Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Smailiuke

UNBAN 変態 ツ

Rekomenduojami pranešimai

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?:  変態 ツ
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas:  Kawaii

3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www33.zippyshare.com/v/vr3Wsdnh/file.html
4. Ban priežastis : Provokacijos.
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :-
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: steam
7. Aprašykite situaciją: Tiesiog jį nuėmė kažkoks ten zombis parašiau  "haha"(1x šitam žemelapi) , nes kartais yra sveika pasijuokti  ir davė ban, papildau šitas žmogus įžeidinėja savo komandą labai reikėtų nubausti :(

Parašė (redaguota)

Oi oi tik nepradėk , tik 1 karta hahah ? matysis tavo demo tikrai kai rašiai ez round , kai mirdavau numesdavai žvenga , amm čia man pakankamai daug priežaščiu tave baninti + už keikimasi ir įžeidinėjimus nusibaudžiau save. :)

btw matiai mūsu komandai nesisekė , tai tau būtinai reikėjo žvengti ir t.t prirašinėti , kai išmirdavom. :)?

Istorijos pabaiga.

Redaguota nario black

Dabar, black said:

Oi oi tik nepradėk , tik 1 karta hahah ? matysis tavo demo tikrai kai rašiai ez round , kai mirdavau numesdavai žvenga , amm čia man pakankamai daug priežaščiu tave baninti + už keikimasi ir įžeidinėjimus nusibaudžiau save. :)

gali pasižiūrėti demo :) , o dėl ez round  irgi 1 round parašiau gal , btw čia gal yra koks žodynas  draudžiamų žodžių ? nes norėčiau pamatyti kur čia taip parašyta , kad negalima rašyti jeigu lengvas roundas buvo.

18 minutes ago, Jurbarko Bachūras said:

Man rodos teks rochui ir vyckai unbanus supirkt, nes matau nerimsti Armandai is Jurbarko

pasiimk by** į burna ir čiuošk į lova , ačiu už dėmesį.

• Haha 1
  • Nepatinka 2

19 minutes ago, Smailiuke said:

gali pasižiūrėti demo :) , o dėl ez round  irgi 1 round parašiau gal , btw čia gal yra koks žodynas  draudžiamų žodžių ? nes norėčiau pamatyti kur čia taip parašyta , kad negalima rašyti jeigu lengvas roundas buvo.

Demo matysis , nuspres priž ačiu už dėmesį , nemėgink save nuo kaltės stumti kažka vis toliau, + nebaninu niekada free tada kai aš manau kai jis nusikalsta arba va tokios pačios sitaucijos būna :) , iš mano banu istoriju jeigu priž pažiūrės patys supras ;)

19 minutes ago, Jurbarko Bachūras said:

Man rodos teks rochui ir vyckai unbanus supirkt, nes matau nerimsti Armandai is Jurbarko

Ble netvarka netvarka

abu neįdomus, bet japonas visados mėto tuos haha ir ez, taip provokuodamas įžeidinėjimus, keiksmažodžius ir pnš..

Atbanintas. Adminas gaus dienos bana uz free ban. Jei zodziai "ez" ar "haha" sukelia tiek daug emociju, deretu pasvarstyti apie lengvesnius zaidimus.

• Patinka 2
  • Haha 4

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja