Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau
Sign in to follow this  
vienuolis

Pasiulymai jailbreakui.

Recommended Posts

Jailbreako serverio trukumas kad  kai daro dienas kartais buna per ilgos dienos, letas zaidimas ir mazai veiksmo.

 Yra keli pasiulymai kaip pagreitinti zaidima ir zaisti butu idomiau:

1. Per gravitacijos gaudynes pagautas ir numires kalinys nebus mires, o prisikelia ir turi kitoki skina nei kiti  nepagauti kaliniai. Tarkim turi raudona skina, jis gali gaudyti kitus kalinius ir juos nudeti. Raudonas kalinys numires vel prisikelia.  Tie kurie nera ne karto numire buna melynos spalvos kaliniai.  Raudoni kaliniai gali vienas kita dauzyti ir daryti zala vienas kitam ir numire nuolat prisikelia.  Ct neimanoma butu nudeti raudonu kaliniu, bet gali nudeti melynus. Raudoniems ir melyniems neimanoma nudeti ct.  Uz killus niekas /shop pinigu negauna. Laimi paskutinis kalinys kuris yra melynas. Tada visi raudoni ismirsta  ir paskutinis melynas gali eiti /lr su ct.

Dienoje butu daug veiksmo, gali buti boksas tarp raudonuju, kai kurie bandys gaudyt melynus, melyniem zaidejam  smagiau kai daug zaideju juos gaudo.

1.1 Kitas variantas toks kad raudoni kaliniai  negali tarpusavy mustis, tik gali melynus kalinius nudeti.  Sitas variantas ne toks idomus, bet reikalingas tik tam kad nebutu sukciu del /rank.  Yra pasiulymas kitaip skaičiuoti jailbreak ranka:

 

 

Sios  naujos gaudyniu dienos taisykle butu kad negalima blokuoti kelio. Pvz sulisti i tuneli ir blokuoti kitiems kelia kad melyno zaidejo nepagautu.

2.  Slepyniu diena. Gerokai pabodusi.. Po slepimosi laiko, ct iesko kaliniu. Po minutes ieskojimo, visi kurie liko gyvi gauna c4 tokia pacia kaip is /shop perkant savizudybe. Kaliniai gali susprogdinti savus, gali susisprogdinti ct. Kai kalinys aktyvuoja c4 buna garsas "lalalalala" ir sprogsta. Jei ct speja nudeti  klykianti kalini, tai bomba nespeja aktyvuotis.

Kaliniu tikslas butu pirma minute roundo kazkaip isgyventi, o po minutes gali rinktis: ar savus isprogdinti, ar ieskoti ruke ct ir ji susprogdinti arba sleptis toliau ir su c4 nieko nedaryti.

++ Per sia diena smagesnis zaidimas butu..  jeigu is ruko issoksta  kaliniai su c4 ir klykia lalalalala begdami prie ct. Pradzioje ct iesko kaliniu, o poto gali buti atvirksciai kad kaliniai iesko ct.  :classic_biggrin:

- -  Trukumas kad ct gali campint ir kaliniams sunku butu su bombom  uzpult.

Nauja taisykle butu kad ct per slepynes privalo nuolat ieskoti kaliniu po visa mapa, o ne campint tuneli arba kitoje uzdaroje vietoje.

 

2.1  Kitas variantas. Per slepyniu diena kaliniams parasius /math parodomos matematikos veiksmas chate

su + - * / ženklais. parašius teisinga atsakymą ct sumažėja hp. (idėja paiimta iš kito serverio kur budavo gaunamas veiksmas parasius pirmam atsakyma gaudavai bonusu, jei neklystu is deathrun). Aritmetikos veiksmai buna random ir kartais gali buti kad tik su skaiciuotuvu suskaiciuosi.

Yra du variantai: 1) Gali visi gauti skirtingus veiksmus ir rasyti skirtingus atsakymus.  2) Visi zaidejai gauna ta pati veiksma ir kai pirmas teisingai paraso atsakyma ir su teisingu atsakymu nuima hp ct. Ir tik tada visi gali gauti kita nauja veiksma .

Ct tikslas butu isgaudyti visus kol jo nenudejo, o kaliniu tikslas pasislepti ir skaiciuoti  kol ct nudes. :D 

 

3. Kaliniu naktiniu heroju: Kaliniai turi po 250hp, 10 teleportaciju, 3 kartus gali automatiskai prisikelti.

Kaliniams paskatinimas bus pulti  ir listi i tunelius, nes dazniausiai ct slepiasi juose ir nelabai kas nori pulti.   Daznai buna ilgas roundas nes nei ct nenori islisti, nei kaliniai uzpuola.

3.1 Kitas variantas.  Kaliniai turi po 250hp, neribota skaiciu prisikelimu ir teleportaciju, bet ct gali saudyt be uzsitaisymo.

3.2 Ct naktiniu heroju diena:  Ct neturi prisikelimu (priesingai nei kaliniu heroju diena). Bet ct turetu is swarmo dangerous spitter skilla. Kas 10 sekundziu gali ispjauti 100 dmg daranti suduka. Nuzudzius ct jis sprogsta ir isnesa visus kalinius kurie buvo aplinkui. Jeigu kaliniai nori isgyventi rounda turi buti labiau issisklaide po map o ne sulinde kazkur kruvoje arba tunelyje.  Jeigu ct reikia fragu gali pulti i kruva zinodamas kad susproges daug isnes kaliniu. Kaliniai  turi taisytis kulkas, bet kulku kiekis begalinis kaip paskatinimas nebuti vien gun roome.

 

4 Esant dviem ct ir padarius gun game neimanoma butu uzbaigti gun game nudejus abu ct. Pasibaigti gali tik tada kai vienas zaidejas laimi pasiekes paskutini lygi. Butu gerai jei yra tik vienas ct  ir nuzudzius ji nesibaigtu diena. 

Prisijungus naujiems zaidejams i serveri per gun game diena jie iskart galetu zaisti o ne laukti kol baigsis diena budami dead. :classic_rolleyes:

 

5 Visom dienom ideti kazkokius skinus kaliniams. Pvz: Ryklio, zombiu, nindziu dienai.  Dienas galima pervadinti ir suderinti kitokius skinus.

 

6 Kai nera zaideju  ct komandoje.  Tarp kaliniu vyksta boksas su prisikelimais is mirusiu.  Per si boksta negaunami /shop ir /rank taskai. Nuejus kazkam i mentus boksas baigiasi ir vyksta normalios dienos.   Jeigu mentas buna ir iseina is ct komandos, tai roundas iskart restartuojasi ir  vyksta boksas.

 

7. Kaip matau fortnite emotes (šokiai)  pasiteisino ir yra smagi zaidimo dalis, tai cs 1.6 irgi turi plugina sokiu.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=213861

 

8.  Nuzudzius paskutini zaideja kazkodel keliom sekundem visi zaidejai uzmutinami, tai geriau butu be keliu sekundziu mute.

Prasidedant dienai irgi buna keliu sekundziu mute ir kai pradeda roundo laikas tikset tik tada leidzia visiem  kalbet. Manau ir cia nereikalingas mute.

9. Pabandyt kuriam laikui issiimti "nuzudyti atsitiktini kalini"  is /simon.  Arba taisykle idet kad tik karta gali naudoti per mapa, o ne masiskai su sia funkcija zudyti kalinius.

 

 

 

 

 

 

 

Redaguota nario vienuolis
  • Patinka 2
  • Ačiū 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažkaip visos įdėjos pagerintų teroristų žaidimą, nors dabar ir taip retas ct sugeba normaliai pravesti dienas visą žemėlapį, reikėtu kažką padaryt, kad ct sugebėtų sutvardyti didesnį teroristų kiekį. Su naktinių herojų dieną vpš nesamonė, nes ir taip gana greitai ct miršta. Su gaudynių gal ir neblogai.

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Grav. - per didelė makalynė. Nebent leist mirusiem prisikelt kaip spect. komandos nariam, jų nesimatytų ir jie turėtų ką veikt, netrukdytų CT.

2. Minutė ieškojimo per mažai, o ir campinančių CT visų nesugaudysi ir nesužiūrėsi. Vistiek žaidėjai tokie, kad interesas yra fraginimuisi (dauguma), todėl ir nerizikuos toliau ieškot, kad būtų susprogdinti.

3. Pakankamai greit CT miršta ir taip, jei kaliniai aktyvūs, o tokiu būdu tiesiog bus sugadinta diena prižiūrėtojui, nes jis paprasčiausiai mirs iškart. Jau dabar užtenka nusipirkt nemirtingumą ir pult, tai ten išvis pz būtų.

100 dmg tikrai per daug, max 5-10, nes tada diena kelias sekundes užtruks, ypač, kai serve 15+ žaidėjų.

4. + 

Overall, visi pasiūlymai tik kaliniams, CT dėl jų būtų dar sunkiau vesti kažką gero nei dabar. Visas dienos aktyvumas priklauso nuo CT suinteresavimo vesti geras, kokybiškas, greitas dienas, todėl reiktų sugalvot paskatinimus CT komandai, o ne kalinių.

 

  • Patinka 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geriau padarytų naujų dienų iš tavo duotų pasiūlymų, kaip kaliniai su savižudybės sprogmenim gaudo CT man patiko idėja. Per kalinių herojų dieną gautųs nesąmonė ir taip yra kurie pasiima nemirtingumą iš shopo ir nukerta CT,  jei čia 3 prisikėlimai ir dar 10 teleportacijų :D ir CT teturi 250hp, tai manau ir taip nevisada lengva būna. Per zombių dieną galėtų padaryti tokį dalyką, kad spjaudos, nes yra kur užsilipa ir sunku yra užlipti, bet tikrai ne po 100hp...  O per GG apskritai galėtų būti nenužudomi CT, nes pusė kalinių tikrai eina ieškoti CT, kad baigtusi diena, tiesiog pirmas perėjęs GG laimi...

Redaguota nario Pauliuha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

dar 1 pasiulymas sutvarkyt pgl buga su ginklais, kalinei gali prasibugint ginklus kitam rnd

2. suvienikit taisykles is forumo i /taisykles

Redaguota nario Chame

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chame bugo neimanoma sutvarkyt nes jis nera susijes su pačiu servu. Jis susijes su jau senai nuvalkiotu 1.6

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Mūsų projektas rekomenduoja

×