Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
SpaKojnas

Prisistatymas. SpaKojnas

Malonu susipažinti?  

26 nariai prabalsavo

1. 1. Malonu susipažinti?

• Taip
      7
    • Ne
      19

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Pagrindinis - "SpaKojnas". Bet būna, kad keitelioju.

Jūsų tikrasis vardas?: Matas

Jūsų amžius?: 18

Iš kokio miesto esate?: Klaipėdos.

Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Domiuosi psichologiją, kaip veikia žmogaus protas. Groju gitara ( daugiausiai elektrine ), esu parašęs keleta dainelių ( mažų šudukų tokių ), mėgstu leisti laiką su draugais, tai, dažniausiai, nesibaigia blaiviai. Mėgstu dainuoti ( būdamas vienas )

Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios : esu supratingas ir išklausantis, nes pats daug visko patyręs. Visad, jei galiu, padedu. Padėti kitam man atrodo kaip "no-brain'eris". Platus humoro jausmas. Jokiuos iš, kaip cool kid'ai vadina "cringe" joke'u, bet megstu ir juodą humorą. Retai supykstu ant kito. Stengiuos niekad iš musės nedaryt dramblio ( problemų atžvilgiu ). Moku pripažinti savo kaltę. Esu rūpestingas.

Blogosios - suerzintas galiu būti per daug atviras ir įskaudinti kitą žmogų. Kartais būnu per daug tingus. Mėgstantis rizikuoti ( proto ribose ). Kartais galiu būti dviveidiškas. Kartais būnū ne punktualus. Netoleruoju žaidėju kurių nick'as susijęs su žodziu "Arrow".

BUS PILDOMA

Apibūdinkite savo charakterį: Mano charakteris gana paprastas. Nesu pasikėlęs bei labai lengvai bendraujantis ir sutariantis su kitais.

Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Neturiu

Ar turite brolių, seserų?: Turiu sesę gyvenančia anglijoje, kuriai 3 metai ir brolį kuris gyvena kartu su manim, jam 4 metai.

Kaip sužinojote apie šį projektą?:  Ieškojaus gero JB serverio kažkada ir užklupau šį projektą.

Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Esu pasiekęs prižiūrėtoją 2 kartus, planuoju tai padaryti ir vėl. Bet svarbiau man yra pasiekti kitų žmonių pasitikėjimą.

Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Tokio žmogaus nėra.

Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Užteks vienos.

af1e19a77cbd2249dc3560783d62db37906.jpg

Redaguota nario SpaKojnas
  • Patinka 1

5 minutes ago, Minde said:

http://prntscr.com/k70m5c

SS viską pasako

Man irgi nemalonu. ❤️

3 minutes ago, Sveicaras said:

Prie neigiamų savybių reikėjo parašyt kad nemėgsti strėlių :classic_biggrin:

Toj.

2 minutes ago, Randommmm^ said:

ADIDAS KELNĖS , NIKE BATAI.TIKRAS KLP SIAUBAS.

Labas ir tau , pagaliau sugrįžai..^^

Mylu ❤️

Kartais galiu būti dviveidiškas. Kartais būnū ne punktualus. Netoleruoju žaidėju kurių nick'as susijęs su žodziu "Arrow".

Visų pirma visiems nelinkėčiau nei bendrauti nei nieko bendro turėti su žmonėms, kurie yra dviveidžiai o tie kurie tai pripažįsta, reiškia didžiuojasi tuo, kad gali išduoti ir panašiai. Visi mes esame nepunktualus - proto ribose. ,,Netoleruoju žaidėjų kurie nickas susijęs su žodžiu ,,Arrow" (angl. strėlė) - ????????????

Sėkmės gyvenime ir žaidime, daugiau nieko neturiu ką pasakyti.

3 minutes ago, lempa said:

Kartais galiu būti dviveidiškas. Kartais būnū ne punktualus. Netoleruoju žaidėju kurių nick'as susijęs su žodziu "Arrow".

Visų pirma visiems nelinkėčiau nei bendrauti nei nieko bendro turėti su žmonėms, kurie yra dviveidžiai o tie kurie tai pripažįsta, reiškia didžiuojasi tuo, kad gali išduoti ir panašiai. Visi mes esame nepunktualus - proto ribose. ,,Netoleruoju žaidėjų kurie nickas susijęs su žodžiu ,,Arrow" (angl. strėlė) - ????????????

Sėkmės gyvenime ir žaidime, daugiau nieko neturiu ką pasakyti.

Tai kad aš tuom nesididžiuoju, tai yra prirašyta prie blogų savybių. Ir tas dviveidiškumas nėra toks, koks tu, tikriausiai, manai, kad jis yra.

Tos arrow dalies nesuprasi, jei ne veteranas esi.

Sveikas Matai, malonu tave pažinti labiau nors ir tu manęs nemėgsti. bet sėkmės.

5 hours ago, iNF* said:

sveikutis  ir sekmes gyvenimo kelyje

Ačiū, Romka. Tu best

4 hours ago, Baronas said:

Eik iš čia, nepasiilgom tavęs x(

nu ir ok nedraugausiu >:C

4 hours ago, Hašh. said:

Sveikas Matai, malonu tave pažinti labiau nors ir tu manęs nemėgsti. bet sėkmės.

Gera diena, gerbiamasai. Tave dar kolkas pakenčiu, bet šiek tiek neapykantos nieko dar nenužudė.

3 hours ago, deividelis said:

Kuo nepatinka streles? Taikliai gi saudo.

Sveikas sugrizes, vaike

Ai tsg atsibodo. Tik prisistato ir sulaužyt reikia pastoviai.

Ačiū, ponas suaugęs.

1 hour ago, SAMURAI said:

Malonu susipazint nepazistamasai

Malonu ir man nepažįstamasai. ❤️