Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Matas.

Narys
  • Turinio kiekis

    43
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

13 Bus matyti ko vertas..

1 Follower

About Matas.

Paskutiniai profilį aplankę nariai

432 profilio peržiūros
  1. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Matas. 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: StaliX 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www96.zippyshare.com/v/Iwrb9nfY/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė? (Pradžioje/viduryje/pabaigoje): link pabaigos. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Stačiau netoli zombiu bazės išėjimo savo baze pradėjo judinti mano blokus galiausiai sugadino bazes užlipima. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
  2. Anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Matas. 2. Jūsų amžius: 18. 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Ne. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, autobhop, autostrafe,aimbot,wallhack. 6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Praleidžiu šiame projekte į savaite nuo 3val. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne. 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Swarm,Jb. 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Ne bet išnagrinėjus manau lengvai išmokčiau. 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas yra atsakingas už projekto serveriu ir forumo tvarka bei atsakingas už žaidėju iškilusius klausimus. 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu jokios diskriminacijos. 12. Jūsų SkypeID: songokas54 13. Ar turite mikrofoną?: Taip. 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Na kiek save pažystu bei iš aplinkiniu esu draugiškas, sutariu su įvairiu tipu žmonėm, padedantis, išklausantis o daugiau apie mane rasit mano prisistatymo temoi. 15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: http://forum.jailas.lt/index.php?/topic/1995-prisistatau-matas/ 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/- Jeigu atitiksiu projekto savininku kriterijus paskvieskit pokalbiui ir detaliai viska papasakosiu ka norėsit.
  3. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Matas. 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: @:>DEDE:<@ ༒Ѵιཌཇའ༒ 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www36.zippyshare.com/v/IPH1Wfwg/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Free banas už camp.
  4. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Matas. 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: @:>DEDE<:@ Cviekas? 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www83.zippyshare.com/v/EVQFJsN2/file.html 4. Ban priežastis : Camperis 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: Laukiau su Danger Spitter kol atsistatys power. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×