Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Recommended Posts

Pasiūlymų anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: eXotic
2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:Serveriams
3. Jūsų pasiūlymas:Pastebejau swarme kaip pasieki 460k xp gali pasiimti prestige taciau pries pasiimdamas pasiimi ginkla koki nori tada pasiimi prestige buni vel 1lvl taciau gali naudotis ginklu bet kokiu kuri pasiemei taip manau daug kam tai patinka taciau sakyciau tai nera labai grazu atsizvelgus i kitus zaidejus.
4. Kuo tai bus naudinga projektui?:Pagarba kitiems zaidejams bei ligybe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta ginka turesi tik viena raunda, tad nematau nieko cia baisaus. Tarkim per raunda gavai trukstuma kiekki xp ir pasimei prs, tavo lvl yra 1, tai gunas turetu pradingt ir likt tik glockas? :D Na tarkim as esu tas kitas zaidejas ir mano atzvilgiu viskas normaliai ;) tik galetu bomer klase pasalint arba pakeist kad "skreplius" metitu, o ne vemtu. Praktiskai nenaudinga ta klase ir tenka tiesiog eit atiduot fraga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na cia toks labiau 'tips&tricks' dalykas. Gal naujam zaidejui keista matyti kad kazkas viena rounda labai greit lygi kelias ir dar su geriausiu gunu laksto. 😅

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×