Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Linaras

UNBAN NICK Dumblius

Recommended Posts

Atsibaninimo anketa:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?:Dumblius 
2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: mystic
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www15.zippyshare.com/v/n9QOcP17/file.html
4. Ban priežastis Pries tai gavo bana ir uzbanino free ta kuris ji banino':
5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :
6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:
7. Aprašykite situaciją:Aš atėjau į serva ir sako ar nori bano sakau už ka  tipo kad užbininau :) kad aš pačs bana prašiau nors parašiau dėk bana ir skusiuos forume ir dėjo ban aš jam atgal už free ban db man mystic dave baną.

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

tu ji uzbaninai for free , ir atejas i serva pats prrasei to ,, :) '' kad jis tau detu ban ir kad galetum paskust forume xD tu rmt gal biski pailsek nuo to c.s 1.6 nes jau galvele dirba nesklaidziai tavoji

• Haha 1

Komplikuota situacija. Elgiatės kaip vaikų daržely. Riejates be saiko ir be perstojo. Šį kartą nieko nebausiu. Gera nuotaika man. Žaidėjas Linksmutis ;3 atbanintas. Nesakykit "gali banint mane", nes paskui skundžiatės. Baikit išsidirbinėt. Sėkmės.

• Patinka 1

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja