Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
DekanidzeViešpats.

Prisistato Dekanidze

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: DekanidzeViešpats.
Jūsų tikrasis vardas?: Nedas
Jūsų amžius?: 17metų
Iš kokio miesto esate?: Kėdainiai
Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Labai daug laiko skiriu sportui, o ypač tinkliniui,ir beabėjo mėgstu laiką leisti su draugais :)
Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Blogosios būtų, kad nekenčių kai kažkas man pastoviai prieštaraują ir labai būna pasikėlęs tada galiu pradėt negražiai elgtis su juo, ir peržengti ribą, o gerosios ištikro esu labai draugiškas visada su tais kurie yra su manim draugiški, ir šeip galiu paprikolint kai gera nuotaika :D
Apibūdinkite savo charakterį: Gan lengvo charakterio aš žmogus, nėra sunku mane suprasti 
Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Neturiu 
Ar turite brolių, seserų?: Turiu brolį

Kaip sužinojote apie šį projektą?: Tiesiog galvoju reik Jailbreak kokio servo paieškoti atsimint senus laikus ir vą radau šį projektą
Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte? : Tikslas jau pasiektas
Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?
: J.T, Armanis, Kaunietė, Specnaz, Mebo3, Debėselis, AwpIsTheLife, SuperNatural, MersedesBenz, Vixen, Focus.
Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: PRFL.thumb.jpg.4b65415a1090b90b4b8de084177df3ca.jpg

Žaidžiu čia jau ilgokai, bet prisistatyma tik dabar sugalvojau sukurti :D

Redaguota nario DekanidzeViešpats.
  • Patinka 11