Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

[420]-UltraInstinct

Narys
  • Turinio kiekis

    9
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

7 Naujokas

2 Followers

About [420]-UltraInstinct

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?:UltraInstinct Jūsų tikrasis vardas?:Gabrielius Jūsų amžius?:17 Iš kokio miesto esate?:Kedainiai Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Megstu zaist futbola, sedet prie kompo Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?:Draugiskas su draugiskais zmonem, blogos greit susinervinu Apibūdinkite savo charakterį: Labai nervingas Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?:Neturiu Ar turite brolių, seserų?:Turiu Kaip sužinojote apie šį projektą?: Pasake DekanidzeViespats Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?:Gaut priziuretoja Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: DekanidzeViespats Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:

Mūsų projektas rekomenduoja

×