Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

AwpIsTheLife

Narys
 • Turinio kiekis

  47
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Everything posted by AwpIsTheLife

 1. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: AwpIsTheLife2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: vave3. SS/Demo Įrodymai:https://www36.zippyshare.com/v/04tJdlCY/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Prie pabaigos5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Žaidimas su privilegijom ¯\_(ツ)_/¯. Thats all.
 2. 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: 美好的生活 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: vave 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www84.zippyshare.com/v/rFVlePJT/file.html 4. Ban priežastis :wargoda i foruma 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :- 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:steam 7. Aprašykite situaciją:Tik atėjau į servą = instantly ban'as ;-;
 3. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: 美好的生活2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Aidis, brashke, tm,v3n ir kiti.3. SS/Demo Įrodymai:1.https://www7.zippyshare.com/v/o22QnWjr/file.html 2.https://www70.zippyshare.com/v/ZA4ocZoo/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): visur5. Kuo nusikalto žaidėjas?:skin modelių naudojimas
 4. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: 美好的生活 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: [FRAGERIS] Roocer , DueeN 3. SS/Demo Įrodymai:https://www77.zippyshare.com/v/G9WKYWFI/file.html(roocer)+ https://www119.zippyshare.com/v/ywk4enyW/file.html(dueen) 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje):Pradžioje 5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Tiesiog žaidimas su privilegijom, -5hp freeslap'ino žmogų nenurodės priežasties (roocer).+ dar vienas veikėjas, kuris freeslap'ina nenurodės priežasties irgi(dueen).
 5. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: 美好的生活2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: [FRAGERIS]Roocer3. SS/Demo Įrodymai:https://www62.zippyshare.com/v/ldDh99Rm/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): plius minus pabaigoje kažkur5. Kuo nusikalto žaidėjas?: žaidimas su admin privilegijom(freeslapina žmones nenurodės priežasties).
 6. "manau kad klaidos yra rimtesnes ir noreciau atlygio i paslaugu sistema"-dedis . Ne per daug nori?
 7. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: AwpIsTheLife2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Sweet3. SS/Demo Įrodymai:https://www47.zippyshare.com/v/ANbHWm0e/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): tiksliai neatsimenu, kažkur tarp vidurio ir pabaigos.5. Kuo nusikalto žaidėjas?:Voicechanger naudojimas
 8. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: AwpIsTheLife 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Bielka 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www62.zippyshare.com/v/C2ScolRR/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): ant pabaigos kažkur. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: užmutinau žaidėja už įžeidinėjimus +mic14 ir bielka pradėjo grasinti, kad turiu atmutinti jį, nes aš tada gausiu gag'a, jei neatmutinsiu ir po keliu minučių uždėjo gag'a man for free.
 9. 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: AwpIsTheLife 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: motion tAco 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www80.zippyshare.com/v/gDXmhvDe/file.html 4. Ban priežastis : "izeidineja" 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : - 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: NON šįkart 7. Aprašykite situaciją: Eilinį karta taco su savo freeban'ais, nors pats provokavo vadindamas mane "gandonu" ir "ožiu" ,ir išsprūdo žodis "trash" iš manęs. Nuspręsit prižiūrėtojai patys ar man sumažinsite ban'o laiką ar paliksit.
 10. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: AwpIsTheLife2. Jūsų amžius: 193. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Nėra teke.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma, kad atskiriu, bet jei labai itartinas visados galima paprašyti demo.5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Niekada, nes tai man jokios naudos neatneša.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Užeinu kiekviena diena į serverį pažaist 1-3h7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kažkada žaisdavau kitame projekte, bet ten viskas išmirė kitaip sakant bankrutavo, tai perėjau kur daugiau žmonių renkasi.8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, bet kartais užmetu akį į swarm'ą/basebuilder.9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Plius minus taip, bet kai užmiršiu pasižiesiu forume arba pasiklausiu.10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas yra tas žmogus, kuris daro tvarka serveriuose, prižiūri, kad nebūtų žmonių kurie pažeidžia esamas sukurtas taisykles. Mano nuomonė, prižiūrėtojas taip pat turi palaikyti serveryje, kad būtų pozityvumo ir ramybės, kad visi žaidėjai leistų smagų laiką.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tai yra akivaizdu, kad prižiūrėtojas turi vadovautis taisyklėmis ir atsižvelgti esamas situacijas bei nustatyti bausmės pažengimo norma ir taip, aš suvokiu visa tai.12. Jūsų SkypeID: varlukis(nenaudoju taip dažnai) Discord: Awapas ツ#221713. Ar turite mikrofoną?: Žinoma, kad turiu.14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: geroji pusė: visada su manim galima susidraugaut ,sutarti, bendrauti, niekada nešmeižių kitus žaidėjus be priežasties. Blogoji pusė: kartais per greitai supykstu, bet atsileidžiu greitai. Pomėgiai: daugiau laiko praleidžiu GYM'e sportuodamas bei mokinuosi, studijuoju.15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nėra, bet bus.16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/: Kažkodėl man neveikia, bet esu tikrai istikinęs, kad yra girdėje mane žaidėjai per cs kalbant, bet jei kils problemų galima sumanimi susisiekti.
 11. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: AwpIsTheLife 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: taco 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www89.zippyshare.com/v/ALU0ZBtb/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): kazkur viduryje 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko : nuslayino mane per gravitacijos diena už nieka(nenurodė priežasties)+ pastovūs įžeidinėjimai.
 12. 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: AwpIsTheLife 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: taco 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www119.zippyshare.com/v/QVvScVsz/file.html 4. Ban priežastis :"izdeidineja pastoviai" 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:STEAM 7. Aprašykite situaciją: Tiesiog freebanas eilinį karta.+ taco buginasi per spectus žudydamas kitus kalinius, o tuo metu "super" būdamas serveryje nieko nedaro.(prašyčiau į tai atsižvelgti į pirktinį prižiūrėtoją "super", tai ne pirmas kartas kai nieko nedaro serve būdamas, kai kažkas nusižengia.)
 13. Yra public'as tam, kad fragintusi, bet yra daug veikėjų, kurie bailiai yra ir eina į jailbreak prieš neginkluotus kalinius pasifragint. Apgailėtina.(Ne apie tave Wegosai kalbu, o aplamai).
 14. 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: AwpIsTheLife 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: taco 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www27.zippyshare.com/v/ADRCMFZV/file.html 4. Ban priežastis :"grasina be reikalo ir izeidineja ,kad neteksiu admino,nors pats kaltas kad mikrafono netvarko CT" , CTBAN:nesigirdi ka klaba CT 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :- 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:STEAM 7. Aprašykite situaciją:Nuėjau į CT, vedžiau dieną, bet paskui skundėsi žaidėjai, kad prastai girdžiuosi (sakau nu pizdu, atiduodu fraga ir uždėsiu kita diena slėpynių, kol mic pasigarsinsiu) tai ėmiausi priemonių, bet ižengęs į serverį taco su savo visais gražiais pasisveikinimais ir ižeidimais uždėjo CTBAN free, o paskui ižeidinėdamas jis man uždėjo freebana.
 15. Atminti prasivalyk senuk, tada rašyk.
 16. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: AwpIsTheLife 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: taco 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www8.zippyshare.com/v/nV10xoOE/file.html 4. Ban priežastis :zaidem tiesa drasa 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:STEAM 7. Aprašykite situaciją:Tiesiog vėl freebanas. Jau šiandien 5 ar 6 karta esu banintas.
 17. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: AwpIsTheLife 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: taco 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www64.zippyshare.com/v/cWhcyFZD/file.html 4. Ban priežastis :ižeidineja 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:NON šįkart 7. Aprašykite situaciją:Tiesiog freebanas vėl.

Mūsų projektas rekomenduoja

×