.Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  #Focusw0w.  /A/  Jūsų amžius:  27    .Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : nesu dar buvęs prižiūrėtojų ir manau  kad jau laikas pasiekti aukštumas.  Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: tikrai taip sugebu atskirti gerai žaidžiančius žaidėjus nuo palengvinančių programų...... . Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  pamenu kai  buvau naudojęs wallhacką  čia labai senai buvo  . Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Kadangi jau prasidėjo  man atostogos  nuo Birželio 20 dienos tai pati forumą prižiūrėsiu kas 5-6 valandas o per savaite gaunasi apie 35-42 valandas  kaip tik  padidės mano aktyvumas.  Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne einu kitur prasišaudyti kai pats serveris būna tuščias arba kai nėra žmoniu   Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:  Public ir Base Builder pagrindiniai o ( Jailbreak rečiausiai būnu nors ateinu jei man nėra ka veikt)  Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: šioje pamokoje yra adminu komandas tai yra amx  komandos kiekvienam žaidėjui yra naudinga žinoti tai va esu temos autorius pamokos ir kaip matot komandas amx žinau   http://forum.jailas.lt/index.php?/topic/283-pamoka-admin-komandos/     Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:   Prižiūrėtojas kaip ir žmogus turi reguoti  ir mastyti protu.  Saugoti serverius nuo čyteriu kad nenaudotu jokiu pagalbiniu programų pvz. kaip wh aim ir speedhack ir t.t. Prižiūrėti  forumą  ir gerai tikrinti temas kad negautu jokiu įspėjimu.  Pridursiu turi mastyti protu ir stengtis gerai pagauti žaidėja kuris naudoja pagalbines programas , dar turi rūpėti forumas. Reikia mastyti savo protu ir šalta galva. Dar pasakysiu kad prižiūrėtojas turėtu gerbti pagrindinį adminą Sounda nes irodysiu jam kad rupiu į šias pareigas. Ir tikrai žinau kad busiu vertas to nes kiti nori kad tapčiau prižiūrėtoju ir tvarkyti  savo pagrindinius serverius.  Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu ir kaip minėjau prižiūrėtojas turi mastyti savo protu ir šalta galva. Jūsų SkypeID: romas0616 Ar turite mikrofoną?: taip turiu mikrofoną   Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: gerosios savybės: esu mandagus padedantis ir kitiems jei kas nors kyla bėda tie kurie mane pažista esu geras žmogus o  savo bratuchas nepaliksiu. Blogosios savybės: man  tesiog nepatinka jei  mane kas nors per greit suerzina  bunu labai piktas geriau  manęs nenervuokit. Pomėgiai dabar kaip ir baigesi plaukimo treniruotės tai pirksiu naryste ir i sporta varysiu. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:      . Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com    https://vocaroo.com/i/s1M4GOgWgLzs Aš manau kad nebus jokio balso irašo dauguma yra girdėje mane serveryje  kiek besikalbant man nesunku  iraša galiu numest čia štai kas dar negirdėje esat.
    • Nepatinka
    • Haha
    • Patinka
    15