiau šiaip taip išreikšti savo nuomonę. Mano manymu, Belekas nėra blogas administratorius, jūs tiesiog jam ir jo merginai per daug dėmesio skiriate įvairiomis savo frazėmis. Iš dalies aš irgi sutinku su jumis. Pavyzdžiui vakar čiurka gavo 15 val. baną už provokacijas. Kas išvis banina už provokacijas ? Reikėtų blogiausiu atvėju mutinti. Dar vienas pavyzdys būtu legendinis savaitės ar ten mėnesio banas už žodį pelekas. Jis iš dalies neteisingai dalina tuos banus į dešine ir į kairę, nes daugelio jų laikas yra per ilgas, bet kaikurie irgi pralenkiate lazdą, nes pastovūs įžeidimai baudžiami vis griežčiau: Pagal situaciją ban laikas gali būti sutrumpintas/padidintas.

Mano manymu, ne Beleką mes turėtumeme mesti iš valdžios, o turėtumėme reikalauti naujų taisyklių iš Soundo, ypač ties KEIKSMAIS IR ĮŽEIDIMAIS. Išvis už keiksmus ir įžeidimus siūlyčiau uždėti maksimalią bausmę 1 valandą, o minimali bausmė tebunie būna 5 min banas. Klaustumėte kodėl ne mute ? Todėl, nes vedant klausimanija niekas jau tikrai nesiruoštų atmutint tokių žaidėjų, nes tai būtų visiškai netikslinga. Galėtumėme Soundo paprašyti pabandyti įgyvendinti šią idėją bent savaitei ir pažiūrėti, kas bus iš tokio pasikeitimo.

• Patinka 2

Parašė (redaguota)

10 hours ago, Rondo said:

Už, matau Beleka labai retai serveryje, jeigu matau buna tik 5-20 min, padalina banų kurie pasako ''pelekas'' ar kaška panašaus, Belekas kaip Administratorius serveryje turetu dažniau buti online ir prižiureti tvarką, nes dabar išvis nesamones vyksta, s.adminai daugiau prižiuri serveri, negu pats Administratorius, aš sakius esu naujas serveryje nes žaidžiu nepilna menėsi, bet jau matau kad nesamones vyksta, ir jis nedaro savo darbo, matau naujokus, ateina prašo pagalbos ar kanors, kaip nusipirkt vip, kaip tas veikia, klausineja jo, o jam išvis nusispjaut, kad išlaikyti serverį reiketu gal ir pelno, nėra pelno jeigu nėra žaidejų, o jeigu netgi Administratorius ne koks vip, admin ar s.admin pagasdina, tai čia jau kyla klausimas ar Belekas bando nužudyti projektą?

Belekas ne prižiūrėtojas, o administratorius, todėl jo aktyvumas gali ir skirtis nuo prižiūrėtojų. S.adminu pilną, Belekas vienas. Nemanau, kad Belekui nusispjaut ant projekto, tik, kad jūs pastoviai rašinėjat nesamones i chat'us apie Beleką, tai jis rečiau jį skaito. Nenuostabu, kad retkarčiais kažko svarbaus nepamato.

10 hours ago, Saulyte said:

Asmeniškai ir aš pati esu pastebėjusi, kad šis administratorius visiškai ne vienodas taisykles taiko. Pateiksiu pavyzdį mane serve įžeidinėjo jam būnant bano jis nedėjo įžeidė jo draugę tiksliau ir tai nebuvo pilnas įžeidimas jis dėjo 3h baną tai įdomu kaip čia gaunas vieniem taisyklė apie įžeidimus galioja kitiems ne :)

Jis ne prižiūrėtojas, kad turėtu visus kenkėjus banint, o administratorius (nematęs, kad kas soundą tuo kaltintu). Ižeidimai ant jo dragės tikrai išsiskirs labiau, nei ant nepažįstamo veido, o taisyklės vienodos.

10 hours ago, Puchas said:

@Belekas

1. Pagal ką taikai tokias griežtas bausmes ir kodėl gauni tiek daug nusiskundimų, kad vieni tą baną už ne pilną įžeidimą ant tavo draugų ar tavęs gauna griežtas bausmes, o tie kurie įžeidinėja kitus taikai paprastas bausmes?

2. Kodėl vieną kvailą pravardę sugalvota ”Pelekas” priimi labai asmeniškai? Visi tokias turim ir iš jų pasijuokiam. Suprasčiau jeigu peržengtų ribą ir pradėtų paistytis apie kitus dalykus kurir tikrai skamba įžeidžiai.

Norėčiau išgirsti argumentuotus atsakymus, o ne tylėti ir palikti viską tvarkyti šiuo atvėju @Soundas_.  Pats matai, kad iki to jau viskas priėjo todėl reikia viską normaliai, žmoniškai išsiaiškinti, kad nekiltų tokių ginčų.

1 Jei pastoviai ižeidinėja tą patį žmogų ir dėl tų pačių priežasčių, bausmes didinti yra visiškai logiška.

2 Todėl, nes ši pravardė VISADOS taikoma piktybiškai ir tikrai visados.

8 hours ago, Keep Calm said:

Nu ir as dadesiu pora zodeliu.

1. Belekas buvo gan normalus kol negavo savo Administratoriaus, kazkada pats uzsimines buvo kad as buvau pasikeles su S.priz ar koks ten db yra. Bet gaves administratoriu prarado baimes jausma, pasakai ne ta zodi gauni bana. Kalbi apie zuvis pasakai zodi "pelekai" ar kazkas tokio banas. Kas cia per nesamones ?

2. Ateina i serva kas 2 sav ar kas sav pabuna 30min ir iseina, nelabai esme pagaunu koks tolkas jam but Administratorium? Kai daro tokias palevas, susireiksmina kad pasako zodi "Pelekai" Nors tai buna skirta ne jam. Butu labai nuostabu net gi jeigu sitam zmogeliui ateitu kaip sakoma pabaiga su Administratoriais ir visais kitais priz. Nes jau labai pradejo kazka irodynet, nors tiesa sakant per laida mes visi rimti. :)

3. Kitas del to "Peleko sriubos" Kuom jis cia detas yra? Policininkas gavo 2 dienu bana? Uz tai kad aptarinejo apie "Peleku sriuba". Kur sitas projektas nusirys su tokiais Administracijos nariais. Jeigu negali net pasneket apie ka nori serveri gauni beprotiskus banus. Manau laikas tau butu atsistatydint is sito savo posto ir eit prasiblaskyt biski. Nes jau per ilgai cia uzsibuvai. Darydamas tokias nesamones manau atsizvegls Soundas ar Prieshas.

4. Yra zaideja, kuriai Belekas budamas serve nieko nedaro, nesvarbu koks jos zodinas ar keiksmai ar izeidimai, visiskai nusisvilpt. eta ninormalna blyat.

1. Žmogus negali rinktis ispėjimų, tai ir neturi tokios grandinės, kaip prieš tai. Dėl to peleko, tai jau rašiau.

2. Jis čia tikrai žaidžia dažniau, nei kartą per savaite :D. Dėl peleko rašiau jau.

3. Rašiau jau dėl peleko.

4. Visiškai sutinku, belekas ir gurl gerai susidraugauja, todėl jai taikomos išimtys. Esu matęs, kaip Beleko nebuvo serveryje, gurl jam parašė, atejo ir užbanino žmogų, nes jis ižeidinėjo gurl. Įrodymų, nei turiu, nei kelsiu, nemanau, kad tokie dalykai vyksta ir dabar, nes juos iškarto praneštu forume su skundu.

2 hours ago, fOkuswOw~ said:

na jeigu čia gali visi rašyt tai pradėsiu

1.Žmonės supraskit apie tai kad Belekas ira gan geras žmogus realybeje todel mano nuomone apie ji  preita karta jis buvo priž o dabar administratorius todel pagal mane jisai gerai atlikdavo savo darbus patikekit manim. Belekas galėtu surimteti ir toliau atlikti savo tuos darbus forume patys pagalvot ka rašot ant jo ir prie ko čia idetas pats prieshas jis čia nieko nedaro, o tik pats soundas sprendžia apie Beleka.   

2. Kadangi pasakysiu viena dalyka jeigu kas nors ji vadina tuo žodžiu "P*******" jam ira kaip ižeidimas todel  ir dalina banus patys pagalvokit jeigu ant bet kokio žaidejo vadintu blogu žodžiu ar jums butu malonu  apie tai kalbet.

Ar jums pačiam butu malonu vadinti bet kokiu blogu žodžiu  ant kiekvieno žaidėjo.

1. Nėra didelio skirtumo, koks jis yra realybėje,  svarbu tai, koks jis yra projekte. Manau jis ir taip pakankamai rimtai žiūri į savo "darbą". Žinoma prieshas galėtu jį išmesti iš administratoriu, ne vien soundas tai sprendžia, bet tai neturėtų nutikti.

2. Pritariu.

Atsiprašau, kad išreiškiau savo nuoširdžia nuomonę :D .

Redaguota nario Baronas
paredagavau kito zmogaus citatą :>
  • Patinka 6

Vertinu prastai

- Akivaizdziai per ilgos ir nepasvertos nuobaudos

Bet irodymu nera, o ir visi kozeriai pas beleka rankose. Taigi tema bus sekmingai uzrakinta, o cirkas pasiliks

Bet siaip saunuoliai vyrai dirbat, truko cia ju9sio jau :classic_laugh: 

Pridedu dar linka temos, kur diskusija buvo panasi - 

Geros dienos

2 hours ago, Modė :)~ said:

Kadangi visi rašo šia tema, aš irgi norėčiau šiaip taip išreikšti savo nuomonę. Mano manymu, Belekas nėra blogas administratorius, jūs tiesiog jam ir jo merginai per daug dėmesio skiriate įvairiomis savo frazėmis. Iš dalies aš irgi sutinku su jumis. Pavyzdžiui vakar čiurka gavo 15 val. baną už provokacijas. Kas išvis banina už provokacijas ? Reikėtų blogiausiu atvėju mutinti. Dar vienas pavyzdys būtu legendinis savaitės ar ten mėnesio banas už žodį pelekas. Jis iš dalies neteisingai dalina tuos banus į dešine ir į kairę, nes daugelio jų laikas yra per ilgas, bet kaikurie irgi pralenkiate lazdą, nes pastovūs įžeidimai baudžiami vis griežčiau: Pagal situaciją ban laikas gali būti sutrumpintas/padidintas.

Mano manymu, ne Beleką mes turėtumeme mesti iš valdžios, o turėtumėme reikalauti naujų taisyklių iš Soundo, ypač ties KEIKSMAIS IR ĮŽEIDIMAIS. Išvis už keiksmus ir įžeidimus siūlyčiau uždėti maksimalią bausmę 1 valandą, o minimali bausmė tebunie būna 5 min banas. Klaustumėte kodėl ne mute ? Todėl, nes vedant klausimanija niekas jau tikrai nesiruoštų atmutint tokių žaidėjų, nes tai būtų visiškai netikslinga. Galėtumėme Soundo paprašyti pabandyti įgyvendinti šią idėją bent savaitei ir pažiūrėti, kas bus iš tokio pasikeitimo.

Nesu matęs nei karto, kad @Baronas kažką užbanintu už žodžius "BATONAS", jis iš ju net pasijuokia, BET jei tu pavartosi nors vienam sakiny žodį PELEKAS, 3h pailsėsi nuo JAILO

16 minutes ago, vaves said:

Nesu matęs nei karto, kad @Baronas kažką užbanintu už žodžius "BATONAS", jis iš ju net pasijuokia, BET jei tu pavartosi nors vienam sakiny žodį PELEKAS, 3h pailsėsi nuo JAILO

Ne visi su humoro jausmu :D Tad..

MANO MANYMU JUS VISI PAVYDIT BELEKUI,KAD JIS SUSIRADO SAVO GYVENIMO MEILĘ.
PAVYDUOLIAI. O jei rmt, tai belekas mldc yra, neužpiskit jo, ir bus taiką tarp jūsų

• Haha 2

Parašė (redaguota)
1 hour ago, birka25@one.lt said:

MANO MANYMU JUS VISI PAVYDIT BELEKUI,KAD JIS SUSIRADO SAVO GYVENIMO MEILĘ.
PAVYDUOLIAI. O jei rmt, tai belekas mldc yra, neužpiskit jo, ir bus taiką tarp jūsų

Nieks jo "neužpisa" perlianke lazda kodėl nebanina kai kiti ant kitų stumia, o tik tuos banina kas ant jo ar gurlo kašką pasako tiesiog neligybė tarp kitų žaidėjų. Kas tas gurlas visiem ** atsiprašant per daug ji sau leidžia, meilė kaip seilė ** tegul, bet darbas tos meilės neliest turi....

Redaguota nario SAMURAI
Netenki turinio kurimo galimybes dienai uz keiksmus. Nebuk laukinis

Parašė (redaguota)

, per ilgi banai, banai už tai, kad pavadina "peleku" kokiame projekte matyta tai, kad žaidėjus yra baudžiama už tai, kad yra iškraipomas žaidėjo/administratoriaus ar kitas pareigas užemančio žaidėjo slapyvardis. Administratorius, o proto visiškai 0. Kiek pastebėjau, kad visi žaidėjai gave aukštesnes pareigas iš savęs daro karalius. Manau reikėtu nusileisti atgal į savo lygį. Soundas jau nebeturi laiko projektui tai duoda administratoriu kas po ranka papuola. Eoxas neprinėrė Soundui prinėrė *******. Taip ir žlunga tokie projektai.

Redaguota nario Belekas
pasalinu izeidimus.
  • Patinka 1
  • Haha 1

Mano nuomonė labai panaši ( o daugumos minėtų aspektų visiškai vienoda ) į @Minde. Galiu nebent minimaliai papildyt, jog visi Administracijos nariai skiria papildomai savo laiką serverių priežiūrai bei anketų tikrinimams, įvairių projekto problemų sprendimui ir pagalbai ties visa veikla. Žaidėjai pastebi tik dalį jų įdirbio, ir tai nevisada.. Nemanote, kad dėl to jie nusipelno bent jau pagarbaus elgesio iš žaidėjų pusės?

Yra buvusi ne viena panaši situacija, kai prižiūrėtojai baudė pažeidėją griežčiau nei numatyta konkrečioje taisyklėje, tačiau neužmirškit, jog taip pat yra tokia taisyklė: "Pagal situaciją ban laikas gali būti sutrumpintas/padidintas". Be to, tais atvejais pažeidėjai buvo baudžiami ne tik už piktybišką elgesį su Administracijos nariais, bet taip pat ir paprastais žaidėjais. Visada stengiamės atsižvelgti į pilną situaciją, kad pritaikyti tinkamą bausmę ir atgrasyti nusižengėlį nuo pakartotinio tyčinio taisyklių laužymo. Žinoma, galime visada bausti už įžeidimus valandos banu, ar tiesiog mutinti, bet kas iš to? Ar tai bausmė? Pagal mane, tai nuolaidžiavimas pažeidėjams, kas tuo pačiu virsta skatinimu pakartotinai nusižengti. Ir tai nėra nuomonė iš oro. Manot čia pirmas Adminas, kuris skundžiamas dėl to? Ne pirmas ir ne paskutinis, įskaitant ne tik Administracijos komandą, bet ir paprastus pirktinius adminus. Ne visi toleruoja grubų žodyną ir tuo labiau įžeidimus, net jeigu kartais tai yra juoko forma (patikėkit, ne visi tą manantys apskritai žino kas yra humoras), dažnai peržengiamos ribos, o tą ne kiekvienas atleidžia.
Beje, su tais netiesioginiais įžeidinėjimais-provokacijomis jau visai kai kurie pametę galvas esat. Ne vaikų darželis čia, kad sakyt esą tiesiogiai kažko neįžeidėt.

P.S. Nemažos dalies šioje temoje palikusiųjų neigiamą atsiliepimą apie kritikuojamą administratorių turi plačią banų istoriją iš įvairių adminų už įžeidimus, provokacijas, o kai kurie ir privilegijų nuėmimus. Sutapimas?
Iš tiesų galėčiau plačiau pakomentuoti apie viską, bet nematau prasmės, nes svarios kritikos šioje temoje neįžvelgiau.
Gero žaidimo visiems. :) 

• Patinka 4
  • Ačiū 1
  • Nepatinka 2

Visų pirma - ne man čia reikšt savo nuomonę apie dabartinę situaciją jail'ę, nes jau ilgą laiką nekišau savo trigraščio į šį projektą.

Visų antra - nuomonė bus, bet tai nebus smūgis ar pleistras belekui iš mano pusės.

Tak. Mano nuomonės gal visi ir nesupras ( ypač naujesnė mėsa šiam projekte ), bet dabar kreipiuos į senbuvius, na, ir tiesiog nemažai laiko čia praleidziusiuosius žaidėjus. Tikriausiai atsimenat tuos laikus, kai prasidėjo tie "Pelekai" ir panašiai, tai įsivaizduokit, kad belekui jau tiek laiko reikia kentėt tokias nesamones iš tų, kurie ale nori pasirodyti "cool kids" ir mandravoja prieš, šiuo momentu, administratorių Beleką su savo ilgai mastytais įžeidimais ( sarkazmas ). Praėjus maždaug savaitei, kai prasidėjo tos dienos, kai dažnai buvo vartojamas žodis Pelekas ar pnš. žaidėjai, kurie nepasimokydavo iš normalaus laiko banų, gaudavo savaitės laiko banus, kažkoks žaidėjas, jei gerai pamenu, gavo net visam mėnesiui. Tai ilipkit į Beleko batus ir suvokit, kad tokie šūdai labai užknisa. Žinoma, dauguma iš jūsų patartumėt jam tiesiog tai ignoruoti, bet tai nėra taip lengva, kai tu esi administracijos narys, vistiek yra šioks toks spaudimas būnant serveryje ( bent jau man buvo, kai buvau prižiūrėtojas ), kyla mintys, jog gali praleisti kokį nors nusižengimą ( ypač chat'e ), todėl neina ignoruoti žaidėju.

Čia truputi ne į temą, bet tikrai manau, kad čia dar yra senbuvių, kurie supras ką noriu, pasakyti. Palyginkit Beleką ( administratorių ) su eox'u. Dauguma stumdavo ant eoxo, kad deda per ilgus ban'us, kad ignoruodavo kai kuriuos žaidėjus, bet negalit paneigt to, kad kai eoxas būdavo serveryje - tvarka būdavo.

Ka tuom noriu pasakyti, tai kad tikriausiai beleką pradeda rimtai užknisti visi tie daugumos mandravojimų, todėl ir būna tokie banai ar susidorojimai.

Klaidų gali būti, nes pačiam užkniso rašyt, o klaidų aš tikrai netikrinsiu, nes tingiu :)

Paliečiau tik temą susijusia su "Peleko" vartojimu ties Beleku, nes, kaip ir sakiau, ilgą laiką čia nesilankiau.

Nuomonė sudaryta tik iš prisiminimų.

P.S. Visiškai pritariu Mindei.

P.S.S. Jei kažkas nepatinka apie mano išsakytą nuomonę, pls, rašykit į pm, mandagiai padiskutuosim, nes tema ne apie mane. Gera vakara, liaudis,

• Patinka 2
  • Confused 1
  • Nepatinka 1

8 minutes ago, SpaKojnas said:

Čia truputi ne į temą, bet tikrai manau, kad čia dar yra senbuvių, kurie supras ką noriu, pasakyti. Palyginkit Beleką ( administratorių ) su eox'u. Dauguma stumdavo ant eoxo, kad deda per ilgus ban'us, kad ignoruodavo kai kuriuos žaidėjus, bet negalit paneigt to, kad kai eoxas būdavo serveryje - tvarka būdavo.

Tvarka budavo tik forume, o ne servuose, servuose ziuredavo tik savo interesus ir tvarkos palaikimu to nepavadinciau. I paprastus zaidejus demesio neatkreipdavo.  

Gerai, dabar savo nuomone isreiksiu, nes ispizdeja pasidaret, mieli zaidejai. Turetume buti dekingi, kad belekas ir visa likusi adminstracija yra tokia atlaidi jums. Ar bent karta padekojote uz tai, kad jus tik ispejo ar pritaite menkesne bausme negu numatyta? Nemanau. O ar skundziates ir smerkiat sulauke didesnes bausmes negu numatyta? Taip, nuolatos. Nusizengimo dydis lygus bausmes laikui ir tipui, to jus nesuvokiate. Patikekit, cia vienintelis projektas, kuris turi tokia adminstracija, kuri visuomet atrasis, pades ir leis graziuoju susitarti. Visuomet adminstracijoje buvo vienas zmogus kurio zaidejai nemegsta, jam isejus atsiranda naujas ir visa tai matau jau 3metus. Belekui isejus surasit ka nors kita, kurio darbu busit nepatenkinti. Gerai uzbanino uz pelekas, kalbejot serve apie beleka, po keliu min persimetet ant peleko ir apsimetat kvailuciais, lyg ne apie ji kalba ejo. Jis ir dauguma zaideju nera protiskai atsilike ir supranta is ko pizdielinat. Butu mano valia, uz tokias nesamones po 1sav banuose sedetum. Ne mano ir ne jusu reikalas kas ka ciesina servuose ir kas su kuo bendrauja, tai ko jus lendat? Gaunat atgal ir forume skundziates, teisybes ieskot. Patarsiu ziureti tik i tai kas vyksta jusu "kieme" ir nelysti i svetima, kur gaunat pizdi. 2 metus atgal nebuvo tokio gerumo is priz, zodis= banas. Truputi mazinkit savo kartele, lipat ant galvos.

Ir jeigu rasysit, kad kazkam nardau...na man visiskai dzin, pasakiau savo nuomone, jeigu norit pikit mieli draugai, bet jus achujieline.

• Patinka 4
  • Haha 4

čia nebe peticija o nuomuone apie belekas, Galėjo jis pats sukūrt tema Pasakykit nuomone apie mane bet visi šitie komentarai neturi naudos tik brangų gyvenimo laiką sugaištat veltui parašydami šitas poemas ačiū visogero gero vakaro linksmai.

• Haha 1