Peršokti prie turinio

Toggle shoutbox Šaukykla

@  Viper : (21 birželio 2018 - 04:13 )

@  InF* : (21 birželio 2018 - 04:06 )

ok tik gavok grc

@  Baronas : (21 birželio 2018 - 03:53 )

dar su vienu zmogum pasiziuresiu

@  InF* : (21 birželio 2018 - 03:50 )

Baronai i pm pazek

@  Baronas : (21 birželio 2018 - 09:38 )

atrasiau

@  InF* : (21 birželio 2018 - 09:35 )

Baronai pazek i pm

@  InF* : (20 birželio 2018 - 10:50 )

uoj tu Baronai Baronai sekmes tau

@  (っ^▿^)۶🍸🌟🍺٩(... : (20 birželio 2018 - 10:49 )

Manau kad atiduos kazkam kitam ;)

@  InF* : (20 birželio 2018 - 10:48 )

Baronai kam tau tas adminas kad turi priž pareiga

@  (っ^▿^)۶🍸🌟🍺٩(... : (20 birželio 2018 - 10:44 )

http://forum.jailas.lt/index.php?/topic/12161-2men-admino-giveaway/#entry75115

@  Hašhas. : (20 birželio 2018 - 07:04 )

Sv

@  WIKISXD : (20 birželio 2018 - 01:14 )

@SAMURAI http://forum.jailas....iew=getlastpost

@  SAMURAI : (20 birželio 2018 - 12:31 )

Ateinu paziuret

@  WIKISXD : (20 birželio 2018 - 12:25 )

as negaliu juo kikinti jis turi SADMIN

@  WIKISXD : (20 birželio 2018 - 12:25 )

galite prisijunkti basebuilder serveri ir isbaninti *lion* jies visados prisijungia i serveri ir buna afk jau 4 mapas

@  WIKISXD : (20 birželio 2018 - 12:24 )

soundai arba samurai

@  DeuS : (20 birželio 2018 - 07:46 )

Kodel cia pas jus dar kaledos, gi vasara, ar jau cia iskart ruosetes kaledoms vel?

@  Goku : (20 birželio 2018 - 06:15 )

sveiki

@  Hašhas. : (19 birželio 2018 - 09:54 )

sv

@  ignas123 : (19 birželio 2018 - 05:43 )

Soundai pazek pm,del vipo,kad man ip pasikeite ir dingo ip

Nuotrauka

Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ Užrakinta ]

Prižiūrėtojų atranka Prižiūrėtojai jailas.lt atranka

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
303 atsakymai į šią temą

#1 Soundas_

Soundas_

Pagrindinis Administratorius

• Administratorius
  • 1.661 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 92d 5h 58m 31s

01 liepos 2014 - 03:21

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? ( Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ):
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
12. Jūsų SkypeID:

13. Ar turite mikrofoną?:
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: 
http://vocaroo.com/

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, raštu ar per pokalbį dar nežinoma.

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
*Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

Pridedu: Apklausoje dalyvaus tikrai ne kiekvienas atrankos dalyvis. Į apklausą pateks tik keli kandidatai, kurie turės galimybę tapti serverių Prižiūrėtojais.

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.

Anketas pildyti šioje temoje!

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 21 kovo 2016 - 01:48
2016-03-21 Papildymas

• 11

#2 kileris

kileris

Užblokuotas

• Užblokuotas
  • 9 Pranešimai

01 liepos 2014 - 04:07

1. Jūsų Slapyvardis: kileris
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? ) NE deja :(
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: Prisijungiu kas diena kelis kartus, po kelias valandas maziausiai.
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip
6. Keli sakiniai apie save: Cs zaidziu jau ilgai. jailas.lt losiau dar kai budavo kiti administratoriai, turiu daug patirties. Nedarau nesamoniu, jei tapciau priziuretoju nebausciau zaideju uz nieka.
7. Skype kontaktai: Piestukas3

8. Čia galite parašyti papildomą Informaciją:

Priimtas į apklausą. Apklausa vyks per skype. By Soundas_

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 18 liepos 2014 - 03:49
Atrankos Rezultatas

• 8

#3 Tautvis

Tautvis

Naujokas

• Narys
  • 6 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 4m 53s

01 liepos 2014 - 04:31

Anketa:

1. Jūsų Slapyvardis: -Tautvis*HUF-
2. Jūsų amžius: 14, greit bus 15
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? ) Dėja ne.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: Laiko praleidžiu gana daug, kelis kartus į dieną po kelias valandas.
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Netik
6. Keli sakiniai apie save: Na pagrinde žaidžiu tik csa, patinka jailas, šeip neturiu ka daugiau pasakyti.
7. Skype kontaktai: taute18

8. Čia galite parašyti papildomą Informaciją: Ištikrūjų būtų gerai jaile padaryti dienas, jeigu įmanoma...

Atmesta.

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 09 liepos 2014 - 12:25
Atrankos Rezultatas

• 0

#4 fotux

fotux

Užblokuotas

• Užblokuotas
  • 1 Pranešimai

01 liepos 2014 - 04:51

1. Jūsų Slapyvardis: Fotux
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? Nesu
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: Kiekviena diena uzeinu 1-2h
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Jo
6. Keli sakiniai apie save: jailuose losiu jau ilga laiko tarpa ismanau taisykles, nedarau nesamoniu, esu patikimas zaidejas :D
7. Skype kontaktai: karooolys

8. Čia galite parašyti papildomą Informaciją: Sita serveri losiu jau nuo labai senai, ir jei mane pasirinksi nepasigailesi ;)

Priimtas į jailas.lt kolektyvą kaip Prižiūrėtojas. Sveikinu! By Soundas_

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 18 liepos 2014 - 03:49
Atrankos Rezultatas

• 9

#5 DAVAI DURNELIAI

DAVAI DURNELIAI

Narys

• Narys
  • 384 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 15d 16h 46m 15s

01 liepos 2014 - 05:28

SED LIFE;]

Atmestas.

Šį pranešimą redagavo ☆ 𝓵𝓾𝓿 ☆: 13 birželio 2017 - 10:11
Atrankos Rezultatas

• 2
davai durneliai:)

#6 Robertas

Robertas

Naujokas

• Narys
  • 1 Pranešimai
  • :

01 liepos 2014 - 06:59

Anketa:

1.Jūsų Slapyvardis: > > [0342] Robertix :)

2.Jūsų Amžius: 11 metų

3.Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose?: (Taip/Ne-Jeigu TAIP kiek laiko? ) Nebuvęs aš dar nei vieno karto.

4.Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų? Taip galima lengvai atsikirti kuris čytina kuris ne žaidėją.Galima pasikeisti nick, kad nepamatytų jog yra adminas nueini į spectators užeini ant žmogeliuko ir žiūri į jį ir matosi kada būna wallhackas ir kada būna aimas.

5.Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: Dažniausiai ryte 30 min diena 1h-2h vakare apie 3h.

6.Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Dabar taip.

6.Keli sakiniai apie save: Mano nick ant Counter-Strike 1.6 yra: > > [0342] Robertix :).Mano tikras vardas yra Robertas.Užsiėmu sporto šakomis.Dabar aš lankau Karate. Karate laibai gera sporto šaka ją lankydamas įgauni: stiprumo,greičio ir ištvermės. Taip tai sėdžiu namuose prižiūriu Jailo serverį ar nėra sukčiautojų ir dažniausiai einu į kiema su draugais :)

7.Skype kontaktai: robertas.rimkus3

8.Čia galite parašyti papildomą Informaciją: Būti Prižiūrėtoju yra labai atsakinga pareiga turi prižiūrėti serverį nuo žmonių kurie čytina ir aišku padėti savo Savininkui  :)

Atmesta, metų trūkumas, nesi tinkamas Serverių Priežiūrai. Žinau kad stengeisi, tad Sėkmės kitą kartą! By Soundas_

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 18 liepos 2014 - 03:50
Atrankos rezultatas

• 0

#7 Paulina:@

Paulina:@

Naujokas

• Narys
  • 1 Pranešimai
  • :

01 liepos 2014 - 08:03

Šiandien, 03:07 PM

Naujokas

•  
  • Narys
  • narys.png
  • 1 Pranešimai
  • Reputacija: 3
KLaipeda

1. Jūsų Slapyvardis: kileris
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? ) NE   :(
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: Prisijungiu kas diena 3h, 
6. Keli sakiniai apie save: Cs zaidziu tik 3men. Jailas.ltas administratoriai,  . Nedarau nesamoniu, jei tapciau priziuretoju nebausciau zaideju uz nieka.
7. Skype kontaktai: raudonas-pasatas

8. Čia galite parašyti papildomą Informaciją:

Atmesta, anketa nukopijuota. By Soundas_

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 02 liepos 2014 - 10:29
Atrankos Rezultatas

• 0

#8 Funajjjj

Funajjjj

Naikintojas

• Narys
  • 1.164 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 20d 6h 13m 19s

01 liepos 2014 - 09:55

Sveiki

1. Jūsų Slapyvardis: UtenosAlus

3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? ) NE
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?:  Taip zaidejus zaidziancius normaliai be cheatu atskirti yra gan paprasta.
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: KIekviena diena bunu jaile kas kelias val.

6. Keli sakiniai apie save: Cs 1.6 žaidžiu be cheatu, lošiu garbingai :D Moku nemazai amx komandu.
7. Skype kontaktai: lukas.lukas035

8. Čia galite parašyti papildomą Informaciją:I jailo serverį reikia naujų map'ų

Priimtas į jailas.lt kolektyvą kaip Unbanneris. Sveikinu!

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 18 liepos 2014 - 03:50
Atrankos Rezultatas

• 2

giphy.gif

baf1f6ae56912eb3a410066b752ee141194.gif

UtenosAlus Naikintojas
baf1f6ae56912eb3a410066b752ee141194.gif

#9 EverLast*

EverLast*

Naujokas

• Narys
  • 5 Pranešimai
  • :

01 liepos 2014 - 10:14

Sveiki:) 

1. Jūsų Slapyvardis: EverLast*
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? ) Taip
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip

5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: Šendien atejau į jūsų serverį  
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Praleisiu daug laiko
6. Keli sakiniai apie save: 
Sveiki esu Arnas man yra 16 metų esu iš Jonavos. Draugai mane įvardina kaip draugiškas, linksmas, bendraujanti žmogų. Šeip esu aktyvus mėgstu veiksmą,kartais pajuokaut kai reike ir dirbti. Norečiau prie jūsų projekto prisijunkti nes labai smagus kolektyvas šaunus adminai tikrai butu linksma ir gera buti su jumis esu STEAM
7. Skype kontaktai: arnelis7891

Atmesta.

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 09 liepos 2014 - 11:54
Atrankos rezultatas - Atmesta.

• 2

76561197964500978.png

#10 Pro ADIDAS

Pro ADIDAS

Naujokas

• Narys
  • 5 Pranešimai
  • :

02 liepos 2014 - 10:13

1. Jūsų Slapyvardis: Pro ADIDAS 2. Jūsų amžius: 14 3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? ) taip esu buves priziuretojas, pusantru metu(1,5m), bet padariau pertrauka, nes, reikejo ilgu atostogu, ir stai po ilgos pertraukos tikiuosi vel buti serveriu priziuretojas 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip,tai padaryti yra gana paprasta 5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: Šiandien atejau į jūsų serverį, ir zadu tikrai kiekviena diena praleisti jusu serveriuose tikrai daug laiko 6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Anksciau, zaidziau ir kituose serveriuose, o dabar zaidziu tik jalas.lt 6. Keli sakiniai apie save:sveiki, as Edgaras, bet draugai mane vadina Edga. Esu is Vilniaus. Laisvalaikiu zaidziu krepsini, uzsiimu parkuru(parkuras- sportas, kurio pagrindas yra judejimas, patekimas is vienos vietos i kita kaip galima greiciau ir efektyviau. Viskas aplinkui traktuojama kaip kliutys, kurias reikia iveikti pasikliaujant vien savo galimybemis), ir tai pat uzsiimu wwe triukais:) dar kabinu merginas;D siaip esu ekstremalas, megstu issukius. Manau, kad as esu vienintelis realiausias pretendentas i serveriu priziuretojus. Klausiate kodel? O gi todel, kad kaip as minejau turiu 1,5m priziuretojo patirties.
7. Skype kontaktai: pacukai15 arba tiesiog galite man i telefona rasyt, nes telefons buna visada po ranka:) 8. telefono numeris: 864176438

Atmesta, sėkmės kitą kartą! By Soundas_

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 03 liepos 2014 - 05:41
Atrankos Rezultatas

• 0

#11 SpiNn

SpiNn

Narys

• Narys
  • 45 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 35m 49s

02 liepos 2014 - 11:42

1. Jūsų Slapyvardis: ToKyO*
2. Jūsų amžius:  14metų.
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? ): Taip, buvau apie 1mėnesį.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?:  Taip moku.
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?:  2h
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Na dabar tikrai ne.
6. Keli sakiniai apie save:  Na esu Tautvydas, 14metų, esu draugiškas,bendraujantis, malonus,padedantis, atidus, aktyvus, griežtas, ryžtingas, padorus, nekenkėjiškas, komikabilus, šaltų nervų.
7. Skype kontaktai: trevoryang4

8. Čia galite parašyti papildomą Informaciją: -

Atmesta.

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 07 liepos 2014 - 08:35
Atrankos Rezultatas

• 1
.

#12 Sterox_

Sterox_

Narys

• Narys
  • 6 Pranešimai
  • :

02 liepos 2014 - 04:34

1. Jūsų Slapyvardis: Sterox_
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? ): Taip, 10mėnesių.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, nes kaikiurie būna steam ir atrodo taip, kaip sakot :)
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?:  2-3h
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Taip, nes turiu darbą, ir kaip darbe nėr ką veikt, išsitraukiu savo kompiuterį, ir žaidžiu cs, bet kažkodėl, man paleidžia tik kaikurios serverius, tai yra, jūsų, ir dar kelis rusiškus.
6. Keli sakiniai apie save: Esu Edvinas iš Palangos, nesenai suėjo 20m, esu linksmas daug bendrauju su draugais, ir daug laiko praleidžiu darbe.
7. Skype kontaktai: Cs.orihok

Priimtas į jailas.lt Administracijos kolektyvą kaip Prižiūrėtojas (pagrinde Public serverio ) Sveikinu! By Soundas_

Žmogus buvo pašalintas iš kolektyvo.

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 18 liepos 2014 - 03:48
Atrankos Rezultatas

• 5

#13 Soundas_

Soundas_

• Administratorius
  • 1.661 Pranešimai

03 liepos 2014 - 05:51

Atranka baigta, kolkas buvo atrinkti 2 prižiūrėtojai, 6 pateko į skype apklausą.
Per skype apklausą turėsite atsakyti į kelis klausimus, taipogi bus patikrintos AMX komandų žinios.
Svarbu: Per skype apklausą bus atrinkti max. 2 žmonės, kurie gaus bandomąjį laikotarpį, klausimai bus ganėtinai sunkūs.

Ačiū visiems kurie pildė anketas, jeigu nepatekote į Prižiūrėtojus nenusiminkite, galėsite pabandyti kitą kartą, arba jau dabar galite dalyvauti Forumo Moderatoriaus rinkimuose.

Tema užrakinta iki tol, kol prireiks naujų žmonių į Jailas.lt Prižiūrėtojų pareigas.

• 3

#14 Soundas_

Soundas_

• Administratorius
  • 1.661 Pranešimai

11 rugpjūčio 2014 - 01:01

2014/08/11 Prižiūrėtojų atrankos pradžia!
Kadangi šiuo metu serveriuose nėra didelio aktyvumo tai bus išrinkti 3 kandidatai, kurie turės galimybę prisijungti prie Jailas.lt kolektyvo kaip serverių Prižiūrėtojai.

• 3

#15 Skillas

Skillas

Maladiec

• Narys
  • 269 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 4d 1m 57s

11 rugpjūčio 2014 - 01:26

1. Jūsų Slapyvardis: freNzy
2. Jūsų amžius:  14

3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? ): Taip, 6-8 menesiai.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?:  Taip yra nesunku jeigu esi si zaidima gerai zinantis.
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?:  7-5h vasara, 7-9 h ziema.
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  dazniausiai Taip.
6. Keli sakiniai apie save:  Man 14 metu, esu aktyvus draugiskas, bendraujantis, reikiancioms aplinkybems grieztas, nesu to  vaiko pobudzio kaip daugelis 14 metu  bei jaunesni bando patekti i priziuretojus tam kad pasivaipyti pries draugus ar prabaninti nekaltus zaidejus. :)

7. Skype kontaktai: johny,ganja596

8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai? Taip puikiai

9. Ar turite mikrofoną? Taip
10. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei kitą informaciją: http://vocaroo.com/ 
http://vocaroo.com/i/s1pHVv4xKyWa ( gali nebut balso nes man nesigirdejo. jei kas yra skype :)

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 16 rugpjūčio 2014 - 10:11
Atmesta.

• -2

#16 Vilius

Vilius

Naujokas

• Narys
  • 7 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 3h 33m 44s

11 rugpjūčio 2014 - 06:46

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  [ADIDAS] Vilius. Talentas
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ) Taip , buvau 2 mėnesius kur paskui srw nenusipirko hosto ir nebuvo jiem laiko.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?:  Taip.
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?:   Maždaug 3-6 Valandas.
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Taip kitų nežaidžiu nes kitur neidomu.
6. Keli sakiniai apie save:  Esi Vilius iš mažo miestelio Jurbarkas. Mėgstantis CS bei kitus idomius žaidimukus , Esu sportiškas gerai bendraujantis , nemėgstu ir niekada nemeluoju. Kai reikia būnu griežtas .
7. Skype kontaktai:   viliusvoroninas

8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai? Taip.

9. Ar turite mikrofoną? Taip
10. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei kitą informaciją: http://vocaroo.com/ http://vocaroo.com/i/s05prsCWMSWJ

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 16 rugpjūčio 2014 - 10:12
Atmesta.

• -7

#17 CFG-RUS & Batonas

CFG-RUS & Batonas

Senbūvis

• Narys
  • 128 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 3d 1h 14m 58s

11 rugpjūčio 2014 - 10:00

Anketa:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Vitalijus / [2/4]Rrrrr[R-U-S]
2. Jūsų amžius:  18
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ) TAIP 2 metus.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip turiu tam patirti.
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: 3~5 vald. Galiu ir dažniau.
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kolkas taip
6. Keli sakiniai apie save: Viskas yra čia http://jailas.lt/for...o-24rrrrrr-u-s/
7. Skype kontaktai: vitalijus-grp

8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai? taip

9. Ar turite mikrofoną? taip
10. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei kitą informaciją: http://vocaroo.com/  http://vocaroo.com/i/s1VLIL7L5Opw
  :D

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 13 rugpjūčio 2014 - 10:25
Priimtas, sveikinu!

• 1

#18 I`m

I`m

Šitas SAVAS!

• Narys
  • 164 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 10d 14h 41m 47s

12 rugpjūčio 2014 - 07:22

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis: I`m 

2. Jūsų amžius:16

3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ) 

Ats.: Taip esu buves net dvejus metus priziuretoja palika usavo noru  nes nebežaidžiau cs 1.6

5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?:Jaigu būna darbu sėdžiu po 2-3 valandas Jai nebūna  Kažkur 3-5 valandas  , bet dažniausei sedziu ilgiau kartais po visa diena.

6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne žaidžiu tik Jailo serveriuose.

6. Keli sakiniai apie save: Esu Edvinas iš Ignalinos mėgstu žaisti cs esu linksmas suprantantis kitus žmogus galintis padeti.

7. Skype kontaktai: edviux7005

8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai? Taip amx komandas ismanau pakankamai.

9. Ar turite mikrofoną? Taip

10. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei kitą informaciją: http://vocaroo.com/  http://vocaroo.com/i/s1sHQZgzRUVb  

• 5

#19 Revenge

Revenge

Naujokas

• Narys
  • 2 Pranešimai
  • :

13 rugpjūčio 2014 - 10:40

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Revenge
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ) taip esu buves mazdaug puse metu, isejau pats
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip turiu tam patirties
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: kiekviena diena po 2-4H
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: taip zaidziu tik jailas.lt serveriuose
6. Keli sakiniai apie save: Esu Edgaras. Man 15metu. Esu is Vilniaus.
7. Skype kontaktai: pacukai15
8. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai? Zinau. Visas reikalingas AMX komandas
9. Ar turite mikrofoną?taip
10. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei kitą Taikrai nezadu yrasinet jokio balso jai noresit paprasciausiai pakviesi y skyoe ir surengsi apklausa

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 15 rugpjūčio 2014 - 10:46
Atmesta.

• 0

#20 WhiteFox

WhiteFox

Narys

• Narys
  • 154 Pranešimai
  • Praleido laiko forume : 3h 57m 31s

14 rugpjūčio 2014 - 05:01

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  WhiteFox
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvęs Serverių Prižiūrėtojumi kituose projektuose? : ( Taip/Ne - Jeigu TAIP kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote? ) Puhh... Kas liečia Counter-Strike krypti, dalyvavęs css žaidimo viename projekte, minecraft 2 projektuose. Bet būtent cs 1.6 oficialiu prižiūrėtoju nesu buvęs nė karto. Css bankrutavo verslas, buvau 3 mėn. Minecraft abu kartus po puse metų. Vieno serverio hostą pardavė, o kito savininkas pavėde su cs go išėjo lošt.
Žinai ši patirtis nesusija su cs 1.6, bet bent jau veikla suprantu, ką teks daryti.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų/gerai žaidžiančių žaidėjų?: Visada kyla klausimas cheat'as ar ne. Aišku tarp tokiu kur ten masiškai hs daužo ir vos pastebimo aimo yra didelis skirtumas. Mano atžvylgiu sakant tiesiai šviesiai tai nesukurtu dydeliu problemu. Na, dėl pb tai aišku problemų būtų daug, nes ten naujoką nušovus kokį fux'ą užtaikius jam visi cheatai būtu.
5. Kiek laiko praleidžiate jailas.lt serveriuose?: Hmm, taip masiškai neseku laiko, bet maždaug nuo 3-5h, o jeigu ir nebūnu serveryje tai dėl kelių priežaščių tai,

A) Neįdomūs ct

B) Serveryje vyksta nesamonės

C) Esu išvykęs

D) Nusibodo
6. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.
6. Keli sakiniai apie save: Hm, nežadu stipriai girtis, bet esu panevežietis. Turiu šiokį tokį humoro jaumą. Mano atžvilgiu, nemoku rašyti nuomonės apie save nes, peikti ir girti save sunkus darbas... Užsiemu tik viena sporto šaka jau 15 metų: įnirtingai kilnoju šaukšta, su  neapykanta pjaustau mėsa. Taip esu vienas iš tų kur vasarą praktiškai nenuveikė nieko gero, o tik sedėjo prie pc. Liečiant asmeniškėsnius dalykus tai rašau šitą anketą vien dėl to, kad įrodyčiau sau jog galiu ir aš šitą pasiekt.

Gyvenimo Moto:

Gyvenimas liečia tik stiprius, jeigu tu parklupai ir atsistojai - aukštai pakelk galvą Tu stiprus. Silpnų jis neliečia jie jau ir taip klupi visą gyvenimą..
7. Skype kontaktai:
Ign.as26

8. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai? Hmm pilnai nemoku, bet daugiau nei pusę taip.

9. Ar turite mikrofoną? Aišku turiu.
10. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei kitą informaciją: http://vocaroo.com/
, http://vocaroo.com/i/s0ESZN3dptTT

Šį pranešimą redagavo Soundas_: 15 rugpjūčio 2014 - 08:50
Priimtas į Jailas.lt kolektyvą kaip Serverių Prižiūrėtojas!

• 5

31271c8a74b841cc3244e19c6728abc980.png

Serverių Prižiūrėtojas Nuo 2014-08-14 Iki 2014-09-22

Atsitadinu iš pareigų ačiū visiem už laiką.

1ce40ab3fedb645c851aa4631851177e201.png

5185d1712873389e51311f7852c18d0d611.png

Temos su panašiais tagais: Prižiūrėtojų atranka, Prižiūrėtojai, jailas.lt, atranka

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Jailas.lt - smagiam laiko praleidimui!