Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Soundas_

Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ UŽRAKINTA ]

Recommended Posts

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
12. Jūsų SkypeID:
13. Ar turite mikrofoną?:
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, pasirinktai raštu arba per pokalbį (didesni šansai patekt).

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.

Anketas pildyti šioje temoje!

• Patinka 7
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

Anketos Šablonas.

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  _fokuswOw-
2. Jūsų amžius: 26 jeigu kas netiki gimimo data 1992-06-16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :nesu
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėju:  Taip sugebu atskirti geresnius žaidėjus nuo palengvinančiais programom
  5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:būdamas jaunystėje buvau naudojęs tik wallhack o dabar  stengiuos išvis nenaudoti jokiu pagalbiniu programų dabar žaidžiu švariai nes noriu prilygti serverui 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena praleidžiu 5h o per savaite 36h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  ne einu kitur pasišaudyt kai serveris  būna tuščias.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: jailbreak public ir basebuilder 
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: jei parašius amxmodmenu  išmeta visas komandas amx_slap(paslapina žmogu jei ira kur nors įstriges),amx_slay(nužudo žmogu greičiau),amx_ban (užbanina bet kada),amx_unban ( atbanina bet koki žaidėja)ir t.t kaip matote  amx komandas žinau 
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:   Prižiūrėtojo tikslas būti serveriuose ir stebėti kad niekas nenaudotu jokiu pagalbiniu programų. Prižiūrėtojas turi vadovauti serveriuose kad žaidėjai nekurtu bet kokiu taisyklių. Prižiūrėti  bet koki serveri kad žaidėjai žaistu švariai. Prižiūrėtojui reikia ne tik vadovauti taisyklėmis ir žinoti situacijas visuose serveriuose, ir klausyti valdžios  tai pat gerbti pati pagrindinį administratoriu sounda.  Noriu įrodyti  kad tikčiau  į šias pareigas. O žaidėjams padėti bet kuo. 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:  taip suprantu
12. Jūsų SkypeID: romas0616
13. Ar turite mikrofoną?: taip turiu 
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: gerosios savybes : esu nuoširdus žmogus bendraujantis ir padedantis  o blogosios savybes esu nekantrus kaip kada nervuotas .  Pomėgiai sportuoju  lankau sporto kluba  ir megstu dviračiu sporta , dar lankau plaukimo pamokas, o Charakteris mano puikus 
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

https://vocaroo.com/i/s089gg89Vely

Sekmes ir kitiems kandidatams  į šias pareigas 

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 15
  • Confused 1
  • Nepatinka 6

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Ponas Advokatas
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Taip buvau maždaug apie 2-3m išėjau dėl asmeninių bėdų.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Taip kai buvo 10m. Naudojau aim/wh/speedhack.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 6-7h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun Jailbreak base builder
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Atsakingumą sąžininguma 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: neturiu po kol kas bet susikursiu iki vakaro.
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Pradėsiu nuo pradžių. Buvau maždaug prieš 2-3mėn per daug nedraugiškas Vyr Prižiūrėtojui ir kitiems. Bet po laiko supratau kam iš savęs daryti klouną? Tai jau gryžau į projektą pasitaisęs. ir su geru charakteriu. Tai žodžių Esu Aivaras man yra 20metų esu draugiškas/linksmas. ir šiek tiek piktas :D. mėgstu savaitgaliais išgert pabūt su hėbra bei su svarbiausiu dalyku tai šeima. ps blogiausia savybe tai labai nekenčiu žmonių kurie varo ant tėvu necenzūriniais žodžiais.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/  Nepaleidžia kažko tai jei kas per skype 🙂

Redaguota nario Soundas_
Atmesta, deja, dar nesi pasirengęs šioms pareigoms, į jas pradėjai rimčiau žiūrėti tik prasidėjus atrankai.
  • Patinka 16
  • Confused 1
  • Nepatinka 8

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Boika
2. Jūsų amžius:  18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, užsidarė.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Yep.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Esu, aim'ą, wh,ą, speedhack'ą.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Minimuim:3h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Public, JailBreak, kartais užeinu ir į BaseBuilder.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:  Tai visų pirmą tai manau sąžiningumas.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
12. Jūsų SkypeID: ignas.ignas79
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu Ignas, man 18 metų. Esu linksmas, draugiškas, suprantantis humorą. Kartais būnu piktas.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/:  https://vocaroo.com/i/s1Z9ljysxJ0C

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 8
  • Nepatinka 3

Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Koganas.
2. Jūsų amžius: 16m.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu, nes bandau tobulėti be jokių palengvinančių programų.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Į diena mažiausiai 4-5h, o į savaite nuo 28h iki 35h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JailBreak, pulbic, Gungame (kai būna žmonių), BaseBuilder.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Atidumas, atsakingumas, sąžiningumas.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
12. Jūsų SkypeID: matas.laurikenas
13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Sveiki, mano vardas matas. Man yra 16m. Esu iš
Vilniaus. Esu linksmas, mandagus, draugiškas, ištvermingas, nebijantis jokiu įšukių, drąsus, paslaugus, aktyvus sąžiningas kartais piktas, bei visada išklausantis kitų. Dažniausiai mėgstu žaisti visiem gerai žinomame projekte "Jailas.lt". 

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0YkgF2djJdA

Sekmės kitiems pildant anketas. 

Koganas: su "Jailas.lt" projektu nuo 2014m.

Redaguota nario Soundas_
Atmesta.
  • Patinka 6
  • Nepatinka 9

Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Mano slapyvardis žaidime - FINLAND | lempa?
2. Jūsų amžius: Man šiuo metų yra 19 metų.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip esu buvęs 2009 metais explosion.lt serverių / filmų / radijos centro administratorius, paskui keliavau į unban.lt kur po metų žaidimo gavau prižiūrėtoja deathrun serveryje ypač lošiau bei war3ft bei public. ******.lt prižiūrėtojas. Vėliau nuo 2015 iki 2017 metų buvau *****.lt savininkas/pagalba. Turėjau daug savo projektų kurių čia nenoriu reklamuoti, kurie yra parduoti ir šiuo metų veikia <šypsausi> Taip pat csgobaltics forum moderatorius, betting manageris.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, sugebu atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų <šypšausi>
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Manau, kiekvienas iš mūsų vaikystėje (galbūt kažkas ir šiuo metų) yra naudojęs palengvinančias programas, nuo aim configų iki chlenixo (if you remember 5hs middle) <šypsausi>
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Šiuo metų per diena praleidžiu virš 4 valandų iš 24, kiekviena diena iš tikrųjų įvairiai skiriasi, kartais ilgiau išeina, kartais išvis prapuolu ant keletai dienų, per savaitė išeina pagal matematikos skaičiavimus virš 28 valandų.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip, žaidžiu tik šio projekto serveriuose.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Šiuo metų dažniausiai lankausi JailBreak serveryje.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, gerai žinau AMX komandas pilnai serverių priežiūrai.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Mano manymu nesvarbu yra ar tu griežtas ar tu geras, svarbiausiai taisyklingai žiūrėti į savo pareigas, bei daryti tai kas tau patinka, o ne dėl kitų. Svarbiausia išlikti savimi ir dėl pareigų ar kitokių moralinių dalykų neiškelti savęs.
12. Jūsų SkypeID: Neturiu Skype programos.
13. Ar turite mikrofoną?: Taip, turiu mikrofoną.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:

Šiuo metų serveryje esu žinomas kaip lempa? arba abdi, daugelis žaidėjų mane pažįsta, kartais atsiranda nesusipratimų bet gerai viska išsprendžiu ir bandau palaikyti tvarka serveryje. Counter-Strike lošiu nuo 2006 metų sausio.. . Šiuo metų man yra 19 metų, šiais metais busiu studentas. Lietuvoje esu žinomas kaip žaidimų / counter-strike virtualių dalykų pardavėjas. Lietuvoj ne viena karta esu pasiekęs itin didelius rezultatus tiek sporte, tiek vartalioja erdvėje. Taip pat kolekcionierius žaidimų:

101 lvl - 1125 žaidimai - 14 metų paskyrą steam.

150 lvl - 1000 žaidimų - 14 metų paskyrą steam. 

15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ https://vocaroo.com/i/s1QZsbh8mB99

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 4

Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: ሚካኤል
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 6h (dažniausia vakarais)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun, umbrella swarm
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Kad turi prižiūrėti serverį bei tuos kurie nuisperka admin ir nemoka jais naudotis ir be to palaikyti tvarka visuose serveriuose.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip tai savaime suprantama jei uz mankiausia nusizengima duotum savaites ban tj irgi nesažininga
12. Jūsų SkypeID: mykolas.valiukevicius
13. Ar turite mikrofoną?: Taip (bet labai senas.)
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu rimtai žiūrintis i situacijas žmogus labai iškalbingas ir dar nepatinka pasikėlę žmonės (aš viską galiu geriau ir darau už jus.) Mėgstu sportuioti sporto salėje 2val. per dieną neinu tik trečiadieniais ir sekmadieniais. Dar patinka lirtuviškos dainos.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1xwhXNJt9GR

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nepakankamo aktyvumo. Be to, rekomenduočiau kiek rimčiau žiūrėti į šias pareigas ir bandyti per sekančią atranką ;)
  • Patinka 7

Parašė (redaguota)

Na, kad jau daugelis parašė, tai ir aš pamėginsiu 😉 

Aš tik į BB Prižiūrėtojus serveryje ir forumenes ką sugebi geriausią, tą ir reikia daryti 😉 

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Dead*The Undefeatable OLDN
2. Jūsų amžius: 14
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne, nebuvau
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma sugebu
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne, nes neįdomu 😉
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Nuo 2 iki 5h (Kaip leidžia diena)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kai žmonių nėra tada žaidžiu ir kitur
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Tik BaseBuilder, kitur žmonių beveik nėra, o Jailbreak man neįdomus 😉
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas turi pagerinti žaidimą gerųjų žmonių (kurie laikosi visų taisyklių) atžvilgiu, drausti bloguosius žmones, bei būti aktyviam forume. Viską daryti pagal taisykles.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: xsadisx159
13. Ar turite mikrofoną?: Taip, bet juo nesinaudoju beveik 😉
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:

,,- But I'm just a poor boy and nobody loves me

- He's just a poor boy from a poor family

Spare him his life from this monstrosity‘‘

,,Bohemian Rhapsody‘‘

Vardas yra Tautvydas, metų 14. Nors daugeliui gali atrodyti, kad aš per jaunas, bet esu toks ,,išskirtinis’’ žmogus. Nemėgstu veltis į nereikalingas situacijas. Daugeliui žmonių nepatinku, nes esu nekalbus, taisyklių laikytojas, ramus, nieko nedarantis; two-faced galiu būt (sakyt ir daryt vieną, bet galvot apie kitką). Jei jie manęs nemėgsta, tai aš nekreipiu dėmesio. Nemėgstu būti pasipūtėliu ir tokių žmonių. Taip pat nemėgstu ir kvailų žmonių. Tai nemėgtu tų, kurie tiesiog yra nušokę nuo proto. Bet patinka kartais ir pasijuokt. |Ne dvejetukininkas| O pomėgių šiaip tai neturiu, tik rašau vieną istoriją kartais, jei pasiseks, gal būsiu rašytojas 😉

15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1c5rJl3SyhF

,,Nothing really matters, anyone can see, nothing really matters - nothing really matters to me‘‘

,,Bohemian Rhapsody‘‘

Linkiu sėkmės visiems kandidatams!

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 3
  • Confused 2
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Princese`
2. Jūsų amžius: Na galima sakyt kad 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Nepriime 😕 Sake per daug gera buciau priziuretoja
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Zinoma
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Nemanau. Jeigu greicio akiniai skaitosi tai uzsidejau ant saves realiame gyvenime bet per CS nepagreitejau
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Na zaidziu dazniausiai vakare apie 2-3h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Siuo metu losiu tik 2 serveriuose/projektuose
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JB
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Ne
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Labai atsakingas darbas
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu
12. Jūsų SkypeID: Emmm Soundas turi
13. Ar turite mikrofoną?: Zinoma. Serve daug kalbu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu  JB serverio psichologe. Turiu sertifikata apie savizudybes jeigu reiks ikelsiu paziuret Soundui. Daug sneku nusipezu ir linksmai praleidziame laika drauge su kitasi zaidejais. Labai patinka kupranugariai nes mano drauge tokia kaip kupranugaris. Megstu su visais bendrauti bet nemegstu pyktis tad nesipykstu. Na daugiau nezinau
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Nezinau kas tas . Sad

16. Nera

Manau isrinksit pati/cius geriausi/us priziuretoji/us !

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl netinkamai užpildytos anketos.
  • Patinka 11
  • Confused 3
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: deividelis
2. Jūsų amžius: 20 metų.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, buvau csavi serveriu prižiūrėtojas nuo 2018.04.14 iki 2018.07.10. Pastaraji mėnesi servai išviso tušti, tad ir lankytis juose nebuvo tikslo, vienas nežaisi. Buvo ir nesutarimu su administracija, nemačiau iš ju noro kažka keisti ar tobulinti sevuose.  Ruošiausi išeiti pats, tačiau vakar tai už mane padarė administracija. Niekam nepaslaptis, kad buvau ir čia prižiūrėtojas, paskui Vyr.prižiūrėtojas.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad visais atvejais galiu atskirti, tačiau visuomet galima paprašyti papyldomos info iš žaidėjo konsolės ar žaidimo.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Taip. Aimbot`ą, wallhack`a, speed`ą, ivairius multihackus, triger`į, vermillioną, anti fb, anti smoke ir keliata panašiu čytų. Dauguma ju testavau su bot`ais.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Na tikrai ne per daugiausia, tiksliai netgi negaliu pasakyti, gal apie 40min per dieną. "Grižus" jailui norėčiau grižti ir aš. Manau atsiradus daugiau žaidėju padidės ir aktyvumas. 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne, žaidžiu kito projekto csgo mode, kurio jailas kolkas neturi.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Pb, Jb, BB
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Nebuvo kada pamiršti, tad taip, žinoma.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:  Na prižiūrėtojas neturi vadovautis tik savo nuomone apie žaidėją, turi mokėti pažiurėti į viską iš 3 asmens perspektyvos, prižiūrėtojo pareigos nėra labai lengvos, reikia mokėti buti nešališku visu žaidėju atžvilgiu.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, žinoma.
12. Jūsų SkypeID: deividas198752
13. Ar turite mikrofoną?: Žinoma ir mėgstu juo pasinaudoti.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:  Na nelabai mėgstu apie save kalbti. Kaip jau minėjau man yra 20metu, gyvenu UK, esu darboholikas, galėčiau gyventi darbe. Laisvu laiku prisėdu prie pc arba važiuoju žaisti krepšinį (šiuo atvėju pasirinkau pc). Esu ganetinai savikritiškas, dauguma žmonių laiko pasikėlusiu ir priekabiu. Moku į viską pažiūrėti iš visų pusių, visuomet prieš ką nors darant apgalvoju kelis kartus, moku monipuliuoti žmonėmis, mėgstu juos analizuoti. Turiu savita humoro jausma kury supranta tik nedaugelis. Greitai susinervuoju, tačiau taip pat greitai ir nusiraminu. Laikau save "kitokia" asmenybe negu daugelis kitu. Vis dar meginu pažinti pats save.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Sename forume buvo, kai/jeigu bus imanoma perkelsiu čia.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0kB3J75cILr

Redaguota nario Soundas_
Atmesta.
  • Patinka 19

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Debesėlis
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma, kad taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip. Wallhack ir aimbot.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Dieną: 2-3h. Savaitę: 15h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne. Kartais užsuku į kitų projektų surf ir csgo mod serverius.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, Carmod, Basebuilder.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
Prižiūrėtojas turi būti aktyvus žaidėjas, privalo apsaugoti serverį nuo įvairių kenkėjų - peštukų, čyterių, reklamerių ir t.t., bei privalo rodyti pavizdį kitiems serverio žaidėjams.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
12. Jūsų SkypeID: Aironas1122
13. Ar turite mikrofoną?: Žinoma, kad turiu 😉
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu Aironas iš Alytaus. Man yra 17 metų. Dažniausiai esu draugiškas, išklausantis, mėgstantis pajuokauti, atsakingas. Esu lengvai sunervinamas vaikų arba nenaudelių kurie labai daug keikiasi. Nemėgstu žmonių kurie yra " pasikėlę " ir 12-14metų berniukų su s adminais kurie staugia į mikrafoną.
Pomėgiai: žaisti futbolą, tinklinį. Keliauti su šeima ar taip būti gamtoje su draugais(ėm).
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: ----
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ . Ateikit i Jailbreak šneku 24/7

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 9
  • Confused 1
  • Nepatinka 5

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  vienuolynas
2. Jūsų amžius: 21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, išėjau iš jailas.lt prižiūrėtojų savo noru.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:  Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Wallhack
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Praleisiu apie valanda vakarais ir 14 punkte daugiau informacijos.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: pagrindinis jailbreak, truputi public, patinka swarm tik žaidėjų nėra.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Galimybė sutrumpinti banus
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Žaidėjams kurie kenkia visam serveriui būsiu griežtesnis (spiegimai, cheatai, pastovūs keiksmažodžiai, admin naudojimas ne pagal paskirtį ) už smulkius pažeidimus būtų trumpi simboliniai banai nuo 5min iki 1h arba įspėjimai.
12. Jūsų SkypeID: dinger.hinger     (retai lankausi, forumo asmeniniai pranešimai puikiai tinka)
13. Ar turite mikrofoną?: taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:

Mėgstu padėti, juokauti, kalbėti ir mažai keiktis. Studijuoju apie kompiuterius neapleisdamas sporto ir merginų.  Giedra diena esant laisvam ir neužsiėmusiam neplanuoju žaisti serveriuose, nes nusiteikimas būtų ne žaidimams ir nėra malonumo žaisti. Kaip prižiurėtojas akimis permesčiau per jailas forumą ir ban list naudojantis telefon. Akivaizdzias problemas galėčiau išspręsti be kompiuterio pagalbos.

Kuo daugiau prižiūrėtojų tuo didesnę tikimybė greitai  spręsti žaidėjų problemas (masiniai freebanai, keiksmai banuose, per ilgi laikai ir t.t..) 😄

Žaidžiu 2-3 metus šiuos serverius su daugybė pertraukėlių.  Patinka permesti akimis per pasiūlymus ir kažką pačiam pasiūlyti. Blogoji savybė  kaip prižiūrėtojo, kad mažai laiko žadu skirti demo peržiūrai ypač dėl smulkių nusižengimų  pvz: skundai dėl vieno ar pora freekill, vienkartinio nusikeikimo, trumpo bano kuris pasibaigė. Vakarais atėjas į serverius galėčiau įnešti  mistinės energijos - MASĖS. Aš už gerą ir linksmą nuotaiką!

Mano didžiausias dėmesys būtų pagausinti konkursų žaidimus  juos organizuojant vakarais pusvalandukui ir kelis kartus per savaitę.

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 9
  • Ačiū 1
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Snikeris
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip, isejau savo noru nes buvo problemu su vyr adminu
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:zinoma
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: nesu naudojes
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: diena panasei praleidziu apie 6h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:jb ir kartas nuo karto pb
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: palaikyti projekte tvarka bei teisingum x)
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:visiskai suprantu
12. Jūsų SkypeID: snikeris245@gmail.com 🙂
13. Ar turite mikrofoną?:taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:geros savybes jog sugebu bendrauti su serverio zaidejeis . Blogos savybes gel esu per nelyg atlaidus. charakteris azartiskas nebijau susirasti priesu galiu pastoveti uz save ir uz kita 🙂
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

as manau jog ateje i serveri tikrai mane isgirsite kalbanti tai nemanau jog reike man cia irsineti savo balso x)

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą.
  • Patinka 15

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  whr
2. Jūsų amžius: 21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : pries 6 metus paskutini karta rimtai priziurejau 😄
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: man rodos, zinau
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: kreedzhack ir wallhack
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: pastaruoju metu nedaug
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: jailbreak
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: palaikyt ta riba zinot 😄 kad niekas jos baisiai neperzengtu
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip
12. Jūsų SkypeID: kypthe223
13. Ar turite mikrofoną?: taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: padurniuot megstu kaip zinot, nuobodus geimas butu, jei nebutu linksma, pripazinkim 😄 aisku neperzengiant ribos, kuria daznai perzengdavau. nesugalvoju ka dar parasyt, geras tas charakteris
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: -

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Patinka 5

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  kebabas original
2. Jūsų amžius:  18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Buvau 4 menesius Savo noru isejau
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: TAIP Sugebu
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  nenaudoju Nes Neidomu su Cheat Zaisti
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  3 4 val bet galiu ir visa diena 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  TAIP
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrune
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: TAIP
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:  saugoti Serveri Nuo Cheatu Kad nebutu kitiems Zaidejams Nemalonu Zaisti serverija ir negadintu serverio reputacijos bei butu visi lygus ne cheatai ir tsg serveri saugoti nuo visu kitu dalyku 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu
12. Jūsų SkypeID: mano skype rimas.rimas13
13. Ar turite mikrofoną?: TAIP
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Ainu i lauka su draugais prikolinam daznai keliaujam i kitus miestus bet geriauses pomegis sedet prie pc ir lost jaile  charakteris kantrus suprantantis  kjp reikia galiu ir but grieztas o tjp tai visalaik bunu relaxe 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1U95SlwuHFl

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: vkz
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :ne dar neteko
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  esu kai buvau 13-14 metu zaidziau su aimu nes zaist nemokejau
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena nuo 30min iki 3h is visos savaites gal tris dienas neprisijungiu
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: basebuilder deathrun ir jb kartais
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:priziureti serverius nuo pazeideju, rodyti pavizdi kitems zaidejams.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: theganjaman4
13. Ar turite mikrofoną?: taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: esu draugiskas, linksmas bet nevisada mane gali greit sunervinti bet i konfliktus isivelti man nebudinga. bei raasyti anketu man nesiseka .
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  http://uzas.lt/forumas/index.php?/topic/49-nebuvau-pildes-tai-uzpildysiu/
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:https://vocaroo.com/i/s1MyvUXhDXnt

Redaguota nario Soundas_
Atmesta.
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
12. Jūsų SkypeID:
13. Ar turite mikrofoną?:
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Labas,rašau anketą laisva forma manau tai nėra kažkas wow, bet vis kažkas unikalaus ir išskirtinio.

Jailas.lt Projekte žaidžiu su nick'u rapiDh4x/empty/Randommm^ jau 3-ečius metus.  Ir esu patyręs daug visko projekte. Turiu 16 metų. Prižiurėtojų esu buvęs gan pasisekusiam projekte Kon*eris.lt gan ilgą laiką , bet teko palikti pareigas dėl laiko stokos. Atsiradus laikui norėčiau grįžt į pareigas su kuriomis gerai susitvarkiau, tad pildau čia. Žaidėjus kurie čheatina ar turi kažko nelegalaus įsirašę yra gan lengva atskirti. Nuo žaidėjų kurie su patirtimi žaidžia švariai. Visa tai man padėjo patirtis čheatinant, naudojant - (.exe , .dll , .rc ir begalę kitų čheatų). Žinau ir suprantu, kaip veikia visi tie čheatai , atsižvelgdamas į tam tikrus kriterijus galiu pasakyti žmogus žaidžia švariai ar čheatina. Žaidime praleidžiu ganėtinai daug laiko, o grįžtant prie Jailas.lt serverių aktyvumo tai , nematau tikslo atsakyti bei meluoti tau. Visgi prieš renkant kandidatus patikrini aktyvuma praleista serveryje per tam tikrą laiką. Apsilankau  kituose projektuose kaip MIX ar HNS mod'uose(Galėtum įdėt čia tokius mod'us). Pabostant kituose projektuose ta pati rutina ateinu praleistį laiką į UMBRELLA SWARM/Public/JB/DR serverius. Administratoriaus komandas tikrai gerai žinau, nes esu jau susiduręs su pareigom. Prižiurėtoją suvokių kaip, serverio tvarkdarį kuris turi palaikyti tvarką serveryje,nubausti nusižengėlius ar nelegaliai žaidžiančius žaidėjus.Įspėt ar sudrausmint blogai besįelgiančius žaidėjus. Aktyviai prižiūrėti forumo temas. Yra tekę susidūrti su kebliom situacijom, tai tikrai suprantu. Visų taisyklių neužrašysi. Esu Aivaras, iš Plungės mėgstantis kompiuterinius žaidimus, Sporta, bei įvairias aktyvias veiklas , kurios galėtų atnešti naudos tiek man tiek kitiem. Būnu kartais irzlus, gan greitai susinervinu , nepatinka dvivedžiai žmonės, grįžtant prie gerosios pusės tai esu draugiškas, malonus, iškalbus, mėgstantis iššukius.Characteris sunkus, nevisi supranta kartais mane ir bando dar labiau nervinti , kas veda prie blogosios pusės. Vocaroo neveikia kažkodėl , bet serveryje ar skype bus galimybė kalbėti.

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo prieš atranką.
  • Patinka 4
  • Nepatinka 2

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Kalasas
2. Jūsų amžius: 21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Taip buvau maždaug apie 5 mėnesius
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, gan gerai
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Turiu wh, kad kai žiūri demo pažiurėt kaip žmogus žiuri
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 3-4h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  ne
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:  Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:  Taip

10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: atsakingumas,aktyvūmas
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: Justinas12360
13. Ar turite mikrofoną?: Sugėdes
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:  Svieki, esu justinas man 21-mėtis žaidžių cs nuo 2007 metų su petraukom, blogos savybės kad labai greitai susinervinu ir nekreipių demėsio į pajuokavimus visalaika būnų rimtas
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/  Sugėdes micrafonas🙂

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: `Exlendo
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip 7men Prjoketas mire
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Ne
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  2-3 h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Public/Deathrun
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Priziuret nuo cytu but aktyviam suprast savo vieta padiet naujokam nu ir t.t
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu
12. Jūsų SkypeID: erikas3535
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Nu esu paprastas toks dazniausiai esu karsto budo bet jei tu su manim normaliai as su tavim irgi normliai 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs Manau yra nereikalinga jei taip nori to mano balso paskambinkit

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Dencikas
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip buvau prižiūrėtojas apie 1 metus,keliuose projektuose,tačiau jų jau nebėra.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 11 metų esu naudojes WH,prabandymui,bet pasirodė neįdomu žaisti su WH,tai nebežaidžiu jau,kaip sakant subrendau 😄
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Tiksliai pasakyti negaliu,bet gal apie 3-4 valandas.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Visuose,kuriose įdomu žaisti.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip,žinau.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiūrėtojas tai žmogus kuris prižiūri serverius nuo kenkėjų ir ne tik.Prižiūrėtojas turi būti aktyvus forume ir serveriuose.Prižiūrėtojas negali išsikelti save į viršų.Nes visi žaidėjai yra LYGŪS!
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip.
12. Jūsų SkypeID: ShaDy**
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu draugiškas,rimtai žiūrintis į savo darbą.Mano blogosios savybės tai turbūt yra kantrybė neturiu kantrybės.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Patinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Goku Black
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, ne karta esu daug kodu pagaves kituose projektuose
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu, labai nemegstu zmoniu kurie cytina ir tuo labiau paciam naudot
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Ziurint kiek turiu laiko, o taip tai 1h mazdaug
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: masofkei
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: 50/50
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Priziureti tiek serverius, tiek foruma, gaudyt cyterius, padet zaidejams ar naujokams, nenusileisti ir bausti taip pat nors ir draugas ar ne.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu
12. Jūsų SkypeID: nenaudoju, bet jei reiks galesiu susikurt
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu gan linksmas, megstu but su hebra, tinklini pakapot, biski cs palost.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: reikes tai ir pakalbesiu per skype, o cia nesiruosiu viesint

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Chuinia
2. Jūsų amžius: 12
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena 2h per sav 16h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: jo
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Jailas.lt 😄
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Manau kad Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Aha
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Tai AISKU
12. Jūsų SkypeID:Thug$LIfe#Oh hell no
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu Linksmas ir rimtas.Megstu Linksmus zmones ir anegdotus

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl netinkamai užpildytos anketos.
  • Ačiū 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Pecia
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip.Na buvau apie 2-3 menesius viename is buvusiu populeriausiu serveriu lietuvoje.Taipat buves ir kituose serveriuose.Dazniausiai iseidavau del laiko stokos,mokslu,draugu,galbut ir net del lauke buvimo stokos.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip.Ivairiausius.Pagerinancius taikluma,matyma per siena,ivairius noflash ir t.t.Bet dabar manes tai nedomina 😛
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Na esu naujokas ir noreciau isbandyti savo jegas priziuretojaus poste jusu serveryje,tai manau draugausim,o jei draugausim galbut mano aktyvumas jus sokiruos.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Na kolkas taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Manau dabar labiausiai lankysiuos Publicuose,CSDM arba kokiuose swarm'uose.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Na as suvokiu kaip atsakingas ir svarbias serveriui.Be "priziuretoju" serveris manau vis labiau ir labiau linktu link vis didesnes duobes.Didetu cyteriu,neadekvaciu zaideju kolektyvas,tokiu budu jie griautu malonuma zaisti serveriuose bei trukdytu ivairiais izeidinejimais,soundu leidimais na ir galiausiai cytinimais.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.Visalaik remiuosi tuom.
12. Jūsų SkypeID: Nesinaudoju beveik bet turbut reikes. laivunas89
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na esu linksmas,adekvatus,kurybingas,komunikabilus zmogus.Megstu juoda humora,kartais esu sarkastiskas 😛 Taipat megstu praleisti laika ne tylomis o kalbedamas ir pasakodamas istorijas zaidejams.Na is bloguju manau butu jog turiu nedideliu nervu problemu,tai man kartais neleidzia susikaupti bei galiu netyketai pratrukti,bet po truputi vis gereja ir manau susitvarkysiu.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Na manau kad neesu toks idomus visiems,tapus priziuretoju gal kazkas susidomes manimi ir nores isgirsti mano istorija,bei pamatyti mane,butinai papasakosiu.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:https://vocaroo.com/i/s0IAexNp3xAU

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo, kiek ilgiau pažaisk projekte ir bandyk kitą kartą ;)

Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: taksior
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, virš mėnesio, isejau savo noru, nes užpiso administracija.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nenaudojas
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 3h
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jail
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Na jei nėra kitokios, nei kai buvau priž kitur tai žinau
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Drausmint žmones, gaudyt čyteriugas, pagalba kitiems
12. Jūsų SkypeID: steel.2003
13. Ar turite mikrofoną?: Turiu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: sportuojantis, mėgstantis krepšini bei futbola, su žmonėmis eilgiuosi taip pat, kaip jie elgiasi su manim

Norėsit su manim susipažint, parašykit, pabendrausim skype arba serveryje 😉

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo.
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: FLCL
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip buvau 3 metus Projektas bankrutavo
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Beabejo
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 2-3h
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Swarme,publicke.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Padeti žmonėms,prižiurėti serveri nuo chyteriu,bugeriu.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip
12. Jūsų SkypeID:Nenaudoju
13. Ar turite mikrofoną?:Ne, bet greit turesiu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Mano gerosios savybęs:Paslaugus,mandagus draugiškas.Mano blogosios savybęs:Esu nenuorama,nekantrus,užsispyręs.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/                                                                                                                                                                              Sekmės kitiems pildyti anketas.             Atsiprašau už gramatinęs klaidas.    

Redaguota nario Soundas_
Atmesta, per mažai laiko esi pražaidęs.

Svečias
This topic is now closed to further replies.

Žaidimo Counter-Strike 1.6 atsisiuntimas