Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Boy1

Siūlau Pagerinti BB serveri.

Recommended Posts

Pasiūlymų anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: boy1
2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Zombie Base Build 
3. Jūsų pasiūlymas:

1. Base Build serveryje zaidziu kiekviena diena ir matau serverio klaidas ir kuo skundziasi kiti zaidejai, tad primas mano pasiulymas butu padidinti mapu pasirinkimu variacija.

Siulomi Pavyzdziai : 

1) bb_revenge_dust

Vaizdo rezultatas pagal užklaus� �cs 1.6 zombie base build bb_revenge_dust�

2)bb_alley

Vaizdo rezultatas pagal užklaus� �cs 1.6 zombie base build bb_alley�Vaizdo rezultatas pagal užklaus� �cs 1.6 zombie base build bb_alley�

3bb_ff_hunt

Vaizdo rezultatas pagal užklaus� �cs 1.6 zombie base build bb_ff_hunt_v3�image.jpeg.e59a63a2c54f66abf2174f04de91b366.jpeg

4) bb_ff_woodworld

Vaizdo rezultatas pagal užklaus� �cs 1.6 zombie base build bb_ff_hunt_v3�Vaizdo rezultatas pagal užklaus� �cs 1.6 zombie base build bb_ff_woodworld�

2. Kitas pasiulymas butu neprideti, o isimti tam tikrus mapus. Kartais buna , jog nelabai kas prisimena, jog reikia nominuoti , koki nors gera map'a ir atejus balsavimo laikui ismeta paskutinius sudus del , kuriu vienas po vieno iseina visi zaidejai tam map'ui pasikeitus.

Isvardysiu map'us , kurie mano ir kitu nuomone turetu but pasalinti:

1) bb_frozen

2) bb_garden

3) bb_antiquity

4) bb_infantry

5) bb_lockout

6) bb_inferno_s1 (sitas dar gali buti gincitinas) 

1. 3. Trecias pasiulymas (mano nuomone) butu : panaikint "DoubleJump" Jumper zombiu klase. Sitos klases deka, kelios is mano ir kitu zaideju baziu neteko savo prasmes. TAIP, tai yra gincitina , bet zaidimas tampa maziau idomesnis kai nebegali statyt tam tikru geru baziu vien del sitos priezasties. (jei jums tas neitikinama , galeciau sukurt demo).

4. Ketvirtas pasiulymas butu pagerinti galimu nominuojamu map'u sistema. Jau ne pirmas kartas , kaip pastebiu , jog tam tikri geri mapai retai atsiduria i galimu nominuoti map'u sarasa. Puikus pavizdys butu : bb_castle. Sitas mapas ir labai geras ir daug kas ji megsta, deja daznu atveju jo neeina uznominuot, todel yra zaidziamas labai retai. Jei sutvarkytumet sia problema, butu labai gerai. 

5. Penktas ir paskutinis dalykas, i kuri noreciau atkreipti jusu demesi butu : ivesti kokia nors sistema , kuri sumazintu baziu griovimu pasikartojima. Daznai nutinka taip, jog kai kurie zaidejai ateina prie tavo bazes ir pradeda ja griaut / "koreguot" , "padet statyt, nors ir neprasai jokios pagalbos" arba pradeda statyt sa9vo baze ant tavo bazes. Tai nutinka bene kas antra , o gal net ir kiekviena round'a . Aisku as abejoju ar jus to imsites nes si problema skatina zaidejus pirkti privilegijas( t.y jus automatiskai gausit maziau pelno)  , nes kolkas tai yra vienintelis budas save apsisaugot nuo grioveju. Tik tokie, kaip as yra pasiryze imest demo i foruma del kiekvieno jiems sugriovusio baze zaidejo , bet tokiu yra nedaug , o as jums galiu garantuot , jog kasdien del to kencia 70% visu zaideju.

4. Kuo tai bus naudinga projektui?:

Tai pagerins jusu projekto visuma ir kokybe. Kiekvienas is mano argumentu , paskatins zaidejus zaist dazniau ir pritrauks nauju, kurie gal but sugalvos apsilankyt daugiau nei viena karta. Manau , jog tai ir yra ko jus siekiat.

• Patinka 6

pagal mane   tai geras pasiulymas tik nežinia ar bus igyvendinta tokie mepai  tiesa pasakius aš tai pat jau žaidžiu bb serva jau beveik ilga laika žemėlapiai puikus  tik tikiuosi  vertins  pats soundas.

Parašė (redaguota)

3. Double jump zombis turbut pavojingiausias oro bazems, kurios nereikalauja dideliu igudziu ir jas gali pastatyti beveik bet kas. Manau, kad dabar situacija yra balanse ir maziau zmoniu stato tokias "paprastas" bazes.

5. Nelabai supratau pasiulymo, bet sprendimo neparasei. Geriausias budas, aisku, yra ikelti demo. As (nezinau ar ir kiti priziuretojai) atsizvelgiu i grioveju banu istorija ir koreguoju bano laika (neseniai 2 zaidejai gavo po savaites bana uz baziu griovima). Sprendimo griovejams nelabai ir yra kokio, nebent prasyti adminu serveryje juos uzbaninti.

Ir sutinku del bb_frozen ir bb_lockout mapu isemimo :D

Redaguota nario SAMURAI
  • Patinka 1

Kai kalbejau apie double jump zombi, maziausiai ka turejau omeny yra oro bazes . 5 pasiulymas buvo pristabdyti griovima ivedant sistema kuria galetu naudotis ne tik privilegijuoti zaidejai ir tuo paciu, kuri butu efektingesne nei "voteban" 

Parašė (redaguota)
1 hour ago, FocuswOw.`~ said:

pagal mane   tai geras pasiulymas tik nežinia ar bus igyvendinta tokie mepai  tiesa pasakius aš tai pat jau žaidžiu bb serva jau beveik ilga laika žemėlapiai puikus  tik tikiuosi  vertins  pats soundas.

Visiskai b*** nieko nesupratau p45igyd1k

Redaguota nario vave
  • Haha 2

Dėl mapų visiškai sutinku, yra žemėlapių kuomet būna 15 ar daugiau žaidėju paprasčiausiai nelieka detalių. Bet su multi jump zombiais manyčiau yra visai neblogai, nes dažnai reikėdavo laukti visą roundą, dėl ore esančių bazių, o dabar yra pats tas.

Uz tat mano slow layeris nebeveikia :(((( , anksciau ratuka turedavo padaryt o dabar pradzioje ilenda, persoka ta slow ir jau praktiskai perejo visas kliutis

• Patinka 1

sitas mapas ira geras tik adm bet parastiem zaidejem še ira labai sunku statisti

• Confused 1

49 minutes ago, Troll said:

sitas mapas ira geras tik adm bet parastiem zaidejem še ira labai sunku statisti

Tu išvis be jailo nieko neloši daugiau :Dddd

• Haha 1

Pritariu viskam, ypac idejai del tu "padejeju" statyti, jau uz*iso, jei adminu serve nera, tai reiskias gali ir pats iseit, kiekviena rounda atsiranda fruktu kurie pagriaus, "pades" statyt. Paminetus mapus irgi reiktu isimt, ir idet siulomus, o del double jump zombio, tai bent jau gravitacija jam numazint, jei nepanaikint 2x.. =D

• Patinka 2

Parašė (redaguota)

P.S .... dienos kaip eina , o as pastebejau dar viena nepasitenkinima tarp zaideju.

1) MachinGun ir BOTgunai yra per daug.

Siu ginklu deka visiskai nera noro pulti statytojo bazes, dar be to sitie ginklai yra a bit OP. Mano pasiulymas butu paprastas - pasalinti botgun ir machingun ir vietoj ju leisti zaidejui pasirinkt dar viena AK47 arba M4A1.

2) Labai susvelnintos bausmes del tokiu nusizengimu kaip : griovimas , blockinimas , spawn uzstatymas. Mano ir kitu zaideju nuomone yra tokia , jog uz tokius nusizengimus reiketu det didesnius nei 1d. ban'us. Siuo atveju iseitis labai paprasta - padidint bausmiu laikotarpi del panasiu nusizengimu. Tai sudraumins zaidejus ir gal but privers juos pasimokyt. 

3) Planuoju stipriai argumentuot del 2x jump zombio. 2x jump zombis pasiekia ne tik oro bazes lengviau (kas yra gerai) , bet ir absoliuciai apeidineja slow trap bazes , kuriu yra daug ir visos netenke savo prasmes . Tai yra paskutine nesamone , jog surfindamas and tuneliuko 2x jump zombis dar gali pasokt. 

ACIU UZ DEMESI.

Redaguota nario Boy1
  • Patinka 1

On 4/3/2019 at 4:41 AM, Boy1 said:

P.S .... dienos kaip eina , o as pastebejau dar viena nepasitenkinima tarp zaideju.

1) MachinGun ir BOTgunai yra per daug.

Siu ginklu deka visiskai nera noro pulti statytojo bazes, dar be to sitie ginklai yra a bit OP. Mano pasiulymas butu paprastas - pasalinti botgun ir machingun ir vietoj ju leisti zaidejui pasirinkt dar viena AK47 arba M4A1.

2) Labai susvelnintos bausmes del tokiu nusizengimu kaip : griovimas , blockinimas , spawn uzstatymas. Mano ir kitu zaideju nuomone yra tokia , jog uz tokius nusizengimus reiketu det didesnius nei 1d. ban'us. Siuo atveju iseitis labai paprasta - padidint bausmiu laikotarpi del panasiu nusizengimu. Tai sudraumins zaidejus ir gal but privers juos pasimokyt. 

3) Planuoju stipriai argumentuot del 2x jump zombio. 2x jump zombis pasiekia ne tik oro bazes lengviau (kas yra gerai) , bet ir absoliuciai apeidineja slow trap bazes , kuriu yra daug ir visos netenke savo prasmes . Tai yra paskutine nesamone , jog surfindamas and tuneliuko 2x jump zombis dar gali pasokt. 

ACIU UZ DEMESI.

Nesakyk, kad trap bazės reikalauja labai didelių įgūdžiu pastatyt. Vis dėl to aš dar manau, jog 2x jumper yra geriausia kas gali būt XD

• Patinka 2
  • Nepatinka 1

koks skirtumas . daug ar mazai tu igudziu reikalauja. Vistiek nesamoningai apeidineja bazes