Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Focusw0w/A/

Kuris nori turet daug problemu?

Kuris nori turet daug problemu?  

8 nariai prabalsavo

1. 1. Kuris nori turet daug problemu?

• Mystic ir vėl čia
      5
    • SuperNatural
      3

Recommended Posts

Parašė (redaguota)
9 minutes ago, Focusw0w.`~ said:

mystic vel cia   ar SuperNatural  ka aš jums sakiau nenervuokit manęs.

Noriu problemų.

fcd1efdba1def9b43e81cd05ed79941e150.png

Redaguota nario SuperNatural

Parašė (redaguota)
3 hours ago, Mystikas Ir vel cia said:

lavonas tu kurva pasigydik rimtai tu isvis ne priciom cia prie nieko derini prie visur neri visiem del visko wtf tu kurva autistas nedapistas 

2 hours ago, Mystikas Ir vel cia said:

isvis nx tu cia sakai ka as jum sakiau ir t.t  ? darom  ka norim gaunam banus nuo priziuretujo priciom cia tu blt ? jau dapiso is pradziu galvojau seip debilas gal tu bet dabar ziuriu kad jau rimtai reik pasigydit

Vis tiek nemiegosiu šiandien normaliai, tai kodėl gi neatsakius į tokį nematyto pykčio kupiną komentarą. Plius, seniai kada besivėliau į diskusiją - pasiilgau to.

Net žmonės, kurie kitų galūnes pjausto ir tai filmuoja, neskelbia savo agresijos taip viešai, mielas mano drauge. Anyway, nemanau, kad gali pasigirt itin aukštu intelektu (sprendžiant pagal tavo žodyno turtingumą ir temperamentą), tad susilaikyk nuo to "debilo", "autisto", ar dar kokių, tavo proto prikurtų nesąmonių. Praktiškai visi šiame projekte žaidžiantys asmenys yra susidūrę su jo būdu, bet niekas taip niekad nesutriko kaip tu. Matyt vis dar yra pakančių žmonių, who would've guessed. Jis gal prieš kiek, 4 metus čia pradėjo lankytis? Visi jau tada suprato, kad jis serga (nešiepiu, tiesiog tai akivaizdu). Bet tai nėra jo kaltė, argi ne taip? Žmogui neišeis paprasčiausiai prisidėti IQ, kaip tau neišeis jo pakelti iki 60. Beje, jis yra gana padorus žmogus: nesu regėjęs, jog ką įžeistų ar kaip nors kitaip pakenktų. Jis daro kaip jam tikrai atrodo teisinga, tad nurimk ir kitą kart susilaikyk nuo tokių komentarų.

Redaguota nario memories
  • Patinka 5
  • Ačiū 1
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

o tai pala kur aš saraše nesupratau??? Aš gi supisiu tave ,kodėl manes saraše nėra?

Redaguota nario J.T.
  • Haha 1

Kad tašytes pyzdinat iš bobučiu po mišiu, nedaro jus mafijozais, galit eit toliau į smėlio dėžę , pilyčių statyt.

Aš jums sakiau jog taip bus, žmonės tiesiog praleiskit pro akis, nėra gi taip sunku.