Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

SUICIDEGIRL

Narys
  • Turinio kiekis

    1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Naujokas

1 Follower

About SUICIDEGIRL

Paskutiniai profilį aplankę nariai

119 profilio peržiūros
  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: SUICIDEGIRL Jūsų tikrasis vardas?: Sandra Jūsų amžius?: 20 Iš kokio miesto esate?: Vilniaus Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Turbut vienas iš dydžiausiu krepšinis. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Geroji - Atleidžių greitai. Blogoji - Greitai įsižeidžių. Apibūdinkite savo charakterį: Mielas vaikis - demonas. :) Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu katė, vardas jos Milashka. Ar turite brolių, seserų?: No. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Random radau. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nieko, tesiog pažaist. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: ortopedz, Debeselis. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Kas nores, profilio ft pažiures.

Mūsų projektas rekomenduoja

×