Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
[m]

good luck

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

an image.png: https://www120.zippyshare.com/v/eWsSyLy8/file.html

Pastabos:

• sprendimą sudaro daugmaž (yra pora sub-etapų) 4 etapai, bet gali būti pildoma (kol kas - ne);
  • galutinį atsakymą sudaro mano kontaktai;
  • pateikus atsakymą, privalu nurodyti sprendimo eigą, kad nepasitaikytų sukčiavimų.

Užuominos (į dieną (~17:00 - 19:00) skelbsiu po vieną):

1. [2019-02-04] Sujungus visas paveikslėlių, esančių an image.png faile, reikšmes, gaunasi: "This image is all you need";
  2. [2019-02-05] [-3 eurai] Steganografija (angl. steganography). Slaptažodžiai, kuriuos minėjo @Baronas, yra visiems prieinami ir jų nereikia spėlioti. Raktinis žodis - "Openpuff";
  3. [2019-02-06] [-3 eurai] Notepad(++) -> pabaiga. Minėtų slaptažodžių yra tik vienas - ne daugiau;
  4. [2019-02-07] [-3 eurai] Base64 į <...>.

Dabartinis prizas: 1 - 11 eurų.

Redaguota nario Memories
  • Patinka 2
  • Confused 1

1 minute ago, SAMURAI said:

Zodini atsakyma reik parasyt, sakinini, ar 1 zodi?

Sprendimas susidaro iš 4 (daugmaž, nes yra pora sub-) etapų, o galutinis atsakymas yra nukreipimas į mano kontaktus. Kad apeičiau kokius nors sukčiavimus, privalu nurodyti sprendimo eigą.

Jeigu savaitės (gal kiek ilgiau palauksiu - pažiūrėsiu) bėgy nepasirodys teisingas sprendimas, pateiksiu atsakymą bei kaip prie jo reikėjo prieiti.

3 minutes ago, FocuswOw.~ said:

this is.  all you need

23 minutes ago, Memories said:

galutinis atsakymas yra nukreipimas į mano kontaktus.

39 minutes ago, vienuolis said:

image.png.df1ccffbaaed21dd26e10feb4b20a2ee.png

image.png.4fd2c402bfb000141df8c39c48cfb047.png

Sitoje dainoje ieskojau atsakymo :1f635:

Gana tolokai dar nuo teisingo kelio vaikštinėji.

Kadangi, manau, daugelis vargs, kol suvoks, kas yra sudėliota pačioje nuotraukoje, tai, sujungus visas paveikslėlių reikšmes, gaunasi: "This image is all you need". Sėkmės sprendžiant toliau, jeigu kas apsiims.

1 minute ago, FocuswOw.~ said:

memories iš to žodžio turi but tik skaičiai

Lyg ir ne, nebent užmiršau atsakymą.

• Patinka 1

A ko -5€? :D Juk vakar kai paminėjau,kad openpuff visi turėjo suprast,kad steganografija čia :D

8 minutes ago, FalleN said:

A ko -5€? :D Juk vakar kai paminėjau,kad openpuff visi turėjo suprast,kad steganografija čia :D

Nes gobšus esu lol. alright, sumažinsiu iki -3, nes vis tiek patvirtinau, kad eini teisingu keliu bei atsakiau į @Baronas klausimą.

1 hour ago, FocuswOw.~ said:

bandau spet tai gal tavo skaipo slaptažodžio duomenys. 

On 2/4/2019 at 6:57 PM, Memories said:

pateikus atsakymą, privalu nurodyti sprendimo eigą, kad nepasitaikytų sukčiavimų.

18 minutes ago, FocuswOw.~ said:

paaiškinimas vakar kai radau tavo skaipa  toki "live:hugegoofus"  tai pagalvojau kad ir bus toks atsakymas mano 

yea cool, laimėjai. kur pinigus pervest?

• Patinka 1
  • Haha 1

2 minutes ago, Memories said:

yea cool, laimėjai. kur pinigus pervest?

O galit normalei parasyt kaip reikejo tai iveikti? - nes man visvien nesuprantama is kur dar slaptazodziai ir pns :D

ps. sveikinu Focus

• Patinka 1

1 minute ago, Chame said:

O galit normalei parasyt kaip reikejo tai iveikti? - nes man visvien nesuprantama is kur dar slaptazodziai ir pns :D

ps. sveikinu Focus

nesijaudink - niekas dar nelaimėjo lol. atsakymas teisingas, bet jis tiesiog nusprendė jį parašyt, nes paminėjau, kad galutinis sprendimas yra mano kontaktai, todėl ir reikalauju detalaus veiksmų aprašymo, kurio jis nepateikė. dar palauksiu kelias dienas ir jei nesimatys, kad kažkas progresuoja, pateiksiu sprendimą.

• Confused 1

Parašė (redaguota)

pabandysiu visa atsakyma paaiškinti  kuri parašiau Memorio skaipo kontakto čia butu skype vardas   "live:hugegoofus" o slaptažodis kuri dar pats nežinau  tik pats Memories žino savo skype slaptažodi čia mano galutinis atsakymas. O Raktinis žodis manau toks 

Raktinis žodis - "Openpuff";

Redaguota nario FocuswOw.~

8 hours ago, FocuswOw.~ said:

pabandysiu visa atsakyma paaiškinti  kuri parašiau Memorio skaipo kontakto čia butu skype vardas   "live:hugegoofus" o slaptažodis kuri dar pats nežinau  tik pats Memories žino savo skype slaptažodi čia mano galutinis atsakymas. O Raktinis žodis manau toks 

Raktinis žodis - "Openpuff";

ne, prastas paaiškinimas ir gali daugiau nebesistengti pasakoti, kaip atspėjai mano skype id, nes vis tiek praleidi visus sprendimo žingsnius.

• Patinka 1
  • Haha 1