Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Soundas_

Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ UŽRAKINTA ]

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: J.T.
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip esu buves prižiurėtoju tokiam projekte kaip nwk,2 kartus 1 kart išmėtė naujas savininkas,poto atgal priemė po naujos atrankos ir projektas žlugo todėl ir 2 kart ir praradau priž.Buvau dar tokiam projekte cso ilga laika prižiurėtojum,bet išėjau savo noru dėl laiko stokos,ir dar buvau projekte xtcs bet ten mane išmetė,nes savininkui aš nepatikau ir teko palikti posta.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip. Būna,kad kartais klystu,bet dažniausiai viska atskiriu gerai ir čyteriai lieka nubausti
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Teko naudoti speedhack bet tai buvo seniai
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 2-4h būna ir daugiau,būna ir mažiau
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Visuose po truputi,bet daugiausiai swarme ir jailbreake
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Padėti žmonėms įvairiuose situacijose,patarti,stengtis stebėti tvarka,tikrinti skundus,rodyti kitiems pavyzdį. Neperžengti ribų bunant prižiurėtojų,juo nepyknaudžiauti.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip
12. Jūsų SkypeID:vyciunia5
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Gerosios,Esu draugiškas,bendraujantis,mėgstantis pajuokauti,ir blogosios labai daug keikiuosi ir jeigu sunervina,išsilieju,bet tai pataisoma jau taisausi
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
1

6. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ 

https://vocaroo.com/i/s0WJlXsd0aud

Žinau,kad be šanšų man pakliuti į prižiurėtojus,bet bandau,sėkmės visiems pildantiems nepykit jei buvo kažkas netaip ;)

Redaguota nario J.T.
  • Patinka 9
  • Ačiū 2
  • Haha 7
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  GintarelioNNnn.exe, Gintarelis s1Ck
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, sugebu.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Labai seniai, nuo 2015 metų tapau STEAM žaidėjas ir tuomet nustojau, chlenix,aimbot,wh.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Dabar buvau dingęs dėl mokslų, bet dabar manau praleisiu po 3-4h mažiausiai.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun, Jailbreak.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip žinau.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Žmogus,kuris atsakingas už žaidėjo savijautą serveryje ir užtikrina saugų žaidimą.(turiu mintyse dėl free banų/mutų.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
12. Jūsų SkypeID: Gintaras.gintaras36
13. Ar turite mikrofoną?: UPDATE- TURIU
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na aš esu komunikabilus todėl mėgstu bendrauti su žmonėmis,esu žodžio žmogus, - nemėgstu išsišokelių ir savęs nevaldančių žmonių todėl manau galiu skirti šiokį tokį baną kad nuraminčiau jį :p iki 30 min.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Redaguota nario Soundas_
Atmesta, pastaruoju metu labai kritęs aktyvumas
  • Patinka 7

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  zed, dedezedas.
2. Jūsų amžius:  19.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, xtcs, 1.5m., buvau iki kol atėjo juodasis metas projektui.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Net painiausiose situacijose pastebiu, vienas iš atvejų:classic_biggrin::image.png.b590d578943b298d5847b6ee755997bf.png
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, wh.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Na, pora valandų per diena tai tikrai.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Neradau dar geresnių, tai tik čia.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Basebuilder ir swarm.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Visas puikiai.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiurėtojo pareigas suvokiu kaip atsakingą, teisingą, reikalaujančias greitos reakcijos ir pastabumo darbą. Nemeluosiu, kartais tenka praleisti smagius įvykius pro akis, bet viskas turi ribas. Prižiurėtojas turi palaikyti draugiška kontaktą tiek su serverio žaidėjais ir forumo internautais, tiek su savo kolegomis valdžioje. Be draugiško kontakto kyla pykčiai, svaidomi žaibai vienas kitam, "kišamos kojos".  
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Pasitaiko įvairų situacijų, visi mes žmonės, bet kaip ir minėjau anksčiau, linksmumas turi ribas (jei pasitaiko toks atvejis).
12. Jūsų SkypeID: mykoliukas1232, bet retai juo naudojuos, labiau STEAM, ar DISCORD zedd#6066
13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Draugiškas, linksmas, bendraujantis, tingus, atsakingas, ilgai miegantis studentas, mėgstu būti gamtoje su draugais/šeima ir gyvnūnais, žaisti csgo ir cs 1.6, bei gyventi žemės planetoje :).
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Prisistatymas
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:  https://vocaroo.com/i/sexyvoice69

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą
  • Patinka 3

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Comrade S I L A S , Šilas  arba  S I L A S
2. Jūsų amžius:  Už mėn 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :  Esu buves, tiksliau vis dar esu, bet ten tuscias projektas.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Sugebu, bet kartais padarau klaidų, bet klysti jug žmogiška :) 
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Nemeluosiu, esu, ir wh ir silent aim naudojes.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  ~45h past two weeks.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne, yra vienas escape serveris kur ten žaidžiu..
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: bb
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Iš dalies.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Aš prižiurėtojo pareigas suvokiu kaip rimtą "darbą" kuris reikalauja kruopštumo ir atsakingumo. Būnant prižiurėtoju reikia daug motyvacijos ir kantrybės. Nes tave vis "testuos" serverio žaidėjai, ar tai provokuos ar šaipysis iš tavęs ir taip toliau...
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu, net ir dabar bunant adminu, as atsižiūrių į nusižengimo rimtumą ir uzbaninu palei save.
12. Jūsų SkypeID: lukiux9876
13. Ar turite mikrofoną?: Turiu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:  Esu Lukas man 18, gyvenu dabar Anglijoje, katik baigiau koledza, ruosiuosi eit dirbti. Megstu krepsini, domiuosi istorija ir visata, megstu pajuokaut su draugais (ir islenkt po skarbe alaus :D) , Esu nuosirdus ir supratingas zmogus, tik nemegstu to parodyt ,nes vis manau ,kad nepritapsiu prie "bahuru"...

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/.  https://vocaroo.com/i/s0QxD9eRh7Bn

Redaguota nario Soundas_
Atmesta. Dar nesi pasirengęs šioms pareigoms.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  MeBo3
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Nebuvau, bet manau laikas pamėgint.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 2k14 vermilionus (Trigger, aim , wh) kzh.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: idk around 2-4val.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Dabar žaidžiu tik šiuose serveriuose nes jau ilga laika jame lošiu. Kadangi, visi projektai turi kažkuo išsiskirti ar modais, dažnais update darymais ar kitais išskirtiniais serverio pluginais kurių neturi kiti serveriai.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JB, retkarčiais Swarm.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Ofc kad žinau.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Suprantu jūsų minėtais žodžiais "Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką."
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Dažniausiai priklausoma nuo pačio žaidėjo pažeidimo rimtumo bei ar jis yra baustas už ta patį dalyką. Kadangi visi padarome mistakes, nėra tokių žmonių kad nepadarytų. So pradžioje kaip minimumas jeigu besikartojantys tai didinimas laikotarpis už nusižengimą.
12. Jūsų SkypeID: deivas.deivas
13. Ar turite mikrofoną?: +
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Basic žmogus neišskiriantis iš kitų nebent tylumu ir rimtumu IRL.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -, Mano pristatymą būtų nuobodu skaityti kadangi aš esu kaip visi. BASIC
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/   Ilgiau žaidžiančių žmonių, tikrai girdėje yra mano balsą.

Sekmės kitiems pildantiems :D Atleast I tried.

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą
  • Patinka 19
  • Ačiū 1
  • Haha 3

Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: *{Admin}*
2. Jūsų amžius: 14
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :buvau priziuretoju fhleshas.lt priziuretoju bet isejau nes radau umbrella swarm jailas.lt
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: ne
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: beveik visa diena
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:umbrella swarm jailas.lt
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:labai gerai zinau
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:reikia nedeti banu bereikalo ir tureti tinkama priezasti antbaninti ar uzbanint zmogu.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip viska gerai suprantu
12. Jūsų SkypeID:
13. Ar turite mikrofoną?:taip turiu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:mano pomegis zaisti kompiterinius zaidimus ir cs 1.6 jailas.lt umbrella swarm
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Redaguota nario Soundas_
Atmesta. Deja, esi dar nepasirengęs šioms pareigoms. Sėkmės kitą kartą!

Parašė (redaguota)

1. Dievo_Advokatas

2. 15 metų. 

3. Ne neesu buves. 

4. Taip. 

5. Ne nes nelabai žinau iš kur gaut. 

6. Apie 6-7 valandas. 

7. Dažniausiai taip. 

8. Public. 

9. Ne, bet galiu sužinot. 

10. Palaikyt tvarką taip leidžiant mėgautis kitiem žmonėm žaidimu. Ir gaudyk hackerius kurių pasitaiko jaile.

11. Taip. 

12. Turiu tik discordą. Lukas Kunca #0234.

13. Taip, planuoju pirkt geresnį nes jau senas šitas. 

14. Esu šiek tiek rimtas, tvirtų nervų, bet kartais galiu nesusilaikyt. Esu irkluotojas. 

16. Jeigu susidomėsit tai pakalbėsim.

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Borisas
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Zinoma esu..  Buvau 3menesius... buvau ismestas nes serveris buvo isjunktas..
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Zinoma jeigu kas netaip Spectinu nuo 5-20min kol pamatau kaska keito.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Budamas 8metu. Naudojau Wallhack. Nes nemokedavau zaisti.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Galima sakyti 2-6h. 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Zaidziu dar ir uzas.lt serveryje
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak,Swarm.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip 
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Mes visi suvokiam Priziuretojo pareigas. Nekada negalima Deti.. Free ban/Free gag/Free slay/ ir kitu daliku. 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: Naudoju, Dc.Facebook.
13. Ar turite mikrofoną?: Taip bet jis neveikia. greitu metu jau turesiu nauja.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mekstu linksmus  zaidejus. esu draugiskas.... Mekstu izeidineti. Keiktis.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/  Kaip ir minejau neveikia mic.

Redaguota nario Soundas_
Atmesta. Iš anketos nesimato ryžto/noro tapti prižiūrėtoju ir tinkamai atlikti šias pareigas.
  • Haha 2
  • Nepatinka 9

Parašė (redaguota)
On 6/1/2014 at 5:21 PM, Soundas_ said:

Anketos šablonas:

1. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: -TM*

2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip nes iškart butu galima pamatyti kad žaidėjas naudoja palengvinančias programas, pvz vien tik , speedhack, aibot ir panašiai.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu naudojas
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Visas dienas po 2-3h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Umbrela,  swarm, gun xp.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Priziuretojas -  priziuri zaidejus tam kad pamatytu ar jie naudoja kokias palengvinančias programas, jaigu nebutu priziuretojo, tai manau visam serve butu dauguma cheatai :)
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip žinoma
12. Jūsų SkypeID: Gytis Glineckas
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: normalus, draugiškas, bendraujantis su žmonėmis, gerbiantis kitus.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nop
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/, Nebutina nes serve kalbu ir taip visada.

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, pasirinktai raštu arba per pokalbį (didesni šansai patekt).

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.

Anketas pildyti šioje temoje!

Redaguota nario Soundas_
Atmesta, dar nesi pasirengęs šioms pareigoms.
  • Haha 1

Parašė (redaguota)

1. Jusu žaidimo Slapyvardis/Nick: Mystic
2. Jusu amžius: 21
3. Ar esate buve Serveriu Prižiuretoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Del ko buvote išmestas/išejote?) :Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidejus naudojancius žaidima palengvinancias programas nuo paprastu, gerai žaidžianciu žaideju?:Tikrai taip
5. Ar esate naudoje cytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojas arba kitaip sakant isbandes viska tikriausiai pries kokius 6-7 metus :)
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per diena/savaite?: Kaip kada buna kad ir neprisijungi kelias dienas bet seip po kelias h per diena / 3-7 dienas per savaite ( isskirus kai darbai uzpuola is visu pusiu ir nera laiko , bet cia buna labai retai)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip ir labai retai nueinu i amerikieciu jailbreak projekta
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotes dažniausiai?: Jailbreak beveik visada / Swarm nueinu kai jailbreak nera zaideju
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serveriu priežiurai?: Pakankamai , kiek nezinosiu pasiklausiu arba tiesiog psitikriunsiu forume .
10. Kaip suvokiate Prižiuretojo pareigas?: Zmogus kuris turetu butu lygus su visais , Priziureti kad viskas serveriuose butu tvarkinga ( be cyteriu , flameriu , padet naujiems zaidejams , ir apskritai daryti kad serveriuose bei forume butu malonu ateiti nebutu keiskmu bei neapykantos ir kad zmones zinotu kad kai ikele skunda ar tiesiog irodymus jie bus perziureti greitai.
11. Ar suprantate, jog prižiuretojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklemis, bet taip pat esanciomis situacijomis, visada bausme nustatyti pagal pažeidimo rimtuma, buti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip tikrai suprantu , priziuretojas turi atsisvelgti ar nusizengimai pasikartojantis ar pirma kart. Nekreipti demesio ar tai senas zaidejas ar naujas bausmes lygios visiem nebent tai naujas zaidejas kuris visiskai nieko nesupranta , tokiu atveju reiktu viska issaikint jam.
12. Jusu SkypeID: Mindexs3
13. Ar turite mikrofona?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerasias ir blogasias savybes, pomegius, charakteri ? Na esu tikrai draugiskas su gerais zmonemis , megstu bendrauti su ivairiais zmonemis pazinti daug skirtingu  nuomoniu ir mastymu, kartais per greit susinervuoju kai atsiranda koks nors agresivus ir neracionalus vaikas - pauglys, pomegiai tai zvejyba , bongiukas , su draugais arba ( seima) vaziuoti i gamta , Kai geras oras visalaik einu i parka pasivaiksciot prasimankstint , bei gaminti ivairius patiekalus :), charakteris sakyciau Rimtas , linksmas , atviras , supratingas , tai gal tiek :)

16. Irašykite trumpa garso iraša, kuriame turite pamineti savo varda, amžiu, žaidimo slapyvardi bei papildoma informacija,  https://vocaroo.com

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nusižengimų
  • Patinka 6
  • Ačiū 1
  • Haha 3
  • Confused 2
  • Nepatinka 5

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  SnIoKsLyS
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  prieš daug metu esu kai dar neturėjau steam account naudojau wh aimbot ir pnš
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: šiuo metu nedaug bet planuoju praleisti vis daugiau laiko nes po biški bandau grižti į žaidimą
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne žaidziu ir kituose projektuose
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: deathrun
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: didžiają dalį žinau
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: žmogus kuris prižiūri serverius nuo cheaterių ir kitas palengvinančias programas naudojancių žaideju taipogi nuo adminų kurie naudoja savo privilegijas ne pagal paskirti
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip aš tai suprantu ir manau kad norint būti geru prižiuretoju reikia atsižvelgti į visas aplinkybes kokios gali būti
12. Jūsų SkypeID: konorilopas      discord: kurmis #3844
13. Ar turite mikrofoną?:  taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu gan paprastas žmogus kuris mėgsta linksmai praleisti laiką, kartais pagaudyti cheaterius kai atsiranda proga,o šiaip dažniausiai sėdžiu prie kompiuterio ir žaidžiu
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: šiuo metu nenoriu viešai skelbti savo balso tai jei galima dėl to kažkaip kitaip susitarti butu labai gerai plius neleidžia man naudotis vacaroo man rodos neturiu adobe flash player kuri tingiu šiuo metu isirašyti

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo
  • Confused 2
  • Nepatinka 2

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SPEED lt
2. Jūsų amžius: Pilnametis.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip buvau kol serverei buvo arba keitėsi savinikai.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip esu prabendęs visus čytus ,kad žinociau kaip veikia.(ne live serveriuose)
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Kelias valandas per diena.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Šiuo metu taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Jail pagrinde tačiau ketinu daugiau laiko skirti: PB,swam,deathrun,CSDM.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Žmogus kuris už gautas administracijos pareigas pirmuma suteikia serverio priežiurai nei žaidimui ir ne kaip pirktas admin visada turi reguoti i pažeidimus.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Žinoma.
12. Jūsų SkypeID:Nick_Speed(Šiuo metu naudoju tik Discord)
13. Ar turite mikrofoną?:Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Draugiskas,kartais per daug kalbantis,atsakingas, vodovaujiuosi žaidime tuom kad turi buti visiem suteikta galimybe žaisti linksmai ir vieni kitiems to negadinti žaidimo.O didžiausias pomegis žaisti PC žaidimus.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nemanau kad dar yra.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Kai atrinksite būtinai pakalbėsim ir apie vardą, bei ka tik norėsit.

Note: per praita atranka vos nepatekau :)

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo
  • Patinka 3
  • Confused 2
  • Nepatinka 5

Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  ተሸናፊ
2. Jūsų amžius:  Šiuo metu 17 bet gimtadienis jau ne už kalnų
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Deje neesu nes norint juo tapti dažniausiai yra reikalaujama turėti patirties šiose pareigose ir niekas nenori tavęs priimti šviežio
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Nu cheatą nuo legit player atskirti moku
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Kai žaizdavau minecraft ~prieš 10 metų visada su cheatais kapojau nes servas cheatus leisdavo
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Per dieną bent kelias valandas prasėdžiu Deathrun serveryje NU PATINKA PATINKA
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne nes čia adminai išpyzdėję ir banina už nieką tai tenka ieškoti vietos kituose serveriuose neturiu pastovių tačiau manę galima matyti deathrun nes ten rečiausiai atskiria kas moka šokinėti o kam reikia strafe ir kitokių cheatų
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Mane rasite Deathrun jei aš neesu banned
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, žinau daugumą komanų gal kelias ir užsimiršęs esu, tačiau visada yra internetas ir galimą viską pasitikrinti
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėti serverius ir pasirūpinti jog juose būtų tvarka
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tai žinoma, jei žmogus nusikalčia vieną kartą arba yra nuolatinis taisyklių laužytojas tada reikia elgtis atitinkamai
12. Jūsų SkypeID:  live:bldemon123
13. Ar turite mikrofoną?: Šiokį tokį turiu gal jis ir nėra aukščiausios kokybės tačiau manę puikiai suprasti galima
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Jailo serveriuose lankydavausi ir seniau tačiau reikėjo padaryti didelę pertrauką ~8-9 mėnesių tačiau štai vėl gryžau. Gryžus pastebėjau jog reikia kai kuriose vietose administratoriams drausmės, nes visiškai išpyzdėjo, tačiau su mano bei kitų pagalba galėtume tai sutvarkyti. APIE SAVE: Taigi esu pozityvus žmogus į susidariusias situacijas žiūriu skeptiškai jei pasako, pats viską savo akimis pasižiūriu ir patvirtinu neesu tas, kuris pasitiki visais. Neskiriu labai daug laiko prie kompiuterio, vigi gyvenu kaime ir pilna be žaidimų daug darbų. Laivalaikiu užsiimu tik žvejįba arba prie kompiuterio kokį cs 1.6 arba cs:go pakapoju. 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.comd        Aukščiau buvo nurodyta mano išsami informacija jei bus įdomu toliau galėsiu per skype apie savę papasakoti daugiau.

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nepakankamo aktyvumo
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: ixasas

2. Jūsų amžius:  25

3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip,ir savo projekta turejes.Ismestas niekur nebuvau is priziuretoju kur buvau,o buvau daugelis projektu.Tik nick kitas.Ivairiai nuo 2 metu iki puse metu pora menesiu ivariai.

4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Beabejo taip.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Neesu naudojes nieko panasaus.

6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Tikrai nemazai siuo metu,tuo labiau vasara ivairiai bet nuo 4 valandu iki 8 gali siekti + - .

7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Galima sakyti taip,buna i mixus siek tiek bet siuo metu be steamo tai tenka daug praleisti laiko cia.

8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Basebuilder,Public,Deathrun,Swarme.

9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip

10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Uztikrinti serveryje jaukia malonia aplinka zaidimui,jog zmones galetu ateje zaisti kalbedami apie gerai praleista diena nesipykdami kuris cytas kuris aliasas,arba tu toks tu toks.Apsaugoti nuo pagalbiniu programu naudotoju,kenkeju,reklamuotoju ir tuo panasiu.Viska suprantu ir zinau.

11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Zinau,zinau as viska :D Perskaitysiu dar karta taisykles jusu projekto atidziau.Apie bausmes,o siaip viska zinau ir viskas aisku.

12. Jūsų SkypeID: goga2300

13. Ar turite mikrofoną?: Turiu

14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Labai paprasto charakterio,suprantantis situacijas pacias ivairiausias,sportas filmai muzika elektronika nieko isskirtinio,zvejyba.Kaip ir sakau,nieko isskirtinio paprastas esu.

15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nuorodos neturiu,aprasysiu kelias situacijas Soundui.Del anu metu problemu su teisesauga,esu isvykes is namu i uzmiesty biski,tad stambus daiktai palikti namie,cia gavau kompa nemokamai lieva kad tureciau kazkoki papildoma susisiekima pramoga,bet turiu problemu pora kad pavyzdziui negaliu naudotis Steam,Discord nes tiesiog neveza Windows xp 512mb 256mb integruota vaizdo plokste :D bet tai netrugdo priziureti serveri,iskilus problemom su kontaktai manau daugelis turi facebook,gmail,telefona,arba dar kazkokias papildomas kontaktus.Grizes busiu su viskuo kaip anksciau.

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1GSIcjQNxh4

Redaguota nario Soundas_
Atmesta del melavimo anketoje
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Nepatinka 4

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: [西遊記] BėGĖdis.` ツ︎
2. Jūsų amžius: 22
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu buvęs prižiūrėtoju projekte. Bet buvau išmestas už neaktyvumą.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Neesu naudojas jokių žaidimo palengvinančių programų.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Į dienas , praleidžiu apie 5 val. Į savaites kadangi turiu daug laiko tai praleidžiu laiko serveryje apie 9 Valandas.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kartais pažaidžiu ir kituose projektuose. Bet dažniausiai šitam projekte.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, DeathRun, Basebuilder.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėti serverį , nutraukti konfliktus , duoti jaukumo žaidėjams , būti pagalbingam.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Žinau viską , esu atidžiai perskaitęs taisyklęs prieš pildant šią formą.
12. Jūsų SkypeID: Skypo nenaudoju.
13. Ar turite mikrofoną?: Turiu ne geros kokybės mikrafoną , bet visi galite suprasti manę.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mano tikrasis vardas yra Arnas. Gyvenu Vilniuje. Esu normalus vaikinas. Savybių turiu ir blogų , ir gerų. Geros savybės : Esu mandagus. Padedu kitiems. prižiūriu jūsų projektą. Bei duodu jaukumo žaidėjams. Blogos savybės : Storas balsas , kartais susinervuoju ir užsibazarinu , kaikada įžeidinėju kitus bet dažniausiai tai ne.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1iIuyKEYg9G (REDAGUOTA)

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nepakankamo aktyvumo+melavai anketoje, dar nesi pasirengę šioms pareigoms.
  • Patinka 1
  • Haha 2
  • Nepatinka 6

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Snikeris
2. Jūsų amžius: 21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Buvai šitame projekte išėjau dėl laiko trukumo
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Rusu serveriuose
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: nuo 2 iki 5 h per diena
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip kartai dar nueinu i hns
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:jb pb
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:labai gerai žinau
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiurėtojes turi palaikyti tvarka netik serveriuose bet ir forume žiureti jog kad nekiltu jokiu labia dideliu konfliktu
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:žinoma jog suprantu
12. Jūsų SkypeID:snikeris245@gmail.com
13. Ar turite mikrofoną?:taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Viena didžiausiu problemu su manimi yra jog kartai pratrukstu ir neišlaikau nervų savyje tai galiu ka nors tai aprėkti jei jis visiškai nieko nesupranta geros savybes padedantis gerops nuotaikos suprantantis jokelius ir panašiai
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

mane galima išgirsti atėjus i jb ar pb serveri arba net discorde

Redaguota nario Soundas_
Priimtas į apklausą
  • Patinka 8
  • Haha 6

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: lukas
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :taip buvau bet ismestas buvau
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip sugebu Sugebu, turiu patirties tai darant, o jeigu kas tai galima paprašyti demo arba ss.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: nenaudoju cytu nes man jie nereikalingi
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: igai praleidziu po 12 val
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ir uze losiu ir dar kituose projektuose
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:jb pb
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Puikiai žinau visas reikalingas komandas
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Pagrinde prižiūrėti serverius, kad žmonės nepiknaudžiautų taisyklėmis ir privilegijomis. Bausti nesąžiningus žaidėjus. Padėti plėtoti projektą. Prižiūrėti forumą. Padėti žaidėjams su iškilusiais klausimais.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Aiškiai suprantama, visada reikia spręsti pagal situaciją ir aplinkybes. Bausmę skirti pagal nusižengimo rimtumą.
12. Jūsų SkypeID:neturiu
13. Ar turite mikrofoną?:taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: mano geros savybes esu geras nuosirdus draugiskas komikabilus
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl nusižengimų
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Haha 2
  • Nepatinka 4

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  MDE
2. Jūsų amžius:  18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, 1-4 mėnesius. Dažniausiai išėjau pats.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Taip, wh, aimbot, speedhacks, skriptus.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Per dieną gal 1,5-3h, į savaitę 10,5-21h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: jb, pb, gal bb
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Padėti išlaikyti serverį draugišką ir prieinamą kiekvienam žaidėjui. Padėti žaidėjams priprasti prie serverio ir jo taisyklių.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: mindaugaskareivis
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Gan žmogiškas, ramus, dažniausiai nepasikėlęs vaikinas. Mėgstu radęs laiko pabėgioti ir pasportuoti. 
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Gaila nėra, gal kas pažįsta mane.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/   Deja ne, gal kas girdėję mane.

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo ir nusižengimų
  • Patinka 5
  • Ačiū 1
  • Haha 2
  • Nepatinka 1

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Jailas # Klaudze
2. Jūsų amžius:  20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Buvau projekto savininkas bet nebeturejau laiko prie serverio tai teko uzdaryti zaideju buvo 32/32
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip 
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Viena karta aimbot bet ne man tokia dalykai 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Per diena apie 5-6h 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: swarm
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Palaikyti tvarka priziureti kad nebutu kalbančiu  vaiku ir cheateriu
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: klauduxx
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Daug  besijuokenti asmenybe su daug juodo humuro ir atsakingumo viename,
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Manau mane daug  kas žino tai daug nerasysiu :)
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/   Mane tikrai daug kas girdeja tai manau nereikia :DD o jei  reikes atsiusiu 

• Patinka 4

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: klaudaslt
2. Jūsų amžius: 14
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : nea
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip o jai ka paprasysiu demo arba ss
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: knife bot aimbot wh bet nepatiko ir man atrodo kad yra nesazininga
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: mazdaug 6-7 h per diena
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: nea bet daziniausiai zaidziu jaile
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?jailas *Reklama*
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:taip tikrai nera problemu
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:tai yra svarbi pareiga ir yra labai svarbu kad visi zaistu taisyklingai
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:zinoma  reikia ziuretik kaip nusizenge ir bausme skirti saziningai.Bausme reikia skirti pagal nusizengimo rituma.
12. Jūsų SkypeID:klaudaslt
13. Ar turite mikrofoną?:taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Einu dar y mokykla megstu zaisti krepsini ir laisvalaikiu enu prie kompiuterio arba y lauka  esu labai aktyvus zmogus.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: nera
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com / neveikia

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo
  • Haha 1
  • Nepatinka 1

Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Xxeonas.
2. Jūsų amžius:  20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip buvau kazkada ew*r, gal pries 4-5 metus, isejau todel, nes pakeiciau projekta kadangi i priziuretojus buvo taip pat lengva patekti kaip apsimyzti koja :)
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip sugebu atskirti zaidejus naudojancius zaidima palengvinancias programas nuo svariu zaideju, pats cytinau puse savo cso karjieros, manau istengciau.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Taip esu, visus iki 2017 metu.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  3-4 valandas, slenkantis grafikas nelabai turiu laiko daugiau praleisti, bet manau uztektu
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne, dar gth arenas dauzau retkarciais su saika.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JB,swarme, pb.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Tikrai taip

10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Drausminti trylikinius kurie keikiasi ir rekaloja per mikrafona, bausti priviligijuotus zaidejus kurie nepaiso taisykliu ir blokuoti amziams zaidejus kurie naudoja palengvinancias programas jaile serveryje
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu, esu grieztas bet teisngas  P.S pagal situacija
12. Jūsų SkypeID: Nenaudoju, bet reikalui esat galiu susikurti
13. Ar turite mikrofoną?: Taip, turiu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Principingas asilas , kuris yra susituokes ir turi nescia zmona,pavydus, apgaules meistras, sedejas 90 paru marijampoles kaleime, ambicingas, gelezines kantrybes pilietis.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  buvau gal pries 5 metus senam forume uzpildes prisistatyma :d bet jau nera, taigi nauja sukurti galiu :Jeigu reiks :
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0qYlYct3pUx

17. Esu su jumis jau 5 metus, siekiu sio posto neilgai, buvau uzpildes viena anketa pries pora metu, bet kadangi pas mane buvo dinaminis ip adresas ir jis keitesi kaskart kaip ijungiu kompiuteri per naujo. Buvau atmestas del neaktyvumo, zaidziu ilgai ir zinau kame problemos, neturiu nuoskaudu, neverciu lapu atgal, elgiuosi atsakingai, turiu menteliteta ne is aukstybiu, paprastas bicas kuris nori pajimti priziuretoja ir padeti jailas.lt projektui klesteti. uzpildziau anketa nepaprikolu, atleiskit LIETUVIAI ne uz lietuviskas raides, bet siuo momentu esu darbe ir pildau anketa savo laisvu laiku, jeigu nesuprasit mano tikslu atmeskit mane :/. Uz Lygybe.

Redagavimo teises palieku Jailas.lt administracijai ir sau. Sekmes pildantiems

Redaguota nario Soundas_
Atmesta dėl neaktyvumo
  • Patinka 1

Atranka baigta! - turbūt šitą čia norėjot pamatyt? Deja, bet dar ne :classic_biggrin: Nuo rytojaus prasidės apklausos, kurios ir nulems kurie kandidatai taps Jailas.lt serverių prižiūrėtojais!

Taip nutiko, kad dar ne dėl visų kandidatų žinomi galutiniai verdiktai, todėl apačioje skelbiu sąrašą kandidatų, patekusių į apklausas.
Patekusieji į apklausą:

• Snikeris
  • Kosmaras.
  • [420]-DekanidzeViesspats.
  • zed
  • MeBo3
  • AwpIsTheLife
  • Deltonas Gantis
  • Storm
  • BUS PILDOMA...

Kandidatai, dėl kurių svarstoma (nėra galutinio verdikto, turi šansą patekti į apklausas):

• depression.
  • J.T.
  • dedis
  • ykrop4ik
  • ixasas
  • Jailas # Klaudze

Likusieji - deja galutinai nepateko.. Atmetimo priežastys gana įvairios ir bus nurodytos 2019-07-19 iki 17:00~, kadangi šiandien jau naktis ir nelabai norisi redaguot kiekvieną pranešimą kopinant iš savo užrašų ;D Ačiū už supratingumą :classic_love:

• Patinka 3
  • Ačiū 4
  • Confused 1

Svečias
This topic is now closed to further replies.

Mūsų projektas rekomenduoja