Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursai!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Wind

Pastebėjau sukčių - Johanas

Rekomenduojami pranešimai

Sukčių reportavimo anketos Forma:

1. Jūsų Slapyvardis žaidime:  Wind, na tada buvo Winda
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis:  Johanas
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:
4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje):  Gale.
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Free banas. Už izeidinejima jokio mute o iš karto banas. Per mic sakiau. Prašau jam atimti ban galimybe. Nes čia ne pirmas free banas.

Jailas_LT_Swarm_S_DEMO.dem

• Haha 1

Gedvi čia ne esme, ne free postink. Kad ir 100 kartu. Tu turėjai dėti mute o ne ban. Aš jau unbane sedžiu jei ka. Gerai kad demo ikėliai girdės ka kalbu :D Aišku negražei dariau, bet free banas ir viskas. Jeigu db aš baninčiau visus kurie mane ižeidžia, tai puse servo nebutu.

1 minute ago, Wind said:

Gedvi čia ne esme, ne free postink. Kad ir 100 kartu. Tu turėjai dėti mute o ne ban. Aš jau unbane sedžiu jei ka. Gerai kad demo ikėliai girdės ka kalbu :D Aišku negražei dariau, bet free banas ir viskas. Jeigu db aš baninčiau visus kurie mane ižeidžia, tai puse servo nebutu.

Ne kaip tu aš save vertinu dėl to ir baninu tuos kurie mane ižeidinėja :P draugiškai yra draugiškai  bet ką tu čia suvėliai tai jau nesamone :D

• Nepatinka 2

Dink iš mano temos, neidomus esi. Dėmo ikėliai sio. Jeigu tau bausmės nebus tada aš ir baninsiu visus kurie mane ižeidžiau, o aš šeip labai ižeidus.

• Patinka 1
  • Nepatinka 1

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja