Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS: nemokami VIP, akcijos, konkursai, kasmetinis dovanų rinkimas, prižiūrėtojų atranka!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Soundas_

Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ UŽRAKINTA ]

Recommended Posts

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
12. Jūsų SkypeID:
13. Ar turite mikrofoną?:
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

 

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, pasirinktai raštu arba per pokalbį (didesni šansai patekt).

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

 

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

 

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.

Anketas pildyti šioje temoje!

 

 • Patinka 8
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kandidatų skaičius, užpildžiusių anketas: 38

Kandidatų skaičius, priimtų į apklausą: 12

Tie, kurie nepateko į apklausą - nenusiminkit, bus dar tų atrankų 😛 Beje, atskleisiu paslaptį - planuojame didinti prižiūrėtojų skaičių dar labiau nei anksčiau, todėl rugsėjo vidury/pabaigoje~ numatoma dar viena MINI prižiūrėtojų atranka!

PAPILDOMA INFORMACIJA: apklausos vyks nuo penktadienio (2018-08-10), tačiau aktyviau apklausinėsiu nuo šeštadienio.
Patekusieji į apklausą, jeigu su Jumis nesusisiekiau iki šeštadienio vakaro, padarykite tą patys per skype (mano skp: alvin_strike9) ARBA (jeigu neturite skype) forume asmenine žinute.

Kaip vyks apklausa? Kokie klausimai? Ar sunku bus? Ar reikia kažką mokytis? - į visus klausimus vienas atsakymas - jeigu esate tinkami į šias pereigas, tikrai pateksite. Papildomai galima peržiūrėti serverių taisykles bei prisiminti pagrindines AMX komandas ir jų paskirtis.
Klausimai bus iš serverių taisyklių, įvairių situacijų tiek serveryje, tiek forume. Sėkmės. :classic_wink:


Primename, jog prižiūrėtojai PRIVALO tikrinti skundo anketas forume. Prižiūrėtojų aktyvumo bei anketų tikrinimo patikros vyksta kas 10-30 dienų, per kurias būtina atitikti tam tikras nustatytas normas (plačiau apie tai sužinos patekusieji).

 • Patinka 5
 • Ačiū 2
 • Confused 1
 • Nepatinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patekusieji į prižiūrėtojų komandą:
Snikeris
Babaužis
vienuolynas
Frx
Debesėlis
Boika
Flexinas
 
Neapklaustieji (su kuriais nepavyko susisiekti arba kurie atidėjo apklausą vėlesniam laikui) :
dedis
Dead*The Undefeatable OLDN

Statusai bus uždėti po 24-48val., turėsiu paruošt šiokią tokią info naujiems prižiūrėtojams. 😉
Primenu, jog sekanti - MINI - atranka numatoma rugsėjo viduryje/pabaigoje!

 • Patinka 6
 • Ačiū 3
 • Nepatinka 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

                                                                          

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: FocuswOw.~
2. Jūsų amžius: 1992.06.16 (26)
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?): Ne, bet norėčiau išbandyti savo jėgas, manau esu tam pasiruošęs. 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, sugebu atskirti. 
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojęs wallhacką
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną jūsų serveriuose praleidžiu apie 4-5 valandas, o paskaičiavus per savaitę gaunasi maždaug  28-35 valandos. 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Momentais jūsų serveriuose, kuriuose as žaidžiu nėra žaidėjų, todėl tenka nueiti kitur pašaudyti. Bet šiaip didesnį dėmesį skiriu šitam projektui. 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Public, basebuilderis (pagrindiniai) ir jailbreak (rečiau apsilankau)
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip, žinau gerai.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:  Pirmiausia prižiūrėtojas, kaip žaidėjas, turi būti atsakingas, komunikabilus, išlaikytas ir nešališkas asmuo. Prižiūrėtojas neprivalo žinoti visko, esant situacijei, kurioje nežino, kaip elgtis visada gali paklausti savo kolegų, nes tam ir yra komanda. Kas liečia serverius, tai turi palaikyti tvarką, tiesa neperlenkiant lazdos (neišsigalvoti savo taisyklių, neprisikabinėti prie žaidėjų ir būti nešalisku ar pasipūtusiu). Na ir dar noriu pridurti, jog prižiūrėtojas gali jausti didelį spaudimą iš žaidėjų, gauti nemažai kritikos ir panašių dalykų, todėl tokiuose situacijuose svarbu nepasiduoti emocijoms. 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu, kaip ir minėjau 10-tame punkte, jog prižiūrėtojas turi būti išlaikytas ir į įvairias situacijas reaguoti "šalta galva".
12. Jūsų SkypeID: romas0616
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Daugiau apie mane galite paskaityti 15-tame punkte. Tiesiog nenoriu kartotis 
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:   

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: Šitame projekte jau žaidžiu ilgą laiką ir tikrai didžioji dalis mane yra girdėjusi bei puikiai pažįsta mane, todėl namatau tikslo daryti įrašo. 

Visiems linkiu sekmės 

 

 

Redaguota nario FocuswOw~
 • Patinka 9
 • Haha 2
 • Confused 1
 • Nepatinka 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: sW^-WIKISXD-
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : nesu
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip su specialiom komandomis galima patikrinti
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: esu naudojąs tik autostrafe 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: apie 3-7hrs
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: taip bet kartais einu žaisti hns
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Swarm
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip žinau beveik visas mintinai
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Padėti žmonėms, Prižiūrėti tvarka ir bendrauti su žmonėmis 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, pagal žmogaus banų skaičių alimas ilgesnis banas arba uz pasikartojančius pažeidimus
12. Jūsų SkypeID: live:wikisxd_1
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mėgstu žiūrėti anime laisvalaikiu, mėgstu naktį pasivaikščioti, mėgstamiausias žaidimas yra cs1.6
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Redaguota nario 2r2r
vocaroo linka bsk paskui įkelsiu
 • Patinka 1
 • Nepatinka 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Puchas
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, totaliai apie 1-2 metus teko. Išėjau iš tų projektų, nes savininkai nebeturėjo noro kažko tais daryti. Taip pat turiu administratorių ir kitame projekte tačiau pavadinimo neminėsiu nebent tai būtų reikalinga.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip. R-aimbot ir Super simple wallhack. Jeigu nori suprasti kaip tokie dalykai veikia ir pats turi bent jau karta juos panaudoti arba tik dėl to, kad nemoki žaisti.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Apie 2-4 valandas į dieną. Per savaitę apie 15-20 valandų. 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne. Nueinu ir į kitus serverius, kai mano mėgstamiausi būna tušti arba nepatinka žaidėjų išrinktas žemėlapis.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Umbrella swarm, base builder. Užsuku ir į jailbreak jei turiu laiko.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip. Komandas prisimenu tai dėl to neturėtų kilti problemų.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas privalo prižiūrėti tvarką serveriuose ir forume. Padėti žaidėjams su jų iškilusiais klausimais ar problemomis. Išlikti ramiu, šaltų nervų ir rodyti pavyzdį kitiems.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip. Prižūrėtojų sprendimai turi būti nešališki. Kiekvienas turi gauti atitinkamą ir vienodą bausmę už savo nusižengimus.
12. Jūsų SkypeID: paulenasx2x
13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Komunikabilus ir draugiškas. Daug šnekantis tačiau nepiktybinis. Mėgstantis laiką praleisti su draugais.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 


16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1WhfYWn49jr

Redaguota nario Puchas
 • Patinka 8
 • Nepatinka 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Valit – spo –Quattro arba Sponytto (Kartais buna visokie random nick.)
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip esu būves, dažniausiai pasitraukdavau dėl žaidėjų skaičiaus.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Na patirties su šia sferą tikrai turiu, nes daugiau nei 6 metai žaidžiu Counter Strike 1,6 žaidimą, tad teko su viskuo susidurti.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Beabėjo kaip ir daugumą žaidėjų.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną 2-4h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Pagrinde taip, neskaitant mixu.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Base Builder, Public
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip žinoma
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Na manau prižiūrėtojas turi visu pirma atsakingai žiūrėti į privilėgijas, jomis nepyknaudžiauti, padėti serverio žaidėjams išspręsti problemas ar klausimus, prižiūrėti tiek forumą tiek serverį, kad nebūtų kenkėjų ar pažeidėjų, bei vadovautis taisyklėmis.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:  Taip, prižiūrėtojas turi būti apsisprendes kiek jam skirti bausme.
12. Jūsų SkypeID: mantvydas7896
13. Ar turite mikrofoną?: Turiu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Heyo, gerosios: Draugiškas, žodžio kišenėje neieškantis žmogutis, padedantis, išklausantis, blogosios tai kad greit susinervuoju ir užsiliepsnoju, žr nemėgstu melagių. Pomėgis t.y konstruoti ips/ipb forumus ir žaisti su cs failiukais  su pluginais. Manau pabendrausit pamatysit koks esu.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Greitu metu sukursiu temą.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: Jei ką SounD pasuksi per skype pašnekėsim :D

 

Sėkmės pildantiems - GL

 

Redaguota nario keksiukas
 • Patinka 4
 • Confused 2
 • Nepatinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Ponas Advokatas
2. Jūsų amžius: 21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Taip, apie 2-3m išbuvau prižiūrėtojum vienam projekte kuris senai užsidaręs. atsisakiau savo noru.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  taip aim,wh,speedhack ir t.t
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: kai tik jailbreake būna žaidėju apie 4-5h per dieną
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Nevisai. Žaidžiu mixus ir nelietuviška zombie plague projekte.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, Deathrun
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiurėtojas, man, yra Žmogus kuri gali kreiptis bet kas, nesvarbu ar naujas žaidėjas ar projekto senbuvis. Pagal mane, prižiurėtojas turi padėti labiau iš noro, o ne iš pareigos.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: asde
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Ger sav. draugiškas, padedantis išpresti problemas bei iškilusius klausimus taip pat esu sažiningas žmogus. Blog sav. kaip kad susinervinu dėl šudniekiu. Ankščiau buvau greitai sunervinamas ir pradėdavau rietis su kitais, šiuo metu, manau, esu pasitaisęs ir sugebu save normaliai suvaldyti ir problemas issiaiskinti verbaliai.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: Nepasileidžia bet jeigu reikės pakalbėsim skype :).

Redaguota nario Ponas Advokatas
 • Patinka 7
 • Confused 1
 • Nepatinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  lukas
2. Jūsų amžius: 21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Taip,
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  taip aim,wh,speedhack ir t.t
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: kai tik jailbreake būna žaidėju apie 4-6h per dieną
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Jeigu  (rusu) serverių tad taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, Deathrun
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Beabėjo
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: atsakingumą , sąžininguma 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: neturiu
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Ger sav. draugiškas, padedantis išpresti taip pat esu sažiningas žmogus. Blog sav. kaip kad susinervinu dėl šudniekiu.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: Nepasileidžia bet jeigu reikės pakalbėsim skype :)

 • Patinka 2
 • Haha 4
 • Nepatinka 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prasau nefreepostint, kandidatai bus atrenkami NE burtu keliu (kaip gali pasirodyt kazkam).

 • Patinka 3
 • Haha 1
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  ortopedz.
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Jo esu buvęs prižiūrėtojas vienam projekte čia buvo maždaug 2017 metais. Gan buvau ilgai prižiūrėtojo poste apie 3-4mėn vėliau būvo atranką į pagalbininkus užėmiau atranka vietą. Iš prižiūrėtojaus išėjau, nes turėjau truputi bedu savo gyvenime štai reikėjo pasišalinti nuo Prižiūrėtojaus postą.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Kai žmogūs naudoja cheatus visada bus matoma nors jis bandys slėpti juos ar kaip vis tiek būs matoma kaip jis žaidžia.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 2dienas sgs script'a čia būvo maždaug pries 2 metus.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Per dieną 3-4 valandas.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Swarm.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas yra tas kuris turi prižiūrėti serverį nuo kenkėjų. Visada padėti žaidėjams serveryje ir turėti didėlį aktyvuma.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taisyklės yra tam skirtos, kad juos laikytis tai jai žmogūs pažeis serverio taisyklės aš nei griežtas tai geras, žmogus pažeidė taisyklės reiškias žmogus turi atsidėti bane tam tikrą laiką.
12. Jūsų SkypeID: ortopedz.
13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Gan esu žmogus geras, draugiškas ir gan patinka bendrauti su žmonėm ir visada galiu padėti su kokia nors jiems sukilusi problema. Mano pomėgiai yra labiausiai būti kartų su draugais ir praleisti gera laika ir dar patinka programuoti ir photoshop'int.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 


16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: Nežinau bet aš balso negaliu įrašyt nors kiek bandžiau nieko ne išėjo vat error 

Error
Nothing was recorded. Please ensure you are close enough to your microphone and your microphone is configured correctly.
 • Patinka 1
 • Nepatinka 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  zdrw LIETUVA
2. Jūsų amžius: 15 greitai 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : seniau buvai rez priziuretojas , pats isejau nes poto tapo sis projektas ne aktyvus
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip zinoma
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  wh,speedhack
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Na nuo 5h iki 8h per diena i savaite kazkur apie 45valandas
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Na taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak ir Base builder
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: 100 procentu
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: tai yra atsakingas darbas. Kuris reikalauja daug i ji ideti darbo ir laiko. 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip suprantu jeigu pateksiu i priziuretojus desiu pelnytus banus kiek ir priklauso
12. Jūsų SkypeID:ganksteris toluose
13. Ar turite mikrofoną?:taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na esu paprastas . Esu 16metu mano vardas Rokas. Sportuoju jau keli metai. Esu saziningas, draugiskas, bendraujantis. blogos tik dvi savybes nemegstu melagiu ir vagiu :)
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: https://vocaroo.com/i/s0VFgtKndTk4
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0VFgtKndTk4

Redaguota nario zdrwLIETUVA
Ikeliau savo garso irasa
 • Patinka 1
 • Nepatinka 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Strutis
2. Jūsų amžius: 16
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? Ne
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Aimas, Wh, Kz hackai
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Kadangi kompas šūdas, tai beveik visą dieną, kai grižtu iš mokyklos žaidžiu jūsų projekte
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip. Labai retai kada einu į kitą projektą
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JailBreak
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas turi palaikyti tvarką serveryje, prižiūrėti, kad S.adminai ir adminai neišsidirbinėtu ir panašiai. Aš nežinau kaip tai pasakyti, bet lengvai pasakius, prižiūrėtojas, taip pat ir savininkas ir administratorius, yra tie kurie lemia serverio tobulėjimą ir kokybiškumą.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Aš tą supratau. visi mano akyse lygūs
12. Jūsų SkypeID: gekko.saji21
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mano balsas kaip vaiko, bet subrendęs skambu, esu visai draugiškas, bet lengvai galima mane užknisti, labai tylus esu pokalbiuose, kur daug žmonių, jei prižadu kažka žmogui tai ištesiu pažadą.
15. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1Ck6LHQ3XDK

 • Patinka 1
 • Nepatinka 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: FalleN.
2. Jūsų amžius: 25
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip. ~2 metai (ewar'e) :)) Dingo projektas. 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip. Wh,aimbot.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  2-3h įprastai,bet tai prikaluso nuo užimtumo.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Aha.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Swarme.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Per daug neišsiplenčiat - Turi būti objektyvesnis,nei pirktiniai paslaugų turėtojai.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Be abejonės.
12. Jūsų SkypeIDaurimzzz93
13. Ar turite mikrofoną?:  aha.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Viena geriausių savybių,tai gal ta,jog nesikišu(stengiuosi nesikišti) kur man nereikia. Šiaip,apie save niekada per daug nekalbu,tai užteks.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

 • Patinka 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Benzemon
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Nesu buvęs nei jokiam serveryje nes nebūdavo noro, tai sakau reikėtų išbandyti savo jėgas.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojas Wallhack daugiau nieko, nes norėjau išmėginti, kaip atrodo žaidimas Cheaterio akimis. 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Po 2-4h priklauso nuo dienos užimtumo. 15-20h 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Beveik visada, kartais būna nueinu į kitus servius kur yra surfas.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Deathrune, Swarm, Base builder.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Turi būti sąžiningas ir negailestingas sukčiams.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:  Žinoma
12. Jūsų SkypeID: Klaudijus1238, Bet jau senai nebesinaudoju, Pagrinde Discordas 
13. Ar turite mikrofoną?: Žinoma
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Linksmas, mėgstantis pajuokauti ir pakalbėti, nemėgstantis išsišokėlių 
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 

16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1N8QeQhevFJ

Redaguota nario Benzemon
 • Patinka 3
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Senioks
2. Jūsų amžius: 15.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, 1 savaitę, vėliau išmetė, nes save slappinau.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Aimbot, prieš 5-6 metus nes žaist nemokėjau.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: ~3h į dieną, bet nežinau kaip ten bus atostogoms pasibaigus.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun, public, bet ateity manau aplankysiu ir kitus
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Žinojau, bet po pertraukos viską užmiršau. Jei reiks, susirasiu internete.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojai turi prižiūrėti serverius, susidoroti su čyteriais bei žmonėm nesilaikančiais taisyklių.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, suprantu.
12. Jūsų SkypeID: Nenaudoju skype, jei reikės galėsiu discord numest.
13. Ar turite mikrofoną?: Taip, bet neveikiantį.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mėgstu futbolą, esu supratingas ir turiu humoro jausmą, tačiau mane lengva suerzint.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Redaguota nario Senioks
 • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: KreeDy
2.
Jūsų amžius: 16
3.
Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Buvau, kelis kartus, po 3-5mėn prižiurėdavau, išėjau nes serveriai užsidare.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Nesu
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Visaip būna, kai tik gaunu laisvo laiko nuo mokslų/sporto tai pažaidžiu, bet po 1h tai tikrai praleidžiu, o būna, jog ir 10h pražaidžiu.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Pastaruoju metu tik Jaile.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Swarm
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas privalo užtikrinti kokybišką žaidimą, t.y bausti čyterius, taisyklių pažeidėjus, rodyti pavyzdį kitiems serverio žaidėjams. Taip pat serverį prižiurintis žaidėjas privalo būti griežtas, bet teisingas.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, jau minejau punktu aukščiau, jog prižiurėtojas privalo būti ir griežtas, ir teisingas.
12. Jūsų SkypeID: Nesinaudoju Skype jau seniai, tačiau esant būtinybei galėčiau prisijungti.
13. Ar turite mikrofoną?: Turiu
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu atsakingas, suprantingas, linksmas, draugiškas, visada ištiesiu pagalbos ranką jei to kažkam reikia. Kartais neišlaikau savitvardos ir susinervuoju žaisdamas, bei galiu ką nors pasakyti nepagalvojęs.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Kolkas neturiu, bet planuoju artimiausiu metu pasidaryti.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

https://vocaroo.com/i/s05CHngb3YOr

 • Patinka 2
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Containment arba Wudson
2. Jūsų amžius: Man yra 15 metų sausio mėnesį sukaks 16. 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Buvau viename serveryje, sekėsi prastai nes neturėjau patirties, bet dabar šiektiek jos įgavau ir norėčiau išmeginti jėgas čia.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip tikrai sugebu atskirti, nes pats čytindavau prieš gerus metus, o jai kiltu neaiškumo pasitarčiau su kitais žmonėmis kurie geriau supranta už mane.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Taip esu naudojęs, SpeedHack, KnifeBot, WallHack, TriggerBot, Aimbot. Naudojau, nes buvau tikrai nemokantis žaisti ir vis knietėjo pažiūrėti kaip tai veikia :D
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Įvairiai jai būna daug pamokų kokias 2-3 valandas, o savaitgaliais ilgiau. 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne, dar žaidžiu kito serverio DeathRun.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: BaseBuilder, JailBreak, Swarm, DeatHrun.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip žinau.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Turi būti atsakingas, neišskirinėti draugų - bausti vienodai. Daryti kuo daugiau veiklos serveryje, jog nebūtų nuobodu, turi rodyti pavyzdį kitiems žmonėms.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip suprantu.
12. Jūsų SkypeID:Mano skype yra: lukas.lukosius123
13. Ar turite mikrofoną?:Taip turiu mikrofoną.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Visi turime blogų ir gerų savybių, bet mano blogosios savybės yra: 1. Perdaug rimtai žiūriu į žaidimą 2. Labai mėgstu negražiai atkirsti kitiems jai man kažką pasako kas man nepatinka, bet tai pataisoma :D. O mano gerosios savybės yra: 1 Bandymas padėti visiems kas prašo  2. Įžvalgumas.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Neturiu, bet manau tikrai pasidarysiu. 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ :

https://vocaroo.com/i/s1YILWXbiR54

Redaguota nario Containment
.
 • Nepatinka 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: <END> mTm
2. Jūsų amžius: 18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Buvau labai senei,labai senam projekte tikrai nieko nepamenu,projektas užsidare todėl likau be pareigu.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip galiu atskirit žmogu su pagalbinem programom CFG,aim,wh ir pns.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip,anksciau wallhack,aim,speedhack ir pns. bet senei nebenaudoju
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: labai ivairei bet dabar pradejau žaist dažniau po 2-4h i diena, užeidinėju kiekvieną dieną
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip,nes geriausias bhop
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Deathrun
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Anksciau mokėjau,bet atvirai užmirses bet tikrai del tokiu preigu pasiruošes viska išmokti greit!
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Prižiureti serverio tvarka,kiekvieno serveri atitaikant tam skirtas taisykles prižiurėt privilguotus žaidėus paprastus bei cheaterius.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Taip tikrai suprantu ir manau as tikčiau tam.
12. Jūsų SkypeID:https://join.skype.com/invite/iJqUGkSn757D
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Esu linksmas draugiškas žmogus,labai nuoširdus ir gailestingas bet tai netrugdo atitinkamai elgtis su zmonem kurie nenusipelne gerumo,tokie kaip hackerei :D cs 1.6 žaidžiu jau daugeli metu,po dideles pauzes nusprendžiau grišti ir labai itrauke,sitas projektas labai patiko,po uždarimo senesnio serverio zaidziu tiktais čianais,turiu rašybos glaidų nors esu 12-(tokas) :D
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 


16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/:irašiti neleidžia šitam tinklapi,todel prisegu balso iraša https://www14.zippyshare.com/v/k6QY696O/file.html

Redaguota nario mTm
 • Nepatinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Vejas.
2. Jūsų amžius: 15.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, teko turėt šias pareigas, turėjau apie 3-4mėn, kol neleavinau projekto.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Beabėjo
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Esu naudojęs, būdamas 11metų, toki cfg, kuris pelengvino man daryt sgs.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Per diena apie 2-3h, o per savaite tai prabūnų tikrai kokias 10h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Kartais užeinu į kitus, kai nėra žaidėjų.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak,base builder, deathrun, ir dar swarmą.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Beabėjo.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Padėtį projektui, bei žaidėjam, pašalinti žaidėjus , kurie naudoja palengvinančias programas. Vienu žodžiu padėt.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Beabėjo, senam projekte, pamačiau būsi per geras, tai visi prašo, kad nebanintu dėl nesamonių ar pažeidimų. Tiesiog bendraut, bet už pažeistas taisykles, nubausti.
12. Jūsų SkypeID: justas3311
13. Ar turite mikrofoną?: Beabėjo
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu vardu Justas, esu klaipėdiškis, daug laiko praleidžiu su draugais, vakare mėgstu atsipalaiduot ir pažaist cs'ą. Vaikštau į treniruotes, esu tikrai draugiškas, geras, kartais būnų piktas, o blogai tas ,kad mane labai lengva supykdyt. Lankau MMA, tai va.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  


16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ : https://vocaroo.com/i/s04mgsoIEnGu

 • Patinka 1
 • Confused 1
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: kia,Amanda
2. Jūsų amžius:  23
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip,esu buvusi daugelyje,administravimo patirtis apie 4metai. Daugelyje projektų išėjau savo noru,nes nebelikdavo laiko administravimui,o kituose buvo nesuderinti laikai,nes periodiškai reikėdavo išvykti dirbti,todėl žaidimams nebelikdavo laiko,turima omenyje ir administravimą.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Na,manyčiau tikrai skiriu,kadangi retai savo žaidžiamuose projektuose būnu be admin privilegijų,tad administravimas žaidime labai dažnas.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojusi pačioje žaidimoje pradžioje,8m atgal kažkur,kadangi buvo viskas įdomu,tai naudojau visokias programas,aišku,tik pabandymui,o ne žaidimui,nes žaidimas išvis neįdomus darosi.(Wh,aim,speed,bhop ir t.t.)
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Visaip,per dieną SWARM serveryje praleidžiu minimaliai po valandą,o daugiausia praleidžiu iki 9h,bet ilgesnis laikotarpis - retas atvėjis.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip,šiuo metu susitelkusi ties šiuo projektu,jau kokie 3 ar 4 mėnesiai.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Dažniausiai SWARM serveryje,taipogi apsilankau ir Jailbreak bei Public serveriuose akį užmest.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip,visapusiškai. Žinau beveik visas komandas,apie pagrindines nėra kalbos.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Priežiūra,tvarka,atsakomybė.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip,suprantu. Sveiku protu taip pat reikia mąstyti,o ne tik taisyklėmis remtis,nes ne visos situacijos,žinoma,būna surašytos taisyklėse.
12. Jūsų SkypeID: Manau,žmonės,kuriems mano skype reiktų - turi,o jei ir ne,su manimi galima susisiekti asmenine žinute forume.
13. Ar turite mikrofoną?: Šiuo metu naudoju stacionarų kompiuterį,kuriame nėra integruotas mikrafonas.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Šiuo metu laisvalaikį leidžiu tik prie kompiuterio,taip pat dirbu užsienyje periodiškai,todėl laikas labai išmėtytas. Mėgstu padėti žmonėms,kartais ir pabendrauti,prižiūrėti tvarką projektuose,nes tai viena mėgstamiausių veiklų žaidime. Taip pat praeityje užsiiminėjau sportu - tenisu,bėgimu. Taip pat mėgstu gamint valgyt [:
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Pristatymo temos nėra.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ - Kaip ir minėjau aukščiau esančiame punkte,jog mikrafono - neturiu.

Redaguota nario Amanda
 • Patinka 7
 • Nepatinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: don't be so cynical
 • Jūsų amžius: 17
 • Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?): taip - čia tris (lyg ir?) kartus ir ewar'e teko kartelį pasibūvoti.
 • Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: taip, daugmaž.
 • Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: taip - kzh, aimbot, wh, (speed/slow)hack, norecoil, bhop script, triggerbot, etc.
 • Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:
  • per dieną: 2 - 5 val. per atostogas; 1 - 2 val. visais kitais atvejais, nes mokslai ir kiti hobiai;
  • per savaitę: galim išvesti vidurkį, tai gautųsi 24.5 val. per atostogas ir 10.5 val. kitais atvejais.
 • Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne, apsilankau hsdm/bhop bei kituose pub'uose.
 • Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: public.
 • Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip.
 • Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: elementariai - tai žmogus, kuris privalo palaikyti tvarką ir nesivelti į konfliktus.
 • Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip.
 • Jūsų SkypeID: live:hugegoofus
 • Ar turite mikrofoną?: taip, bet ne šią savaitę.
 • Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
  • pirmą ir trečią punktus galima sujungti į vieną, tad taip ir padarysim. Esu gana pasyvaus charakterio: nemėgstu veltis į konfliktus, tačiau diskusijų niekada nepraleidžiu. Na, o visos blogosios mano savybės susijusios su mokymusi (subjektų, kurie man visiškai neaktualūs arba neįdomūs) ir su kitais dalykais, kuriais nelabai noriu dalytis;
  • iš pomėgių tai turbūt būtų analizių darymas (nežinau, kažkoks keistas užsiėmimas), kompiuterių mokslas (programavimas, kompiuterių architektūra, etc.), matematika bei šiek tiek fizika.
 • Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: nemanau, kad reikia satirical-tipo prisistatymo, tai susilaikysiu.
 • Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: kaip ir minėjau, šią savaitę mic'o neturiu, tad, jei reiks, galėsiu pašnekėti kitą savaitę.
 • Side note: žinau, kad ne kartą išėjau iš šių pareigų (nors paskutinį kartą ir buvau išmestas, NORS apie aplinkybes buvau pranešęs ir atsakymo negavau), bet šį kart bandyčiau mažiau apsiimt darbu, nes ar taip, ar taip turiu įvairių reikalų, į kuriuos šiuo metu gana stipriai fokusuojuosi.
Redaguota nario Memories
 • Patinka 12
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Lukošius
2. Jūsų amžius:  17 metų [2001/06/26]
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, apie 2 mėnesius, išėjau dėl laiko stokos, ir patys savininkai jau nebeturėjo noro kažką daryti.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Per 6 metus šiuo žaidimo galiu drąsiai sakyti kad galiu atskirti žaidėjus naudojančius neleistinas programas.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, wh, tb, aim, speed.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Įvairiai apie 2-3h, po švenčių aktyvumas padidės.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kaip ir jo, dar mix'a pažaidžiu.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, swarm, public, deathrun.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip pilnai žinau.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:  Žmogus atsakingas už tvarką serveryje, bei pagalba serverio žaidėjams.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip
12. Jūsų SkypeID: live:ea3534e2789c88f2
13. Ar turite mikrofoną?:  Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu bendraujantis, linksmas, padedantis žmogus. Suprantantis humoro jausmą, nemėgstu meluot, esu sąžiningas žmogus, apie save dar daugiau papasakosiu prisistatymo anketoje.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Ateityje pasirodys.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0XXOZBDQT5P Bei norėčiau prideti, kad labai smagu matyti, kad serveryje žaidžia tiek daug lietuvių, labai mažai matau užsieniečių, ir gavau vien tokios motyvacijos tapti šiuo projekto prižiūrėtojų, esu gan bendraujantis asmuo, ir mėgstu pagelbėti naujokams, mačiau serveryje yra labai daug žmonių kurie nesilaiko taisyklių, keikiasi, kelia konfliktus vien dėlto, kad juos nužudo, visi taisyklių nesilaikantys asmenys turėtu būt nubausti, kad projektas palaikytu savo reputacija, bei pats asmeniškai norėčiau pravalyti čyterius, bei tuos kurie nesilaiko taisyklių, pats esu pilietiškas žmogus, nemėgstu veltis į konfliktus, nes man tai tikrai nėra aktualu. Bei pats vis bandyčiau padaryti kokius eventus dėl žaidėjų, vis sugalvočiau kokių įdomesniu veiklų.

Redaguota nario Lukenaz
 • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Λɐᴉpɐs 


2. Jūsų amžius: 12


3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne


4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.


5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojes labai senei System32 hack ( Cia ne troll, tiesiog toks pav ), bet dabar steam turiu ir zaidziu visia normalei.


6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Apie 5h


7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip, na buno kad nueinu i koki csdm keliom minutem.


8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Jailbreak, Pulbic.


9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip


10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Kad reikia stengtis but aktyviam, ziureti ir atsakyti i skun uds, baninti "Cyterius" ir nenaudoti privilegijas kai nereikia.


11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, tai tikrai suvokiu.


12. Jūsų SkypeID: vaodasstn


13. Ar turite mikrofoną?: Neturiu.


14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Megstu sportuoti, vlagyti kebabus, zaisti cesa, seip esu labai geras zmogus :).


15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 


16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ : Neturiu mikrofono :( , bet is kaledu pinigu bandysiu nusipirkti :)

Tikiuosi pateksiu i priziuretojsu, sekmes visie, ir geru sventu kaledu :)!

 

 • Haha 2
 • Confused 1
 • Nepatinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svečias
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×