Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursai!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Whaitas

UNBAN Whaitas

Rekomenduojami pranešimai

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Whaitas
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: MeBo3.
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:Šiuo metu neturiu iš savo perspektyvos pilno demo, bet va žmogus kuris norėjo mane užbanint http://www.mediafire.com/file/upmpi098hmvcyb2/Jailas_LT_Public_S_DEMOsave.dem/file :D
4. Ban priežastis : Aimlock / Skundas Forume
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: STEAM
7. Aprašykite situaciją: Situacija tokia, kad per diena public'e pasikeliau į top 2, normaliai bendravom su focosu visa diena, vakare su sarkazmu paskiau dar pora dienu ir į top 1 ilipsiu (Jis top 1), sako be šansu, ir po šito dialogo kažkaip keistai pradėjo bendraut, turbūt suprato, kad rimtai galiu nunešt jo top 1 vietą, nors ji man visiškas 0. Tai kaip suprantu, bandai padaryt taip, kad nežaiščiau public'e, ir šiuom atveju pagalvojai, kad geriausia įdėja būtų išbanint :D. "Chlenix .exe čytas nežinoma programa kuris daro viska už save" Nežinau iškur ištrauki tokia durna informacija, bet tarkim Chlenix.exe yra Counter-Strike 1.6 moddint'a versija kuria įmanoma žaist tarp botų :D. Bet gavau bana del aimlock'o, net neįsivaiduoju kur jus matot ta aimlock'ą, kiek suprantu jūs pastebit ta vadinima aimlock'ą kai labai greit sureguoju, bet čia nieko nepakeisiu jei turiu reakcija labai greita ir ant csgo praleista 5k+ valandų, o 1.6 net nesuskaičiuočiau, norėčiau jog šita demo pražiūrėtu visas serverio kolektyvas ir jei net tada galvosit kad aimlock'as paiimkit viena iš geresnių mix'o žaidėja ir duokit jam pražiūrėt demo, nes man tiesiog juokinga, kai nenaudoju jokių palengvinančiu programų ir įtariat čytinimu, bet jei nuspresit palikt bana tebunie. :D
Gero vakaro focusai ir neprakaituok tiek dėl tos TOP 1 vietos public'e. :D

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

• Nepatinka 1

Šiuo metu neturiu iš savo perspektyvos pilno demo 

Manau ties šituo ir reikėtų uždaryt šią temą.

2 hours ago, EmptY said:

Šiuo metu neturiu iš savo perspektyvos pilno demo 

Manau ties šituo ir reikėtų uždaryt šią temą.

@EmptY mano demo pasiėmė ir sako "Šiuo metu neturiu iš savo perspektyvos pilno demo"

Taip neturiu demo, nes Focusas nepraše demo nei ss ir aš neišsisaugojau, pakeitė mapa ir kitas pradėjo filmuotis. Jei būtų paprašes būčiau išsiseivinęs, dabar bandai iš šios situacijos sukelt man bana, ką galiu pasakyt graudu :D

9 hours ago, Whaitas said:

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Whaitas
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: MeBo3.
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:Šiuo metu neturiu iš savo perspektyvos pilno demo, bet va žmogus kuris norėjo mane užbanint http://www.mediafire.com/file/upmpi098hmvcyb2/Jailas_LT_Public_S_DEMOsave.dem/file :D
4. Ban priežastis : Aimlock / Skundas Forume
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: STEAM
7. Aprašykite situaciją: Situacija tokia, kad per diena public'e pasikeliau į top 2, normaliai bendravom su focosu visa diena, vakare su sarkazmu paskiau dar pora dienu ir į top 1 ilipsiu (Jis top 1), sako be šansu, ir po šito dialogo kažkaip keistai pradėjo bendraut, turbūt suprato, kad rimtai galiu nunešt jo top 1 vietą, nors ji man visiškas 0. Tai kaip suprantu, bandai padaryt taip, kad nežaiščiau public'e, ir šiuom atveju pagalvojai, kad geriausia įdėja būtų išbanint :D. "Chlenix .exe čytas nežinoma programa kuris daro viska už save" Nežinau iškur ištrauki tokia durna informacija, bet tarkim Chlenix.exe yra Counter-Strike 1.6 moddint'a versija kuria įmanoma žaist tarp botų :D. Bet gavau bana del aimlock'o, net neįsivaiduoju kur jus matot ta aimlock'ą, kiek suprantu jūs pastebit ta vadinima aimlock'ą kai labai greit sureguoju, bet čia nieko nepakeisiu jei turiu reakcija labai greita ir ant csgo praleista 5k+ valandų, o 1.6 net nesuskaičiuočiau, norėčiau jog šita demo pražiūrėtu visas serverio kolektyvas ir jei net tada galvosit kad aimlock'as paiimkit viena iš geresnių mix'o žaidėja ir duokit jam pražiūrėt demo, nes man tiesiog juokinga, kai nenaudoju jokių palengvinančiu programų ir įtariat čytinimu, bet jei nuspresit palikt bana tebunie. :D
Gero vakaro focusai ir neprakaituok tiek dėl tos TOP 1 vietos public'e. :D

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

ta pirma vieta žie jau unbanas jei toks jau žinai pasikėles nereiktu ir čia verkt dėl tų banu

10 hours ago, Whaitas said:

Situacija tokia, kad per diena public'e pasikeliau į top 2, normaliai bendravom su focosu visa diena, vakare su sarkazmu paskiau dar pora dienu ir į top 1 ilipsiu (Jis top 1), sako be šansu, ir po šito dialogo kažkaip keistai pradėjo bendraut, turbūt suprato, kad rimtai galiu nunešt jo top 1 vietą, nors ji man visiškas 0. Tai kaip suprantu, bandai padaryt taip, kad nežaiščiau public'e, ir šiuom atveju pagalvojai, kad geriausia įdėja būtų išbanint :D

Įdomi istorija.

"Chlenix .exe čytas nežinoma programa kuris daro viska už save" Nežinau iškur ištrauki tokia durna informacija, bet tarkim Chlenix.exe yra Counter-Strike 1.6 moddint'a versija kuria įmanoma žaist tarp botų :D

Pritariu.

Bet gavau bana del aimlock'o, net neįsivaiduoju kur jus matot ta aimlock'ą, kiek suprantu jūs pastebit ta vadinima aimlock'ą kai labai greit sureguoju, bet čia nieko nepakeisiu jei turiu reakcija labai greita

Visas kitas gameplay pagrįstas tavo nuolatiniu shakinimu :

23:43:00 ( po 2 šuvių sekantis šuvis ( 3 )  užlockinta ties galvos sritimi. // fishy.

23:00:00 ( shake ).

ant csgo praleista 5k+ valandų, o 1.6 net nesuskaičiuočiau, norėčiau jog šita demo pražiūrėtu visas serverio kolektyvas

Biški liūdna  jei tavo valandos praleistos šitaip image.png.08bfa48f401292c0f60e8dab6f58f42f.png

image.png.3bb77e7d330017b1b9ba5233e8d1c188.png

jei net tada galvosit kad aimlock'as paiimkit viena iš geresnių mix'o žaidėja ir duokit jam pražiūrėt demo,

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

P.S

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2095706 ( tavo pačio ) 

image.png.902675e03e72614588f7b44797f01aef.png

Redaguota nario MeBo3
  • Patinka 1
  • Ačiū 2

Nedarykit klaidos kaip su jurumą kur mano demo panaudojo ,kad atsibanintų, velniai žino ką aš galėjau pasakyt  poto kai sustabdžiau demo, šitas demo neturėtu būt užskaitytas kaip whaito irodymas atsibaninant.

• Haha 1

1 hour ago, MeBo3 said:

Visas kitas gameplay pagrįstas tavo nuolatiniu shakinimu :

23:43:00 ( po 2 šuvių sekantis šuvis ( 3 )  užlockinta ties galvos sritimi. // fishy.

23:00:00 ( shake ).

Taip shakinimas būna žiūrint demo, nes demo iškraipo šiek tiek šaudyma, nesu matęs demo kur net nedrebetų visiškai, 2. po 3 šuvių užlockina ant galvos, užlockina dėl to, nes turiu gera gamesense, jei norit pasakyt kad čia yra aimlock'as, tai nueikit pažėt kaip mixuose šaudo, turbūt pagal jus visi ten žaidėjai yra aimbot'ai, wallhack'ai, nes pasitelkia garsais ir turi gera game sense. P.S susiekiau su vieno iš mix'u administratorium, parodžiau demo sakau matai kažkur aimlock'ą pažvengė ir pasakė pas kosmonautu žaidi jei galvoja jog čia aimlock'as.

Dėl wargod'u, taip esu čytines, kaip ir kiekvienas iš mūsų ir galit man čia nepist proto aš čia nečytines, būvo toks tarpas, kad su čytais būdavo linksmiau žaist nei be čytu, bet šiuo metu maloniau yra žaist nenaudojant jokių palengvinančiu programų ir mėgautis žaidimu, Dėl "Cheat Models" taip tūrėjau aš juos įsikėlęs kurie yra "Colored Models", galva žalia o visas kūnas melynas, taip lengviau pastebėt žmogų kai campin'ą duobėj ar kažkur kur sunkiau matos galvyte, kai skanuodavau nesuprasdavau kodėl meta ta cheatmodels, ir po kiek laiko supratau kad dėl tų modeliu, tai teko juos ištrint ir šiuom atveju, kai buvo nufilmuotas šito demo, juos jau būvau ištrynes ir žaidžiau visiškai švariai, kaip ir sakiau focus'as bando pasinauduot šia situacija, jog nei prašęs išsisaugot demo, ar kažko panšaus, pateikė "Įrodymus kaip čytinu" ir šiuom atvėju neturiu kaip pateikti demo pilnai iš savo perspektyvos, kiek norėjau paskiau Peace.

P.S Focusai neprakaituok, dėl tos top 1 vietos, 28-eriu metų vyras esi, jau subrendęs ir dabar dėl top 1 vietos mėgini užbaninti žaidėja, jog neužiimtu tavo vietos, ką galiu pasakyt kad elgies lyg nesubrendęs Trylikmetis..

• Haha 1
  • Confused 1

On 10/26/2020 at 2:32 PM, Whaitas said:

P.S susiekiau su vieno iš mix'u administratorium, parodžiau demo sakau matai kažkur aimlock'ą pažvengė ir pasakė pas kosmonautu žaidi jei galvoja jog čia aimlock'as.

Turbut tas kosmonautas ir išrašė čėkį tau jis : (*******.eu)

image.png.52769f19f8f311143da8bb0f515aa0d1.png

• Haha 1