Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS artėja!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Armanis.

Siūlau JailBreak Patobulinimu

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

Pasiūlymų anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Armanis.
2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:  JailBreak
3. Jūsų pasiūlymas: Siulau padaryti:
1. Ideti merginoms moteriskus skin (tai pasizymes isskirtinumu kazkiek ir idomesniu projektu ateiti zaisti naujokams nes bus neiprasta matyti moteriska skin cs'e aisku jeigu imanoma ir reiktu kazkaip padaryt kad tik merginos galetu imti ta skina kad bet kas jo nejimtu.)
***
2. Pakeisti diena saldymo gaudyniu i "Broleli Gelbek" (tai yra lygiai tas pats kas saldymo gaudyniu , bet mentai laksto su Candy peilio skinu ir itrenkus teroristui ar ji prilietus jis uzsala 15sekundziu. Virs jo pradeda tikseti laikas 15sec kad kiti matytu jog reiktu atsaldyti ji jei nespeja per 15sec atliesti ar trenkti jis mirsta tai manau pagerintu idomesni zaidima nei kad kai dabar tas saldymo...)
***
3.Padaryti taip kad per kaikurias dienas nenusimtu spalvos kai suskristai zaidejus i dvi spalvas pvz raudona ir melyna , ar raudona , melyna , balta kai nori pravesti komandini. Uzdedi spalvas ir kai pvz pajungi boksa ar sniego kara trenkus ar metus sniego gniukste nusimusa spalva zaidejui. 


TAI SIAM KARTUI TIEK..  

4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Viskas apibudinta jau. : )

Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"

Svarbi ir jusu nuomone zaidejai UZ/PRIES (kodel?) : ) 

Redaguota nario Armanis.
  • Patinka 4
  • Ačiū 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dėl pirmo sutinku, pati turėjau tokia idėją, būtų tikrai smagu jeigu įdėtų moteriškus skinus, nes tiesą sakant dabartiniai kalinių (ne adminų) skinai yra tragiški (mano nuomone). Nors ir dideles įtakos žaidimui tai neturės.

2. Nesutinku, kažkuriam projekte, jeigu neklystu F. (toliau netęsiu pavadinimo, nenoriu reklamuoti) yra lygiai taip pat kaip apibūdinai, tad čia skaitytųsi kaip grynas kopijavimas + kalinių atžvilgiu pasidarytų daug sunkiau, nes kaliniai gali nespėti atšaldyti, tad diena pasibaigtų greitai. 

3. Dėl šito sutinku. Argumentų didelių neturiu, tiesiog tai būtų naudinga būnant ct komandoje ir norint pravest komandinę spec. dieną.

  • Ačiū 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×