Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Focusw0w. /A/

Privilegija neužsideda Dėl Vipo

Recommended Posts

• . Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: FocuswOw./A/
  • . Kokios pagalbos Jums reikia / kas atsitiko?:  kadangi man priž Viešpats nupirko vipa  ant steam ID kiek kartu ivedu neisiveda rašau setinfo _pw ir slaptikas  žodžiu mano steam ID  STEAM_0:1:24453****  

Slaptazodis gal su didziosiom raidem. Gal netoj vietoj tarpeli padejai rasydamas slaptazodi (setinfo _pw  password). Ka raso konsolej?

Parašė (redaguota)
15 minutes ago, DekanidzeViešpats. said:

Aš tau užsakęs ir nežinau kokia tai problema 

aš suprantu kad užsakiai man tai kad problema neužsideda privilegija rašydamas  setinfo _pw " password"

12 minutes ago, SAMURAI said:

Slaptazodis gal su didziosiom raidem. Gal netoj vietoj tarpeli padejai rasydamas slaptazodi (setinfo _pw  password). Ka raso konsolej?

Samurai su mažosiom 

jau kokius 5 kartus kopijavau slaptažodi  gal tesiog Viešpats suklydo kad rašydas mano steam ID su tarpu o reikia be

Redaguota nario #Focusw0w. /A/

Susisiekit su Aironu.

DISCORD: 𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼#4014

Galu gale su Soundu.

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja