Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
depression.

Man reikia Pagalbos

Recommended Posts

Sveiki!

Taigi man atsitiko problema, ivėjau i kažkoki lenkiška serveri ir dabar kai tik nueinu i options paspaudžiu ok mane imeta i random servery ir neišsaugo settingu.

Aš esu steamas.

Parašė (redaguota)

Bandžiau ieškot tarp resource, tai lyg ir radau (/cstrike/resource/OptionsSubMultiplayer.res bei /valve/resource/OptionsSubMultiplayer.res) tuos mygtukus ("Apply", "OK", "Cancel"), bet pasirodo, kad nustatymai tuose failuose nekeičia apatinės juostos, kur yra vykdomi pagrindiniai saugojimo veiksmai. Numesk savo abu resource aplankus (iš /valve/ ir /cstrike/) (tuo pačiu gali peržvelgt ir cstrike_downloads - galbūt bus atsiųstas koks nors resource failas, nors nelabai tikiu, nes 1.6'as vis tiek ne iš ten load'ina tuos dalykus)  - pabandysiu sulygint su savo, nes greičiausiai bus pakeisti Command field'ai, kurie nukreipia į tam tikrą serverį.

P. S. Paprasčiausias variantas būtų persirašyt 1.6'ą. Jeigu nenori vėl siųstis failų iš serverių, tiesiog išsikelk cstrike_downloads aplanką, o perrašęs vėl įkelk. Arba dar gali bandyt Library > Counter-Strike > Right-click > Options > Local files > Verify integrity of game files, kas galimai praskanuos tą .res failą ir jį sutvarkys.

Redaguota nario [m]

Krč padariau ka sakiai nepafixino ta pati problema o resources neleidžia ikelt i zippy shares arba čia niekur parašyk i steamą gal ten leis ( aš ntr steam wallete )

Parašė (redaguota)
7 hours ago, depression. said:

Krč padariau ka sakiai nepafixino ta pati problema

1.6'ą irgi reinstall'inai?

7 hours ago, depression. said:

o resources neleidžia ikelt i zippy shares arba čia niekur

Aplanko tau ir neleis kelt. Suarchyvuok (su WinRar, 7-Zip, ar dar kuom nors) ir tada kelk.

Redaguota nario [m]

Parašė (redaguota)
6 hours ago, depression. said:

Peržiūrėjau visus registry įrašus (hl/1.6'as dažniausiai žiūri į HKCU/Software/Valve/Half-Life/Settings, kur nieko ypatingo nepavyko rasti, ir į kitus, bet jie bereikšmiai, nes yra naudojami kalbai nustatyti ar kitiems pasirinkimams išgauti), į kuriuos kreipiasi hl.exe, peržiūrėjau visus failus, į kuriuos taip pat kreipiasi hl.exe, kai yra atidaromas tam tikras meniu (tarkim Options, Find Servers, etc.) (dažniausiai atidaro .res (surprise surprise), kad tvarkingai sudėliotų control item'us, ir .txt (bet retai, nes visi jie praktiškai nuskaitomi 1.6'o boot-up metu) failus (https://i.imgur.com/f4MKqwH.png)), bet nieko pravartaus neradau. #GameUI_Apply pasikartoja tik du kartus: /valve/resource/OptionsSubMultiplayer.res ir /cstrike/resources/OptionsSubMultiplayer.res (https://i.imgur.com/FJnr09B.png), bet teksto pakeitimas ten jokio rezultato neduoda atsidarius patį 1.6'ą. Žodžiu, bent man atrodo, kad tie pasirinkimai ("Apply", "Cancel", "OK") yra hardcode'inti pačiame 1.6'e ir net kalbos pasirinkimas neturi tam įtakos. Dar galėsiu pabandyt patį 1.6'o procesą stebėt ir žiūrėt, ar kokie string'ai ten pasirodo, so tas galbūt padės kažkaip. O ką reiktų daryt tau - nežinau. Arba aš kažką praleidžiu, arba tas serveris tau kažkokių šūdų prisiuntė, kas overwritin'a numatytas 1.6'o komandas. Gali bandyt:

• skanuot su RegFromApp (x64/x86) - gal 1.6'as bus sukūręs kažkokių registry įrašų;
  • žaistis su Process Monitor: stebėt, kokie event'ai vyksta atidarius Options meniu ir paspaudus OK mygtuką;
  • dar kartą reinstall'int 1.6'ą ir praskanuot su antivirusine.

Jei niekas nepadės, rašyk į Skype: live:hugegoofus arba Discord: memories#7958, pabandysiu per kokį TeamViewer'į pažiūrėt gal.

Redaguota nario [m]

Peržiūrėjau porą .dll (/valve/cl_dlls/GameUI.dll ir /cstrike/client.dll) su HEX editor, tai kaip ir matosi keli hardcod'inti string'ai, control elementai, ar kažkas panašaus (https://imgur.com/a/dEVcSPn), bet visiškai nesu įsitikinęs dėl šitos "teorijos". Paprasčiausia būtų 1.6'o/hl source code'ą peržvelgt ir nustatyt problemą, bet tai kol kas ne mano jėgoms, nes viešai prieinamas kodas yra tik HLSDK. Žodžiu, jeigu neplanuoji daryt aukščiau išvardytų žingsnių, tai kitas variantas yra daryt pc factory reset, which i doubt you'll do, arba, kiek priimtinesnis galbūt, dirbt su konsole (aka nenaudot Options meniu). Tarkim noriu nick'ą pasikeist, vadinasi atsidarau tą langą (su tilde klavišu (žemiau ESC)) ir rašau: name "nickas".

• Patinka 1