Jump to content
[Swarm] Pirktų XP/PRS susigrąžinimas Skaityti daugiau... ×

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
-ChameleoN.`

Siūlau UL/pakeitimaus SWARME

Rekomenduojami pranešimai

Pasiūlymų anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: -ChameleoN.`
2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Serveriui(swarmui).
3. Jūsų pasiūlymai*: 

1) Norėčiau matyt BUFF'ą skirtą m4a1 upgrade ginklui, preitame wipe visi iš rankų nepaleido, dabar nebėra kas su ja žaistų, aišku nepadaryt per daug stiprios.

2)  Taip pat buff/ul keitimas kitiems ginklams, kaip: GALIL(nors daro daug žalos, yra labai didelis recoil, netaiklus ginklas), MAC-10(taip pat recoil didelis, nors daro neblogai žalos, šaudant į priešą iš toliau, labai sunku pataikyt ar suvalgyt), P90(didelis DPS, žalos itin mažai, didelis recoil, ta pati problema sunku pataikyt, reikalingas didelis spray control), FAMAS(norint skirst E raidę paspaudus zoom efektas, nemažai žmonių skundėsi, kad tai labai užknisa), SCOUT(nors pats ul labai geras, manau reiktų dar šiek tiek žalos buff, žmonės matytu, kad yra metoj, būtų naudojamas žymiai daugiau), TMP(nors recoil geras, damage irgi turbūt per mažas, arba net ginklo šaudymo greitis per lėtas, kad žmonės imtu į rankas), apibendrinant, naujokai jų nenaudoja, kai gauna juos free, pats meginau, tikrai nieko gero, turbūt daug kas pritartų mano nuomonei- jie yra tam, kad rudytų serverio lentynuose.

3) Dar visai asmeniškai patiktų UMP-45 charger ul nerf(nedidelį), nors daug kas turbūt nesutiks, bet palyginus su šito ginklo kaina jis daro labai didelę žalą,labai lengva sprayint non-stop ar net bėgant,  lyginant su kitais smg ar serverio ginklais, UMP yra "God Like" - overrated.

4) Išimtus/pakeistus/buff, USP/ELITE pistoletus. Pvz.: USP- barlog-I. Elite- DUAL INFINITY.  Pridėtus P250, FIVESEVEN ul. P-250-pavadinimo nežinau, bet būdavo toks žalias su dideliom akim alienas, užsitaisydavo kažkokį žydrą slykstį(reload animation).  Fiveseven- luger p08 .

5) Grįžtant tie 2 atsakymo, reiktų tikrai: AK buff (nors nenoriu čia vos ne, kaip reklamos daryt, bet mano projektas iš, kurio atėjau AK-paladin buvo labai geras, visad su juo šaudydavau, būtų įdomų kažką panašaus matyt buff atžvilgiu. Ir pakeitą AK Upgrade, nes dabar abi AK turi didelius recoil, daro gan mažai žalos. AWP(su awp swarme apskritai sunku šaudyt, yra adminų ginklas, bent galėtų gal one shotint su tai kažkelintu žalos power(į kūną). M3 taip pat niekas neima į rankas, reikia eit vos ne į zombių rankas, kad žalos darytum ir pataikyt reikia, ypač, kai neturi didelio FS power,  reiktų gal žalos buff, kad žmonės pradėtų naudot, išvis išimt m3 bouncer ul, mačiau žmones naudojant tik 2 kartus, aš pats ir dar kažkas. 

6) FORCE FIELD yra nenaudojamas, waste of space/xp . PUMPIN(HE)buff, kad galėtų nužudyt zombius, kurie pataikė moliūgas, arba-> keist į seną gerą seeker granatą, būtų didelis pasikeitimas HE ul naudojime. SAND BAG išėmimo iš serverio arba pakeist kažkuo kitu, niekas jų nenaudoja, nebent(MEMEINA), waste of space/xp.

7) Idėt naujų mapų. 3 mapai, kurie visad per dieną būna: cs_max, de_dust_2x2, de_dust_3x3, galima paimt iš senesnių mapų įdėt juos, kaip 2x2. 

Nors daug nesamonių prirašiau, bet manau paminėjau svarbiausius pakeitimus, kurių MANO NUOMONE reikėtų SWARME. Nors manau čia tik mano svajonė, būtų tokius pakeitimus matyt, bet gal bus atsižvelgiama į kaikuriuos punktus.  Jeigu bus skaitančių dėkit punktą su kuriuo sutinkat ar ne. Pvz.: 1) Ne, 2) Taip, t.t 

4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Atsirastų nauji ul, būtų matomi kiti ginklai rankose, atsirastų įvairovę, skill gapas, kitoks gameplayus. Žmones norėtų išmegint naujai pakeitus/pridėtus ul ir gal net atsirastų noras žaist su jais, ne vien tik su (glock ir ump-45). Gal net sugrąžintų išėjusius visam laikui žaidėjus.

 

  • Patinka 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1) Negaliu nei pritart nei ginčytis, nes nežinau kaip prieš wipe buvo.

2) Su ulais tai jo kaikurie galėtu būti geresni, atsirastų pasirinkimų ivairovė nieko neprarandant. Ir kaip minėjai tuos ulus pamatai tik tada kai yra gaunama už dyka arba tiesiog žaidėjas pasiima vienam kartui pasibandyt

3) Arba nenerf daryt, bet padaryt, kad jis butų end game ginklas galėtum pasiimt tik su kokiu pvz: 20 lvl, o į jo vietą idėt kitokį ula.

4) Nu kaip ir su viskuo sutinku tik gal ne su USP ir ELITE ulu pasiulimais. Balrog ir dual infinity yra atgyvenos(bent mano nuomone, nes jie daug kur naudojami yra)tai norėtūsi kažko kito, orginalesnio arba rečiau naudojamo.

5) Paladino AK dar galėtų turėti daugiau negu 3 mouse2 šūvius. Su žalos padidinimu nebent i kūna ba į galva lyg po 350 daro(tikslei nežinau nepamenu).

Kad kraken AWP one shotintų į kūna, kad ir su aukštu žalos lygiu tai nepritariu manau per daug išbalancuotas būtų,bet galėtų one shotint visus žombius jei pataikai į galva(iškyrus armoured ir tankus, be to į galva pataikyt nėra taip lengva, kai yra žaidėju kurie su žombiais šokinėja lyg ant batuto), bet tas AWP turi kita problema. Jo special išsaunamos yra su e raide ir tas trukdo skraidyti kaip ir su FAMAS(gembas sakė, kad soundas žada pakeisti iš e į f, bet nežinau ar pakeista yra). Taip pat manau, kad special galima būtų pakeist kad žombiai būtų ne į orą yra metami kai ant jų yra užmetama special, bet gal, kad jie pradėtų judėti lėtai arba iš vis negalėtų pajudėt(nu tipo, kad krakenas juos į gelmes traukia todėl jie negali judėti)

Su M3 gal reiktų pridėt koki antra šaudymo rėžima(nes padidinus žala žaidėjai su dideliu FS power gali per daug išbalancuoti žaidima) kuris leistų šaudyti greitai, bet tai imtų daugiau kulkų(ir gal jo neveiktų FS poweris) pvz: padaryt, kad saudytum su mouse2 greitai tai pirmas šuvis kainuotu 1 kulka o kiti po 2 kulkas(priklauso kiek žalos daro neesu naudojas nežinau) arba pakeist kažkuom kitu, arba kaip rašiai išimt.

6) Kiek žaides esu ir prieš wipe ir po wipe tai esu mates ta force field kokis 2-3 kartus ir tai tie kartai buvo nes žaidėjas netyčia nusipirko ne gas ula. Be to niekas neperka to force field nes jis gali padėt žombiams užlipt ir nužudyt ct(gal padaryt, kad žombiu neboostintų nuo force field, o tiesiog sustabdytu ir neleistų pasiek žmonių viduje, o prieš pat dingstant, kad visus zombius nustumtu, kas ct pabėgt galėtų). Šito nežinau ar tas force field sustabdo spitus ir tanko akmenis, bet jeigu ne tai galėtu apsaugoti nuo jų ir pvz dar neleistu bomerui apvemti žmonių kurie yra force field.

7) Su mapais tai visiskai pritariu iš vien tie patys eina ir kai pasikeičia koks mažiau žaidžiamas dauguma žaidėjų pradeda prašinėt, kad  pakeist map arba iš vis išeina, be to reiktų gembui pasiuliti mažų map nes jų įvairovė serveryje yra maža

Čia yra tik mano nuomonė su kuo sutinku /nesutinku ir kokių pakeitimų pats norėčiau manau, kad nerašiau nieko kas labai išbalanciuotų swarmą, bet jei yra žmonių kurie nesutinką su mano mintimis, prašau išreikšti savo nuomone, o tiesiog nepalikti "NEPATINKA"

 

P.S Suprantu, kad kairurie mano parasyti dalykai gali būti neįmanomi įvygdyti, bet svajot nedraudžiama :)

 

Written by Brashkė

For Justė ;)

Redaguota nario WolfWTF
  • Patinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) +, m4 po wipe yra kažkokiu būdu nerfintas (galbūt soundas darydamas update pamiršo nukopijuot seną kodą).

2) sutinku su wolfu, kaikurie galėtų būt geresni (recoil ir dmg buff).

3) ump (ir glock) yra realiai op ginklas, nes tik jie turi knocbacką, ir dėl to ump yra per geras. Arba nerfint arba padaryti vip/admin/s.admin ginklu. Prieš wipe op buvo gitara, m4 ir famas electricity (čia iš dar seniau), bet tapo nebenaudojami, dėl prastų savybių.

4) iš dalies sutinku, bet nematau reikalo kiekvienam pistoletui turėti ul.

5) taip.

6) force field - out. pumpkin - buff, ne tiek kiek buvo prieš wipe, dėl GALIMO bytos bug, bet kad darytų daugiau dmg nei paprasta he. su sandbagais yra toks dalykas: jei ginklai nebūtų tokie stiprūs ir žaidėjai neturėtų daxuja fps, sandbagai atliktų savo paskirtį, bet statyt sb užima laiko, reik ten bindus ir visa kita darytis, geriau pasprayint į zombio galvą ar tiesiog nuskrist nuo zombių.

7) su mapais yra liūdnos mišios. swarmo bendruomenė yra labai konservatyvi ir naujų map žaisti nenori. buvo bandyta įdėti naujų mapų, taip, yra žaidžiami kaikurie, bet ne taip kaip max 2x2 ar 3x3. svarbiausia gi pasifragint, o jei nepatinka mapas ar nepažaidi tiesiog išeini ir lauki maxo.

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, zed said:

4) iš dalies sutinku, bet nematau reikalo kiekvienam pistoletui turėti ul.

Nu jo šeip realiai pagalvojus pistoletų lygį neužtrunki ilgai ir imi glock nes jis nieko nekainuoja.

O su map tai manau sprendimas būtų tiesiog visiškai išimti tuos map ir pakeisti mazais map, kur būtų galima išgyventi tačiau rasti tokių map reikia įvestuoti laiko, kad surasti tinkamų.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×