Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Xxeonas.

Prisistatau Xxeonas.

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Xxeonas.
Jūsų tikrasis vardas?: Deimantas
Jūsų amžius?: 20
Iš kokio miesto esate?: Kaimo. Varena
Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?:  Patenkinti zmona
Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Egoistas, pavyduolis, neprognozuojamas asilas kuris yra labai principingas, bet labai mylintis ir lojalus lodarius
Apibūdinkite savo charakterį: Didziausias asilas kurio geriau nesutikti nakti gatveje
Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turejau pora kaciu, bet vakar suvalgiau jas su cesnakiniu
Ar turite brolių, seserų?: Neturiu, nuzudziau visus :x

Kaip sužinojote apie šį projektą?: Reklama pamaciau pries 5 metus :#
Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Sexulumo simboli
Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Xnxx, SaraTube, Brazzers,
Jūsų nuotrauka [BŪTINA]: Nu, jeigu butina imesiu. 

46f5a0281651c0ecaceab9836b0c36e522.jpg

dc04d8e5cfcb97874cd2ae1e948d8de5325.jpg

acfd82049428454a1096224b5435aae8793.jpg

Palieku redagavimo teise Jailas.lt administracijai ir sau :#

34ca873f1de58d7013b9c4e2f6742a58343.jpg

b1bb10aed9169eb820c21584f9f65f04810.jpg7963674a165bb69107e7f8041be26ccb326.jpg

Redaguota nario Xxeonas.
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

Nu ir kam tiek nuotrauku  ikėles esi užtektu ir vienos  tai aš  tave žinau sėkmės Xxeonai.......

Redaguota nario Focusw0w/A/
  • Patinka 1

@#Focusw0w. /A/ Dėkui romka, nemaniau kad dar atsiminsi mane :), bet smagu jog pameni :) 

@dekaninze ačiū už sėkmė, bet ji nelabai limpa prie manęs :d

@J.T Sveikutis, čia tik savaites pijankiu fotkes :P 

@depression Dėl tos šventos ramybės ir jeigu jau tiek sėkmės prilinkejot galvoju gal teleloto nusipirksiu :) jeigu laimėsiu pasisharinsiu su jumis, ačiū mažuli. 

• Patinka 3

8 minutes ago, Armanis. said:

Vaiku namu pjanke ;DDD 

Butent :D

• Ačiū 1
  • Haha 1

Prikoliukai 2k19, verti mane apsimesti neutraliu ir nekreipti dėmesio į tavo lenkiškus neprognozuojamus komentarus, kurie šūdų vertės ir tokiems patiems pituhams kaip tu juokingi, nors į keliai savo prisistatymą, be nuotraukos, su netiksleis metais ir be normalaus charakterio aprašymo, nors sėdi sesiolikinis, pas tėvus gyvenantis, 5 klases baigęs dvejatais, trečio kas lempinis ateinantis į serverį, kuris bando prabilti, per mikrofoną kuri laiko po nupeneta subine, vos tik prabilus ir išgirstantis mano balsiuka puola į depresiją, tik nelipk ant svarstyklių, vėl iš depresijos neišeisi, šūdas be tėvo užaugęs, balsą kelti bando :ddd Varėna-Čiurlionio 8-23 turi laiko iki liepos 15 :d Taikos :)) 

10 minutes ago, Xxeonas. said:

Prikoliukai 2k19, verti mane apsimesti neutraliu ir nekreipti dėmesio į tavo lenkiškus neprognozuojamus komentarus, kurie šūdų vertės ir tokiems patiems pituhams kaip tu juokingi, nors į keliai savo prisistatymą, be nuotraukos, su netiksleis metais ir be normalaus charakterio aprašymo, nors sėdi sesiolikinis, pas tėvus gyvenantis, 5 klases baigęs dvejatais, trečio kas lempinis ateinantis į serverį, kuris bando prabilti, per mikrofoną kuri laiko po nupeneta subine, vos tik prabilus ir išgirstantis mano balsiuka puola į depresiją, tik nelipk ant svarstyklių, vėl iš depresijos neišeisi, šūdas be tėvo užaugęs, balsą kelti bando :ddd Varėna-Čiurlionio 8-23 turi laiko iki liepos 15 :d Taikos :)) 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD turbut visus google bairius ištraukė baxuras ir bandė pavaidinti kietą :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mhmm plbm kad traukiau visus bajrius iš Google :dddd tu tas kuris dameta zvengus ir mano kad visiems labai juokinga :Ddddddddddddddddddd sėdėk neviltį kandas :d

16 minutes ago, prakatit said:

Verhatura tik su bobom chillina

kai uzaugsi ir tau pasidarys idomu su mergom but 

• Ačiū 1

15 minutes ago, Xxeonas. said:

Mhmm plbm kad traukiau visus bajrius iš Google :dddd tu tas kuris dameta zvengus ir mano kad visiems labai juokinga :Ddddddddddddddddddd sėdėk neviltį kandas :d

pizda tavo prikolai kaip kelmai,spardomi iš visų pusių niekam neįdomus ;)

• Haha 1