Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Soundas_

[2017-12-26] JailBreak Atnaujinimas

Rekomenduojami pranešimai

Jailas.png

JailBreak:

 

* Patobulinta mute sistema. Nuo šiol už tam tikrus keiksmus būsite baudžiami 15min mute, už įžeidimus 30min, už keiksmus adm chat'e - 5min.
* Saimonui (kalėjimo prižiūrėtojui, parašiusiam "/simon") einant paliekami pėdsakai, kuriais gali sekti kaliniai.

* Patobulintas paskutinės dvikovos menu: knife dvikovos papildomas menu VIP žaidėjams(HP/knife tipo pasirinkimas), (šūvis už šūvį padarytas auto šūvis po kelių sekundžių, pašalinti kumščiai šios dvikovos metu),
* Pridėtos naujos prekės į kalinių parduotuvę: flare, savižudybės bombą...
* Mirusiems kaliniams veiks parduotuvė, kurioje bus viena prekė - prisikėlimas(paskutinės dvikovos metu ir dar kai kuriais atvejais prekės nusipirkti NEGALĖSITE). Prisikelti galima maksimaliai 5x per dieną(roundą), kiek kartų esate prisikėlę (kiek trūksta iki limito) matysite parduotuvėje prie prekės pavadinimo ir kainos.
* Pridėta parduotuvė kalėjimo prižiūrėtojams, kurioje yra kiek mažiau prekių negu kalinių parduotuvėje: flare, permatomumas, tylūs žingsniai,
* Per USB nindzių dieną pakeistas rūko efektas, pridėti ilgesni šuoliai.
*Per slėpynių dieną pakeistas rūko efektas, pašalinta nematomumo iš toli funkcija (jog esant priešui toli, jis buvo nematomas arba silpniau matomas).
* Lobio dienos metu kaliniams bei visiems mirusiems žaidėjams bus rodomas juodas vaizdas. Tai turėtų bent dalinai sumažinti pasakinėjimus.

* Naujos dienos
    - Viščiuko Diena (susišaudymo žaidimuose): kaliniai tampa viščiukais(eis daryti žalą tik šaudant į viščiuką, t.y. jo hitbox'ą, ne aukščiau) ir įgauna gebėjimą svaidytis žalą darančiais kiaušiniais, o CT gauna ginklus ir kovoja prieš juos.
    - Dodgeball Diena (s.admin dienos): visi žaidėjai gauna ypatingą kamuolį, kuriuo pataikius į žaidėją - jis mirs.
    - Mario Diena (s.admin dienos): visi žaidėjai įgauna mažesnę gravitaciją(aukščiau šoka), užšokus ant bet kokio žaidėjo (nesvarbu ar tai komandos narys, ar priešas) - jis miršta.
* Galimai sutvarkyta klaida, jog baigus laisvadienį dingdavo greitis iš vipmenu.
* Sutvarkyta klaida, jog tam tikrais atvejais ėjo subuginti "/lr", kad iki galo nepradėjus paskutinės dvikovos buvo panaikinama galimybė žaloti/žudyti.
* Sutvarkyta klaida, jog iki galo nebaigus rinktis paskutinės dvikovos (pavyzdžiui, pasirinkus tik dvikovos tipą, o ne priešininką/dvikovos ginklą ir panašiai) negalima buvo iš naujo rašyti "/lr".
* Sutvarkyta klaida, jog tam tikrais atvejais negalima buvo naudoti "/baigti" komandos S.ADMIN dienų metu.
* [Tai jau įdėta buvo prieš atnaujinimą test režimu, tad tiesiog paskelbiu viešai] Jeigu žaidėjai peržengia/pažeidžia CT limito sąlygas (adminai su komandos perkėlimo komanda, sumažėjus žaidėjams ir pnš.), sekančią dieną (roundą) bus automatiškai pradėtas CT išmetimo balsavimas.
* Pagerinta CT limitų sistema. Dabar jos neis apeiti žemėlapio pradžioje vienu metu bandant jungtis į kalėjimo prižiūrėtojų (CT) komandą.

 

Patobulinta roundų pabaigos dainų (round sounds) sistema. Parašius /stop (ar /dstop), tai bus veiksminga net iš naujo prisijungus į serverį. Taip pat galima bus išjungti tarkim tik /dstop, o /play palikti įjungtą, ir atvirkščiai.

* Per priešpaskutinę (14) dieną, esant 15 ar daugiau žaidėjų, suteikiamas visiems +10 taškų bonusas, esant 25 ar daugiau +20 taškų, 30 ar daugiau +30 tšk. Informacija matoma parašius "/bonusai":

JB_Points_Bonusai.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×