Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Matas.

Narys
 • Turinio kiekis

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

10 Bus matyti ko vertas..

1 Follower

About Matas.

Paskutiniai profilį aplankę nariai

203 profilio peržiūros
 1. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Matas. 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: @:>DEDE<:@ Cviekas? 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www83.zippyshare.com/v/EVQFJsN2/file.html 4. Ban priežastis : Camperis 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: Laukiau su Danger Spitter kol atsistatys power. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 2. Matas.

  GFX darbas

  Gražus darbai, sėkmės sekančiose darbuose. 10/10
 3. Serverio prižiūrėtojai galu galia savanoriai, jam tik reiktu patikrinti ir gal šiek tiek pakoreguoti.
 4. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Matas, youngnigga. Jūsų tikrasis vardas?: Matas Jūsų amžius?: 18. Iš kokio miesto esate?: - Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Multimedija, istorija, būvimas su draugais. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios: Komunikabilus, išklausantis, rizikuojantis, įkvepiantis, bendradarbiaujantis. Blogosios: Greit supykstantis. Apibūdinkite savo charakterį: Supratingas, draugiškas, ramus. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Taip šuni. Ar turite brolių, seserų?: Viena broli. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Per broli 2012m. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Kolkas nieko. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Kolkas tokio žmogaus nesutikau. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Su laiku įkelsiu.
 5. Nu verta pabandyti. Reik tik parodyti kad nori daug žmoniu.

Mūsų projektas rekomenduoja

×