Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

Skaityti plačiau

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Gask
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis:  Baudejas, kinder pinguin ir visi kiti
3. SS/Demo Įrodymai: https://www18.zippyshare.com/v/1CEHYWri/file.html

https://www95.zippyshare.com/v/wOW8cMsi/file.html

4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): nuo pat pradziu kai tik atejau i serva sitie du veikejai baudejas ir kinder pinguin uzsipuole terminatoriu, veliau zinoma uzsistojau terminatoriu ir prasidejo diskusijos su manim, kadangi adminai bejegiai tai ka ir tenka daryt.... tik "diskituot" toliau, abu demo perzvelkit ir pamatysit daugiau zaideju nusizengusiu, tokiu kai "prasibuginusiu zaideju" panelyte ir t.t. degradai, jau nuo pat pradziu kai tik atejo pinguinas visi pastebejo, kad kibt baisiai pradejo prie manes random, matomai patikau siam veikejui, nu visokiu traumuotu zmoniu pasitaiko siam gyvenime, bet dar tokio adapto nesu sutikes neisnesioto pienburnio gejaus. Pats bano irgi laukiu, kadangi irgi variaus atgal. Beja demo galia akivaizdiai Baudejas mane nuzude free kill, buvo kameru diena as visiskai nejudejau, tas bande prisipist, nepaejo ir random nusove, o kitiem sake, kad judejau, nu adminai vel bejegiai buvo. :( demo matysis pradzuij, kaip kinderis vel pirmas pradejo provokuot. Nu zodziu, graudi situacija, panelyte ssusidejo su vaikais tais dveis kadangi tik tokie ir pritampa prie tokiu proto intelekto neissivysciusiu zmoniu
5. Kuo nusikalto žaidėjas?:

Nežinote kur rasti Demo/SS? Spauskite ČIA

Redaguota nario Gask
  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Kad nereiktu naujos temos kurt, pridedu prie to pacio, kad katik uzbanino panelyte mane viena, kas tikrai atrodo isskirinejimas, kadangi visuos tuos kurie pirmi pradejo net nebanino, matysis pirmuose demo kaip ji grasino. Akivaizdziai zmogus per jaunas but admin, manau verta butu nuimt privilegijas kuris bugina kitus zaidejus pro kameras ir narvus, pati keikias ir dar dalina banus ;DD neveltuj visas servas sake, kad storas vaikelis ;D

Demo: https://www81.zippyshare.com/v/bgH2D5C6/file.html

Redaguota nario Gask
  • Nepatinka 1

Kadangi esu paminėtas, noriu pasakyti, kad šis žaidėjas yra neadekvatus rasistas, kalba apie šeimos socialinį statusą, bei turi kažką prieš gėjus. Užsipuolęs pradėjo kalbėti apie lytinius organus ir jų kišimą į tam tikras vietas. Su Terminatoriumi buvo sutarta, žmogui buvo pasakyta, jog nieko prieš jį neturiu ir jis man atleido. Su Terminatoriumi gerai sutariame. Gaskai, kitą kartą pasistenk nekalbėti apie savo šeimos socialinį statusą. Have fun listening - Kinder pingui.

• Patinka 3
  • Ačiū 1

Kalbejau todel, nes pirmas pradejai, jau buvai mutintas ir banintas, kad prie manes kimbi pastoviai, o tai yra tiesa, tu esi is vaiknamio ar socialines seimos, bomzas. Nebeidomus visiskai esi vaikas, slysk toliau ir prie kito lysk, gal jis atsakys tau tuo paciu ir gyvensit abu ilgai ir laimingai gejuksciai. Vsio neidomus bomzas esi, jau gyvai uzpisai su savo lindimais ir prisipisinejimais

Redaguota nario Gask
  • Nepatinka 2

Blet tu kimbi pastoviai prie manes issigimeli tu, kartoju, kad esi ne pirma kart gagintas ir banintas, nes lendi prie manes. Invalide proto tu. Demo matys, kad vel pirmas lyst eilini kart pradejai. Kiti? kas tie kiti? tu ir baudejas du pagrindiniai serverio nuopisos kurie pastoviai lenda 

Redaguota nario Gask

Nenoriu kištis į šitą dramą, bet noriu atvirai pasakyti, kad mes su Kinderiu mėgstame apsimainyti žodžiais ir panašiai, Gaskai neteisingai supratai, beje dėkui kad apgyniai. O baudėja reikėtu nuleisti žemyn, iki kancaro lygio toks koks jis yra.

Redaguota nario Terminatorius
  • Ačiū 1

Demo matys, kas pirmas prisikabino :) demo nuo pat pradziu kai atejau, tau jau tada pasakiau, kad atsipistum, bet neklausei. Neprimesk durnelio, demo akivaizdziai matys adminai kas pradejo :) 

• Nepatinka 1

15 minutes ago, Gask said:

Kad nereiktu naujos temos kurt, pridedu prie to pacio, kad katik uzbanino panelyte mane viena, kas tikrai atrodo isskirinejimas, kadangi visuos tuos kurie pirmi pradejo net nebanino, matysis pirmuose demo kaip ji grasino. Akivaizdziai zmogus per jaunas but admin, manau verta butu nuimt privilegijas kuris bugina kitus zaidejus pro kameras ir narvus, pati keikias ir dar dalina banus ;DD neveltuj visas servas sake, kad storas vaikelis ;D

15 minutes ago, Gask said:

Zuikeli tu mūsu. Jis bandė su tavim tvarkingai kalbėt, o tu sugebi kalbėti apie “bybius ir pastoviai keiskmažodžiai” tu nori kad niekas nebanintu už tavo tokį elgesį? Nejuokauk. O su tavim pradžioj normaliai bendravo pats kaltas kad nemoki apeit konflimtu. O su visais kitai kas neprisipiso prie jo su tais normaliai bendravo. Nekelk dramu, neverkšlenk  po valandos lauksim grįžtant čiau! 

Nežinau ką tu nori pasiekti keldamas ši skūnda. Atrodai kaip mažas, isižeides vaikas. Visa mapą, nuo mano atėjimo tu šaudei strėles į kinderio puse, jis atsišaudė kiek subtiliau, ne tokiu žargonu, daug adekvačiau. Nuolatos stumi ant žaidėju tėvu, bibiais šeri, tačiau kuomet atgal ant tavo tėvu stumia, keli skandalą, visa mapa ant žmogaus važiuoji. Neatrodo tau tai kvaila? Nesielk su kitais taip, kaip nenorėtum, kad elgtusi su tavim. Viskas labai paprasta. Kodėl sakai adminai bejegiai? Kinderis gavo pirmas gaga, po gago jis nepasakė nei žodžio, paskui sugalvojai pats prie jo vėl pristot. Gavai gaga, po gago vėl pradėjai ji pimpalais šert. Tai apie ką tu kalbi? Nafik čia kiši adminus į kuriuos nereguoji. Tu pats kabinėjiesi prie žaidėju, toxic serve esi. Kinderi puikiai suprantu, tiesiog atstovėjo savo pozicija, bet kuris kitas irgi nemanau, kad nusileistu. Ar tu tikiesi, kad žmogus tylės kol tu ji pimpalais maitini? Įkėlei skunda kur min 10žmoniu pažeidinėja minimaliai taisykles, vien dėl savo įžeisto ego. Kažkoki vaikiška elgesi demonstruoji, kuo visi tie žaidėjai kalti dėl tavo neadekvataus elgesio serve. Nenoriu stoti ne į viena puse, bet šiuo atvėju tu tikrai achujiel. Vien puse tavo skundo yra įžeidimai, už kuriuos turėtum but baudžiamas ne tik serve, bet ir forume. Nori save pateikti kaip nuskriausta, nors pats iniciatorius viso to esi. Žemiau manau krist negalima...

Redaguota nario deividelis
  • Patinka 1

Normaliai? jei nebuvai puse mapo servery nekalbek ok? Jei nezinai, kad budavo jis mutintas ir gagintas, nes prisipisineja irgi neberasyk. Nesulauksi, nes pati greit sedesi bane :) 

Pala, tu nori pasakyt deividai, kad as pirmas pradejau? :DDDDDDDDDDDDDDDD demo isijunk pradzios, tada pamatysi kas isprovakavo konflikta :) 

Beja deividukai mano mielas, bybiais nieko neseriu, jei pirmi nepradeda, jei serveri prikolinu su kazkuom ir ateina randomas prisipisineja tai ka man daryt? Ateinu i serveri paprikolint ir gerai laiko praleist, o ne parodyt savo intelekta kaip kiti jus bandot ir primest rimta kazkoki, kas ta bando padaryt, tikrai jums prastai sekas. 

9 minutes ago, Gask said:

Beja deividukai mano mielas, bybiais nieko neseriu, jei pirmi nepradeda, jei serveri prikolinu su kazkuom ir ateina randomas prisipisineja tai ka man daryt? Ateinu i serveri paprikolint ir gerai laiko praleist, o ne parodyt savo intelekta kaip kiti jus bandot ir primest rimta kazkoki, kas ta bando padaryt, tikrai jums prastai sekas. 

Visiem vyram? ar tik tau su baudeju kurie pirmi pradejo? :DD visi kas buvo serve gali patvirtint, kad jus abu pirmi pradejot ir niekam kitam nesiuliau kaisiotis apart jusu dvieju, jei visiem buciau siules, kiti butu isijunge i diskusijas, bet deja.... plius prie katinux zaidejo random irgi prisipisai, jis tau sake patylet, tu ji pradejai gejum vadint ir t,t tai ka tu kalbi, gi demo viskas matysis ir girdesis nieko cia neprifantazuosi

Jus rasot, as atrasau. O u nemetai minus reputaciju? :DDD tu esi grynai invalidas zmogau, gydikis, tau sakau apsiciulpeli, u sakai man, kad visiem rasau :DDD kur tu matei daugiskaita? Tau sakiau, kad tu bomzas, u sakai man, kad sakiau, kad as turtingas ar kazkas tokio :DDS tu grynai nezinau adaptuotas vaikas esi nesuprantantis zodzio reiksmiu pirmokas

Svečias
This topic is now closed to further replies.

Mūsų projektas rekomenduoja