Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
Focusw0w. /A/

[Atnaujinta]-Prisistato-Focusw0w /A/

Recommended Posts

Atnaujinau savo prisistatymo Anketa:

• Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?:  FocuswOw - Aimpower
  • Jūsų tikrasis vardas?:Romas
  • Jūsų amžius?: 27 
  • Iš kokio miesto esate?:Vilnius
  • Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?:  plaukima užsiminėju o jei turiu laiko savo darbuovėtėj pakelnuoju štangas ir dar pridursiu  apie pomėgius mėgstu nueit  i kokia gera filma pažiurėt ir smagiai pasijuokti.
  • Kokios jusu asmenybes gerosios ir blogosios savybes?: gerosios savybės: bendraujantis  ,  kruopštus mandagus kitiems  žmonėms ir padedantis. blogosios savybės: tesiog man nepatinka kai mane per greit suerzina greit susinervuoju.
  • Apibudinkite savo charakteri:  Ramaus budo žmogus ir turiu smagia humoro jausmą o ką galiu pasakyt apie Charakteri  tesiog esu  turintis proto.
  • Ar turite augintiniu, jei taip, kas jie?: Ne augintiniems reikia daug laiko ir dėmesio tai pat laiko aš jo neturiu.
  • Ar turite broliu, seseru?: Taip vyresni broli
  • Kaip sužinojote apie ši projektą?: Pasiūle žaidėjas.
  • Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?:  šiame projekte jau esu nuo 2015 iki 2019 metu jau kaip 4 mėnesiai o žadu pasiekti aukščiausia statusa į serveriu prižiūrėtojus manau busiu tas žmogus kuris tikrai gali buti tikrame jailas.lt Projekte  ir vis manęs nepriima tai dėl neaktyvumo ir pnš.
  • Koks žmogus ar žmones yra jūsų autoritetai projekte?:
  • AironasLTU, Flexinas, Soundas,  Sveicaras, deividelis Baronas, Minde, prieshas, SpaKojnas, Samurai Policininko šuo, Belekas, Katė, TeQuila, Modė šitie žmonės yra man kaip bratuchos gerbiu  ir gerbsiu kaip reikiant dėkoju už dėmesi.
  • Jūsų nuotrauka [NEBUTINA]:       https://www24.zippyshare.com/v/15bkn34v/file.html
Redaguota nario Focusw0w. /A/
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2