Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

DekanidzeViešpats.

Serverių Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  213
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  9

Everything posted by DekanidzeViešpats.

 1. PRIIMTA. Žaidėjas "vienuolis" daug keiksmažodžiu nevartojo, daug neįžeidinėjo, tad aš ji nubausiu 30min banu. Žaidėjas "DJ.Pripises" gaus 2h už pastovius keiksmus bei įžeidinėjimus per MIC. Žaidėjas "Untee =)" gauna 5h bana už pasakinėjima mirus, bei pastovius keiksmus, bei įžeidinėjimus. Žaidėjas "TikiTaki" nebus baudžiamas banu, nes kiek mačiau gavo MUTE serveryje nuo ADMINO. Žaidėjas "( ° ᴥ °)" nebus baudžiamas, iš jo pusės pastebėjau žodi tik "Asilas" tai čia nežinau, prie įžeidimo labiau priskirt, ar prie gyvūnu Kadangi dabar naktis ir šie žaidėjai nežaidžia tai banas jiems prasidės nuo 12val ryto
 2. Sveikas, Tomai sėkmės projekte :)
 3. PRIIMTA / ATMESTA Taip 2 kaliniai žiūrėjo ne į dangų, o į žeme ir tu jų nenužudei, tai CT banas teisingas. Adminas "[Frageris]-BoTToM``" gaus 5h baną už įzeidinėjimus (+Įžeidinėjimai per ADMIN CHATA) Žaidėjas "Gask" gauna 2h bana už pastovius keiksmus ir įžeidinėjimus Kita kart jei gali STEAM ID jų numesk, jei nesunku :)
 4. PRIIMTA. Adminas "senei lavonas" gaus 7h bana už tyčini atmutinima gavus mute nuo sistemos + map keitima ne laiku
 5. Dėl tašku čia viskas gal kaip ir okey, bet mano manymu reiktu padaryti CT už 1 nužudyma +1 taškas, o T +4 kokius, nes nevisi turi mikrafona ir gali eiti į CT tai būtu didesnis šansas ir jiems paimti top3.
 6. Visai neblogi kaikurie pasiūlymai. Bet pvz su kovotojų dieną tai būtu nesamonė, čia maždaug jau būtu kaip bokso diena. Bet aš UŽ dauguma pasiūlymu.
 7. PRIIMTA. Žaidėjas "NO" bus nubaustas 3h banu už išskirinėjimus, bei free killus (Kai tik gausiu jo duomenys)
 8. ATBANINTAS. Admina "Fr0stas" nubausiu 6h banu už baninima neįsitikinus.
 9. Jau buvo toks šansas viena karta duotas. Bet aš UŽ
 10. PRIIMTA. Adminas "[Frageris]-BoTToM``" gaus 4h baną už komandos perkelima, be jokios rimtos priežasties (Čia adminui jei skaitysi. Tu jam kėlei grėsme ir jis pilną teise turėjo tave nužudyti) GEROS DIENOS :)
 11. PRIIMTA. Žaidėjas "[Frageris]-Pochui Man" gaus 1h bana už įžeidinėjimus ir keiksmus
 12. PRIIMTA. Adminas "[Frageris] BoTToM" 5h banų už ėjima į CT nekalbant ir už darant dienas tik iš /dienos
 13. PRIIMTA. Žaidėja "[Frageris] BoTToM" nubausiu 30min banu už keiksmus
 14. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: 20IQ.DekanidzeViešpats Jūsų tikrasis vardas?: Nedas Jūsų amžius?: 17metų Iš kokio miesto esate?: Kėdainiai Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Labai daug laiko skiriu sportui, o ypač tinkliniui,ir beabėjo mėgstu laiką leisti su draugais :) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Blogosios būtų, kad nekenčių kai kažkas man pastoviai prieštaraują ir labai būna pasikėlęs tada galiu pradėt negražiai elgtis su juo, ir peržengti ribą, o gerosios ištikro esu labai draugiškas visada su tais kurie yra su manim draugiški, ir šeip galiu paprikolint kai gera nuotaika :D Apibūdinkite savo charakterį: Gan lengvo charakterio aš žmogus, nėra sunku mane suprasti Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Neturiu Ar turite brolių, seserų?: Turiu brolį Kaip sužinojote apie šį projektą?: Tiesiog galvoju reik Jailbreak kokio servo paieškoti atsimint senus laikus ir vą radau šį projektą Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte? : Nunešti topus ir bandyti tapti projekto prižiūrėtojuu Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: J.T, Armanis, Kaunietė, Specnaz, Mebo3, Debėselis, AwpIsTheLife, SuperNatural, MersedesBenz, Vixen, Focus. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Žaidžiu čia jau ilgokai, bet prisistatyma tik dabar sugalvojau sukurti :D
 15. Švarus Adminas bus nubaustas už baninimą neįsitikinus.

Mūsų projektas rekomenduoja

×