Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
AwpIsTheLife

Pagalbos

Rekomenduojami pranešimai

Cs'e 1.6 negirdžiu, kad kalbėtų nonai, bet rodo, kad jie kalba ir atleidinėja ta K 0.5secs, o su STEAM'iniais viskas ok yra, juos girdžiu puikiausiai. Any ideas?

• Haha 1

Parašė (redaguota)

Toks funkcionalumas yra default'as. Serveriai, kurie nori tai apeiti, dažniausiai naudoja Revoice (jei gerai pamenu), tai galimas variantas, kad tu lankaisi ten, kur šito .dll/.so nėra. Jaile tas pats darosi, ar tik kažkuriuose specifiniuose serveriuose (ar tik Jaile)?

Redaguota nario rmftib
  • Patinka 1

Parašė (redaguota)

Nežinau realiai, bet buvau aplankęs kito servo jailbreak ir poto prisijungiau Jailas.lt jailbreak serverį ir va kas atsitiko .:classic_mellow:

Redaguota nario AwpIsTheLife

21 minutes ago, AwpIsTheLife said:

Nežinau realiai, bet buvau aplankęs kito servo jailbreak ir poto prisijungiau Jailas.lt jailbreak serverį ir va kas atsitiko .:classic_mellow:

Viską galima patestuot. Nueik į kitą servą, kur non'ai šneka, ir pažiūrėk, ar girdisi. fyi, jei dar nedarei, paprasčiausias variantas šitą sutvarkyt yra pilnai perrašyt 1.6'ą (ne visada padeda, bet pabandyti verta (jei nenori iš naujo siųstis visų failų iš įvairių servų, išsikelk kažkur cstrike_downloads, esantį *\*\steam\steamapps\common\Half-Life)).

Parašė (redaguota)

Bandžiau cs perrašyti, bet ta pati problema išliko ir+ išsisaugojo kažkaip nick'as ir mano nusistatymai bei favorite servers, o ne taip kad būtų ten nauja nick kurtis ir t.t. Cstrike_downloads irgi bandžiau nepadėjo.:1f914:

Redaguota nario AwpIsTheLife

Parašė (redaguota)

Man irgi kazka sitas buvo. Pabandyk perrasyt pilnai cs ir steama

Redaguota nario tevas

AwpIsTheLife pabandyk perinstaliuoti pati steam ir cs  išsitrink nors turesi atsiminti savo passworda steamo