Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

UltraInstinct

Narys
  • Turinio kiekis

    27
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

21 Bus matyti ko vertas..

2 Followers

About UltraInstinct

Paskutiniai profilį aplankę nariai

190 profilio peržiūros
  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: UltraInstinct Jūsų tikrasis vardas?: Gabrielius Jūsų amžius?: 17 Iš kokio miesto esate?: Kėdainiai Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Street workout, mekstu bekti iš pamoku, laisvalaikiu zaidziu fule Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios draugiškas, linksmas. Blogosios greitai susinervuoju Apibūdinkite savo charakterį: Nervingas Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu viena šuni Ar turite brolių, seserų?: du brolius viena sese Kaip sužinojote apie šį projektą?: Dekanidze Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nežinau laikas parodis Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?:Dekanidze Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
  2. 1. Jusu slapyvardis zaidime? UltraInstinct 2. Jusu amzius? 17 3. Jusu Miestas? Kėdainiai
  3. луна – туман (nekliff prod.) Prašom:)))

Mūsų projektas rekomenduoja

×