Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS: nemokami VIP, akcijos, konkursai, kasmetinis dovanų rinkimas, prižiūrėtojų atranka!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  

Recommended Posts

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Terminatorius
2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis: 
WanderStar
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www87.zippyshare.com/v/TxlZIYpd/file.html
4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje (nuo 18 minučių)
5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]:
Gali būti WH, bet visiškai esu įsitikinęs, kad buvo pajungtas auto lock on target (knife). Yra demoje dalis kur jis kovojo (/lr) kumštis į kumštį ir 1-shotino kalinį, tikriausiai irgi lockino.
6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti? [TAIP/NE]: NE. Sukčiai su pagalbinėmis pagalbomis yra nepageidaujami šitame serveryje, išskyrus scriptus :classic_tongue:

• Patinka 1

Parašė (redaguota)

Ten tas suolys tai buvo apgalvotas visu pirma isgirdau kaip jis lipa kopeciom tada isisokau ir greit is nugaros ji nuzudziau (+ jokio lock`o tam tavo demo nera) :) Kaip turesi tokius skilus paskambink.  

+ O tau sunku buvo paprasyti WARGOD`O pries baninant ar kas tau negerai?

Redaguota nario WanderStar
  • Patinka 1
  • Haha 1

Per pramogas 4-7 dienas turejai auto-lock :) Issitrauki knife ir tu nusitaikes prie pat jo i kuna :)

Parašė (redaguota)
1 hour ago, WanderStar said:

Ten tas suolys tai buvo apgalvotas visu pirma isgirdau kaip jis lipa kopeciom tada isisokau ir greit is nugaros ji nuzudziau (+ jokio lock`o tam tavo demo nera) :) Kaip turesi tokius skilus paskambink.  

+ O tau sunku buvo paprasyti WARGOD`O pries baninant ar kas tau negerai?

I irodymus kelk demo :) As esu issisaugojes demo xd https://www72.zippyshare.com/v/MXBNasQP/file.html, jei kazkas nepatinka, prasyk priziuretoju kad detu man bana kiek ten laiko uz neteiseta bana

Redaguota nario MyzNius

Aha, irgi buvau pastebėjus, kad per slėpynių diena labai jau keistai rasdavo :D

• Patinka 1

2 hours ago, MyzNius said:

I irodymus kelk demo :) As esu issisaugojes demo xd https://www72.zippyshare.com/v/MXBNasQP/file.html, jei kazkas nepatinka, prasyk priziuretoju kad detu man bana kiek ten laiko uz neteiseta bana

2 hours ago, MyzNius said:

Per pramogas 4-7 dienas turejai auto-lock :) Issitrauki knife ir tu nusitaikes prie pat jo i kuna :)

Dar karta kartoju koks is taves adminas jei tu iskart po nuzudymo nespectines dedi bana? LOCKO tavo demoi jokio nera ar tu akinius pametei ar kas tau negerai ir siap normalus adminai kurie turi itarimu stebi zaideja puse mapo kad turetu demo ir PAPRASO WARGODO. O tokio as nesulaukiau prasymo ir gavau bana taisykles paskaityk.

Parašė (redaguota)
5 minutes ago, WanderStar said:

Dar karta kartoju koks is taves adminas jei tu iskart po nuzudymo nespectines dedi bana? LOCKO tavo demoi jokio nera ar tu akinius pametei ar kas tau negerai ir siap normalus adminai kurie turi itarimu stebi zaideja puse mapo kad turetu demo ir PAPRASO WARGODO. O tokio as nesulaukiau prasymo ir gavau bana taisykles paskaityk.

As dar kart sakau, jei priz paziures demo, ir pasakys viskas OK, tada as prisiimsiu kalte ir sakysiu blogas adminas esu, bet tu negali neigti to, kad mes abu, as ir terminatorius, sakom kad aim lock turi :) + dek demo i irodymus 

Redaguota nario MyzNius
  • Patinka 1

Parašė (redaguota)
3 minutes ago, MyzNius said:

As dar kart sakau, jei priz paziures demo, ir pasakys viskas OK, tada as prisiimsiu kalte ir sakysiu blogas adminas esu, bet tu negali neigti to, kad mes abu, as ir terminatorius, sakom kad aim lock turi :)

Ne tu rimtai atauses kazkoks? Ar kas tau negerai? Parasyta TAISYKLESE pries baninant reik isitikinti kad zaidejas tikrai naudoja tai stebeti tikrai ilgiau nei viena rounda ir paprasyti WARGODO ar Bent jau SS padaryti o nei to nei to is jusu nesulaukiau ir gavau bana. Man nusisikti ka jus manot kad as naudoju tu irodyk man su normaliais irodymais pries baninat. Perki admina ir nemoki atstovauti uz ji.. Graudu seni graudu.

Redaguota nario WanderStar

Dabar, WanderStar said:

Ne tu rimtai atauses kazkoks? Ar kas tau negerai? Parasyta TAISYKLESE pries baninant reik isitikinti kad zaidejas tikrai naudoja tai stebeti tikrai ilgiau nei viena rounda ir paprasyti WARGODO ar Bent jau SS padaryti o nei to nei to is jusu nesulaukiau ir gavau bana. Man nusisikti ka jus manot kad as naudoju tu irodyk man su normaliais irodymais pries baninat. Perki admina ir nemoki atstovauti uz ji.. Graudu seni graudu.

1.Nepirkau, o gavau uz topa

2.As stebejau tave ilgiau, po pramogu, po aim locko kad isitikinciau.

Palikim tema priziuretojams

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja