Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Košmaras.

Prisistatau Košmaras.

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Košmaras.
Jūsų tikrasis vardas?: Rokas
Jūsų amžius?: 18 metų
Iš kokio miesto esate?: Vilniaus
Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Užsiimu marketingu, bei svetainių kūryba, laisvalaikiu užsuku pažaisti į jailas.lt serverius.
Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Apie blogas nešnekėsiu, nes tai pastebi tik žmonės iš šalies, jie galėtų kalbėti apie mane ir mano klaidas, bei blogąsias mano asmenybės savybes. Na, o iš gerųjų, tai manau, kad esu mėgstantis bendrauti, palaikau šiltus ryšius su žmonėmis iš savo aplinkos.
Apibūdinkite savo charakterį: Na iš dalies viršutiniame punkte papasakojau.
Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu katiną, veislė britų trumpaplaukis
Ar turite brolių, seserų?: Turiu, seserį 25 metų

Kaip sužinojote apie šį projektą?: Tada kai nutraukiau veiklą su counter strike 1.6 serverių kūrimu, maždaug apie 2014 metus, tada ir pirmą kart užsukau į šį serverį.
Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Pasiekęs kolkas neesu, bet gan ilgą laiką jau žaidžiu, norėčiau pabandyti prižiūrėtojo pareigas.
Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Na autoriteto neturiu, nes forume kaip ir nelabai dalyvaudavau su šia paskyra, labiau į viską žiūrėdavau iš šalies, kaip svečias.
Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: 

https://www.part.lt/img/a363084e130324405b5ed940afb84918404.jpg

Daugiau nuotraukų: https://instagram.com/meskauskas.r

Redaguota nario Košmaras.
  • Patinka 6

1 hour ago, Puchas said:

Sėkmės.

1 hour ago, [420]-DekanidzeViespats said:

Sėkmės tau čia :) Žiūrėk kad nebūtu tas pats kaip ir tavo NICK :D

Ačiū abiems :D