Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS artėja!

Skaityti plačiau

Rekomenduojami pranešimai

Gerai korkursas vyks dar iki siandien 21H vakare isrinksiu arba ryt laimetojus  prizai tikri sudo nemalu :D

• Patinka 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Konkursa laimejotai !
1.Vieta kengura - 10e
2.Vieta termiantorius - 5e
3.vieta jekle - steam su cs 1.6 arba 3e i balansa

• Patinka 4

On 4/22/2019 at 4:30 PM, Mystikas said:

Konkursa laimejotai !
1.Vieta kengura - 10e
2.Vieta termiantorius - 5e
3.vieta jekle - steam su cs 1.6 arba 3e i balansa

Mystikai nepamoina draugelius sumest i topus rigged konkursas jasna su paintu padazai laimi

E girdi be pavydo scenu , rinkau normaliai kas man patiko ir seip zejau i paveikslelius o ne kas idejo juos , bus kitas konkursas galesi megint :D

• Patinka 1
  • Haha 1

On 3/7/2019 at 2:17 PM, Mystikas said:

Sioks toks mini konkursas , viska ka jums reiks padaryti ; 
Sukurti velykini Jailas.lt paveiksleli labiausiai patike nugales ! Sekmes bandantiems :D

Tai, kad 2/3 laimėtojų nepadarė nuotraukos, o tiesiog padarė .gif arba vaizdo įrašą tai kaip čia dabar suprasti?  :1f914:

2 hours ago, Killer11x said:

Tai, kad 2/3 laimėtojų nepadarė nuotraukos, o tiesiog padarė .gif arba vaizdo įrašą tai kaip čia dabar suprasti?  :1f914:

Suprask taip, aprašyme rašo, kad labiausiai patinkantis laimės. O dabar tu keli vėjus "kodėl nelaimėjau", gal reikėjo originalių idėjų, o ne kaip tavo - šūdus įkėliau į vieną frame ir vsio, laikau sukryžiavęs pirštus. Be to aš savo darbą dariau 4-5 h. per AE, norėčiau pamatyti tave dirbant su tą programą.

7 hours ago, Terminatorius said:

Suprask taip, aprašyme rašo, kad labiausiai patinkantis laimės. O dabar tu keli vėjus "kodėl nelaimėjau", gal reikėjo originalių idėjų, o ne kaip tavo - šūdus įkėliau į vieną frame ir vsio, laikau sukryžiavęs pirštus. Be to aš savo darbą dariau 4-5 h. per AE, norėčiau pamatyti tave dirbant su tą programą.

Nu nesinervink seni. Taip tavo gif tikrai neblogai atrodo, bet kiek pastebejau @Mystikas norejo nuotraukos todel ir cia taip rasiau. Ir as nekeliu veju del to ,kad nelaimejau (nors aisku liudna). As neesu profesonalas tame ir beveik jokiu funkciju nezinojau programos todel ir padariau tokias nuotraukas. O kam tau matyti kaip as padariau?

matai mano poziuris i ,, paveiksleli '' biski isplestas bet gerai vien del tokiu kaip tu kita karta parasiu aiskiai su smulkemenomis kad skaitytum ir suprastum viska pazodziui ir neprisipisinetum  po pralaimejimu , tu sakai savus isrinkau ? xD tu zmoniu nebejuokink  nu su kengura seip per zadima sutarem ir tiek terminatorius man labiausiai uzpisantis zaidejas  o kas trecia vieta laimejo neatsimenu ir neidomu man nes rinkau kas patiko , ir beto vien dabar pazejus i tavo paveiksleli net nepagalvociau kad gali laimet

• Haha 1

49 minutes ago, Mystikas Ir vel cia said:

matai mano poziuris i ,, paveiksleli '' biski isplestas bet gerai vien del tokiu kaip tu kita karta parasiu aiskiai su smulkemenomis kad skaitytum ir suprastum viska pazodziui ir neprisipisinetum  po pralaimejimu , tu sakai savus isrinkau ? xD tu zmoniu nebejuokink  nu su kengura seip per zadima sutarem ir tiek terminatorius man labiausiai uzpisantis zaidejas  o kas trecia vieta laimejo neatsimenu ir neidomu man nes rinkau kas patiko , ir beto vien dabar pazejus i tavo paveiksleli net nepagalvociau kad gali laimet

neisizeisk, bet paskaicius viska iskilo klausimas kaip tu isplestai ziuri I paveikslelius :)

Kas koki poziuriu nori ziuret i viska tas tokiu ir ziuriu koks jum reikalas as vapse nesuprantu ? gyvenimo neturit ateinat paknist proto savo nesamoningais pavydo scenu kelimais , del kazkokio zaidimo konkurso tai tikrai atsiprasant pasigydikit . Padarysiu as jum speceliu poreikiu zmonem konkursa su paprastom taisyklem be jokiu pasleptu netiketumu galesit dalyvaut

2 hours ago, Mystikas Ir vel cia said:

O tai kada steam bus ? 

Jėzau nepasikarkit dėl tų prizų tiktais

Jeigu žmogus sukurė tema ir žada kažka duoti laimėtojams reiškia yra 70% tikimybė kad gausit.

• Patinka 1
  • Haha 2

7 hours ago, J.T. said:

Jėzau nepasikarkit dėl tų prizų tiktais

Jeigu žmogus sukurė tema ir žada kažka duoti laimėtojams reiškia yra 70% tikimybė kad gausit.

Viskas del like

Paprasčiausiai nedalyvaukit tokio tipo žaidimuose jeigu manot, kad čia viskas sutarta buvo ar kažkaip tai buvo ar yra sukčiaujama.

Svečias
This topic is now closed to further replies.

Mūsų projektas rekomenduoja