Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Soundas_

Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ UŽRAKINTA ]

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: f.a.r.a.s`
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu apie pusę metų bet išėjau nes užsidarė 😄
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma be problemų
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Kiek pamenu kaip vaikas buvau (8-10 metų) naudojau auto bhop man atrodo
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Oi čia prieš metus tai dažnai psk pamiršau išvis dabar vėl stengiuosi būt labai aktyvus
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Įvairiuose, bet jeigu tapsiu čia prižiūrėtoju tai tikrai čia būsiu
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Be problemų
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Užstoti silpnesnius, nubausti su priežastim, padėti, padėti išspręsti problemas...
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Žinoma pavyždžiui dėl pingo tai 5 minutėm dėčiau o jeigu čytus tai apie savaitę (priklausoma nuo priežasties)
12. Jūsų SkypeID:MaTaS183
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Jeigu prie manęs prilenda stengiuosi paaiškint ramiai normaliai ir pnš.. Bet kartais būnu ir nervuotas. Pomėgiai: krepšinį, bėgiojimą, dviračio varžybas, išvažiuoti į kitas šalis. charakteris: Papasakosiu: Buvau prieš mėnesį ar pnš labai piktas vos kažkas jau nervuotas ir pnš dabar stengiuosi kuo mažiau vartoti necenzurinių žodžių. Dabar dažnai padedu žmonėms stengiuosi bent toks būti...
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/: Mikrofono neturiu nežinau ka daryt bet ateityje kaip ir sakiau turėsiu

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Nepatinka 2

Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Lokintojas
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Tik cfg naudojas
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Per diena 2-3h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Base builder 
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:  Priziureti serveri,gaudyt cyterius,padeti naujokam,palaikyti tvarka serveryje.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip suprantu
12. Jūsų SkypeID:Albertaskuleso
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu rimtas,sportuoju,dirbantis,pomegis pazaist cs ar fortnite 😄
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Redaguota nario Soundas_
Atmesta. Aktyvumas pas tave pakankamai geras, tačiau kiek per daug nusižengimų.

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: KlebenSuka
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) NE
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:atskiriu
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: nenaudoju ner prasmes
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 2-6 val  5 m tik nebuvau uzsirigistraves
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: taip losiau bet ten buvo sudas su s adminu
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:visuose
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:tai reike priziureti foruma padeti ir buti draugisku
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip ir as taip darau
12. Jūsų SkypeID:kolkas uzluzes kaip reiks duosiu
13. Ar turite mikrofoną?:tep
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: mekstu cs kasy tuojvaRYSIU I KASIO STOVYKLA
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: tai ka nu as is alytaus ir man cia visai patinka
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtųnaudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/delete/s0zcKIwtfIUo/213c9b367b5b4a3a

Srr uz prasto kokybe ziaurei nesa blet miego toks balsas tai huine

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Confused 2
  • Nepatinka 6

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Frx.
2. Jūsų amžius: 18metų
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip aš esu buves prižiūrėtoju ir buvau išmestas iš pareigų dėl savo klaidu kurios noriu ištaisyti ir gauti antra šansą
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip sugebu
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip prieš daug metų tai net nepamenu gerai XDD
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: kiekvieną dieną būnų servery o laiko praleidžiu ganėtanai daug manyčiau ir būniu ne vienam bet y keliuose ir stengiuosi padaryti tvarką
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne.Žaidžiu CSGO modifikacijos servery kita kurios nera kolkas Jailas Projekte 🙂 bet dažniausia Jailas.lt Projekto Serverius
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:JailBrake,Public,BaseBuilder,DeathRun ir kituose bet retai 
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip nes esu buves prižiūrėtoju ir jau susipažinau su komandomis 
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Tai yra labaij atsakingos pareigos kurios reikalauja laiko proto ir įgudžių nes manyčiau tikrai ne kiekvienas gali turėti šitas pareigas ir su jomis susitvarkyti manyčiau anksciau kai buvau prižiūrėtojas buvau labaij durnas ir dar truputi per jaunas jo pareigos nes dar nemokėjau elgtis o dabar manyčiau nebus tokiu klaidų kurias dariau naksciau taigi aciu 🙂
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip
12. Jūsų SkypeID:laimutis.laimutis3
13. Ar turite mikrofoną?:taip 
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Sveiki visi mano vardas Laimius esu 18 metų iš Alytaus miesto šeisd metais baigiau 11 klase mokslai sekasi gan gerogai pazymeis tikrai nesiskundžiu bet negaliu sakyt kad esu ir moksliukas tsg esu tas kuris per viduriuka visada būnų taigi manyčiau visai normalei dar mokinuos o laisvalaikiu užsijemu sportu arba gamer life kaip sakoma 🙂 taigi manyčiau tiek apie mane nes ir taip daug kas mane pazysta nes esu tikrai senbuvis projekte 🙂

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/negaliu kalbėt nes turiu sveciu namie bet tikrai manyčiau kad jei pateksiu ir antra turia arba etape pakalbesiu apie save daugiau 🙂

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 5
  • Ačiū 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  DizNiggaWhoFuckedYourMother
2. Jūsų amžius: 18m.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu buvęs prižiūrėtoju. Išmestas nebuvau, serveris tiesiog užsidarė.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tikrai sugebu, turiu daug patirties šiame žadime, todėl tikrai galiu žaidėjus atskirti be problemų.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Tikrai ne, ir tuom didžiuojuos.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Minimum 4 valandas.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jaillbreak, Public.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip puikiai esu su šiomis komandomis susipažinęs. Kadangi esu buves prižiūrėtoju.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojo pareigas aš suvokiu, kaip galimybę padaryti servery geresniu. Apsaugoti jį nuo palengvinančias programas naudojančių žmonių. Galimybę serverį padaryti visiems įdomesniu ir kelenčiu susižavėjimą. Padaryti jį tokį į kurį visada žmonės sugrįžtų.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tikrai suprantu. Aš esu atsakingas žmogus, todėl tai padaryčiau be prirkaištų.
12. Jūsų SkypeID: salmas1002
13. Ar turite mikrofoną?: Tikrai taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Vardas Dovydas labai mėgstu sporta, bet taip pat ir kompiuterinius žaidimus, todėl daug laiko praleidžiu žaidimams ir sportui. Taip pat labau mėgstu draugų kompanija, su draugais visada linksma. Manau mano gerosios savybės yra tokios: Aš esu labai atsakingas žmogus, Taip pat esu labai linksmas ir draugiškas žmogu. O blogosios savybės tai manau būtų: Neturiu aš labai daug kantrybės, o šiaip taip daugiau didesniu blogu savybių nepasakyčiau, kad turiu.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: Na per skype galime susisiekti bet kada, aš jums į visus klausymus atsakysiu.

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Confused 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Labas Ka Tu Tapati Ka Ir Tu
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Niekada.neesu buves prižiurėtoju. 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:Ne.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Na esu naujokas ir noreciau isbandyti savo jegas priziuretojaus poste jusu serveryje,tai manau draugausim,o jei draugausim galbut mano aktyvumas jus sokiruos.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Na kolkas taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Manau dabar labiausiai lankysiuos Publicuose,CSDM arba kokiuose swarm'uose.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Na as suvokiu kaip atsakingas ir svarbias serveriui.Be "priziuretoju" serveris manau vis labiau ir labiau linktu link vis didesnes duobes.Didetu cyteriu,neadekvaciu zaideju kolektyvas,tokiu budu jie griautu malonuma zaisti serveriuose bei trukdytu ivairiais izeidinejimais,soundu leidimais na ir galiausiai cytinimais.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.Visalaik remiuosi tuom.
12. Jūsų SkypeID: Na neturiu bet susikūrsiu.
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na esu linksmas,adekvatus,kurybingas,komunikabilus zmogus.Megstu juoda humora,kartais esu sarkastiskas 😛 Taipat megstu praleisti laika ne tylomis o kalbedamas ir pasakodamas istorijas zaidejams.Na is bloguju manau butu jog turiu nedideliu nervu problemu,tai man kartais neleidzia susikaupti bei galiu netyketai pratrukti,bet po truputi vis gereja ir manau susitvarkysiu.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Na manau kad neesu toks idomus visiems,tapus priziuretoju gal kazkas susidomes manimi ir nores isgirsti mano istorija,bei pamatyti mane,butinai papasakosiu.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:https://vocaroo.com/i/s0I

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Nepatinka 7

Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Kaimietis
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Neesu.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Neesu.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per diena maždaug nuo 2 h iki 10 h, per savaitę praleidžiu nuo 40 h iki 70 h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne, lankuosi dar CS GO mode.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jail, public.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, turėdamas Adminą išmokau.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Šios pareigos yra labai reikalingos šitame projekte, nes kartais būna, kad ateina žaidėjas kuris nesilaiko taisyklių ir jo negalima baninti, nes jis/ji turi S.Admin. Be prižiurėtojų S.Admina kaip ir vadovautų, bet manau, kad ir būtu patyčios, taisyklių nesilaikymas.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: Kaimietis
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Nu esu draugiškas, linksmas kartais, blogųjų savybių manau neturiu, pomėgis mano yra sportas.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1E9DSy3Ttmp

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nepakankamo aktyvumo.

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 0lMM::. BEdo

2. Jūsų amžius:  17 metų.

3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip esu.Buvau 3mėn.Išėjau dėl to, kad

nebebuvo laiko bežaisti nes dirbau o dabar vėl atsirado laiko.

4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Visiškai taip.Jai man pasirodo įtartinas aš paprašau jo,kad į forumą imestu ss/demo ir wg.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojes prieš 3-4 metus kai dar buvau vaikelis 😄 Turėjau isirašęs WH/Autobhop ir daugiau nebeprisimenu 😄

6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Nemeluosiu bet 1,2H.

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne,pažaidžiu ir surf, jb ir t.t.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Daugiausiai tai:Base builder,Jb.

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:amx_help; amx_slay; amx_gag; amx_slap; amx_ban ir t.t

10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Įdomus klausimas.Na šis žaidėjas turintis tokį rank'ą turi būti draugiškas,padėti žaidėjams,tvarkyti serverį nup palengvinančių programų ir t.t

11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagalpažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Žinoma,kad taip.Jai naudoja palengvinančias programas tai ban tam tirku laiku.O jai įžeidinėją žaidėją/prižiūrėtoją tai įspėjimą jai jis neklauso mute o jai po mute neklauso ban 30min-1h.

12. Jūsų SkypeID:live: live:lmmbedo

13. Ar turite mikrofoną?:Taip;AULA 😄

14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Na aš esu vitalijus,man yra 17 metų.Mėgstu bendrauti su žmonėmis.Laisvalaikiais būnu lauke su draugais ir kartais prisėdu prie pc pažaisti arba fb pažiūrėti kas ten gero :DNa mano geros savybės tai kad,mėgstu daug bendrauti bet aišku tai darau su saiką.Nelendu kur nereikia ir nesikišu į jokius konfliktus nebent paminėtu mane.Blogos savybės tai kad, IGNORUOJU kartais žmonės kurie nesuprantą...Jai reikia pagalbos aš parašau ir jie nesupranta tai čia jau jū problemos.

15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Kai parašytą NEBŪTINA.

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/:Tiks ir taip :D:::: 

Redaguota nario Soundas_
Atmesta. Neseniai grįžai į projektą, todėl aktyvumas per mažas pretendavimui į tokias pareigas.
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Nepilnametis
2. Jūsų amžius:  16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip buvęs bet išėjau iš pareigų tik dėl to kad nebeturėjau laiko prisėsti prie kompiuterio ir palaikyti tvarka bei aktyvuma ir bėje projektas pradėjo žlūgti tad ir nebegalėjau ten ir pasilikti 😉 .
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Ne nesu žaidžiu svariai bet žaidžiu kaip botas visi jaučiu žinot. 😄 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Po 5-6 valandas gal ir daugiau 😉 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Taip, kartais ir mixuose bet tai nieko nekeičia vistiek labiau prie šito projekto pasiliksiu nei prie mixu.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:  DeathRun,   Base Builder, na ir ret karčiais  JailBreak bet čia labai retai tas būna ten esu buvęs gal tik 2 ar 3 kartus.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip žinau buvęs Moderatorius 5 metus tai manau kad žinau 😉 
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Atsakingai.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Žinoma kad suprantu 😉 
12. Jūsų SkypeID: Nepilnametis ❤️❤️❤️ 
13. Ar turite mikrofoną?: Ne, nesenai sugedo nesupratau net pats kaip jis galėjo sugesti turiu tik per telefona.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na ištiesų pats apie save daug nežinau tad daug čia ir nebus ką ir be pasakyti, na mano gerosios savybės tokios kad esu linksmas bendraujantis užstojantis nekaltuosius kurie nėra padare nieko ko juos reikėtu bausti ar kažkas į tai panašaus 😄  Na o blogosios tokios jog jaigu esu blogos nuotaikos net nebanykit kalbint arba lysti į akis  na bet mano nuotaika greitai gali pasikeisti tad galvokit ką kalbat 😉 

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Dėja šiuo metu nėra galimybės man tai padaryti nes pildau per kompiuterį anketa o per kompiuterį mikrofonas sugędęs tad atsiprašau bet negaliu aš šiuo metu balso pranešimo prisegti 😉.

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Patinka 1
  • Confused 1
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: dedis
2. Jūsų amžius: 13   rugpjucio 12diena 14 bus
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :deja nesu
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:zinoma
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: esu seniau naudojas wh
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena 3h buna ir daugiau
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:jailbreak ,public megstu  car mod ir gungame bet ten mazai zmoniu arba isvis nera
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:taip zinau
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:palaikyti serveriuose tvarka, baninti pazeidejus, padeti projektui,padeti zaidejams
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip
12. Jūsų SkypeID:evaldas.rakauskas
13. Ar turite mikrofoną?:taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:esu linksmas megstu būti su draugias kieme,keliauti vazineti dviraciu esu draugiskas ir paslaugus

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Ačiū 1
  • Confused 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Babaužis.
2. Jūsų amžius:  16m.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Manau taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Aim, steamid changer'i (jeigu jis skaitos kaip pagalbinė priemonė).
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Buvau išvykęs, todėl apie 3-4savaitęs buvau neaktyvus, žaisdavau mažai. Šiuo metu praleidžiu 1- 4val serveryje.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Pagrinde jailbreak, bet esant reikalui galiu žaisti visur.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Nelabai, šiuo metu mokinuos.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Tai pareigos skirtos ne bet kam. Šioms pareigoms reikalingas aktyvus, sąžiningas, draugiškas, bet kartu ir griežtas asmuo. Pačias pareigas suprantu, kaip serverio tvarkdarį, kuris pagrinde palaiko tvarką.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
12. Jūsų SkypeID: mindze11
13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Sveiki, mano vardas Dovydas, man 16-ką metų. Asmeniškai manau esu atsakingas, draugiškas, nepasipūtes asmuo. Stengiuosi būti paslaugus, bendraujantis, draugiškas visiem serverio žaidėjam  Su blogosiomis savybėmis yra šiektiek sudėtingiau, nes blogoji savybė, kurios nemėgstu yra tai, kad savimi nepasitikiu. Asmeniškai daugiau kaip ir nežinau, galbūt kiti žaidėjai yra pastebėję kažką. Neneigiu, kad turiu daugiau, tik save vertinti yra žymiai sunkiau nei atrodo .
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1rR4SkSLdCQ

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 7

nepatikesiu niekaip kad as pildau sia anketa, bet buna stebuklu

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Viper
2. Jūsų amžius: virs 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : buves priziuretoju gal 7 metus per visus servus, o galiausiai ne tik tapau moderatoriu, bet ir administratoriu, kur zlugo servas
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: patirtis daro savo
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: wh ant kambarioko pc xD
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: ivairiai pagal galimybes
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: jb pb karts nuo karto dr
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: as ju per daug zinau
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: pareigos kaip pareigos visas reik atlikt su protu
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: tai jau man kaip standartas, ne taisykle
12. Jūsų SkypeID: ilgai ieskot jei ir turiu
13. Ar turite mikrofoną?: kai veikia
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: visa mane pazint galima per bendravima, jos tada ir atsiskleidzia
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: kam reikia mane pazista greit
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: mano balsas yra jau per aug irasytas jei reiks per skype galesim pakalbet

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą - pakartotinis patikrinimas - atmesta.
  • Patinka 8

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: I'm flexin' on your mom's rent.
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: kai dieną per karšta, tai kokias 4h 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne, bet šitame projekte praleidžiu 2/3 laiko
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: jb, pb, dr, kartais ir bb
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: prižiūrėtojas turi būti sąžiningas, atsakingas, aktyvus, turi rodyti pavyzdį kitiems žaidėjams, prižiūrėtojas saugo serverį nuo žaidėjų, kurie trukdo kitiems, naudoja čytus, žaidžia su privilegijomis, reklamuoja kitus projektus ir t.t..
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip
12. Jūsų SkypeID: matijosaitismatas@gmail.com

13. Ar turite mikrofoną?: žinoma
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: esu draugiškas, nemėgstu pykčių, nors esu dar tik vaikas, manau esu labiau subrendęs nei kai kurie suaugę. Nemėgstu patyčių. Mėgstu pajuokaut juodu humoru. Man patinka sportuoti, būti lauke, gamtoje.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

LINKIU VISIEMS KANDIDATAMS SĖKMĖS, IKIUX

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 5
  • Confused 1

Kandidatų skaičius, užpildžiusių anketas: 38

Kandidatų skaičius, priimtų į apklausą: 12

Tie, kurie nepateko į apklausą - nenusiminkit, bus dar tų atrankų 😛 Beje, atskleisiu paslaptį - planuojame didinti prižiūrėtojų skaičių dar labiau nei anksčiau, todėl rugsėjo vidury/pabaigoje~ numatoma dar viena MINI prižiūrėtojų atranka!

PAPILDOMA INFORMACIJA: apklausos vyks nuo penktadienio (2018-08-10), tačiau aktyviau apklausinėsiu nuo šeštadienio.
Patekusieji į apklausą, jeigu su Jumis nesusisiekiau iki šeštadienio vakaro, padarykite tą patys per skype (mano skp: alvin_strike9) ARBA (jeigu neturite skype) forume asmenine žinute.

Kaip vyks apklausa? Kokie klausimai? Ar sunku bus? Ar reikia kažką mokytis? - į visus klausimus vienas atsakymas - jeigu esate tinkami į šias pereigas, tikrai pateksite. Papildomai galima peržiūrėti serverių taisykles bei prisiminti pagrindines AMX komandas ir jų paskirtis.
Klausimai bus iš serverių taisyklių, įvairių situacijų tiek serveryje, tiek forume. Sėkmės. :classic_wink:

Primename, jog prižiūrėtojai PRIVALO tikrinti skundo anketas forume. Prižiūrėtojų aktyvumo bei anketų tikrinimo patikros vyksta kas 10-30 dienų, per kurias būtina atitikti tam tikras nustatytas normas (plačiau apie tai sužinos patekusieji).

• Patinka 5
  • Ačiū 2
  • Confused 1
  • Nepatinka 2

Patekusieji į prižiūrėtojų komandą:
Snikeris
Babaužis
vienuolynas
Frx
Debesėlis
Boika
Flexinas

Neapklaustieji (su kuriais nepavyko susisiekti arba kurie atidėjo apklausą vėlesniam laikui) :
dedis
Dead*The Undefeatable OLDN

Statusai bus uždėti po 24-48val., turėsiu paruošt šiokią tokią info naujiems prižiūrėtojams. 😉
Primenu, jog sekanti - MINI - atranka numatoma rugsėjo viduryje/pabaigoje!

• Patinka 6
  • Ačiū 3
  • Nepatinka 3

Svečias
This topic is now closed to further replies.

Mūsų projektas rekomenduoja