Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS: nemokami VIP, akcijos, konkursai, kasmetinis dovanų rinkimas, prižiūrėtojų atranka!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Soundas_

Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ UŽRAKINTA ]

Recommended Posts

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: TeQuila.
2. Jūsų amžius: 18 metų
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne

4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip tikrai sugebėčiau atskirti žaidėja kuris naudoja čytus ir kuris yra šeip geras.

5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip kaip buvau mažas naudojau wh, autobhop ir kzh.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Nuo 2-3 valandų dažniausiai.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:Dažniausiai taip , nes mėgstu pabendrauti su žmonėmis.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Jailbreak, Public ir DeathRun.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Manau , kad taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiūrėtojas yra asmuo kuris yra atsakingas už serverį ir už žaidėjus.Jis yra kaip "policininkas" kuris bando išspręsti problemą kartu su žaidėjais ar net apsaugoti neteisingai apkaltintus.Prižiūrėtojas didžiąją laiko dalį praleidžia tikrindamas anketas forume, prižiūri serverį kad visi žaidėjai žaistu bei bendrautų laikydamiesi taisykliu.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip tai yra suprantama.
12. Jūsų SkypeID:nagibator228131
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mėgstu būti geroje kompanijoje bendrauti kartu su visais taip pogi mėgstu žaisti krepšinį. Kartais patinka atitrūkti nuo pasaulio ir nueiti pabėgioti. Blogos savybes butu , kad kartais labai greitai galiu susinervuoti dėl kokios nors pasakytos nesąmones.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Deja kol kas neturiu.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0xs75M1RPkY

Redaguota nario TeQuila.
  • Patinka 8
  • Ačiū 1
  • Haha 1

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Pecia
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip.Skirtingai,kur metus,kur vos kelias savaites.Savaiciu projekte pats isejau del nesutarimo su kolegomis o is metinio priziuretojo pareigu buvau dalinai ismestas na ir dalinai isejau,nesupratau tikslios situacijos.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Na neesu naudojas,bet esu bandes.Ivairius,aimbot,speedhack,autobhop,wh ir visi kiti nesamoningi cytai.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Ka tik grizau i si projekta,stengsiuos praleisti kuo ilgiau.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Na kaip sakau grizau neperseniausiai,bet labiausiai turbut lankysiuos publicuose.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Na visu pirma priziuretojas turi buti pasiruoses pareigoms,tapti kuo komunikabilesniu asmeniu,kartais pamirsti savo nuomone ir iterpti taisykles.Priziuretojas pagal situacijas turi skirstyti,kur buti svelnesniam ir kur grieztesniam.Su visais zaidejais jis turi buti tolygus,visiem skirstyti ta pati bausmes laika ir t.t (Isimtis:Jei zaidejas nenorejo to padaryti arba buvo pamirses,tiksliau atliko tai ne savo noru o gavosi netycia,galima skirti ir mazesni bausmes laika).
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Ka tik tai paaiskinau virsuje,taip suprantu.
12. Jūsų SkypeID: laivunas89
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na kaip daugelis supratote,ypac skirdami demesi i anketa,esu Donatas,man 17 na ir gyvenu Vilniuje.Laisvalaiki praleidziu su draugais,zaisdamas kompiuterinius zaidimus,seima na ir viska kita kas grazu.Retkarciais vakare isgeriu salto alucio ziuredamas netflixa.Anksciau uzsiiminedavau muay thai sporto saka,bet po traumos negaliu toliau pratesti sios sakos mokymosi.Del savybiu tai esu gan ivairus zmogus o.0? Na mano savybes,tiek blogosios tiek gerosios priklauso nuo nuotaikos,o dazniausiai bunu nekantrus,aktualiu zmogaus nervu,draugiskas,linksmas zmogutis.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0Fq1B9cBQwN

• Patinka 2

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Coca-Cola
2. Jūsų amžius: 12
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip. Buvau priziuretoju.Apie Metus. Tada mano kompiuterio ekranas sugedo ir nebuvo kaip zaisti.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu Naudojes Ir Nenaudosiu.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Visa Diena.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Umbrella Swarm(Ultra XP)(FREEVIP). Xmas Public Server. Deathrun. Jailbreak.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Ant jusu serverio nemoku bet manau kad greitai ismokciau.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Priziuretojas turi priziureti ar kiti zaidejai nesukciauja,neizeidineja,nenaudoja Aim'o arba Wallhacko. Arba kokiu nors kitu palengvinanciu programu.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Zinau
12. Jūsų SkypeID: Mano skype'as yra=Coca-Cola§╚∟±
13. Ar turite mikrofoną?:Taip Turiu.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: As megstu zaisti Jailo serveriuose.Taip pat as megstu zaisti krepsini.O mano blogoji savybe yra tokia kad negaliu pakesti kaip is kitu tyciojasi.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

• Confused 1

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: WhiteWolf
2. Jūsų amžius: 24metai.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, nu išėjau pats, dėl buvusių bėdų.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip sugebu.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Aim, no-recoil, wh.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Įvairiai, turėčiau pareigas, praleiščiau daugiau laiko, kaip ir ankščiau.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Beveik visuose.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, prisimenu visas komandas.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Padėti žaidėjams su iškilusiomis bėdomis, drausminti ir prižiūrėti serverius nuo pažeidėjų.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu.
12. Jūsų SkypeID: kentas19941 arba akropolis60
13. Ar turite mikrofoną?: Turiu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu ramaus charakterio, kol manęs nesupygdo, geriau bendraut gražiai, kad ir būtų su jumis elgiamasi tai pat, o šiaip esu bendraujantis, kruopštus ir t.t.

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ 

mano: https://vocaroo.com/i/s0xRuWQw96yv

• Patinka 3

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Randommm/Rapid'as
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne, bet jau nepirmas kartas kai pildau į šias pareigas, ir nepasiduodu.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip, visiškai suprantu apie čheatus , nusimanau juose.Ir turiu patirties apie čheatus, pačius žaidėjus kurie yra čheatina ir iki šiol čheatina.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:Taip, esu čheatinęs tikrai labai daug, neslėpsiu to, bet dabar visas tas čheatinimas atrodo vaikiškai tai baigiau čheaterio karjera;c.Naudojau .dll failus, .exe aimbotus/wh, opengl, triggeri, skinmodelius, nelegalius aliasus, bhop scriptus. 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Nemeluosiu, aktyvumas labai mažas, bet bandysiu suaktyvėt pastarosiom dienom, dabar max gal į savaitę praleidžiu 2h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne, mix'ai/csgo modai.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Umbrella,Public, ir kartais JB
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiūrėtojas tai žmogus atsakingas už serverio tvarką, žaidėjas kuris turi neleisti nusižengti serverio taisyklėm, padėti serverio žaidėjams, ir stengtis dėl serverio gerovės.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Visiškai taip.
12. Jūsų SkypeID:aivaras735/arba kitas nebepamenu dabar, jei pateksiu į pm parašysiu.
13. Ar turite mikrofoną?:Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu draugiškas, suprantingas, išauklėtas žmogus, bandantys prisitaikyt prie visokiausių aplinkybių.Megstu žaisti kompiuterinius žaidimus, patinka būti su draugais lauke, paflexint, pačhilint.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/-

• Patinka 1
  • Ačiū 2
  • Haha 2
  • Confused 2

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: katė
2. Jūsų amžius: 17 metų.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip. Esu buvus prižiūrėtoja saimon/gilzės projektuose. Na, prižiūrėtojos pareigose gal buvau ne tiek ir ilgai, nes paskui tapau vyr. prižiūrėtoja. Yra tekę užimt ir moderatorės, administratorės pareigas. Tikslaus laiko nepasakysiu, bet kiek pamenu viskas vyko 2017 metais. Išėjau, nes buvo stiprių nesutarimų su administracija.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Na, atvirai pasakius su šituo tikrai turiu problemų, nebent būna akivaizdu. Pati patirties tokiuose dalykuose visai neturiu, tai kartais būna sunku atskirt. Žinoma, jei nebūčiau įsitikinus, jokiu būdu nebaninčiau žaidėjo. O forume tikrindama temas, jei būčiau neįsitikinus, pasitarčiau su kitais administracijos nariais.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Atostogų metu galiu praleisti, kad ir 3-5 valandas, tačiau prasidėjus mokyklai, darbo dienomis skirsiu tam mažiau laiko - 2-3 valandas. (Savaitgaliais ilgiau)
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne. Dabar nematau tikslo prisirišti tik prie vieno projekto. Jaile praleidžiu didžiąją dalį laiko, tačiau apsilankau ir kituose projektuose. Žinoma, jei gaučiau pareigas, pasistengčiau labiau apsiriboti nuo kitų projektų.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak ir Public.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Mano nuomone, prižiūrėtojas - tai asmuo atsakingas už tvarką serveriuose bei forume. Pats žodis "prižiūrėtojas" yra bendrašaknis žodžiui "priežiūra", taigi prižiūrėtojas privalo būt susipažinęs su projekto taisyklėmis ir jų laikytis, na ir užtikrinti, kad visi projekto žaidėjai jų laikytųsi. Na ir tiesiog padėti projekto žaidėjams, jeigu iškilo problemų. Manau prižiūrėtojas tai, kaip ir toks tarpininkas tarp aukštesnes administracijos ir žaidėjų. Prižiūrėtojo pareigas turintis žmogus turi būti ne tik atsakingas už žaidėjų elgesį, bet tuo pačiu padėti administracijai tobulinti projektą.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Žinoma suprantu, nes situacijų tikrai būna įvairių. Pavyzdžiui, esu pastebėjusi, kad Jaile kartais įvyksta tokie bendri žmogaus užgauliojimai, atrodo lyg ir nesako nieko įžeidžiančio, bet bando įvairiais būdais pažeminti žmogų, tokioj situacijoj imčiausi priemonių.
12. Jūsų SkypeID: cookiemonster_nutella
13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na sekantis klausimas kaip tik veda link prisistatymo temos, kur visai smulkiai apibūdinau savo charakterį. Na bet išvardysiu gerąsias ir blogąsias savybes.
Gerosios: Esu komunikabili, ramaus charakterio, nemėgstu pradėti dramų, konfliktų, tačiau stengiuosi išspręsti kitų žmonių konfliktus, na jeigu tikrai yra sprendimas. Kaip jau minėjau esu rami, bet savo nuomone išsakyti mėgstu. Esu valdinga, patinka tokio tipo pareigos, trečiame klausime minėtos pareigos tikrai suteikė visai fainą patirtį, na ir esu buvus klasės seniūne. Esu draugiška, todėl stengiuosi nesudaryti priešiško įspūdžio apie žmogų, kai jo nepažįstu. Mėgstu ne tik kalbėti, bet ir klausyti, manau tai svarbi savybė prižiūrėtojui. Moku pripažinti savo klaidas.

Blogosios: Mano charakteris pakankamai sunkus, kai esu blogos nuotaikos, tai tikrai nesunku mane sunervinti, bet galiu garantuoti, kad tikrai nežadu lietis ant žaidėjų. Jeigu matau, kad žmogus kiek "siauro" mąstymo, tai iškart norisi nutraukti pokalbį. Susireikšminu dėl kitų žmonių nuomonės. Tinginė. 
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0OcM4v5aBqe

Redaguota nario Erika
  • Patinka 12
  • Ačiū 3

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: depression
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu buvęs anglų serveriuose išėjau pats(priežasties nebeprisimenu)
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Nu taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ankščiau naudodavau Aimbotą dėl pikčio išliejimo ( dabar su manimi viskas gerai) ( Aišku pykti išliedavau ant botų )
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną 3-5H
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kartais nusuku i mixus.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Public , Jailbreak , Umbrella.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Tai aišku.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Suprotingas žmogus kuris turi būti atsakyngas už serverį.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Čia yra aišku. (taip)
12. Jūsų SkypeID:Asmeniškai soundui duosiu
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Geros savybės: Draugiškas , Linksmas, Prikolnas, turintis humoro jausmą, suprantantis žmones. Blogos : Mėgstu užsiprikolinti sakoma (Netyčia būna nusikeikiu stipriau)

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Redaguota nario Eclipse.
  • Patinka 1

Parašė (redaguota)
On 6/1/2014 at 4:21 PM, Soundas_ said:

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: beast
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne neesu buves 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: speedhack tik tai
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per dieną kokie 5h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:basebulder
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Tai pareigia i kuria reikia žiurėti su atsakingumu mokėti išspresti konfliktines situacijas buti rimtam 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip
12. Jūsų SkypeID: ne 
13. Ar turite mikrofoną?:nea
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu Draugiškas, linksmas, su humoro jausmu, tolerantiškas Mirkt
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Redaguota nario beast

Atranka užrakinta. Atsiprašau už nepatogumus ir delsimą (planavom po naujųjų metų iškart apklausas vykdyt), tačiau atsižvelgiant į tai, kad artimiausiom dienom man egzaminai, tai labiausiai tikėtina, kad kandidatų apklausos prasidės nuo sausio 20~ dienos (po 2 savaičių), patekusiųjų į apklausas kandidatų sąrašas bus paskelbtas kelios dienos prieš.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
Kaip vyks apklausa? Kokie klausimai? Ar sunku bus? Ar reikia kažką mokytis? - į visus klausimus vienas atsakymas - jeigu esate tinkami į šias pereigas, tikrai pateksite. Papildomai galima peržiūrėti serverių taisykles bei prisiminti pagrindines AMX komandas ir jų paskirtis.
Klausimai bus iš serverių taisyklių, įvairių situacijų tiek serveryje, tiek forume. Sėkmės. :classic_wink:

Primename, jog prižiūrėtojai PRIVALO tikrinti skundo anketas forume. Prižiūrėtojų aktyvumo bei anketų tikrinimo patikros vyksta kas 10-30 dienų, per kurias būtina atitikti tam tikras nustatytas normas (plačiau apie tai sužinos patekusieji).

• Patinka 4
  • Ačiū 2

Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Mūsų projektas rekomenduoja