Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

AwpIsTheLife

Narys
 • Turinio kiekis

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-2 Nemėgstama persona

About AwpIsTheLife

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Life ツ 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: kelk svori 3. SS/Demo Įrodymai: https://www70.zippyshare.com/v/GMngqvke/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaigoje 5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Tuo ir nusikalto, kad nuo bokšto šoko su slowmotion, tai galime teigti ,jog naudoja kodus(cheats).
 2. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: AwpIsTheLife 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Kažkoks vaikas"Bratanas" 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www87.zippyshare.com/v/7knaDOej/file.html 4. Ban priežastis :Muzika, be amx_vote 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:NON 7. Aprašykite situaciją:Uždėjo freebana, nors mentas leido leisti muzikas(nebūtų patike, būtų pasakės išjungti, bet kadangi nieko nesakė tai viskas ok buvo), bet kol atsakysit į ši skundą jau praeis banas.
 3. Nusipirkęs adminą nekelk save į aukštumas ir nevaidink čia Dievu. Tavo bėdos, kad lipai ant galvų, nes žinojai, kad tuo viskas pasibaigs. Tad nebefreepostink su savo kvailais pasiteisinimais ir palauk, kol atsakys į šį skundą prižiūrėtojai ,kurie nuspres atbanint ar neatbanint.
 4. Ogi ir ne, tai nėra freebanas. Prasibuginai pro narva ir apkeikei/ižeidinejai žmogų, kuris pasirinko tave per klausimaniją bei išfreebaninai jį+ pabėgai, nes pradėjau rašyt amx_ban. Matosi puikiai iš mano demo https://www80.zippyshare.com/v/1sGJs3Z6/file.html ,tad nereikia čia visų apgaudinėt.
 5. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: AwpIsTheLife 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Jailbreak 3. Jūsų pasiūlymas: Pakeisti jailbreak kalinių skinus, nes tie gaidžio skiauterėm kaliniai totaliai pieva atrodo(Su adminų kalinių skinais neturiu pretenzijų,jie atitinka idealiai), aišku tuos logotipus "jailas.lt" netrukdo, bet būtų afigienai jei kažkas užsiimtu tuo ir galėtų uždet tuos logotipus ant šito naujo skino. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Vaizdas pasikeistų.
 6. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: AwpIsTheLife 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:Jailbreak 3. Jūsų pasiūlymas: Gražinti sprays(ta prasmė customs ,kuriuos gali užsidėt.) 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Šiaip sau, nes atsibodo su tais pačiais counter strike spray's dėti.
 7. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: AwpIsTheLife 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Linksmutis 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www58.zippyshare.com/v/ZCxLEhdH/file.html 4. Ban priežastis :free ct ban. 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:NON 7. Aprašykite situaciją:Buvo uždėta jam ctban už tai ,kad padarė ne maža kiekį freekill'u ,bet kadangi adminas yra vaikas iš to pykčio dėjo man ct ban.
 8. Visiškai sutinku ,"prižiūrėtojas" pats pradėjo kipiša ne gana to ,tai yra ne pirmas kartas ,kai kitus ižeidinėja.
 9. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: AwpIsTheLife 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: خقفخحثيئ. 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www99.zippyshare.com/v/ywEOhPg1/file.html 4. Ban priežastis :ar zinai kur galine siena?' 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:NON 7. Aprašykite situaciją: Buvo duoti nurodymai stoveti prie galines kameros sienos ,visi suprato kur galine kamera siena ,o jis ne , be to dar buvo pamineta ,kad mazumos mirsta . Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 10. Pirma perskaityk pats ir tada pradėk nurodynėti.

Mūsų projektas rekomenduoja

×