Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

Skaityti plačiau
bae*

UNBAN NICK free ct banas

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?:   Sp0nk3 | x.CORONA.x
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: sveicaras
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www.file-upload.net/download-13945692/Jailas_LT_JailBreak_DEMO.dem.html
4. Ban priežastis : free kill
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: non
7. Aprašykite situaciją:  buvo duoti nurodymai kad kasdiena ginklas, granata , luomas ar kels gresme zudysim .

beje prasom paziureti visa demo nuopradziu nes jis reconectas tai neatleidzia nuo atsakomybes

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Redaguota nario bae*
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)
35 minutes ago, bae* said:

7. Aprašykite situaciją:  buvo duoti nurodymai kad kasdiena ginklas, granata , luomas ar kels gresme zudysim .

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Neveikia tokie nurodymai, kad tu cia susigalvojei nieko nereiskia, zmogus tika atejas I serva nezinos , kad tu kazkada sakei kazka

https://www43.zippyshare.com/v/xR188CGX/file.html
13 rounda atejau

Redaguota nario Sveicaras
  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

6 minutes ago, Sveicaras said:

Neveikia tokie nurodymai, kad tu cia susigalvojei nieko nereiskia, zmogus tika atejas I serva nezinos , kad tu kazkada sakei kazka

jis nebuvo katik atejas , nusipirkes resapwn buvo nurodymus girdejo viskas buvo aisku .

cia pize isvis tu ziuriu nesuvoki kokia cia situacija yra as tave uzbaninau tu mane nuzudei koki dar respawna -.-

11 minutes ago, Sveicaras said:

cia pize isvis tu ziuriu nesuvoki kokia cia situacija yra as tave uzbaninau tu mane nuzudei koki dar respawna -.-

ai jei apie save tu buvai server , nebuvai katik atejas , laieki luoma vsio supratai?

2 minutes ago, bae* said:

ai jei apie save tu buvai server , nebuvai katik atejas , laieki luoma vsio supratai?

koks skirtumas buvau nebuvau nezadu as visa mapa prisimint kas ka pasake nepasakei roundo pradzioi tavo problemos emi ir pasakai kai pamatai

6 minutes ago, Sveicaras said:

koks skirtumas buvau nebuvau nezadu as visa mapa prisimint kas ka pasake nepasakei roundo pradzioi tavo problemos emi ir pasakai kai pamatai

tavo bedos kad atmintis trumpa , pasakiau roundo pradzioj ir sakiau galios visa mapa visiems tinka tau ne . tavo bedos!

4 minutes ago, Pedantas said:

palacy seni

reconnectas neatleidzia nuo atsakomybes jis buvo serve kai pasakiau nurodymus

3 minutes ago, Pedantas said:

tyngiu demo peržiurinėti pasikliausi tavimi mano mielasis draugę frageri ;)

ner cia ka pasikliaut pats buvai serve frageri mielas drauge :))

• Patinka 1

Svečias
This topic is now closed to further replies.

Mūsų projektas rekomenduoja