Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS!

Skaityti plačiau

AwpIsTheLife

Narys
 • Turinio kiekis

  92
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

AwpIsTheLife paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 23 2019

AwpIsTheLife turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

44 Puiku!

1 Follower

About AwpIsTheLife

Paskutiniai profilį aplankę nariai

569 profilio peržiūros
 1. geresnio muzono už šita nerasit.
 2. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: ΛWΛPΛSツ 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Bunny 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www20.zippyshare.com/v/celDclP2/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): viduryje 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Pasiemiau simona norėjau vest diena, bet tada jis pradejo vest diena nieko nesakydamas, kad duočiau simon'a ir biški pafreekillino, ir išmetė iš ct be priežasties. Adminai kaip visad miega/nereaguoja, tuo pačiu prižiūrėtojas buvo.
 3. 1. Daugiausiai padedantis (paslaugiausias) forumo narys. (ne prižiūrėtojas): J.T, Šilas, Žorik 2. Geriausias serverio momentas: Kai davė prižiūrėtoją simpliux'ui 3. Geriausias forumo komentaras: Manau tai viska paaiškina. 4. Geriausias Jailo žaidėjas: Armanis, Terminatorius, vave, FixOne, Mystic. 5. Metų forumo tema/diskusija: Sh!va clanas 6. Geriausias įgyvendintas serverio atnaujinimas: nėra 7. Metų nusižengėlis: Mystic Pasiilgau jo tokių banų su trumpais, drūtais, aiškiais reason'ais. 8. Metų fruktas: YAKUZA, FARTIK77777, drugabuse, Kliunkis. (Geriausia vaikų dream team)
 4. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: ΔŴƤƗŞŦĦEŁƗFE ツ 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: neatsimenu nick'us, bet buvo daug žmonių. 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www27.zippyshare.com/v/UyNTBmhl/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): visur 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: tiesiog ne mažas kiekis žmonių piktnaudžiauja su modeliais.
 5. drugabuse ir fartiko bičiulis, vis daugėja jų.

Mūsų projektas rekomenduoja

×