Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
boii

Siūlau BB servui (nauji zm, skinai, /shop)

Rekomenduojami pranešimai

Pasiūlymų anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  man ph yra supranti?
2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: BB servui
3. Jūsų pasiūlymas: Manau dauguma pastebėjo, jog BB servas atsigauna ir sulaukia vis daugiau naujų žaidėjų bei priverčia sugrįžt ir žaidžiusius. Tai, manau, kad norit išlaikyt populiarumą ir jį dar vis didint  būtų galima ir atsinaujinti jau. Pasiūlymas būtų toks, kad įkelt naujesnių zm bei ct skin'ų, bei padaryt komandą /shop kur būtų galima už pinigus šaudymo metu pirkt papildomai  granatas, golden ak ir deagle kurie tarkim darytu 1,5 karto didesni dmg taip pat invisible, gravitacija, speeda ir t.t tada galima išimt free vip taip žaidimas taps įdomesnis ir duodu 100%, jog populiarumas tik augtų.

4 . Kuo tai bus naudinga projektui?: Ne tik populiarumo išlaikymas, bet ir jo didinimas

Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pagrindinius dalykus ka reiketu padaryt tai , padidint distancija kur gali det blokus nuo ct/t spawn, nes kaikuriuose map ten ciut ciut yra padetas uz spawno

Isimt freevip nes realiai tada nebera naudos pirkt vipo apart "claim"

isimt pilnai frozen map, nes ten jau nuo 3x3 sunkiai ka gali pasistatyt

Isimt mapus kurie turi per mazai detaliu 3x3, tarkim , vienam zmogui reikia 7-12 detaliu +-(remtis palei tai)
Idet naujesniu map, zinau yra geru mapu kuriu cia net nera, beto zaidejas Madcatas, kuris jau cia nebelosia (turbut, nes nematau jo bb) turi neblogu mapu, galite su juom susisiekti.

Sukurt ar idet kokia sistema, kad kas antras mapas nebutu bb_street, nes realiai as manau ,kad reikia mapu ivairoves, o ne vien street mape zaist.
 

  • Patinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
  • Dabar CT/zm ir daugmaz subalansuoti. Pridejus dmg dauginima adminams (tarkim 1,2 karto), reiketu stiprinti ir zombius (HP greiciausiai). BET, sustiprinus zombius adminams/vipams, kiti zaidejai, neturintys privilegiju, budami CT beveik neatsilaikytu pries sustiprintus zombius..

 

  • Nauji mapai visada laukiami :D  Del skinu nesu tikras, galbut ir geras pasiulymas

 

  • Galima butu bandyti prideti kokia XP sistema, panasia kaip swarm, bet nezinau kokie privalumai jos butu (be skinu) nenorint iskraipyti CT/zm balanso
Redaguota nario SAMURAI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

Variantas yra padaryt ammo kaip tarkim zm servuose ir tuos ammo naudoji toj shop sistemoj tada galit ir free vip isimt nes jis tada palieka kaip ir nereikalingas, o privilegijuoti tai tik admin gauna skina ir locka  o vipas lockinti. 

Čia neblogas pavyzdys ka galima įtraukt: 

 

Redaguota nario boii
  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yra vienas uzsenietiskas projektas bb, kur sekmingai yra implementaves /shop dalyka, kur tu kas rounda gauni po pora tukstanciu ir uz nuzudymus gauni po tukstanti ar du, ir uz juos esant zombiui gali nusipirkt HP, nemirtinguma porai sekundziu, dar koki dalyka, o bunant CT, gali nusipirkt ivairiu ginklu, kaip tarkim awp, su didesniu dmg, botguna su geresniu recoil, ar "unlimited ammo", bet sito nesiulau det jei bandytumet isbandyt sita shop dalyka, nes viska jis tik gadintu :D, bet realiai as uz shop ideja esu, nes paivairintu zaidima ir esu pastebejas ,kad ne viena karta uzsenieciai serveri raso /shop :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

Būtų įdomu ,kad iš to vid į swarmą pridėtų ta zm Nr4 būtų beveik kaip tankas ir galėtum gauti už jo nužudymą kokius 2k xp

Redaguota nario Kliunkis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×