Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
ixas

Zaidejas Audi is Swarm Serverio Apsitrioxino vaikas

Recommended Posts

Zodziu atejes tik i serveri,kazka izgirdau nepamenu pamaciau ten zodziu apie serverio kurima,o as tuo uzsiimu parasiau kad galiu parduoti nebrangiai pluginus jaigu kam reikia kazka ten tokio zodziu,neesme sitas cia ne prie ko.Buvau su Nicku VILNIUS,basebuiilderi zaidziau.Audi zaidejas pradejo rasyneti,zodziu norejo susitikti apmyzti man galva pasake savo rajona,man iki jo rajono 10 minuciu kelio,galvojo tiek to privaziosiu paziuresiu kuom kvepuoja zmogus jaigu taip raso.Isejo patys matot kaip viskas,apsitrioxino issigando ir apsiverke,viskas ant ss matosi smagaus ziurejimo.Taprasme man tai jokio skirtumo as jam parasyciau rajona,jis man rase kaip vaikas 6 kartus kokius is kokio rajono man nusibodo rasau koks tau skirtumas tada jis prasdejo busavoti :D tik noriu gedos jam pridaryti ir tiek man tai cia jokio reikalo,bet kad banas uz grasinimus na tiesiog paziurekit foto visus suprasit :D 

vienas.bmp trys.bmp keturi.bmp penki.bmp sesi.bmp septyni.bmp devyni.bmpa stuoni.bmp 

Parašė (redaguota)

Priimta. Žaidėjo "Audi" aktyvų ban'ą pratęsiu iki 27 valandų už įžeidinėjimus. Už grasinimus šiame projekte nėra baudžiama. Kadangi tavo ban'as pasibaigė, nebūsi baudžiamas vėl. 

Redaguota nario Punchas
  • Patinka 1

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja