Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
tt4994

Keli pasiūlymai

Rekomenduojami pranešimai

Forumui:

  1. Įtraukit į el. paštų whitelist'ą mokamus tiekėjus (ar bent Posteo (@posteo.(de/nz/eu/lt/...))), kadangi botnet'ų organizatoriai visada suteiks prioritetą nemokamiems servisams, kol nebus privesti prie kraštutinumų (kas dar nenusimato). Taip pat galima atsižvelgti į tai, jog ne per seniausiai pradėjot naudoti CloudFlare paslaugas, tad praplėtus whitelist'ą tikrai neatsirastų staigus bot'ų antplūdis.

Public serveriui:

  1. Pakeiskit milžiniškus HUD pranešimus, kurie užima 1/5 ekrano, į chat'o atitikmenis, nes tai neturi jokios pridėtinės vertės - tiesiog beprasmis akių badymas. Galbūt ir atkreipia dėmesį kiek labiau nei paprastas tekstas, tačiau atlikti tai, kas reklamuojama, neskatina. Plius, pastarasis variantas turi ilgesnį hold time (suprantu, jog HUD pranešimuose jis gali būti koreguojamas), nes chat'as tikrai nejuda 3 msg/s. Žaidime norisi žaist, o ne skaityt bereikšmį 20px violetinį tekstą, kuris išsitempęs per visą ekraną.
  2. Pašalinkit (arba pakeiskit kokia nors geresne alternatyva (pvz. fps cap'u)), kaip suprantu, sprendimą šiai problemai, nes kartu su (S)GS ribojimu atsiranda ir jaučiami BHOP bei DD ribojimai. Tai nėra prioritetas, tačiau yra efektyvesnių sprendimų.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×