Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Lukashenka

Pastebėjau sukčių - Dekanidze

Recommended Posts

Sukčių reportavimo anketos Forma:

1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Lukashenka
2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Dekanidze
3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: Demo is Bielkos perspektyvos: https://www34.zippyshare.com/v/k9hxLDNd/file.html

Demo is mano perspektyvos: https://www11.zippyshare.com/v/xZLPOIZQ/file.html

4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje):Pirmame demo tai mazdaug 22:30. Antrame demo pati pabaiga. 
5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Buvo pasakyta kalbantys tr mirsta ir dekanidze dar pakalbejo kai buvo atidaromos kameru grotos. Tai as ji nusoviau nes nesilaike nurodymu ir jis man dejo bana. Pirmame demo girdisi mano nurodymai, o antrame demo geriau matysis kada buvo atidaroma ir kada jis snekejo.

• Nepatinka 6

Parašė (redaguota)

atsimerk gal, per ta stikla neeina dmg, o reasonas buvo freekill tai ************ aciu

Redaguota nario 𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼
Keiktis negrazu.
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

Priimta. Iš žaidėjo "Lukashenka" pateiktų demo įrašų aiškiai girdėjosi žodžiai, kad kalbantys teroristai miršta. Jis atidarė grotas ir nušovė tave už tų nurodymų nevykdymą, todėl jokio free kill čia nebuvo.

Žaidėjas "[420]-DekanidzeViespats." gauna dienos baną už free ban.

Redaguota nario Puchas

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja