Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Soundas_

Atranka į Serverių Prižiūrėtojus [ ATRAKINTA ]

Recommended Posts

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 
2. Jūsų amžius: 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:
12. Jūsų SkypeID:
13. Ar turite mikrofoną?:
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

 

Išrinktiems kandidatams bus padaryta apklausa per skype, pasirinktai raštu arba per pokalbį (didesni šansai patekt).

Prieš pildydami anketą būkite tikri, jog esate pasiruošę būti serverio Prižiūrėtoju. Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką.

 

* Pildydami anketą atsakykite į klausimus nuoširdžiai, nes tokie atsakymai dažniausiai yra kur kas tinkamesni negu tie, kurie rašomi "dėl vaizdo".
Visi atsakymai privalo būti išsamūs.

 

Taip pat norėčiau paminėti, kad prižiūrėtojai bus renkami ne vienam ar dviem serveriam, todėl, kuo daugiau kandidatų 8 punkte nurodys tuos pačius serverius - tuo sunkiau jiems bus pasiekti prižiūrėtojo statusą.

Anketas pildyti šioje temoje!

 

 • Patinka 8
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kandidatų skaičius, užpildžiusių anketas: 38

Kandidatų skaičius, priimtų į apklausą: 12

Tie, kurie nepateko į apklausą - nenusiminkit, bus dar tų atrankų 😛 Beje, atskleisiu paslaptį - planuojame didinti prižiūrėtojų skaičių dar labiau nei anksčiau, todėl rugsėjo vidury/pabaigoje~ numatoma dar viena MINI prižiūrėtojų atranka!

PAPILDOMA INFORMACIJA: apklausos vyks nuo penktadienio (2018-08-10), tačiau aktyviau apklausinėsiu nuo šeštadienio.
Patekusieji į apklausą, jeigu su Jumis nesusisiekiau iki šeštadienio vakaro, padarykite tą patys per skype (mano skp: alvin_strike9) ARBA (jeigu neturite skype) forume asmenine žinute.

Kaip vyks apklausa? Kokie klausimai? Ar sunku bus? Ar reikia kažką mokytis? - į visus klausimus vienas atsakymas - jeigu esate tinkami į šias pereigas, tikrai pateksite. Papildomai galima peržiūrėti serverių taisykles bei prisiminti pagrindines AMX komandas ir jų paskirtis.
Klausimai bus iš serverių taisyklių, įvairių situacijų tiek serveryje, tiek forume. Sėkmės. :classic_wink:


Primename, jog prižiūrėtojai PRIVALO tikrinti skundo anketas forume. Prižiūrėtojų aktyvumo bei anketų tikrinimo patikros vyksta kas 10-30 dienų, per kurias būtina atitikti tam tikras nustatytas normas (plačiau apie tai sužinos patekusieji).

 • Patinka 5
 • Ačiū 2
 • Confused 1
 • Nepatinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patekusieji į prižiūrėtojų komandą:
Snikeris
Babaužis
vienuolynas
Frx
Debesėlis
Boika
Flexinas
 
Neapklaustieji (su kuriais nepavyko susisiekti arba kurie atidėjo apklausą vėlesniam laikui) :
dedis
Dead*The Undefeatable OLDN

Statusai bus uždėti po 24-48val., turėsiu paruošt šiokią tokią info naujiems prižiūrėtojams. 😉
Primenu, jog sekanti - MINI - atranka numatoma rugsėjo viduryje/pabaigoje!

 • Patinka 6
 • Ačiū 3
 • Nepatinka 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atranka užrakinta. Atsiprašau už nepatogumus ir delsimą (planavom po naujųjų metų iškart apklausas vykdyt), tačiau atsižvelgiant į tai, kad artimiausiom dienom man egzaminai, tai labiausiai tikėtina, kad kandidatų apklausos prasidės nuo sausio 20~ dienos (po 2 savaičių), patekusiųjų į apklausas kandidatų sąrašas bus paskelbtas kelios dienos prieš.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
Kaip vyks apklausa? Kokie klausimai? Ar sunku bus? Ar reikia kažką mokytis? - į visus klausimus vienas atsakymas - jeigu esate tinkami į šias pereigas, tikrai pateksite. Papildomai galima peržiūrėti serverių taisykles bei prisiminti pagrindines AMX komandas ir jų paskirtis.
Klausimai bus iš serverių taisyklių, įvairių situacijų tiek serveryje, tiek forume. Sėkmės. :classic_wink:


Primename, jog prižiūrėtojai PRIVALO tikrinti skundo anketas forume. Prižiūrėtojų aktyvumo bei anketų tikrinimo patikros vyksta kas 10-30 dienų, per kurias būtina atitikti tam tikras nustatytas normas (plačiau apie tai sužinos patekusieji).

 • Patinka 6
 • Ačiū 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ką gi, visų pirma norėčiau atsiprašyt už vėlavimą, nes dėl asmeninių priežasčių vis nauji veiksniai sunkino mano laisvą laiką, bet, tai jau praeity, kaip ir PIRMASIS prižiūrėtojų atrankos etapas (anketos ir pagrindinių reikalavimų patikros)!

Nuo rytojaus prasidės apklausos. Per artimiausias 2-3 dienas atranka turėtų galutinai baigtis ir iškilti nauji prižiūrėtojai, siekiantys labiau prisidėti prie projekto plėtros bei užtikrinti dar smagesnį laiko praleidimą mūsų serveriuose!

PAPILDOMA INFORMACIJA:
A+ lygio apklausa - dideli patekimo šansai, trumpa/supaprastinta apklausa, jeigu žinoma nekils klausimų dėl kandidato tinkamumo į šias pareigas.
A lygio apklausa - kiek didesni nei įprasti patekimo šansai, trumpesnė apklausa, jeigu žinoma nekils klausimų dėl kandidato tinkamumo į šias pareigas.
Įprasta apklausa - įprasti patekimo šansai, standartinė apklausa.
B lygio apklausa - mažesni patekimo šansai, kuriuos stipriau įtakos kiti kandidatai (patekusiųjų skaičius ir naujų prižiūrėtojų kompetencijos lygis).

Didelis AČIŪ visiems pildžiusiems anketas ir tikiuosi suprantate, kad kiekvienas žaidėjas yra svarbus šiam projektui ir, kad ir kaip banaliai ši frazė neskambėtų - be Jūsų nebūtų Mūsų :classic_smile: Galiausiai, juk mes visi čia esam SMAGIAI PRALEISTI LAIKĄ. :1f60e:

 • Patinka 10
 • Ačiū 1
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apklausos baigtos! - turbūt šitą čia norėjot pamatyt? Deja, bet dar ne :classic_biggrin: Didesnė dalis kandidatų apklausti, keli vienetai neapklausti dėl įvairių priežasčių (nepavyko susiderint laikus kada aš ir jie turim pakankamai laiko ir jėgų apklausai ;D), o dėl likusiųjų dar svarstoma.

Kad laukimas neatrodytų toks ilgas, skelbiu esamu metu galutinius sprendimus dėl kai kurių kandidatų.
Patekusieji:

 • Puchas
 • Benzemon
 • TeQuila.
 • ortopedz.

3 kandidatai dar neapklausti, todėl dėl visų kitų apklaustųjų DAR SVARSTOMA (nepatekusiųjų dar nėra)

Tikiuosi, kad atrinktieji įrodys, jog nusipelnė šio statuso, padės žaidėjams ir užtikrins visiems (taip pat ir sau) smagų laiko praleidimą JAILAS projekte! :1f60e:

 • Patinka 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
 • Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  Focusw0w/A/
 •  Jūsų amžius:  jau 27 metai 
 •  Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : nesu  dar buves prižiūrėtoju ir manau atėjo laikas tapti.
 •  Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: tikrai taip sugebu atskirti gerai žaidžiančius žaidėjus palengvinančiom programom
 •  Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  pamenu tik wallhacką buvau naudojes čia labai senai.
 •  Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Kadangi jau artėja man atostogos jau nuo 20 dienos tai pati foruma prižiurėsiu kas 5-6 valandas o per savaite gaunasi apie 35-42 valandas  kaip tik  padidės mano aktyvumas.
 •  Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  ne einu kitur prasišaudyti kai serveris  buna tuščias
 •  Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: public ir basebuilder  pagrindinai o (jaillbreak) rečiausiai
 •  Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:  amx_ban laikas nick'as priežastis (Užbanina žaidėją), amx_unban ip arba steamID (atbanina žaidėją. Pvz.: amx_unban " STEAM_1:0:1751021358"), amx_kick nick ( išmeta žaidėja iš serverio), amx_ip nick ( norit sužinoti žaiėjo ip ), amx_slap nick (žala žaidejams), amx_slay nick (nužudo žaidėja), amx_map žemėlapio pavadinimas (pakeičia žemėlapį),  amx_ss nick (padaro screenshot betkokiam žaidėjui), amx_ssmenu (iš menių pasirinksite zaidėją, kuriam norite daryti ss), amx_gag nickas laikas (uzblokuoja žaidejo chat ir voice komanda), amx_nick esamas_nick kitas_nick (keičia žaidejams nickus),  amx_last ( jeigu bet koks žaidejas bėga iš serverio ši komanda ima steam ID), amx_cancelvote ( nuima balsavima jei kas nenori keisti mepo), amx_psay  (nick "zinute"    - paraso zmogui privacia zinute) kaip matot žinau amx komandas
 •  Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:   Prižiūrėtojas kaip ir žmogus turi reguoti  ir mastyti protu.  Saugoti serverius nuo čyteriu kad nenaudotu jokiu pagalbiniu programu pvz. kaip wh aim ir speedhack ir t.t. Prižiūrėti  foruma ir gerai tikrinti temas kad negautu jokiu įspėjimu.  Pridursiu turi mastyti protu ir stengtis gerai pagauti žaidėja kuris naudoja pagalbines programas , dar turi rupėti forumas. Reikia mastyti savo protu ir šalta galva. Dar pasakysiu kad prižiūrėtojas turėtu gerbti pagrindinį adminą Sounda nes irodysiu jam kad rupiu į šias pareigas. Ir tikrai žinau kad busiu vertas to nes kiti nori kad tapčiau prižiūrėtoju ir tvarkyti  savo pagrindinius serverius.
 •  Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu ir kaip minėjau prižiūrėtojas turi mastyti savo protu ir šalta galva.
 • Jūsų SkypeID: romas0616
 • Ar turite mikrofoną?: taip turiu mikrofona
 •  Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:  apie save čia nieko nerašysiu nes yra mano prisistatymas ir gero skaitimosi apie mane.
 • Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:   
 •  Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com   kadangi kai kurie dar ir nežino mano balso tai ikelsiu  https://vocaroo.com/i/s1q2C2frqu5q
Redaguota nario Focusw0w/A/
 • Patinka 10
 • Haha 2
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
 •  Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  20IQ. DekanidzeViešpats.
 •  Jūsų amžius:  17
 •  Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Nėra teke.
 •  Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Tai viskas kaip ir aiškiai matosi. Gebu tai įžvelgti
 •  Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Esu žaides su AIMU bei wh :D
 •  Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Kiekviena dieną realiai prisėdų ir gan ilgai sėdžiu žaizdamas, nes šituose serveriuose yra labai draugiški žmonės, o per savaite gal 40-50h
 •  Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Taip ištikimas tik šiam projektui :D
 •  Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak for lifeee :D
 •  Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip žinau daug, bet jei ką pasitikslinsiu forumee
 •  Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas turi būti tas žmogus kuris turi bausti tuos visus nedorėlius kurie negali žaisti be palengvinačių programu, prižiūrėti žmonių elgesius ypač privilegijuotu žaidėjų. Ir žinoma būti visada draugiškam :)
 •  Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Žinoma suprantuu
 •  Jūsų SkypeID: live:bfb43483e2f1ea36 Ar turite mikrofoną?: Taip Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:  Šeip esu ištikri draugiškas su tais kurie yra draugiški su manim, greit nesusinervuoju turiu daug kantrybės bet jei kažkas peržengia tą riba tai būna pratrūkstu ir pasakau ką neturečiau pasakyti. 
 •  Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:
 •  Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/
 • https://vocaroo.com/i/s1doe0N5FduZ

FB_IMG_1482238887419.jpg

Redaguota nario [420]-DekanidzeViespats
 • Patinka 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  20IQ.Vejas
2. Jūsų amžius: 15
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip, esu buves prižiuretojas 3sav., bet perėjau žaisti čia, nes atsibodo ir po biški pradejo jis bankrutuoti.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Esu naudojas aim ir alias cfg.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  per diena 3-4h, o per savaite 21h apytiksliai.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Kai nėra žaidėju, nueinu pažaist kartais kitų projektų.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak ir Swarm
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Žinoma
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Manau reik buti aktyviam tiek forume, tiek servery. Padėti visiem žmonėm, kurie paprašo pagalbos.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Žinoma
12. Jūsų SkypeID: justas3311
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Manau geroji savybe, kad bendraujantis ir  megstantis pajuokaut, o blogosios, net nežinau, daug jų neturiu, bet yra viena tai, kad mane galima lengvai sunervinti. Megstų sportuot, daug praleidžiu laiko su draugais.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 


16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/.  Neina, rašo ka nukopijiavau apačioje, bet sumanimi savininkas gali susisiekti ir skype.

Error
Nothing was recorded. Please ensure you are close enough to your microphone and your microphone is configured correctly.
 • Patinka 4
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  d`Alpha`
2. Jūsų amžius: 21
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : TAIP, 3 metai savo projekto administravimas, dar 2 senuose projektuose turėjęs prižiūrėtoja po puse metu. O nesu todėl, kad tiesiog buvau matęs žaisti counteri. 
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, nemažai laiko pats prašaudęs GTH tiek nonu tiek steamed kanaluose. 
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Labai senai esu tiek aim, wh, speed naudojas - užsieniečiu serveriuose, for fun.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Labai įvairiai, nuo 1h iki 6--8valandu per diena. 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kol kas taip. 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JB, basebuilder ir dabar pradedu žaist swarm'e 
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Tikrai taip. 
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Pirmiausia tai manau turėtu būti tas žmogus su kuriuo visad gali pasijuokti, būti draugas visiem žaidėjams, kad nebijotu nei vienas kreiptis į tave pagalbos ar pnš. O antra palaikyti darnų žaidimą serveryje, prižiūrėti privilegijuotus žaidėjus, kad jie nesinaudotu tuo per daug, kad nepiktnaudžiautu savo "galiom". 
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tikrai taip, kartais taisyklių pažeidimas padaromas vien dėl to, kad žaidėjams būtu linksmiau/įdomiau. Jeigu tas taisyklių pažeidimas pagerina tuo momentu žaidimo kokybe ar padarom visiem žaidėjams įdomiau, tai manau galima ir nebausti taip stipriai, viskas priklauso nuo situacijos. (Pvz. map keitimas - kai nei vienam žaidėjui nepatinka mapas, nors nepraėjęs laikas map keitimui) 
12. Jūsų SkypeID: tomas.neh 
13. Ar turite mikrofoną?: Turiu, tačiau nesu mėgėjas juo naudotis. 
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:  Gal esu kartais per griežtas žmonėms, tačiau nesunkiai susi bendrauju su kitais, nemėgstu lysti į akis, jeigu manęs neklibina aš ir pats neprisikabinėju, nesu iš tų kuris kaip degtukas užsidega, visada stengiuosi išklausyti visko iki galo bei apgalvoti ir tik tada priimti sprendimus.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Neturiu
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/  Nenaudoju FLASH PLAYERIO, tai jeigu reikės, sąvininkas ar kitas prižiūrėtojas gali susisiekti per skype. 

Redaguota nario dalpha
 • Patinka 2
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Deltonas Gantis
2. Jūsų amžius: 16 
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) Neesu buvęs, viskam yra pirmas kartas :>
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Sugebu, nebent jau labai įtartinas, tai visados galima paprašyti demo :d
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Seniau naudodavau KZH/AIMBOT/WH/SPEEDHACK Ir kitokius čytus, bet dabar kai esu steaminis, pasitikiu savo sugebėjimais tai pro aš
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną apie 2-3 valandas, gal ir ilgiau biški, bet nevisad būna laiko sedėti prie cs :>
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Žaidžiu šiek tiek HNS training, daugiau kaip ir nieko, tai sakyčiau tik čia.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak / Swarm
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Tiesiog, atsakingas už žaidėjų ramybę, nenusileidžiantis draugams ( išskirinėjimas ar pnš. ) Siekiantis savo tikslo, bausti Čyterius/Sukčius
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Jeigu jau pažaidžia su ADMIN/S.ADMIN Komandomis, tai privalo gauti tam tikrą bausmę.. Nebent jau tas serverio žaidėjas atleidžia tam pažengėjui, tai bausmę galima biški sumažinti.
12. Jūsų SkypeID: Skype nenaudoju, bet discord : xan#6227
13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu komunikabilus, labai lengvai galiu susidraugauti su žmonėmis, lengva rasti bendrą kalbą, siekiu užsibrėžto tikslo. Mėgstu pavaikščioti į GYM ( Sporto Klubą ) su draugeliais judėt į kiemą, ir kimarint prie CS, Iš blogūjų turbūt būtu, Greit supykstu ( bet greit ir atleidžiu :D ) Giminėm tai Chamas :DDD daugiau kaip ir nieko, esu paprastas žmogus, daug į širdį neimu, nesikandžioju, bendraujam žmones ;DD
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Gal kažkada sukursiu, ateityje ;D ( dabar nėra )
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Flash Player nenaudoju, bet manau, vistiek serveryje visi yra išgirdę mano balsą, jeigu tai yra labai būtina, į discorda soundai pridėk, papasakosiu, kažkur cia aukščiau turi būti :>

 • Patinka 13
 • Haha 1
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)
 • 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Jekle/Jekliukas/sda
 • 2. Jūsų amžius: 15, tuoj 16.
 • 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, dvejuose, būčiau išbuvęs ilgiau, bet projektai mirdavo.
 • 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, pats esu daug ką bandęs, tai manau patirties yra.
 • 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, teko. Labai senai tai buvo, nelabai pamenu kokius ir naudojau.
 • 6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Šiaip tai laiko praleisdavau daug, bet dabar aktyvumas krito, nes reikia pabaigti mokslus normaliai ir po to comeback'as :classic_biggrin:.
 • 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip, nes niekas kitas kažkaip ir nevylioja.
 • 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jb, Pb.
 • 9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Moku, tik reikia truputį pasikartoti.
 • 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Manau kiekvienas normalus supranta, palaikyti serveryje tvarką, padėti, būti maloniu ir neišsišokti aukščiau kitų, kad ir kokio statuso esi.
 • 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tikrai taip, nereik žėti į tokius dalykus kaip draugas/nedraugas. Visi yra lygūs.
 • 12. Jūsų SkypeID: live:kryperr252
 • 13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
 • 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu draugiškas, iškalbus, linksmas, niekada neliūdžiu, negaliu išstovėti vietoje :D. Gerosios tai manau būtų jog visada padedu, išklausau, patariu, niekada nepalieku bėdoje. Blogosios manau tai jog nesugebu kartais laikyti liežuvio už dantų, kartais mėgstu dramas, mėgstu pasijuokti iš nepasisekimų, bet aišku su saiku.
 • 15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
 • 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:  http://vocaroo.com/ Nežinau kodėl, bet man neveikia šita programa kažkodėl.
Redaguota nario jekle
 • Patinka 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Your Nickname SmUraLRP
2. Your age:  19
3. yes i  am for 3 years
4. of course i can
5. no i don't like hack
6. 2-3 hours per a day
7. No 
8. 
9.How well do you know the AMX commands required for full server support ?: 
10. How to realize Supervisor positions ?: 
11. Do you understand that the supervisors (s) should follow not only the rules, but also to existing situations, always set the punishment according to the severity, be neither too strict (-a) than good (-a) ?: 
12. your SkypeID: 
13. Do you have a microphone ?: 
14. Write a few sentences about themselves, describing their good and bad traits, interests, character: 

15. i will make after i get priz. i hope u will give me a chance

16. i don't have permission from parents

 • Ačiū 1
 • Haha 2
 • Confused 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Matas.
2. Jūsų amžius: 18.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, autobhop, autostrafe,aimbot,wallhack.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Praleidžiu šiame projekte į savaite nuo 3val.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Swarm,Jb.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Ne bet išnagrinėjus manau lengvai išmokčiau.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas yra atsakingas už projekto serveriu ir forumo tvarka bei atsakingas už žaidėju iškilusius klausimus.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu jokios diskriminacijos.
12. Jūsų SkypeID: songokas54
13. Ar turite mikrofoną?: Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na kiek save pažystu bei iš aplinkiniu esu draugiškas, sutariu su įvairiu tipu žmonėm, padedantis, išklausantis o daugiau apie mane rasit mano prisistatymo temoi.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: http://forum.jailas.lt/index.php?/topic/1995-prisistatau-matas/
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/- Jeigu atitiksiu projekto savininku kriterijus paskvieskit pokalbiui ir detaliai viska papasakosiu ka norėsit.

 

Redaguota nario Matas.
 • Patinka 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Shli0ma
2. Jūsų amžius: 20
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Cyreze kalase wgame buvau is cyrezo ir kalaso isejau is wgame is cyrexo ir kalaso isejau nes apmire o is wgame pasidare neidomu todel isejau jaile jau nuo 2014 zaidziu dar nepabodo ir nepabos.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Ne
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  per diena +- 6 7h ziurint kaip laikas
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip kai nakti nebebuna playeriu nueinu i kitus
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak swarme bhope
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Reikia but atsakyngam nedaryt hujniu free negalima banint ir t.t
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu
12. Jūsų SkypeID: Nenaudoju tik discorda
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Geroji savybe esu draugiskas blogosios kaip ir neturiu Pomegis cs kapot 
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ BBzn per serva sneku o cia raso pasitikrinkine pikrafona jei ka i discorda uzuksim ir pasnekesiu gal but atsakysiu i klausimus.

 • Haha 2
 • Nepatinka 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: ExTazY|~GeRsAN
2. Jūsų amžius: 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip. 
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip. Autobhop,speedhack and hook
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 3 hour per day
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne. 
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Swarm, Jb,deathrun
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas yra atsakingas už projekto serveriu ir forumo tvarka bei atsakingas už žaidėju iškilusius klausimus.     11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:suprantate and joking
12. Jūsų SkypeID:no have Gmail wania.ashra@gmail.com
13. Ar turite mikrofoną?:Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Joking all day fotbal plauer besbal captn spnd mch tme wth frnds
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: maybe in feature. 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com   maybe in feature i will make after 1 wek.                                                Taip.Priziueretojas is not hard not easy to ttake responsibility 

 • Patinka 1
 • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Košmaras.
2. Jūsų amžius: 18 metų.
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip buvau, senajame uzas.lt projekte gan ilgą laiką apie pusę metų, na vėliau išėjau dėl laiko stokos ir persikvalifikavau į forumo moderatorius. Taip pat tokiuose kaip ewar.lt, *Reklama*.lt, kurie jau mirę gan ilgą laiką, ewar.lt projekte buvau hsdm ir csdm prižiūrėtojas apie metus laiko, o *Reklama*.lt apie 3mėnesius. Esu buvęs ir mažų projektų prižiūrėtojas, ir kitų kurie dar gyvuoja ir negaliu minėti projektų pavadinimų dėl reklamos.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Viskas elementaru, aimams, speedhackams ir visokiems multihackams atpažinti didelių sugebėjimų nereikia, manau klausimas rutuliojasi labiau apie žaidėjus naudojančius WallHack, na šioje srityje su kėblumais susidurti neteko ir neteks, nes vedžiojimą per sienas galiu atskirti nuo gerai žaidžiančių žaidėjų.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Kai mažesnis dar buvau tai pamenu būdavo ten OpenGL, kai dar tokie veikdavo na o, dabar apie 5-erius metus su steam žaidžiu, tai jokių pagalbinių priemonių nenaudoju ir nežadu.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Į dieną apsilankau kelis kart vieną kart ryte apsižvalgyti ir dieną, o kartais ir vakare. Na per dieną manau susidaro 2-3 valandos. 
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Paskutiniu metu taip, nes mėgstu serverių stabilumą, dauguma kitų projektų yra sukurti dėl neaiškaus tikslo, o šiame projekte tikslas pasiektas, administracija nemiega dirba savo darbą.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Daugiausiai laiko praleidžiu uzas.lt csdm serveryje maždaug 2 valandas per dieną, taip pat mėgstu apsilankyti swarm serveryje.
9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: 2-3 metų administravimo patirtis jums abejoti neleis, visas moku vardinti, kaip patys suprantat labai daug.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Kaip atsakingas ir rimtas pareigas. Manau, kad negalima pasikelti dėl šių pareigų, kaip daro dauguma, reikia likti tokiu pačiu kaip ir buvai, paprastu žaidėju norinčiu praleisti gerą laiką žaidime savo malonumui, tačiau su atsakomybe prižiūrėti serverį, bausti prasižengusius, padėti pagalbos prašantiems.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu, taisyklės ir kontroliuoja šį žaidimą, draugas nedraugas, patinka žmogus ar nepatinka diskriminacijos nebus, viskas bus vykdoma kaip turi būti.
12. Jūsų SkypeID: meskauskas69
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na apie gerąsias savybes galiu pasikartoti ką rašiau prisistatymo anketoje, kad esu mėgstantis bendrauti, palaikyti šiltus ryšius su aplinkiniais. Nemėgstu pyktis, ignoruoju stumiančius. Na mano blogosios net nežinau, kaip ir minėjau prisistatymo anketoje, kad pats apie tai daug šnekėti negaliu, nes apie blogąsias savybes gali kalbėti tik žmonės iš mano aplinkos, na bet kartais pats jaučiu, kad nemoku priimti kritikos, neklausau žmonių kurie bando mane peikti ir šneką nesąmones.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 


16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s1O0vZXBJQJG   Gal truputį per tyliai, bet tikiuosi girdėsis.

Redaguota nario Košmaras.
 • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: AwpIsTheLife
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Nėra teke.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma, kad atskiriu, bet jei labai itartinas visados galima paprašyti demo.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Niekada, nes tai man jokios naudos neatneša.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Užeinu kiekviena diena į serverį pažaist 1-3h
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kažkada žaisdavau kitame projekte, bet ten viskas išmirė kitaip sakant bankrutavo, tai perėjau kur daugiau žmonių renkasi.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, bet kartais užmetu akį į swarm'ą/basebuilder.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Plius minus taip, bet kai užmiršiu pasižiesiu forume arba pasiklausiu.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas yra tas žmogus, kuris daro tvarka serveriuose, prižiūri, kad nebūtų žmonių kurie pažeidžia esamas sukurtas taisykles. Mano nuomonė, prižiūrėtojas taip pat turi palaikyti serveryje, kad būtų pozityvumo ir ramybės, kad visi žaidėjai leistų smagų laiką.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tai yra akivaizdu, kad prižiūrėtojas turi vadovautis taisyklėmis ir atsižvelgti esamas situacijas bei nustatyti bausmės pažengimo norma ir taip, aš suvokiu visa tai.
12. Jūsų SkypeID: varlukis(nenaudoju taip dažnai) Discord: Awapas ツ#2217
13. Ar turite mikrofoną?: Žinoma, kad turiu.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: geroji pusė: visada su manim galima susidraugaut ,sutarti, bendrauti, niekada nešmeižių kitus žaidėjus be priežasties. Blogoji pusė: kartais per greitai supykstu, bet atsileidžiu greitai. Pomėgiai: daugiau laiko praleidžiu GYM'e sportuodamas bei mokinuosi, studijuoju.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra, bet bus.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Kažkodėl man neveikia, bet esu tikrai istikinęs, kad yra girdėje mane žaidėjai per cs kalbant, bet jei kils problemų galima sumanimi susisiekti.

 • Patinka 17

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: dedis
2. Jūsų amžius: 14
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :dar neteko buti
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:zinoma 
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  esu naudojas labai senai aimbot ,wh,speedhack
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: 3h per diena
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne kartais nueinu i csdm uze ir i surf
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:jailbreak,public,car mood,gun game
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: taip visas jas zinau
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:saugoti serveri nuo cyteriu ,priziuret serveryje tvarka  nuo nusizengeliu
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: taip suprantu
12. Jūsų SkypeID:evaldas.rakauskas
13. Ar turite mikrofoną?:taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:nelabai megstu  apie save kalbeti tai apibudinsiu save keliais zodziais tai draugiskas, linksmas, nuosirdus ,nemegstantys melagiu
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Redaguota nario dedis
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

kraoce.. netr laiko

Redaguota nario dievas
 • Patinka 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SuperNatural
2. Jūsų amžius: Greit 17
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Ne, nėra teke.
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: wh,speedhack ir kzh( tas buvo prieš 5 metus)
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną 2-4 valandas
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:JailBreak/Public
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip, bet jei kanors nežinočiau paklausčiau kitų priž arba tiesiog pasižiūrėčiau.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Trumpai tariant, prižiūrėtojas turi serveriuose palaikyti tvarką, kad nebūtu čyterių, sukčių ar panašiai.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Tiesiog neturi būti diskriminacijos.
12. Jūsų SkypeID:hyxeza866 (naudoju ir dc)
13. Ar turite mikrofoną?:Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Geros savybės: Tai esu draugiškas, mėgstu paprikolint bei pabendraut. Blogosios savybės: Tai galiu kartais greit susinervint.
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Kolkas nesu įkėles, bet manau įkelsiu.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtųnaudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Mėto error tai nežinau kaip bus jei reiks galiu pakalbėt per skype/discord

fcd1efdba1def9b43e81cd05ed79941e150.png
 

Redaguota nario SuperNatural
 • Patinka 14
 • Haha 1
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: ykrop4ik
2. Jūsų amžius: 19
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, gal 6men, išėjau nes projektas žlugo
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip tikrai sugebu
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Esu bandes wallhacka
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Dabar tiksliai pasakyti nebegaliu, neseniai sugryžau į projektą
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Būna kad užeinu į kitus serverius sužaisti MIX
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, DeathRun. Swarm
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Visas atmintinai
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Sunki ir demėsio reikalinga pareiga serveriu prižiurejimui, kad žaidejai nenaudotu palengvinančias žaidimą programas
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu
12. Jūsų SkypeID: augiuxas4
13. Ar turite mikrofoną?: Taip
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu draugiškas, geraširdis, nelabai mėgstu pykčius, bet kartais tenka pasiginčyti
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/: Nemanau kad tai reikalinga aš ir taip dažnai kalbu per serverį

Redaguota nario Kruopa
 • Patinka 7
 • Confused 1
 • Nepatinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

Anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:  ziq
2. Jūsų amžius:  18
3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip [4-5 Metai, isejau pats nemaciau iniciatyvos, tame serveryje buvau Priziuretoju ir po kiek laiko tapau Pagr.Admin]
4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.
5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?:  Vaikystei naudodavau WH.
6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?:  Per diena bandau skirt po 2-3h.
7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?:  Ne.
8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak.
9. Ar gerai žinote AMX  komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip.
10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Atsakomybe.
11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip.
12. Jūsų SkypeID:  Nebesinaudoju, bet jei reikes prisijungsiu atgal. Geriau i Discord Zikju#0178
13. Ar turite mikrofoną?:  Taip.
14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu gan paprastas zmogelis kuriam patinka linksmai praleisti laika ir islaikyti pusiausvyra tarp gerio ir blogio. Laisvalaikiu megstu palaidyt i kasi ar taip kaskur varyt issimaudyti [vasara].
15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]:  Ner.
16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/  

Pokalbyje discorde galesit isgirst, bet ir taip zinomas balsas.

Redaguota nario Zikju
 • Patinka 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Mūsų projektas rekomenduoja

×