Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Soundas_

Umbrella Swarm +GunXP +Powers (Startas: 2015.03.21 18:30)

Recommended Posts

logo.gif
 
Serverio IP: jailas.lt:27024 ( 91.211.244.5:27024 )
 
Umbrella Swarm
Šiame serveryje žaidėjų tikslas yra žudyti priešus, už kuriuos gausite XP. Žaidėjų komandos yra keičiamos automatiškai kas 3 roundus. Taigi kiekvienas žaidėjas galės pažaisti tiek žmonių(CT) komandoje, tiek zombių(T) komandoje. Yra net devynios zombio rūšys, turinčios skirtingas galias, ypatumus. Zombio rūšies pasirinkti negalėsite, kadangi kiekvieną kartą prisikėlus ji bus priskirta atsitiktinai. Nuo zombio rūšies priklauso gyvybių kiekis, greitis, gravitacija, žala, galia. Savo sugebėjimus zombiai galės panaudoti su "E" raide. Nereikės jokių bind'ų, viskas padaryta taip, jog nereikėtų teršti jūsų žaidimo nustatymų.
 
GunXP
Abiejų komandų žaidėjai gaus už nužudymą po 10 XP. Žaidėjai, turintys VIP privilegijas gaus 2x daugiau XP, vadinasi, už nužudymą gaus 20 XP. Už trigubą nužudymą gaunama +3XP, už penktąjį +5XP, dešimtąjį - +10XP. Keldami kiekvieną lygį, jūs turite galimybę pasiimti geresnį, galingesnį ginklą. XP restartai bus daromi labai retai, kadangi pasiekę paskutinį t.y. 23 lygį, jūs galėsite už turimą XP kiekį nusipirkti prestižą, kuriuo galėsite patobulinti savo galias.
 
UL/Ginklų patobulinimai

Beveik kiekvienam ginklui yra priskirtas atskiras patobulinimas, kuris gali pakeisti ginklo išvaizdą, garsus bei žalą. Šioje parduotuvėje galite nusipirkti ne tik ginklo, bet taip pat ir granatos ar peilio patobulinimą. Neužmirškite parašiuto, jį irgi galėsite nusipirkti šioje parduotuvėje. Visi šie daiktai yra perkami tik už žaidimo XP. Kai kuriuos patobulinimus galės nusipirkti tik VIP žaidėjai. (tokių nėra daug)

Vaistinėlės
Kiekviename žemėlapyje tam tikrose vietose bus pridėtos vaistinėlės, kurias CT komandos žaidėjai galės pasiimti ir žinoma jais pasinaudoti. Vienas žaidėjas su savimi galės pasiimti tik vieną vaistinėlę, kurią galės panaudoti laikydamas "E" raidę.

Atsikėlimo apsauga
Atsikėlęs žaidėjas turės kelių sekundžių apsaugą nuo kitų žaidėjų daromos žalos, jog galėtų saugiai pradėti žaidimą. Manau niekam nepatinka, kuomet atsikėlę esat iš karto nužudomi, nespėję net pajudėti.
 
XP/Galios/Prestižai
XP restartai bus daromi labai retai, kadangi pasiekę paskutinį t.y. 23 lygį, jūs galėsite už turimą XP kiekį nusipirkti prestižą, kuriuo galėsite patobulinti savo galias. Iškeisti XP į prestižus galite su komanda "/prs" (arba "/prestižai"). Patobulinti savo galias galėsite parašę "/galios" (arba "/powers"). Kiekvienos galios patobulinimas pakelia jūsų galios lygį bei padidina sekančio lygio vertę. Kiekvieną galią galėsite padidinti maksimaliai iki penktojo lygio.

Saugojimas
Turbūt daugeliui žaidėjų turinčių dinaminį IP atrodo beprasmiška čia žaisti, tačiau šiame serveryje taip nėra. Kiekvienas žaidėjas galės pasirinkti savo duomenų(XP/galių/prestižų) saugojimo būdą. Yra trys galimi saugojimo būdai: IP, Name, SteamID. Numatytasis saugojimo būdas pas visus žaidėjus yra IP. Griežtai nerekomenduojame keisti saugojimo būdo, jeigu turite pastovų IP, kuris nesikeičia. Norėdami apsaugoti savo Nick slaptažodžiu turėsite galimybę šią paslaugą nusipirkti pas pagrindinį administratorių skype kontaktais: alvin_strike9
Jeigu jūsų saugojimo būdas yra nenumatytasis (Nick/SteamID), kiekvieną kartą prisijungę turite nustatyti savo saugojimo būdą, priešingu atveju rizikuojate prarasti savo žaidimo duomenis(xp/galios/prestižai). Jeigu jūsų saugojimo būdas yra Nick ir atėję į serverį pastebėjote, jog dingo jūsų žaidimo duomenys, iš karto atsijunkite ir užsidėkite savo tikslų žaidimo slapyvardį ant kurio buvo saugomi duomenys, kadangi jums prisijungiant sistema automatiškai tikrina, ar duomenų bazėje yra jūsų Nick. Taigi vienintelė problema dėl nick, kodėl galite neturėti savo duomenų - klaidingas žaidimo slapyvardžio turėjimas.
Dar kartą pakartosiu: Jeigu jūsų IP nesikeičia - patariame nekeisti saugojimo būdo, kadangi rizikuojate prarasti savo XP, prestižus bei galias.
Jeigu praradote žaidimo duomenis - kreipkitės į adminstraciją per Skype, arba forume atitinkamoje skiltyje/temoje.
Serveryje automatiškai nėra leidžiama keisti žaidimo slapyvardžio/NickName dėl jūsų duomenų saugumo.
 
VIP Meniu
Tai nėra paprastas VIP meniu. Kai kurios funkcijos priklauso nuo jūsų turimų privilegijų. Tarkim jeigu esate VIP CT komandoje, turite galimybę pasirinkti +20XP, o jeigu esate S.ADMIN - +50XP. Taip pat S.ADMIN CT komandoje turi specialų pasirinkimą - Plazma Ginklas. Šią funkciją pasirinkti eina automatiškai tik esant serveryje 7x7 ar daugiau.

swarm_VIPMENU.png

 

+Privilegijų dalybos (Spausk ČIA)


 
Pagrindinės administracijos Skype kontaktai: alvin_strike9
Administracija pasilieka teisę redaguoti temos tūrinį jums nepranešus.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  


Žaidimo Counter-Strike 1.6 atsisiuntimas

×