Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Linaras

UNBAN NICK Linksmutis ;3

Recommended Posts

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Linksmutis ;3
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Storm
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www51.zippyshare.com/v/BropxuK2/file.html
4. Ban priežastis :'Map keitimas ne laiku
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:
7. Aprašykite situaciją:Aš pakeičiau mapa kai buvo 6m ankščiau kai kita keisdavo nieks nieko nesakydavo aš dabar pakeičiau ir dėjo bana iškarto ir praradau xp 10k

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

• Haha 1

Aš tiesiog šitą palieku čia:

* Draudžiama keisti žemėlapį likus daugiau nei 5min. iki esamo pabaigos. Prieš tai privalo būti balsavimas: amx_vote "Keiciam map?" TAIP NE [30-300min. Ban]

Atmesta. Taisyklės ties žemėlapio keitimo yra griežtos, ypatingai Swarm serveryje. Tuo labiau, CT'ams ta viena minutė galėjo reikšti visą roundą.

Prižiūrėtojas @Storm perspėtas, kad sekantį kartą iškart serveryje įspėtų adminą nekeisti žemėlapio, nes chat'e nepastebėjau kad kažkam šį mintis nebūtų patikusi, nors ir taip aišku kad ne visi į chat kiekvieną sekundę žiūri, ypatingai CT'ai..

• Patinka 1

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja