Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
flexas

Įrodymai `NgU*Flex`

Recommended Posts

Įrodymų pateikimo anketos šablonas:

1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: `NgU*Flex`
2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: baronas
3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www2.zippyshare.com/v/xcYomYk2/file.html https://www2.zippyshare.com/v/sRD2NL0G/file.html https://www2.zippyshare.com/v/59KwTbGC/file.html https://www2.zippyshare.com/v/09gGWW3a/file.html https://www2.zippyshare.com/v/AV6LfJh5/file.html https://www2.zippyshare.com/v/IZjATQ8C/file.html
4. Jūsų papildomas komentaras: demo neradau kazkodel, kaip suprantu neirasinejo

Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Parašė (redaguota)

laukiu demo, į tą patį failą turi įrašinėt, jei nematysiu max map'o demo, pamatęs serve baninsiu :)

Redaguota nario Baronas

6 minutes ago, Baronas said:

laukiu demo, į tą patį failą turi įrašinėt, jei nematysiu max map'o demo, pamatęs serve baninsiu :)

as tau dar karta sakau, kad neirasineja, senas demo guli ir nekeicia jo, nebus to demo gali but ramus.. neispiesiu as tau jo juk

• Nepatinka 1

man supranti, kad nerūpi, visiem demo įrašinėja tik tau ne? Oho magijos. Reikėjo kelt seną demo, būčiau pažiūrėjęs ar neįrašinėja, o man tavo žodžiai yra 0, negalvosiu meluoji ar ne. Pats kaltas.

6 minutes ago, Baronas said:

man supranti, kad nerūpi, visiem demo įrašinėja tik tau ne? Oho magijos. Reikėjo kelt seną demo, būčiau pažiūrėjęs ar neįrašinėja, o man tavo žodžiai yra 0, negalvosiu meluoji ar ne. Pats kaltas.

man irgi nerupi, ka tu galvosi, meluoju ar ne. kazkaip nulis emociju. ir isvis, prasei sukelt irodymus, padarei ss ir alias ss, sukelta viskas, taip kad jau nurimk su tuo" pamatysiu serve baninsiu"..  gana tu nesamoniu jusu kai baninat uz tai, kad geriau zaidzia kazkas, zajibali vaikiskai elgtis.

Tu esi nuo sistemos autoban už wh gavęs, + su 0 movemento ir orientacijos šaudai praktiškai tik į galvą. Man įrodymų visų nesukėlei, nes sakiau ir demo kelt, reikėjo įkelt kokį turėjai, tada būtų įrodymas, kad neįrašinėja, o dabar nieko ir tavim aš tikėt turiu? Pats esi kaltas, kad nori durnai išsisukt

• Patinka 2

2 minutes ago, Baronas said:

Tu esi nuo sistemos autoban už wh gavęs, + su 0 movemento ir orientacijos šaudai praktiškai tik į galvą. Man įrodymų visų nesukėlei, nes sakiau ir demo kelt, reikėjo įkelt kokį turėjai, tada būtų įrodymas, kad neįrašinėja, o dabar nieko ir tavim aš tikėt turiu? Pats esi kaltas, kad nori durnai išsisukt

nu kazkada esu gaves, ir ka?:D cia visi praktiskai kazkada buvo pasigave su cytais, so? reiskia, kad visi ir toliau su jais zaidzia pagal tavo mastyma? visi ziurit tik kas buvo, kad kazkada buvo cytus isijunge kazkas.. koks tau 0 movemento ir orientacijos?:D  is kur toks kvailas pamastymas kilo? irodymai sukelti, ko prasei, o demo kelti buvo mano pasiulymas prie to, kad butum ramus pamates. buciau zinojes kad jo nebus net nebuciau siules zmogau. zodziu, nevermind, su tavim aiskintis kaip pilstyt is tuscio i kiaura.. laikykis ta savo nuomone apie mane kokia nori

Dabar, flexinas said:

Banas bus pratęstas iki amžino, nebent įkelsi demo. ;)

nebus juk to demo, jau sakiau, kad nera jo.. dek ta amzina jei jau taip :)

1 minute ago, flexas said:

nu kazkada esu gaves, ir ka?:D cia visi praktiskai kazkada buvo pasigave su cytais, so? reiskia, kad visi ir toliau su jais zaidzia pagal tavo mastyma? visi ziurit tik kas buvo, kad kazkada buvo cytus isijunge kazkas.. koks tau 0 movemento ir orientacijos?:D  is kur toks kvailas pamastymas kilo? irodymai sukelti, ko prasei, o demo kelti buvo mano pasiulymas prie to, kad butum ramus pamates. buciau zinojes kad jo nebus net nebuciau siules zmogau. zodziu, nevermind, su tavim aiskintis kaip pilstyt is tuscio i kiaura.. laikykis ta savo nuomone apie mane kokia nori

Tu pats supranti, ką rašai? :D 90 procentų kodų, kurie anksčiau yra pasigavę ir toliau naudoja, nes jiem toks malonumas yra geriau už kitus žaist. Kodėl kvailas? Tave spectindamas matau, jog bėgi žiūrėdamas į žemę, lendi nusitaikęs, lauki kažko kampe, nors visada eini kitur, bet būtinai užtaikai momentą, kai žmogus ten stovi. Vien iš tavo demo būčiau radęs 4-5 tokias situacijas. O tavo pasiteisinimai, kad demo neįrašinėja, tai oldest trick in the book. Visiem jį įrašinėja, o jei tau ne, tai pats esi kaltas, kad su brokuotu non'u žaidi.

Dabar, Baronas said:

Tu pats supranti, ką rašai? :D 90 procentų kodų, kurie anksčiau yra pasigavę ir toliau naudoja, nes jiem toks malonumas yra geriau už kitus žaist. Kodėl kvailas? Tave spectindamas matau, jog bėgi žiūrėdamas į žemę, lendi nusitaikęs, lauki kažko kampe, nors visada eini kitur, bet būtinai užtaikai momentą, kai žmogus ten stovi. Vien iš tavo demo būčiau radęs 4-5 tokias situacijas. O tavo pasiteisinimai, kad demo neįrašinėja, tai oldest trick in the book. Visiem jį įrašinėja, o jei tau ne, tai pats esi kaltas, kad su brokuotu non'u žaidi.

nesvarbu, tebunie as prie tu 90proc. kaip sakai. neziuriu i zeme, tiesiog taikinuka laikau zemiau nes neziuriu tiesiai i ji, kaip visi. ziuriu i mapa visa, ne i taikinuka del to taip atrodo, kad visad ziuriu i zeme. kaip sakai laukiu kazko kampe, ar tiesiai i zmogu einu- isigyk ausines ir zaisk su soundais jei tau taip atrodo.. suprasi kodel taip darau, nes viskas puikiai girdisi kur kas eina ar saudo. nu zodziu :D baigiam tema, dekit greiciau bana ta amzina ir bus ramu, eisim pirkt unbano tada

10 minutes ago, Baronas said:

Visiem jį įrašinėja, o jei tau ne, tai pats esi kaltas, kad su brokuotu non'u žaidi.

Kaip matau čiuvelis turi pinigu ant unbano, o ,kad neseniai autumn sale buvo ir cesas pigiau už unbaną kainavo tai pzdc.
Niekados nepasitikiu non-steam playeriais, nes prisisiunčia cesu iš visokiu rusiškų svetainiu su pre modintais cfg t.t....

4 minutes ago, Šillas said:

Kaip matau čiuvelis turi pinigu ant unbano, o ,kad neseniai autumn sale buvo ir cesas pigiau už unbaną kainavo tai pzdc.
Niekados nepasitikiu non-steam playeriais, nes prisisiunčia cesu iš visokiu rusiškų svetainiu su pre modintais cfg t.t....

dar karta sakau, kad turiu ta steama, tiesiog su nonu zaidziu. koks skirtumas, steamas tai jau vadinasi svarus zaidejas? ir steamu yra cytu, daug kas su kodais zaidzia nors ir steam.. o cs paprastas, cfg savas o ne kazkoks rusiskas ar dar bbz koks

1 minute ago, flexas said:

dar karta sakau, kad turiu ta steama, tiesiog su nonu zaidziu. koks skirtumas, steamas tai jau vadinasi svarus zaidejas? ir steamu yra cytu, daug kas su kodais zaidzia nors ir steam.. o cs paprastas, cfg savas o ne kazkoks rusiskas ar dar bbz koks

Skirtumas tame,kad turint steam esi legalus žaidėjas , o ne eilinis lietuvis kuris "biški" nuvoge žaidimą, Nesakau ,kad vat steaminis tai va nečytina, tiesiog tokius steaminius lengviau užreportuot.

8 minutes ago, Šillas said:

Skirtumas tame,kad turint steam esi legalus žaidėjas , o ne eilinis lietuvis kuris "biški" nuvoge žaidimą, Nesakau ,kad vat steaminis tai va nečytina, tiesiog tokius steaminius lengviau užreportuot.

tai suprantu ta, turiu ta steama as tik jau sakiau del ko su juo nezaidziu.. baronas parase komanda, pabandysiu isivest viska ir gal susitvarkyt, kad geriau butu. zodziu, risam tema, dekit bana ir viskas, neausinam burnu be reikalo

@flexas 

Tavo zodziai (paimti is saukyklos) - isnarsiau visa folderi, siandienos demo nei vieno nera, nors ir buvau serve. yra tik praeito menesio demo, tai jokios naudos is to. net prisijungus i serva neraso jog recording demo
Gal butu galima pamatyti praeito menesio .dem ? 

P.S. As irgi zaidziu su nonu, nors ilgus metus zaidziau su steam. Bandziau isspresti problema su fps, deja nepavyko. Ant steam 20-30 fps, o ant nono 70-80 fps. Na ir suprask, kaip nori :classic_happy: Faktas tas, jog ant steam .dem dinginejimu nebutu, ant nonu ju pasitaiko. Todel reikia normalaus paieskoti, bet zinoma, galima sakyti, kad .dem nera, nors jis yra :classic_laugh: (tik del tam tikru priezasciu nenori jo rodyti) 

8 minutes ago, Policininko šuo said:

@flexas 

Tavo zodziai (paimti is saukyklos) - isnarsiau visa folderi, siandienos demo nei vieno nera, nors ir buvau serve. yra tik praeito menesio demo, tai jokios naudos is to. net prisijungus i serva neraso jog recording demo
Gal butu galima pamatyti praeito menesio .dem ? 

P.S. As irgi zaidziu su nonu, nors ilgus metus zaidziau su steam. Bandziau isspresti problema su fps, deja nepavyko. Ant steam 20-30 fps, o ant nono 70-80 fps. Na ir suprask, kaip nori :classic_happy: Faktas tas, jog ant steam .dem dinginejimu nebutu, ant nonu ju pasitaiko. Todel reikia normalaus paieskoti, bet zinoma, galima sakyti, kad .dem nera, nors jis yra :classic_laugh: (tik del tam tikru priezasciu nenori jo rodyti) 

Nope, demo tikrai nera o jei butu tai tikrai parodyciau nes nieko nera, ten, be kodu zaidziu. o jei idomu praeito men demo tai galiu ikelt ta kuris buvo