Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Keep Calm

Pastebėjau sukčių - baronas

Recommended Posts

Sukčių reportavimo anketos Forma:

1. Jūsų Slapyvardis žaidime: kod4s
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: baronas
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www44.zippyshare.com/v/hL6DYL47/file.html
4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Zaidem paleidau muzika ir as jam aiskinau kad mentu budamas nereikalingas votas nes mentas sprendzia reikia ar nea. As jam atsakinejau visiskai tapati ka jis man reiskia kaip jis man. Nei vieno izeidimo nebuvo kad tu du**s ar kazkas tokio graziai as jam aiskinau bet kaip pasirodyt noredamas dejo 3h bana. Bsk malsink savo vierchaturos ribas vyre. Ir ismok normalei elgtis o ne kaip vaikas kazka irodynet.

Cia jo zodziai:
[Priziuretojas] baronas : tu nusprendi ar kiti leidzia
[Priziuretojas] baronas : as nusprendziu ar tu leid
[Priziuretojas] baronas : leidi
CiulpkBamba :] dropped
[MUTE] Player "Flinkis." is no longer muted
ugniussss killed self with rotating
[Priziuretojas] baronas : ne tu man vadovauk
CiulpkBamba :] connected
[Priziuretojas] baronas : taisyklem
[Priziuretojas] baronas : zinove
osvahd : sss
[Priziuretojas] baronas : kai tu savo atsisaudymo refleksa sumazinsi
[Priziuretojas] baronas : tada galesi reikstis
Norint patikrinti ar kalinys turi ginkla prie jo laikykite "V" raide. ( bind v +revision )
[Priziuretojas] baronas : dabar ma

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

• Nepatinka 3

Seni, nusileisk, turėjau s.admin, negalėdavai banint, tai ir būdavai ramus, dabar toks pasikėlęs, ir ale kietas, tik banin ir banin už žodį, tad nusiramink ir pailsėk ir pirk unban, ir eik savo vlogų kurt :) 

Nu tai kur mano įžeidimai? Kažką apie tavo veidą sakiau, kaip tu man atsišovei?:D Martyną užbaninai už vieną žodį, skundas yra ant tavęs. Mane įžeidei - dėjau ban'ą. Ne man reik kažkokią vierhatūrą malšint, o tau, nes jau nebejauti ribų, koks įsismaginęs su admin'u serve.

O tu kai kitus izeidi tai cia jau viskas pro viena ausi ieit turi pro kita iseit ane? Ikelk demo ir paklausom ka as sakiau ir pamatysi kad gavai atsaka tapati ka apie mane sakei ir apsiverkei dejai bana kai mazas vaikas

• Nepatinka 1

Apie tavo veidą ar ką tu ten man atsišovei, aš nieko nesakiau ir neminejau, tiesiog sakiau, kad tu man dugne esi, o tu kazka apie sudus ir veida nusisneket pradejai :D

Kokius sudus veida? Is kur trauki :DDDDD As su miau kalbejau tada taves tam pokalbi vps nebuvo. Tu sakei as tau dugne, as tau atsakiau kad tu man vps esi nuskendes tai man neaiskink del muzikos ka daryt noriu leidziu noriu nea. Kelk demo sakau isgirsi ir pamatysi kad nieko as tau apie sudus veidus nesakiau ir prasileisi isp zmogeli ;)

• Nepatinka 1

9 minutes ago, Keep Calm said:

Kokius sudus veida? Is kur trauki :DDDDD As su miau kalbejau tada taves tam pokalbi vps nebuvo. Tu sakei as tau dugne, as tau atsakiau kad tu man vps esi nuskendes tai man neaiskink del muzikos ka daryt noriu leidziu noriu nea. Kelk demo sakau isgirsi ir pamatysi kad nieko as tau apie sudus veidus nesakiau ir prasileisi isp zmogeli ;)

žiūrėk kad bano neprailgintų xDDD

Redaguota nario Belekas
įspėtas už free postą.

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja