Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Jurbarko Bachūras

Karštai su Jailas.lt

Rekomenduojami pranešimai

Vienu žodžiu pašnekam  rimtai apie serveriu bėdas ir kaip jas reikėtu taisyti, apie žaidėjų kiekį nekalbėsiu nes jie keičiasi su sezonais, vasara mažiau, žiemą daugiau etc etc.

Pradėsiu nuo Jailbreak

Jailbreak. 

Jailbreak serveris matomai apmire, susirenka vos keli žmonės, apie patį modą neturiu jokiu pastabu, nes visur jis yra vienaip ar kitaip panašus.
Didžiausia serverio bėda yra aktyvumas, mano nuomonė , jailbreak'ai atgyveno savo auksinius laikus, kaip football,basketball bei car modai (bei dar ivairiausi modai, zombie plague etc, etc). Manau prikelti jį antram kvepavimui vis dar imanoma, bet padaryt tai bus ipač sunku ir reikalaus daug pastangu ne tik iš žaidėjų pusės bet ir iš administracijos, pradžiai duosiu "mindmap" (pamiršau tikslesnį pasakymą), o toliau manau išsirituliuos idėjos į geresnes ar blogesnes, manau reikėtų perdaryti jailbreak taisyklės, pridėt išimt , labiau, t.y tiksliau jas paaiškint  t.t, toliau galbūt pridėt kokių naujų dienu ar galbūt net prailgint roundų kiekį, iš 15 į 20, vakarais padaryt double money valandas, nuo 8 vakaro iki 5 ar 6 ryto, žaidėjai žaidžiantys už policininko nužudymą, gaus 2x daugiau pinigų išleisti parduotuveje. Galbūt idėt specialius policininku rank'us, vis dar nesugalvoju kaip jie butu "skaiciuojami", bet pavyzdziui. Aš žaidžiu  jailbreake, noriu but policininku, esu "kadetas", kitas rankas priklausytu nuo pačių žaidėju, t.y žaidėjai mapo pabaigoje gautu  galimybe balsuoti už patikusi policininką. Surinkęs pakankamą taškų suma jis butu pakeliamas rangu.  ( rangai manau būtų tokie "kadetas", "pradedantysis policininkas" "kaleimo prižiurėtojas", "Warden" bei "Senior warden") Manau ši paskutinioji idėja "paboostintu" morale daugiau žaist jailbreake ir siekt rangu, nes tarkim kas pusmetį, rankai anuliuotusi , o geriausieji gautu kokių prizų (admin, ar kuponą).

Public.
Apie public daug nešnekėsiu, nes geriausias public yra vanilla public be visokiu huijniu ir t.t, keep it simple. manau jam nieko netrūkstą, nebent norės fokusas kažką pridėt, nes kiek supratau jis ten dažnas svečias.

Deathrun.

Deathrun fanboy'ai nesutiks su manim bet manau, reikėtu keisti modą į speedrun, ar kz run ar kaip ten vadinasi :D , dabartine situacija išvis gavno, sunkiu mapu nėra, kaikur yra bugu (bugus referencinu kaip vietas kur neuždėjot invisible sienu ir eina patrumpint), beto šnekant apie bugus, vakar mačiau keista pokalbį kaip "deathruno" "GOD'as" , davė patarimu kaip buginti ,kad nukritus negauti damage (jei kam reikia turiu demo ;)  apie tai plačiau jame galėsit pamatyt) tai va. Ankščiau žaisdavau *projekto pavadinimas* speedrun serveryje ir visada budavo idomu, aišku mapu rotacija buvo nekokia , tapatį mapą per 3-4h reikėdavo žaist 2 ar daugiau kartų, kas geriausia būdavo ,kad žaidi at your  own pace, nei tau trukdo "strafe dievai" pasuke pele 2 kartus ir išvyste 13k greiti, nei terai kurie spaudynėja mygtukus, manau speedrunas butu gera vieta išmokti bhopinti ar dar kokiu triukų, nes niekas tau netrukdytu, mode butu galima pasirinkti ,ar nori auto bhop, ar ne, ir tu jį galėtum isijungti ar išsjungti betkada.

Gungame
Jūs turit gungame?

Basebuilder.
Ahh beisbulderis. Tiesiai šviesiai, uždraust freevip /vm , nori botguno, tegul perka vip, kaip matom serveryje tikrai yra žaidėjų iš visokiu  pasaulio kampeliu, metas nešt serveriui navaro, Norėtusi biški daugiau mapu, galbūt net porą išimt , rekomenduojų @Madcatas mapus, tikrai verti dėmėsio, galbūt net pailginti roundo bei build phase laiką? , realiai neturiu prie ko prikibt apart /vm ir botguneriu kurie sueina i kupeta ir trukdo žaist. tai tiek iš manęs apie basebuilder.

Umbrella swarm

Šiknaskylė kurioje patinka žaist, siūlyta n idėjų ir n ju neigyvendinta. Manau metas daryti kažką,tarp per daug skilled žaidėju ir naujoku, mano pasiulymai būtų tokie, mažint fps limitą iki 95.5 , neleisti pasikeisti minmodels, išimti mapu vote, serveris pats automatiškai nustatytų serverį,  išimti admin bei s.admin map keitimo funkcija (,kad neapeitu auto serverio keitimo funkcijos , arba kitaip ,kad nekeistu i jibana maxą), mažint dustu kiekį, ieškot didesniu mapų, daryt priority mažai žaistiems mapams, kabul, godluck (laikiux swarm mission veteranai tikrai supras kas per auksas sitie mapai), atvirai apie naujus mapus, mažiau inkškit ,kad nežinot mapų, pripratot prie dustų ir maxo ,kad nebenorit kitko matyt, o poto blet verkiat ,kad norit naujų mapų, duokit galimybė mažai  žaistiems mapams, tikrai jie to yra verti , dabartiniai žmonės nesupras to skausmo patirto prieš 10 metų mūsų mission'o veteranų bei kančiu šituose dvejuose išvardintuose mapuose, tikrai apbaudu buvo matyt kaip kartą buvo mapas pakeistas i fatalzone winter ir visokie penkiolikiniai pradėjo verkt, kad šūdinas mapas, čia buvo vienas iš populiariausių mapų žinomam buvusiam projekto serveryjė, dieną naktį eidavo kaip dabar maxas,  toliau... Yra didele bėda su komandu balansu, jei sueina koksai tarkim japonas, quncis ir gedvis bei zedas į vieną teamą, kitai teamai šansu praktiškai prilygt jai nebėrą, ir man tai skaudu žiurėt kai ateina koks naujokaspažaist, o juruma priniuhinus smoku visur su gitara skerdžia visus, siūlau jums modą/plugina kuris random perkelia topinius žaidėjus iš T į CT ir vice versa, manau šita idėja yra  viena iš geriausiu kuria esu sugalvojas, tikrai matome nedažnai ,kaip viena komanda tiesiog užmuša kita be šanso net pažaist bei pasimėgauti žaidimu (realiai patiko uzo csdm + sentry vienos kitos komandos uždominavimas kur jei ct ar t gauna per daug, keičiamas mapas xD). Beto pastebejau ,kad nemačiau jokių ulų aprašymu, norėtusi sužinot kiek kas daro dmg etc etc, dabar tik ką matom tai ,kad +aim +recoil ir dar kažkas būna parašyta prie kaikuriu ulu.


Car modas.
Atgyvenes reikalas, prime time jo buvo gal pries 7 metus, metas keisti i  kažką naujo ,galbūt net paleisti naują swarmą "experimentinį" kuriame būtų experimentuojamą su daug dalyku, etc etc, o galbūt (nežinau ar galiu sakyt, pizdy gausiu iš vieno žmogaus), pajunkt basebuilder test serverį, kur žaidėjai galėtu netrukdomai statyti savo bazes, bandyt išmokt kažko etc etc.

Bus tiek iš manęs, nuomone visada laukiama, heiteriai unsubscribe dislike ir report. 

Pastaba, visos idėjos yra nebaigtos , tad galit prisidėt prie jų tobulinimu :) 

p.s neužrakinkit temos, nes čia kaip tv3.lt diskusijos norių sužinot ir kitų žaidėju pastebėjimus bei pastabas, ką reikėtu pakeist o ko ne
p.p.s , swarmo vergai net nerasykit ,kad išmokit žaist ir nereikes verkt, bybi pasasalinkit, pazaiskit botiugos ant 100 fps,, išvis nebeateisit i serveri nes gausit nuo random musllimu visokių

 • Patinka 6
 • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nei čia vyks kažkas, nei čia rašyk, laiką sugaišai gedvisdx bereikalo ir tiek. Einam mta geriau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adresuojant

 • JailBreak: negaliu teigti, jog esu gerai susipažinęs su JB taisyklėm, nes gana retai ten žaisdavau, tačiau +/- pritariu pasiūlymui jas kiek pakoreguoti (jei yra ką koreguoti; galbūt kiek vėliau peržvelgsiu, ar yra kokių nors loginių prieštaravimų ar tiesiog neaiškumų). Ypatingai, pastebėjau (ir jei teisingai supratau), tai į šį balsavimą iki šiol nebuvo atsižvelgta, mat taisyklėse artimiausią dalyką talentams, uždraustą per pramogų dieną, matau tik "karalių", tačiau tai, mano žiniai, nėra lygu talentams? Taip pat atkreipiau dėmesį ir į vis dar neįgyvendintą tos pačios temos apačioje minėtą atnaujinimą dėl taškų skaičiavimo. Kadangi, manau, tai vienos esminių problemų su JB, jų sprendimams vertėtų suteikti prioritetą. Toliau galima svarstyti ir kitus, kiek mažiau svarbos turinčius dalykus, pavyzdžiui, kaip tu minėjai, pridėti naujų dienų ar padidinti round'ų skaičių (nors dėl to, manau, reiktų balsuoti). Tačiau du paskutiniai tavo pasiūlymai yra su nemažomis ydomis: suteiktas bonusas už CT nužudymą tik dar labiau kels tam tikrą nepasitenkinimą ir pagreitins serverio degradaciją, nes seniau ir taip buvo sudėtinga normaliai pravesti dienas, jei gerai pamenu; dėl rangų - idėja nebloga, mat (pagal mano minimalius išvedžiojimus) žmogus natūraliai siekia progreso (todėl, pavyzdžiui, GunXP bei CS:GO mod'ai ir tapo tokie populiarūs), tačiau jos įgyvendinimas brokuotas, kadangi progresas neturėtų visiškai priklausyti nuo aplinkybių (kaip kurias tu įvardiji balsavimą map'o gale, kad nuspręsti, kas geriausiai pravedė dienas), verčiau nuo pačio asmens gebėjimų. Aplinkybės prigimtinai nėra pastovios, todėl vertinti vien pagal jas nebūtų racionalu, ypatingai, kai vienam jos palenkesnės, nei kitam. Jei kiek per abstrakčiai paaiškinau, tai turėjau omeny, jog balsavimas dėl geriausio yra brokuotas ta prasme, jog vienas asmuo galimai turi daugiau ryšių, nei kitas. Tuomet geriausią nulemtų ne kokybė, o kiekybė. Tačiau idėja svarstytina.
 • Public: subjektyviai - visiškai pritariu, objektyviai - negalima paneigti realių pavyzdžių, kurių vienas - aukščiau minėtas CS:GO mod'as. Yra priežastis, kodėl plain serveriai yra pustuščiai - tai pabosta. Ypatingai, kai ateina už tave geresnis, o tau tenka pastoviai sėdėti minuse. Tada atsiranda noras, jog būtų kas daugiau nei vien K/D ratio. Tačiau yra ir limitas, kurio peržengimą sudėtinga paaiškinti. Kaip ir savo pasiūlyme minėjau, 20px dydžio violetinis tekstas vidury ekrano tikrai nesuteikia didesnio malonumo žaisti servery (galbūt kam ir suteikia - nežinau, tačiau dėl didžiosios daugumos abejoju). Taip pat ir įvairūs neapgalvoti ribojimai, kurie atbaido daugiau žaidėjų, nei pritraukia. Keisti vien dėl pokyčio nėra filosofija, kuria reiktų vadovautis. Tačiau ką reiktų daryti, tai stengtis atrasti vidurį, kuris tenkintų didžiausią kiekį žmonių.
 • DeathRun: turiu tik subjektyvią nuomonę, kuri galimai nepagrįsta. Nežinau, ką turi omeny minėdamas "speedrun", tačiau jei tai klasikinis deathrun'as, kuris turi tik elementarų DR meniu, tada taip - daugiau nieko kito nereikia. Šioj temoj buvo minėta, jog įgyvendinus tam tikrą pasiūlymą dings teroristo reikšmė, tačiau tai ir dabar nebeaktualu, kadangi, kaip ir tu minėjai, ""strafe dievai" pasuke pele 2 kartus ir išvyste 13k greiti". Tuomet kliūtys, kurios yra esminė DR dalis, tampa bereikšmės, nes jos net nekliudo praskriejančių CT, tad ir pats DR, pagal idėją, praranda savitumą ir tampa kito mod'o inkarnacija. Tad vėlgi, privalu rasti vidurį.
 • GunGame, CarMod: atgaivinti įmanoma, tačiau kol kas neįsivaizduoju kaip. Mod'ai įdomūs, tačiau kaip ir visur - trūksta žmonių, kur ir slypi visas sudėtingumas.

Taip pat verta paminėti, kad tai, kas aktualu visiems mod'ams, yra susidariusios bendruomenės, kurios kartą iširusios tampa sunkiai sudedamos atgal. Tačiau pateikti sprendimą šiai problemai nėra paprasta ir reikalauja ekstensyvios analizės tiek žmogaus psichologijos, tiek kitų subjektų.

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, tt4994 said:

Adresuojant

 • JailBreak: negaliu teigti, jog esu gerai susipažinęs su JB taisyklėm, nes gana retai ten žaisdavau, tačiau +/- pritariu pasiūlymui jas kiek pakoreguoti (jei yra ką koreguoti; galbūt kiek vėliau peržvelgsiu, ar yra kokių nors loginių prieštaravimų ar tiesiog neaiškumų). Ypatingai, pastebėjau (ir jei teisingai supratau), tai į šį balsavimą iki šiol nebuvo atsižvelgta, mat taisyklėse artimiausią dalyką talentams, uždraustą per pramogų dieną, matau tik "karalių", tačiau tai, mano žiniai, nėra lygu talentams? Taip pat atkreipiau dėmesį ir į vis dar neįgyvendintą tos pačios temos apačioje minėtą atnaujinimą dėl taškų skaičiavimo. Kadangi, manau, tai vienos esminių problemų su JB, jų sprendimams vertėtų suteikti prioritetą. Toliau galima svarstyti ir kitus, kiek mažiau svarbos turinčius dalykus, pavyzdžiui, kaip tu minėjai, pridėti naujų dienų ar padidinti round'ų skaičių (nors dėl to, manau, reiktų balsuoti). Tačiau du paskutiniai tavo pasiūlymai yra su nemažomis ydomis: suteiktas bonusas už CT nužudymą tik dar labiau kels tam tikrą nepasitenkinimą ir pagreitins serverio degradaciją, nes seniau ir taip buvo sudėtinga normaliai pravesti dienas, jei gerai pamenu; dėl rangų - idėja nebloga, mat (pagal mano minimalius išvedžiojimus) žmogus natūraliai siekia progreso (todėl, pavyzdžiui, GunXP bei CS:GO mod'ai ir tapo tokie populiarūs), tačiau jos įgyvendinimas brokuotas, kadangi progresas neturėtų visiškai priklausyti nuo aplinkybių (kaip kurias tu įvardiji balsavimą map'o gale, kad nuspręsti, kas geriausiai pravedė dienas), verčiau nuo pačio asmens gebėjimų. Aplinkybės prigimtinai nėra pastovios, todėl vertinti vien pagal jas nebūtų racionalu, ypatingai, kai vienam jos palenkesnės, nei kitam. Jei kiek per abstrakčiai paaiškinau, tai turėjau omeny, jog balsavimas dėl geriausio yra brokuotas ta prasme, jog vienas asmuo galimai turi daugiau ryšių, nei kitas. Tuomet geriausią nulemtų ne kokybė, o kiekybė. Tačiau idėja svarstytina.
 • Public: subjektyviai - visiškai pritariu, objektyviai - negalima paneigti realių pavyzdžių, kurių vienas - aukščiau minėtas CS:GO mod'as. Yra priežastis, kodėl plain serveriai yra pustuščiai - tai pabosta. Ypatingai, kai ateina už tave geresnis, o tau tenka pastoviai sėdėti minuse. Tada atsiranda noras, jog būtų kas daugiau nei vien K/D ratio. Tačiau yra ir limitas, kurio peržengimą sudėtinga paaiškinti. Kaip ir savo pasiūlyme minėjau, 20px dydžio violetinis tekstas vidury ekrano tikrai nesuteikia didesnio malonumo žaisti servery (galbūt kam ir suteikia - nežinau, tačiau dėl didžiosios daugumos abejoju). Taip pat ir įvairūs neapgalvoti ribojimai, kurie atbaido daugiau žaidėjų, nei pritraukia. Keisti vien dėl pokyčio nėra filosofija, kuria reiktų vadovautis. Tačiau ką reiktų daryti, tai stengtis atrasti vidurį, kuris tenkintų didžiausią kiekį žmonių.
 • DeathRun: turiu tik subjektyvią nuomonę, kuri galimai nepagrįsta. Nežinau, ką turi omeny minėdamas "speedrun", tačiau jei tai klasikinis deathrun'as, kuris turi tik elementarų DR meniu, tada taip - daugiau nieko kito nereikia. Šioj temoj buvo minėta, jog įgyvendinus tam tikrą pasiūlymą dings teroristo reikšmė, tačiau tai ir dabar nebeaktualu, kadangi, kaip ir tu minėjai, ""strafe dievai" pasuke pele 2 kartus ir išvyste 13k greiti". Tuomet kliūtys, kurios yra esminė DR dalis, tampa bereikšmės, nes jos net nekliudo praskriejančių CT, tad ir pats DR, pagal idėją, praranda savitumą ir tampa kito mod'o inkarnacija. Tad vėlgi, privalu rasti vidurį.
 • GunGame, CarMod: atgaivinti įmanoma, tačiau kol kas neįsivaizduoju kaip. Mod'ai įdomūs, tačiau kaip ir visur - trūksta žmonių, kur ir slypi visas sudėtingumas.

Taip pat verta paminėti, kad tai, kas aktualu visiems mod'ams, yra susidariusios bendruomenės, kurios kartą iširusios tampa sunkiai sudedamos atgal. Tačiau pateikti sprendimą šiai problemai nėra paprasta ir reikalauja ekstensyvios analizės tiek žmogaus psichologijos, tiek kitų subjektų.

As kaip ir minejau rasydamas apie jb, cia yra sioks toks minciu lietus, "spargalka" isvystant sitas pateiktas idejas i kitas ar jas patobulinti, papildyti, tikrai noreciau ,kad jb atsigautu nes tai buvo vienas is idomiausiu modu kuri 1.6 turi.

Apie speedrun, imtas pavizdys is neondragon speedrun, anksciau budavo full servas ten, dabar apie tai nezinau, reikia tenais apsilankyt ir pazaist truputi,kad suprast apie ka as kalbejau apie deathrun, taip sutinku su tavo pastabomis, bet kiek pastebejau deathrune nera labai daug zmoniu kurie budami teroristais spaudo mygtukus, paprasciau paraso /free ir laukia kol ateis, manau vien del to isviso numenkina teroristo role, jei pasiliekam su deathrun, manau reiketu isimt komanda /free, paradyt taisykle, kad teroristams budina stengtis trukdyt mentams ir isimt autobhop.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, SAMURAI said:

Ideju daug, bet reikia iniciatyos is keliu zmoniu :/

Taip sutinku, maciau kazka jie updatino su uzo csdm +sentry, tikiuosi jie perskaitys sia tema ir atras kazko naudingo ir tikiuosi neatsuks nugaros taip kaip padare laikiuxo projektas, kur fanbase siule, jie idejo, kazkas pasake huijne, iseme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vietoi vieno is labiausiai mirusiu modu dar siulyciau padaryti y visdar pastebejau populiaru moda zaidejams is viso pasaulio tai butu surf+gun xp modas, labai gerai ir smagiai zaidziasi ir butu daugiau zmonems pasirinkimo, kam japonas kuris niekam nepatinka lostu swarme tai visi nenorintys su juom lost eitu bendrai pakapot surfiuko su kitais kurie jy jau kapojo ir t.t. mano pasiulymas butu toks :D

 • Patinka 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Del jb ct rank'u pritariu. Tik su kiekvienu ranku manau ct'as gautu papildomu dienu pasirinkimu kurie nera prieinami kitiems. Atsiradus tokiai rank sistemai mielai pats sugrizciau pravesti dienu.

Kas liecia 2x taskus ir kitus bonusus, nemanau, kad jie privilios zaidejus, manes asmeniskai nesugunditu. Norisi naujoves, smagesnio zaidimo, o ne papildomu bonusu.

 • Patinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
2 hours ago, Gembaz2 said:

vietoi vieno is labiausiai mirusiu modu dar siulyciau padaryti y visdar pastebejau populiaru moda zaidejams is viso pasaulio tai butu surf+gun xp modas, labai gerai ir smagiai zaidziasi ir butu daugiau zmonems pasirinkimo, kam japonas kuris niekam nepatinka lostu swarme tai visi nenorintys su juom lost eitu bendrai pakapot surfiuko su kitais kurie jy jau kapojo ir t.t. mano pasiulymas butu toks :D

kadangi apie surf+gun xp  pagal mane butu gera ideja žaisdavau anksčiau. Mano siūlymas toks ir Pritariu su @Gembaz2 

Nebent aš kaip  Public Fenomenas ir norėčiau pranesšti @Soundas_  kad pataisytu mepa awp_dust nes kai kurie žaidėjai perkasi ginklas iš B menu tokia mano nuomonė.

Redaguota nario fb.com/Focusw0w
 • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažkiek tai skaičiau, beeeet, čia jūsų įdėjos nieko daug nepadės, jos praktiškai lygios 0. (pykit nepykit, bet phj man, tiesiai šviesiai).

1. Tai vat, pirma turit suprast jog keičias laikai, t.y. keičiasi ir liaudis ir game ir t.t.

2. Kodėl pradėjo čia viskas byrėt po biškį ir senos liaudies praktiškai nebeliko?

* Tai yra todėl, nes pasikeitė liaudis (šitą galit išsiryškint ir ant sienos pasikabint), atsirado kita karta, kurios jaunimas pradėjo šūdą malt su adminais s.adminais ir t.t. (paprikolini normaliai, pyst žiūri jau bane sėdi, o kartais nei to nereik). T.y. nauja liaudis išstūmė seną ( 1 iš priežasčių kodėl leavinęs).

* Retesni update, iš dalies atkrato ir naujų ir senų žaidėjų.

* Aplamai, įeini į kokį servą, pasijuoki, paprikolini iš ko nors, kad ir draugiškai, jau žiūri banas...(išmokit suprast kas yra juokai ir neimkit visko į širdį...)

3. Serveriui trūksta reklamos, ar atnaujinimų, gal ir konkursų. ( t.y. priežastis, kodėl atkrenta žaidėjų, kas kažkiek laiko)

4. Nauji žaidėjai yra žymiai reiklesni ir su "sparnais"

Nu ir t.t., jei turėsiu laiko gal ir užbaigsiu kažkada šitą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taigi čia dėl vasaros nėra tu žaidėjų nusiraminkit:classic_laugh: gerai dabar skamba tie žodžiai, o gal dar dėl rudens čia žaidėjų nėra?

Redaguota nario Sveicaras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×