Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Rocket Bunny

Mažius back

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Mažius`
Jūsų tikrasis vardas?: Mindaugas
Jūsų amžius?: 20 🤔
Iš kokio miesto esate?: Marijampolės also known like Majami 
Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Gaming, šiek tiek prie projektines mašinos pasėdėti 😂
Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: uh nezinau kokios toks gerosios 😂 jai per jas išmetė iš priziuretoju nemanau kad geros 😂 na blogosios tai kad neinantis i konfliktus daznai be priežasties reika gerai panervinti kad susimąsčiau ant žmogaus 
Apibūdinkite savo charakterį: nenusedintis vietoj visa laika jieškantis apeiti sistema (ane Hera) old friend. Nepaslaptis kad šiam projekte buvau ganėtinai laikomas didelis blogis 😂 kiek temų kiek banu vaje vaje bet vistek legendinis banas del wallhack iš kurio buvau išteisintas dėdės (Soundo) turbūt geras naras buvau 🤿  ne juokauju bet tais laikais buvo smagu 
Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: (owl uhhh uhhh)
Ar turite brolių, seserų?: (PAGE ERROR)

Kaip sužinojote apie šį projektą?: Nepamenu kaip ji atradau bet dabar senas pažįstamas pasiule palošti 
Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: buvau Prižiūrėtojas 😅 kuri laika vipas nes veteranas neblogas buvau 
Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: (pala empty)
Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: -

Redaguota nario Rocket Bunny
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Nepatinka 1